|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 17:16:19   
pari
Divno flamingos, svaka cas_t!



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 17:27:58   
vonavoj
Svaka cas_t flamingos..lepa uspomena.Ja im svima pisem radosnice,ali ono na pocetku. I sve slike imam,od rodjenja sve dece..svake godine odradim. Jeste da od prosle godine nisam slozila u album,ali sam ispisala datume.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 17:30:56   
flamingos
Hvala Von,Pari.Bravo i za tebe Von,divno,to im je lepa uspomena.❤Da su živa i zdrava sva dečica,a i mi sa njima,da ih izvedemo na pravi put❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 20:07:53   
Rosita
Drage mame, samo kratko da vam se javim.


Deca gledaju crtani. N je zaglavio berodual, ali ajde, T je pregurao za dva dana, veseo je, nema bolnice, tako da... I to je nešto.
I ja sam nekad odlepitis, ali opet kažem, bolje sam od kad radim. Pre neko jutro hitrim korakom jurim jutarnju šetnju i pomišljam da za mene ne bi bio posao od kuće. Definitivno.
Mamajo, baš sam pomislila na tebe. Evo mesec dana plus lečim neki zub i nikako da se to završi do kraja.
Puno pozdrava svima, držite se 💜

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 20:19:48   
mama Jo
Rosita user posted image user posted image
Ja sam uvek govorila da bih radila od kuce... Sada vec ozbiljno nisam sigurna u to... Ja nema sanse da dobijem vreme za sebe bukvalno dok se fizicki ne izmestim iz stana.

Kako ste ostale mame

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 20:42:06   
smeško
Jao, flamingos, odusevljena sam! To je bas, bas lepo! 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 20:47:33   
flamingos
Hvala smeško,grlim te,kao i rosi,mamu Jo i sve mame.Ljubite dečicu i budite mi svi dobro.Nema nam Ivanke?Moja sestra kreće iz Beča,u 21 h,ova kiša baš pada,kaže da je i tamo loše vreme i evo kuckam sa vama i razmišljam...


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 21:14:08   
emicaa
Ja pisem budalastine sto izvale i imamo kutiju uspomena.U njoj je sve,od prve dude do prvog pisma djeda mrazu.

Dora danas bila kod drugarice,u pola 6 se vratila.Dosli joj rodjaci da se igraju a ona u selu.Posle jok bilo zap sto ih nije vidjela

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 21:18:00   
flamingos
Emice,divno,šta god,samo da imaju za uspomenu.Dušice,samo da su živi i zdravi.Očas odrastu.Ljubim vas❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Razgovori mama 11/19
28.11.2019 22:13:57   
malena39
Smori ova kisa nacisto. Ja isla do skolske na kafu, iskisla na 200 m. Sutra ce da bude rata ujutru Ovo moje malo prase odbija da obuje cizme, a nije mi bas da ga vodim u patikama. Bude hladno ujutro iako nam je vrtic blizu. Ladno uzme cizme iz mojih  ruku i vrati u plakar. Masem vam svima, virnucu opet kasnije.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 6:25:30   
flamingos
Dobro jutro mame,pijem kafu,izvolite,pa da se spremamo za školu.Malena,mašem i ja tebi.Pozdrav svima❤


(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 6:55:21   
jess021
Dobro jutro mame! 
Flamingos, ti si najvrednija 😊
Ja sam slogirana, mm sinoć imao visok pritisak, pa sam spavala sa njih dve... 
Sreća pa je petak. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 7:20:36   
flamingos
Jess,moram,škola zove.Nadam se da je pritisak sada u redu.I ove promene vremena utiču na sve nas.Pozdrav i zagrljaj❤


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 8:08:56   
pari
Meni nocas T kasljala u par navrata kao da ima slajm koji joj smeta,a preko dana joj ne curi nos...ne znam sta bih mogla tu...


Mene bole vrat i ramena vec dva dana verovatno od loseg spavanja.
Rano ustali jutros...Puno vas pozdravljam sve!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 8:20:34   
Mirko Svirko
Dobro jutro mame. Kako ste mi danas?Mene malo steze grlo.. kao da mi se susi.Zaro me juce ceo celcati dan bolela glava. Zene bravo za uspomene i sve sto cuvate vezano za decu. To je bas lepo. Ovde pada kisa. Sinoc je padao i grad. Ja sinoc isla da proset_am neki krug. Kad je krenulo kao mali grasak..Ako bi neko bio ljubazan da mi kaze kolika vam je temperatura u stanu?Ja imam neke dileme povodom togam i ceato se oko toga svadjamo mm i ja. Zato bi da se posavetujem sa vama.Unapred vam hvala ❤❤❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 8:25:04   
Khaleesi
Dobro jutro mame.

Procitam neku temu tu i tamo ali sve ne bih da se javim. Pte neki dan smo poceli ponovo da probamo za novu bebu. Setim se ponekad pa mi je teako, ali sta ces to je zivot... Jos sam na bolovanju, mala je operisala kilu, pa sam posle tog od pobacaja nakacila to njeno od kile i cuvamo se kuci. Kako bih i ja volela da imam neki posao od kuce, da nw mrdam po ovoj kisi... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 8:25:49   
Ivanka 75
Dobro jutro...
Mirko, i mene boli grlo od nocas... 
Navalila sam na propolis i med. I cajeve... Bljaaaaak
Ide dete u skolu, ispratih je, ne pamtim kad sam isla sa njom do skole. 
Nisam imala hleb da joj spremim dorucak jutros, zato smo zajedno posle. 
Kazem joj sinoc, kupi dorucak ujutru a ona kze, necu, ne svidja mi se. Bas nije svastojed 😂 Voli domace. 
Sad pijem kafu pa u pola 10 da joj odnesem dorucak pa na posao. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 8:30:54   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Pozdrav i od mene. Namestam krevete, pa brisem u sela. Sreca ne pada kisa.

Mirko, mislim da imamo temu temperatura u stanu tako nesto, pa procitaj.

Ivanka, i ova moja je probirljiva posebno kad dodjemo u pekaru. Npr picu kupovnu ne voli. Samo moju voli. Lose sam ih naviklauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 8:35:53   
emicaa
Dobro jutro,ovde kisa lije.zao mi ove djecice sto idu po takvim vremenu.Dora danas ima fizicko pa idu u salu,obukla ssm joj kisno odjelo ali opet.Mala ja mnogo da se drnda po ovakvom vremenu.David se zali da ga boli grlo.Naa dvoje gledamo masu 😁



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 8:46:45   
Ana RR
Dobro jutro, i kod nas lije kiša. Baš je depresivno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 9:15:44   
flamingos
I ovde pada kiša,koliko uđoh u stan i pljusak.Išla sam da pazarim za sahranu😢Otićićemo danas,kada ga donesu.Neću dete sutra da vodim,strah me da se ne prehladi,još je sveže to od boginja.Muž će sutra da ide.Stigla je jutros moja sestra,strašno,mlad čivek,ali...Mirko,ne znam kolika nam je temperatura u stanu,ali,ti znaš da je centralno grejanje u gradu extra,tako da toplotni udar može da se dibije.Nisu nam svuda odvijeni radihatori,podešavamo kako nam odgovara.Možda grlo i od isuviše toplote boli,hoće,suši se vazduh.Ivanka,jedno kuvano vruće vince i izlečih te❤Pari,budite mi dobro.Popih još jednu kafu,detetu skušu da pržim kad dođe iz škole.Pozdrav svim mamama i svoj dečici❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 9:20:46   
Khaleesi
Pozdrav mame i ovde.

Mi se grejemo sami na TA peci i toplo je bas pa s vremena na vreme proliluftiram da se ne isusuje mnogo vazduh. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 9:21:13   
vonavoj
Jutro.naspavali smo se!Kod nas je 22-23..ali grejanje ne radi ceo dan,3 puta se pali.Moje iz pekare samo burek,ostalo jok..ni kiflu,ne vole susam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 9:24:20   
flamingos
Khaleesi,evo meni svud otvoreno,luftiram dok dete u skoli,da cirkulise vazduh,i baš prijatno.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Razgovori mama 11/19
29.11.2019 9:42:41   
bebilule
Jutro mame. I ovdje jutros padalo, sada se razvedrava. Znam da stalno kukam, ali ne volim ovaj plus u novembru, jedva čekam snijeg i minuse.
Mi bili sinoć na nekoj predstavi, M se baš proveo.
Što se tiče stana, nama se grijanje pali u 6 i gasi uveče. Temperatura je podešena na 22, tako da dobaci do 23 i gasi se. Kada padne na 21, opet se pali da zagrije. I pored toga ja stalno provjetravam. U sred zime neposredno prije spavanja ostavim desetak min otvorena balkonska u spavaćoj. Ne volim pretoplo, ne funkcionišem, a M uvijek bude rovitiji ako je ako je vruće. Kada odemo kod mame mogu samo spavati, ima preko 25 i s vrata počnem kukati.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here