|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 12:45:30   
smeško
A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 13:05:50   
vonavoj
Sanjice,pari ugrabila prve slobodne trenutke,od kad su deca u vrticu.Ja imam upalu misica,od masaze😂Uspela sam da napunim paprike,odem y nabavku,jedva uspavam M i sad bi mogla da spavam,haha..ali tu mi je J,petkom ne spava u vrticu.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 13:41:40   
pari
Von, bas tako...ja brze bolje da iskoristim svaki moguci trenutak kad su u vrticu jer znam da necu dugo...

Planiramo u decembru u Ameriku, tamo cu po ceo dan biti sama sa njima...A i kad se preselimo jednog dana, isto mi nece biti lako...Tako da bolje sad da uzivam malo dok mogu ☺
Ja bila juce kod ginekologa, kaze da imam polip na grlicu koji bih trebala da uklonim...predlaze intervenciju u kratkotrajnoj opstoj anesteziji...ne znam kad cu to uraditi...jednom moram...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 13:58:52   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄





Kako je to moguće? Ja sam uvek imala 3x10 terapija jer samo 10 nije imalo efekta 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 14:13:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄




Kod nas uvek zakazuju dve nedelje vezano. Za dalje moraš opet kod fizijatra pa da on odobri.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 14:24:17   
Ivanka 75
Kljuca mi mozak danas... Poludecu... Ne valja mi dan uopste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 14:39:51   
nata11
Pari kolika su decica? Bas htedoh da ti pisem na temu beba u avionu ali nisam jos stigla da je iscitam. Kada su prvi put leteli i kako su podneli?


Mi za NG planirami kraci let i tu sam OK. Ali vec imamo karte za sledeci april  sa presedanjem, put ukupno sto kolima, metroom, avionom 13h i muka me hvata. Tada ce imati 9 meseci pa ce valjda biti bolje, sada je bas zahtevna beba i teska za put od 40 km kamo li vise. 

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 14:42:43   
pari
Nato, meni se pokazalo da je bolje sto su manji. T je putovala i sa 6 meseci pa sa 9 pa sa godinu dana...a M i kao beba i sad sa 5... M je super, samo mu treba malo zanimacije. A sa T se malo mucim. Kad je bila bas beba, bilo je lakse, uglavnom je spavala. Sad vec i njoj treba zanimacija,a tesko je kad se sedi u avionu 9h...

Pisacemo tamo u temi da ne masimo ovde 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 15:05:06   
flamingos
Bravo Ana.Šta radite mame,jesu li dečica dobro?Evo dete ručalo i odmara,pa da napiše domaći.Ja sam sređivala stan,spremala ručak i očas prođe vreme.Hajd po jednu kaficu,može?Pozdrav svima.Ljubite mališane


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 15:58:03   
vonavoj
Kad bi neko snimao dan mame kod kuce,sta sve uradi,i kad bi za to bila placena..mislim da bi bila bogatasica..muka mi je kuce,i sve jedno isto,a nista se ne vidi.Legla sam na pod,da isteglim kicmu,on mi seo na glavu🙄za 5s prosyo smoki,aj opet usisavaj..I juce i danas je spavao 1h,a ustao u 7..zaspao malo pre 22..to je ok za bebu od 16mesecip😫

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 16:08:07   
lesli


IZVORNA PORUKA: nata11

Pari kolika su decica? Bas htedoh da ti pisem na temu beba u avionu ali nisam jos stigla da je iscitam. Kada su prvi put leteli i kako su podneli?


Mi za NG planirami kraci let i tu sam OK. Ali vec imamo karte za sledeci april  sa presedanjem, put ukupno sto kolima, metroom, avionom 13h i muka me hvata. Tada ce imati 9 meseci pa ce valjda biti bolje, sada je bas zahtevna beba i teska za put od 40 km kamo li vise. 



I ja mislim da je bolje kada su manji. Lakse je. Kada krenu da se okrecu, puze i uspravljaju tesko ih je drzati na jednom mestu i duze zabavljati tako, a pritom sve manje spavaju kako su stariji.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 16:14:11   
smeško


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: smeško

A ima i neka fora da ne smeju vise tura terapije jednu za drugom da zakazuju. Kao, protiv pravila je. A ako nisi ozdravio...🙄





Kako je to moguće? Ja sam uvek imala 3x10 terapija jer samo 10 nije imalo efekta 


Ne znam. Meni su tako rekli za koleno. Salju nazad kod fizijatra, a on mora da saceka jos par meseci. I koleno se oporavilo pre nego sto sam docekala drugu turu.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 16:18:36   
Maslacak15
ana je spavala danas 2x po 15 minuta i eno je vileni. Toliko o tome.... Nista Von, a da ga posaljes u vrti i odes da radis?user posted image . Mi smo kod svekijevaca praznik je juce bio pa smo spojili. Ali ja imam nekog posla opet. Sad cu da idem da citam.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 16:20:56   
vonavoj
Maslacak,jos nije ni krenuonu vrtic..mesec dana se vrte bolesti..sad je imao upalu usiju..od 14og krece u jaslice.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 16:34:28   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: nata11

Pari kolika su decica? Bas htedoh da ti pisem na temu beba u avionu ali nisam jos stigla da je iscitam. Kada su prvi put leteli i kako su podneli?


Mi za NG planirami kraci let i tu sam OK. Ali vec imamo karte za sledeci april  sa presedanjem, put ukupno sto kolima, metroom, avionom 13h i muka me hvata. Tada ce imati 9 meseci pa ce valjda biti bolje, sada je bas zahtevna beba i teska za put od 40 km kamo li vise. 



I ja mislim da je bolje kada su manji. Lakse je. Kada krenu da se okrecu, puze i uspravljaju tesko ih je drzati na jednom mestu i duze zabavljati tako, a pritom sve manje spavaju kako su stariji.


Moj Marko sa 3,5 godine ni jedan jedini minut nije odspavao kada smo se vraćali iz Kalgarija user posted image krenuli u 3 popodne po Ca vremenu, posle 10 sati leta stižemo u Franfurt gde je tipa 10 ujutru. On oka sklopio nije. Čekićali dva sata tu na aerodromu jer nam je kasnio let za BG, on pun energije a mm i ja ispijeni. Ja sa glavoboljom (nismo još ni poleteli iz Ca, ja se sagla da nešto dohvatim ispod sedišta i lik ispred mene se bukvalno baci u svoje sedište koje me svom snagom udari u glavu, u sekundi me zabolela glava), ne vidim na oči, povraća mi se od bolova... Stigli u BG konačno, on je tek u 6 popodne zaspao i to nisam ni primetila inače mu ne bih dozvolila bar još sat dva. LUDILO!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 18:26:37   
emicaa
Mi smo isli danas u set_nju po kisi.Djeci ni kisno odjelo nije pomoglo sta radili po baricama 😂 ali su se bas nauzivali.

Kod mene se pece pita,cijeli stan mirise a ja crkoh gladna 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 19:25:50   
nata11
Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.




_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 19:28:43   
branki*

IZVORNA PORUKA: nata11

Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.




nato,kako mi je milo sto te citam kad pises-moje deteuser posted image ljubim vas i grlim

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 19:35:18   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: nata11

Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.





Kad krene da puzi,hoda,umorice se,pa ce spavati kao moj,1h!😂😂😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 19:47:11   
Mirko Svirko
Drage mame,imam jedno pitanje za vas,kako se salju podaci?Prvi put sam osvojila nagradu i zaista ne znam kako se salju. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 19:59:20   
lesli


IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: nata11

Lesli moje dete spava 2x 20 minuta kud manje od toga 😂😂😂.





Kad krene da puzi,hoda,umorice se,pa ce spavati kao moj,1h!😂😂😂



Au, ja mislila da smo bili najgori sa 3 spavnja po 30min dok smo bili manji.A bice ovako kao sto von kaze. Samo vreme koje je budna, nema sanse da ce hteti da sedi na mestu ;)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 20:49:15   
nata11
Jojj daj boze zene.


Branki 😘😘
Imas na temi gde si osvojila marketing profil pa njima na pp posaljes podatke. 

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 20:54:16   
branki*
ja nisam u toku,nato..koja je to tema?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 21:01:10   
Rosita
Dobro veče, mame.
Ja sam u nekom čudnom polumaničnom stanju 😃, umesto da budem mrtva umorna, što i jesam,mozak mi radi 500/h i noću, loše spavam jako, klasika.
N spava u vrtiću ali verovali ili ne, oni još ostaju do 1. Sledeće s. će do 2. Dotle su stigli. Bude ih u 1, ako neko još spava. On pošizi od 18+. U 8 je koma. Ove sedmice smo se organizovali, a sledeće ćemo videti kako ćemo. 
Budite svi dobro, čitam vas i pozdravljam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 10/19
4.10.2019 21:12:35   
Mirko Svirko
Nato, mislim da je ovo odgovor za mene bio. Nasla sam preko kompa pp marketing i tu poslala podatke.Ali me buni sto kad proverim u poslatim porukama nema nista. Pa sada nisam sigurna da li sam poslala ili ne. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here