|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
2.10.2019 20:26:35   
Bebana17
Bojana, i mene muci pojacan sekret, moram ici da proverim briseve. 

Necete verovati upalila mi se jedna dojka, moram da pijem antibiotike, bolelo me kao mastitis kad sam imala. I pocrvenelo mi pola dojke. 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
2.10.2019 22:45:30   
bubulence


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Kod dr Zikica, kod njega sam se godinama lecila i kontrolisala dok sam zivela u ns-u, cak me je i operisao. Predivan covek pre svega. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Blizanac kod kog dr si isla u NS? 








Nisam cula za njega, gde on radi? 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
2.10.2019 22:52:54   
Khaleesi
Cao mame

Ja sam takodje umorna, danas smo pravili zimnicu... Nikad ovoliko nisam spremila...bas mi doslo da pravim 🤣Nadam se da ste svi bolje i da ne bolukete vise... Da vas pitam taj ekspertski uz kada se bese rafi i sta se vidi... Ja sve zaboravila... U petak odem za dabl... Valjda ce neato na uz da gledaju

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 7:33:44   
Beca.t
Drage mame, bas ste slatke i vesele.
Sekret je potpuno normalna stvar, ja ga isto imam uz kombinaciju sa utrogestanom, divota 😀 Koristim odavno  dnevne uloske i tako se osecam mnogo bolje. Tako da i vama preporucujem. Imaju u liliju neki tanki tanki, pretanki, odlicni su.
Cera mi krenula na plivanje, joj sto js slatka sa kapom i naocarima, a ide i na gimnastiku pa cemo videti kako cemo uklopiti. 
Popki i AnaT, kako ste? Vi ste nam sada glavne 😘

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 8:07:53   
blizanac2

Sada radi samo privatno. 
IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: blizanac2

Kod dr Zikica, kod njega sam se godinama lecila i kontrolisala dok sam zivela u ns-u, cak me je i operisao. Predivan covek pre svega. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Blizanac kod kog dr si isla u NS? 








Nisam cula za njega, gde on radi? 



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 9:52:49   
Bebana17
Beco, koliko ti cerka ima godinica? 

Khaelesi, mislim da se drugi ekspertski radi od 20-24 nedelje trudnoce, trebalo bi na njemu sve da gledaju, ali vidis da neki doktori ofrlje rade svoj posao. Na prvom ekspertskom u sklopu double testa se gleda nuhalni nabor, prisustvo nosne kosti i ostale uobicajene stvari (crl, prisustvo organa, gde je posteljica)..

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 11:04:48   
AnaTamara


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Drage mame, bas ste slatke i vesele.
Sekret je potpuno normalna stvar, ja ga isto imam uz kombinaciju sa utrogestanom, divota 😀 Koristim odavno  dnevne uloske i tako se osecam mnogo bolje. Tako da i vama preporucujem. Imaju u liliju neki tanki tanki, pretanki, odlicni su.
Cera mi krenula na plivanje, joj sto js slatka sa kapom i naocarima, a ide i na gimnastiku pa cemo videti kako cemo uklopiti. 
Popki i AnaT, kako ste? Vi ste nam sada glavne 😘



Beco, jos malo 💪 sutra ctg i da se dogovorimo oko detalja. Malo mi je frka, samo razmisljam  da se nisam otvorila, da mi ne pukne vodenjak.... 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 11:11:58   
Maruska15
Ana tamara. Ti beše ideš na carski rez? Zdravo ženske. Ja pijem kaficu,I odmaram trepavice 🤣 Razmišljam da skoknem danas do pijace da kupim za tursiju povrće. Baš mi se jede,a ovde je kupovna u teglama preslana i prekisela. Ne vredi ni da se opere. Bolje da sama spremim tursiju. I neku vocku za slatko da uzmem....

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 11:35:22   
popkica bebic
Zdravo, zdravo!

Ja malo virkam, malo pišem... Do malopre sam peglala, a imam još gomilu stvari, ali dosta za danas. Sada ispih kafu na ex i da odvedem sina uz školu. AnaTamara, pomalo ti zavidim. Uskoro ćeš se, što kod nas kažu, raskrstiti. Ja psihički više ne mogu da izdržim. Danju nekako, noću nikako! 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 12:01:46   
AnaTamara
Aaaaa, otkucam citav memoar, ono me izbaci.

Maruška, da, na carski,koji je zakazan za 15.ali ja nesto mislim da ce biti pre. Popkice, ja sam sa ciscenjem, peglanjem i rsspremanjem raskrstila. Vise nista ne radim,samo se izlezavam. Sada su nam dani u pitanju, zato se malo opusti, Bogu hvala bice dve kako treba. Inace, koliko ste se ugojile do sada? 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 12:03:00   
Beca.t
Ćerkica mi ima 5 godina, a stalno razmišljam kao da sam je juče rodila. Vreme prolazi i brzo i sporo, neobičan osećaj. Inače je moj muž sportski tip, tako da ona voli aktivnosti a posebno skijanje i plivanje, na skije je stala sa 2.5 godine prvi put a sada uveliko "šiša" po stazi.

Radila sam krvnu sliku, sve mi je dobro osim što je hemoglobin počeo da pada, tako mi je bilo i u prvoj trudnoći, ali nije nešto mnogo...za sada 112. Dobila sam da pijem globifer ili tako nešto. Pa ćemo videti da odražavam. Inače se dobro osećam, imam energije, kaže mi sestra kao da sam na nekom spidu. user posted image

Mnogo mi je drago što nas ima puno na forumu i što smo sve na različitim lokacijama, a posebno mi je drago za vas mame koje imate puno dece, predivno!!!

Blago Ani i Popki! user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 12:12:58   
Maruska15
Beco bravo za ceru,napredna devojčica. Ova moja vodu obožava,da može ceo dan bi provela u kadi. Od rodjenja je takva. I muziku takodje,ne zna još da priča a već pevusi i igra 😁To joj je na mamu. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 12:16:46   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Beco bravo za ceru,napredna devojčica. Ova moja vodu obožava,da može ceo dan bi provela u kadi. Od rodjenja je takva. I muziku takodje,ne zna još da priča a već pevusi i igra 😁To joj je na mamu. 



Hvala Maruska😘
Divno sto bebac voli muziku, to je po meni nesto najlepse..ja sam zavrsila muzucku skolu i dugo pevala u horu i smatram da je muzika melem za dusu i telo. Kod nas svi nesto igramo,pevamo a ceru cu cim budem mogla da aktiviram po tom pitanju, da igra zna ali mislim da nece bas umeti da peva. Moram da budem objektivna😀

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 12:29:31   
Maruska15
Svako dete ima neki talenat. Bitno je da roditelj prepozna i usmeri dete ka tome. Ja sam 2012 bila u zvezdama granda.  Neslavno se završilo,ali jako lepo pevam i imam sluha. To je meni od moje mame,a nadam se da će cera da ide tim putem. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 12:30:57   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Maruska15

Svako dete ima neki talenat. Bitno je da roditelj prepozna i usmeri dete ka tome. Ja sam 2012 bila u zvezdama granda.  Neslavno se završilo,ali jako lepo pevam i imam sluha. To je meni od moje mame,a nadam se da će cera da ide tim putem. 



Bravo!!! Divno!!!!
Tako je, samo treba prepoznati i podrzati dete us sportu i muzici,uvek 🤗

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 12:47:17   
popkica bebic
Hehehe, da sve izlezavam sa dvoje vrlo aktivne dece. Dobar vic. 😄😉 Ja ionako retko kad peglam, ali kad počnem, kraj se jedva nazire. A, imaće, jako sam se sve ukupno ugojila 14 kg, ali ne vidi se, zaista. Noge su mi mršave, tu i tamo imam obraze veće no pre, grudi su mi ogromne, a i stomak. Beba već ima 3 i više kg, plus voda, posteljica... Dakle, samo sam se elegantno popunila. 😄



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 13:09:23   
Bojana05
Stvarno vreme leti s decom,moja starija je upravo napunila 6 a mladja 3god🥰🥰mene tacno posle 2ipp godine uhvati bebi kriza😂😂😂tesko je prvu  godinu ali opet prodje...Bebac konacno poceo da se bas aktivira👏👏👏sinoc je toliko skakao,okretao i sta li je vec radio da sam s vremena na morala da ustanem😂😂😂danas bila da uradim nalaze krvi i urina i konacno u utorak na UZ👏👏

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 13:12:17   
Beca.t
Popki, 14kg nije mnogo, taman. Verujem da se ne vidi jer u prvoj trudnoci se ugojih 12-14kg, uopste mi se nije videlo. Meni je vec sada stomak dosta porastao, pa sve racunam idu kg u taj deo 😀😀😀
Bojana, moja sestra ima istu razliku medju decom,tako da je super narocito sada kada su porasli. Super ste super mame! 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 13:17:02   
Khaleesi
Hvala Bebana.. Ja cu da se spremim za sutra pa da pitam sve ako ovaj moj dr resi da cuti... Nekad prica nekad cuti nikad se ne zna.... 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 14:36:44   
AnaTamara
Popkice, to je nista, ja sam +10,s tim da sam u poslednjih mesec dana dobila 4kg,sve mi je u stomaku i guzi, grudi nista ni u ovoj trudnoci 🤔 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 17:23:32   
Maruska15
Ja sam se u prvoj trudnoci Ugojila 12 kilograma. Od pozadi se nije videlo da sam trudna. A za sada 3 kg. Ali stomak mi je ogroman čoveče. Do kraja ću da budem kao slonica .


(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 18:10:15   
AnaTamara
Ja sam inace sklona gojenju, ostala sam trudna sa 68,ali nisam generalno mnogo dobila, u prvoj trudnoci sam bila na +8  i onda lezala u bolnici gde sam dobila jos 3 ali to je bila sama voda. Sad nisam otecena, pijem nifelat tako da izbacujem vodu



_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 19:57:43   
Bojana05
Meni je uvek bilo fascinantno kada cujem da se neko popravio 8,10,12kg😃😃moja standardna kilaza je 58kg a u prvoj trudnoci sam otisla na porodjaj sa 83🤭🤭😂(stomak i grudi su mi bili enormni,posle mesec dana sam imala 60kg),u drugoj trudnoci sam se popravila 17kg(isti slucaj,stomak ogroman,svi su mislili blizance da nosim hahaha) e zato sada,6-ti mesec uskoro a samo sam se popravila 6kg🤭🤭🤭 skroz nenormalno za mene,izgledam kao da sam kosarlasku loptu progutala😂😂😂Ali opet ima dosta do februara a zima je pred nama,ne sumnjam da cu dobiti jos nekih deset_ak kilograma😜😜😜

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 20:12:50   
veselicaa
Khaleesi draga sad vidim da si trudna :*
Trudnicice :* :*

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
3.10.2019 22:20:02   
AnaTamara


IZVORNA PORUKA: Bojana05

Meni je uvek bilo fascinantno kada cujem da se neko popravio 8,10,12kg😃😃moja standardna kilaza je 58kg a u prvoj trudnoci sam otisla na porodjaj sa 83🤭🤭😂(stomak i grudi su mi bili enormni,posle mesec dana sam imala 60kg),u drugoj trudnoci sam se popravila 17kg(isti slucaj,stomak ogroman,svi su mislili blizance da nosim hahaha) e zato sada,6-ti mesec uskoro a samo sam se popravila 6kg🤭🤭🤭 skroz nenormalno za mene,izgledam kao da sam kosarlasku loptu progutala😂😂😂Ali opet ima dosta do februara a zima je pred nama,ne sumnjam da cu dobiti jos nekih deset__ak kilograma😜😜😜



Meni je tek poceo da se nazire stomak u 6.mesecu 🤣 moja standardna kilaza je oko 65,s tim da imam jace kukove i noge, gore sam ravna, ni stomaka ni grudi 🤣🤣

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here