|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
2.10.2019 20:20:17   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Deca su u svojim krevetima. Bas su umorne obe. Vodila sam ih oko 6 da voze bicikle. Malo da T digne glavu od knjige. Sad cu svoj ormar da sredim. Moracu nekih stvari da se ratosiljam. Popila sam jedan Ab i vec mi je bolje. Da, pijem neki lek levoxa.


Sta vi radite? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 10/19
2.10.2019 21:43:08   
flamingos
Super Maraj.I mi smo ranije kuci,dok je bila manja.Kako krenula u skolu slavili smo u igraonici.Šta se radi?Mi šetali,deca se izigrala,baš je toplo.Evo pakunemo se u krevet,škola zove sutra pre podne.Laku noć želim svima❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 10/19
2.10.2019 22:00:32   
Mirko Svirko
Mi nemamo igraonicu. Slavimo ili u sali u hotelu ili u diskoteci jer je veliki prostor. A ima 25 deteta u grupi u vrticu. Kuci ne bi stali. Sa porodicom i kumovima slavimo kuci. Dan je bio bas lep i naporan. Setali smo. Dosla nam je sestra pa smo jurcali non stop 👍Sada umorni ususkani u krevetu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 6:37:19   
flamingos
Dobro jutro mame,spremna je kafica,može?Evo da je popijem,pa spremanje za školu.Pozdrav svima


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 6:54:38   
jess021
Mame, dobro jutro!


Flamingos, ti si najvrednija😊
Kod nas hladno i kišno, ne izlazi mi se iz stana. Juče smo bile napolju posle skoro 10 dana, ne možeš ih uterati u stan. Mene danas čeka spremanje stana, a posle pravljenje torte. Još nisam smislila koju ću. Imam kad😂
Sanjice, drago mi je da ti je bolje. 
Nema nam Rosi, nadam se da će se uskoro javiti sa vidimo kako je na poslu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 7:02:45   
Duškić
Dobro jutro. Evo i ja budna. Da ustajem i kuvam kafu.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 7:15:45   
smeško
Dobro jutro! Flamingos, kuvaj i meni ne mogu da progledam. 

Juce nisam zavrsila ni trecinu onoga sto sam trebala. Na kraju dana, J se naljuti sedeci na podu i pusti se nazad. Naravno, udari potiljkom u parket. Odlepim, normalno. Krati mi zivce i zivot bez pardona. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 7:18:55   
pari
I ja sam nenaspavana naravno...sinoc sam T uspavljivala sat i po, svaki put kad je spustim,place...bas sam vec umorna od tog uspavljivanja...


Sutra nam stize mm 😊 
Danas i sutra imam svasta nesto da obavim, valjda cu stici sve. Juce sam nesto bila skroz bez energije.
Kako ste mame? 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 8:31:46   
vonavoj
Jutro!Danas opet kod kardiologa,treba da lezi miran za uz,nema sanse..ali videcemo...Merim pritisak,dobar je,i ne dam se.Pravim spisak za rodjendan,tortu sam narucila,napravicu samo.plazma tortu,i 2 salate.ne treba preterivati,meso narucujemo.Mrzim kisu..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 9:19:07   
smeško
Напокон ћирилица! user posted image

Добила сам свој комп напокон! Сада не морам више да набадам сатима по телефону. user posted image

Вон, М није био баш миран ни за уз, али успели су да виде све што је требало. На ЕКГ-у су се љутили што није миран. Као, каква сте Ви то мама, па певајте му. user posted image А њега су баш интересовале песмице када је избезумљен и не сме код мене. Јави шта су вам рекли, верујем да си уплашена. Нама су ЕКГ радили у јуну, а уз заказали за пар месеци касније. Умрла сам док нисмо завршили.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 9:34:20   
vonavoj
Prezivela sam to sa J,majka drzite dete, obuzdajte je,ja nista ne mogu da uradi...neka smotana dr,to je i napisala,dete nije saradjivalo!?!?!..a ona je milica naspram M... koje pesmice,ni mobilni ga ne interesuje,haha.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 9:37:26   
Filadendronka
Mame, rado bih citala sta ste pisale sve, ali nemam snage. Jako sam se razbolela - uzasna glavobolja i ostar bol u grlu. Kasljem vec duze vreme tokom noci, ali to sam pridavala alergiji. Od jutros i nos pun, ali sam bolje u odnosu na juce kad nisam mogla glavu da podignem. Bebac zaslinavio, celu noc se budi i nosko radi punom parom. Stariji poceo nesto da knjezi kad dodje iz vrtica, a place da ostane duze tamo. Uhhhh... Citam vas uskoro i pisem! 😘

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 9:59:40   
vonavoj
Fili,cuvaj se..nalivaj se cajevima!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 10:01:40   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Напокон ћирилица! user posted image  




Због овога те још више волим. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 10:12:12   
smeško
Сањице, па је л' можеш више? user posted image user posted image user posted image user posted image И ја тебе волим, мој пријатељу!

Када долазите у Бг? Ког дана? Ми хоћемо да вас видимо, само да видимо Никијеву школицу, колико има часова.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 10:19:47   
Sanjica26 RR
У уторак Смешко пре подне. Претпостављам да пре осам морамо да будемо на ВМА. Надам се лепом времену. Свакако ако буде лоше сигурно да има неки кафић близу храма Светог Саве. Баш бих волела. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 10:36:47   
smeško
Ники иде пре подне у школу, али Јоца, Маки и ја смо ту! Долазимо колима, шта нам може киша! user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 12:21:56   
Rosita
Drage mame, puno pozdrava.


Sanjice, ja BiH isto volela da te vidim, ali radim ☹️
Jess, skroz ok na poslu, kao da nisam ni odsustvovala, za početak mi baš i prija.
Samo da svi budemo zdravi! Budite dobro, svi 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 12:24:25   
Sanjica26 RR
Роси, хтела сам да ти пишем да видим каква си са временом. Но, други пут. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 13:14:33   
vocicana
Dobar dan vredne mame. Ja na poslu, dosla na posao, katastrofa, umorna sam, spavala jesam, ali juce ceo dan bila kod svekijevaca, svekar je gotov, infuzije juce, bas sam umorna. Dete se jos oporavlja, na antibiotiku je treci dan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 15:36:39   
Mirko Svirko
Zdravo mame. Brzo ozdravi Filadendronka...Srecan vam rad mame. Kod nas kisaaaa 😥

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 17:26:52   
flamingos
Fil,draga,želim ti brz oporavak.Sve simptome kao ti sam imala i ja i pijem pancef,kašalj je prestao i nakon prve tablete sam se preporodila.Ljubim te,ljubi dečicu❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 17:29:20   
flamingos
Zaboravih,Voci,i tvom detetu želim da što pre ozdravi.Rosi,jesi li i ti iz mog grada?Pozdrav svima.Ovde je užasno vreme,mrzim kišu


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 21:27:05   
Maraj
Vece mame .
L danas bolje. Nema T. Sutra cu ga u vrtic. Al zato sad S dobila T... dadoh joj brufen...bice valjda mirna noc...ne znam sta cu s poslim sutra ako S bude imala T. Inače urnisa me sa sisanjem pre podne i posle podne kad se vratim sa posla

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 10/19
3.10.2019 23:39:05   
Filadendronka
Uhh Maraj, takodje je moj starije dete dobilo temperaturu veceras. Toliko sam smorena zato sto sam ga grdila celo vece misleci da samo privlaci paznju. :( Dakle samo mm se jos uvek drzi, deca i ja smo zaribali skroz. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here