|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:02:19   
Khaleesi
https://www.sithoniahotels.gr/el/accommodation-in-sykia/vasiliki-studios-klimataria

Ovo je vila od te devojke gde smo iznajmili. Sad nadjoh link. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:09:21   
vocicana
halessi, divno je, koliko ste udaljeni od mora? Nisam se zadubila, bas je fino.
Hm... a koliko Vas to kosta i u kom terminu tacno?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:25:44   
Khaleesi
Ova kuca sto izdaje sto sam izbacila link je blize moru, ta koju mi iznajmljeno je jos u pripremi mada mi je slala slike i bas je dobar smestaj. To gde sam rezervisala je malo dalje od te kuce sa linka, oko 1 km, ali nam nije bitno, i kad smo imali sobu na plazi nikad na gradsku nismo isli nego smo set_ali svaki dan druga plaza. Pa je i mm rekao ne trazi na plazi kad i tako gradsku ne vidimo. A termin je 28.jun do 8.jul,tada nam je godisnji. Dogovorile smo se 350 evra. Mada je trazila vise 🤣 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:25:50   
Maraj
Nato meni nije Lefkada za malu decu.....jesi se raspitivala? Ogromni su talasi. Divlje plaze do kojih moras da se vozis....ja ne bih tamo sa detetom....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:26:40   
Khaleesi


user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:27:04   
Khaleesi


user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:28:38   
Khaleesi
Dala mi i broj pa mi na viber slala slike jer taj smestaj jos nema na netu. Videcemo kako je uzivo kada stignemo, meni se svidja lepo i prostrano. I bas deluje cisto i novo


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:29:05   
Sanidej
Bas lepo Khalesi. Stvarno je odlicna ponuda. Ta Sikija je malo mesto jel da?


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:33:49   
Ana RR
Lepo je Khalesi, ali kad vidim tuš na lavabou... nema kade, nema tuš kabine... ne znam, ja bih izludela.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:36:36   
Filadendronka

Maraj, mi idemo opet u Grand otel u Hanioti. Usluga odlicna, polupansion. Travellend smo odabrali, posto im je ponuda u decembru bila bas dobra. 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Uplatiste li zene sta?
Danas poceo sajam....
Jeste videli cene..
Mi gledamo polupansion...skupo za nas cetvoro...ispod 1400e jedva da nesto ima . Po svemu sudeci cemo u Hanioti ko i prosle god...
Ima li sta ispod 1000e a da je polupansion? Jel nasao ko sta?



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:40:37   
Khaleesi
Jeste malo seoce. I to nam odgovara mir bez guzve. Takav smo tip oboje i nasli smo se, proslo leto smo bili sami na plazi sa decom. Prelepo smo se proveli. Cula sam da kod te Sykije ima puno uvala i belih divljih pescanih plaza a da je voda bas topla. I onda smo se odlucili za to mesto.

Ana, u pola apartmana gde smo bili bila je kada, i nikada bas nikada nisam je punila, bilo mi je odvratno. Koliko god bila cista to nije moje kupatilo. Tus kabina mi je mnogo prakticnija, posebno za more, deci obujem papucice i istusiram ih. Cak ih ne stavljam bose u kabini. I ja nosim plasticne papuce. Nekako mi je sve to sto je javno i sto svi tu prolaze i kupaju se bljak. Ja na more nosim nase cak jastuke i posteljinu.... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:57:04   
Ana RR
Khalesi, nisam ni mislila na punjenje kade, ne punim je ni kući. Kupatilo na moru uvek naprskam asepsolom i ostavim da odstoji pa onda sve isperem vrelom vodom.

Ali tuširanje na sred kupatila mi je baš baš grozno. Uvek tražim fotke kupatila i ako je bez tuš kabine ili ako je minijaturno onda zaobiđem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 19:01:43   
Sanidej
Khalesi uzivacete sigurno. Bilo bi sjajno uz neko malo set_aliste provesti vece. Svidja mi se sto nema vasara.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 19:05:46   
Khaleesi
Ana sad te kapiram. Mislila sam da bez pene i bez sumece kupke se ne kupas 🤣

To da jeste fuj. Sedis na solji i tusiras se. Sto kazes zaobilazim i ja takve. A asepsol, svoju kadicu za kupace i jos sto sta vucem sa nama. Bez asepsola nigde! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 19:08:13   
vocicana
Vidite znte kako, bljak jeste, oribas malo, izglancas Asepsolom, ko sta voli, ja ne volim isto ni malo ni na centar prostorije, ali to je sto je. Ja sam prosle godine poljubila grka kada sam videla sda stvarno kao na slikama agencijskim ima zavese na tus kabini. Inace je svuda sljam. Kada se setim prvog letovanaj sa muzem i njegovom cerkom i onim da izvinete sranjem od smestaja u glupoj Paraliji, dodje mi da ne znam sta.
Nikada viseeee isto kao nikada vise Nea Vrasna, totalno razocarenje, talascine i nista!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 19:15:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Ana sad te kapiram. Mislila sam da bez pene i bez sumece kupke se ne kupas 🤣

To da jeste fuj. Sedis na solji i tusiras se. Sto kazes zaobilazim i ja takve. A asepsol, svoju kadicu za kupace i jos sto sta vucem sa nama. Bez asepsola nigde! 


Hahaha nemam ti ja vremena za kupke user posted image user posted image

Proveri ti kakvo im je kupatilo, na fotki na sajtu je tuš priključen na lavabo, zato sam prokomentarisala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 20:26:48   
Khaleesi
Posto sad jos rade taj deo nije mi sve ni poslala samo te 2 slike. Rekla je da je ok wc ali poslace naknadno jos fotki.... Valjda je dobro 😑


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 20:56:50   
Maraj
Fil mi smo jedan dan prosetali do Grand Otela. Jel plaza javna? Placaju li se lezaljke na plazi?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 21:12:32   
Misha i Ljisha
Ja najvise volim kad je lep tus napolju 😁. Mi smo jedne godine bili u Thea hotelu u Possidi-ju. Strava je mesto hrana izvrsna. Polupansion smo imali. Kupatilo ogromno. Na plazi smo bili sami. U principu u veciji tih aparthotela su mala kupatila. Jedino bas u hotelima nisu. Bili smo u sunset_ hotelu cini mi  se u Neos Marmarasu i tamo je isto bilo ok. A ubedljivo najbolja terasa ogromnaaaa...veca od ujutrasnjeg dela smestaja je bila u Polihronu tacno iznad pedijatta 😂 mm panicar insistirao da tu odsednemo. Al stvarno je ekstra terasa ceo boziji dan i noc smo bili na terasi u nekim lepim dvorisnim garniturama. 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 23:17:53   
Filadendronka

Maraj, ima slobodan deo odmah desno od hotela, a postoji deo sa lezaljkama. Guzva jeste, ali meni to odgovara zbog dece. Mada, mi smo stalno u pokretu i svaki dan smo isli negde. Deo hotela ima male terase koje gledaju na parking, pa bih u tom slucaju trazila novu sobu sa pogledom na more ili u novoj zgradi koja je za 20m udaljenija od mora. 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Fil mi smo jedan dan proset_ali do Grand Otela. Jel plaza javna? Placaju li se lezaljke na plazi?



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Letovanje 2020.
21.2.2020 7:06:52   
jess021
Preko Tasosa, Peliona...na kraju zavrsismo opet na Sitoniji. Našla sam apartman na plaži za 60€, mesto Sykia, izmedju Sartija i Toronija. Rezervisali smo 12 noći. Plaže su predivne, jedino sto bas nista nema, jer je stvarno selo. Nadam se da ćemo naći neku ekipu, najviše zbog dece. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Letovanje 2020.
21.2.2020 8:03:39   
Misha i Ljisha
Jeste Sikija je bas mala. Reci mi molim  te preko koje agencije si rezervisala. 60e je bas povoljno ako je u sezoni


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Letovanje 2020.
21.2.2020 8:08:44   
Sanidej
Khalesi je isto nasla smestaj u Sikiji, pisala je bas u ovoj temi juce.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Letovanje 2020.
21.2.2020 11:11:45   
jess021
Ljiso, preko Nikane. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Letovanje 2020.
21.2.2020 11:17:37   
Ana RR
Jess, našli ste user posted image extra. Mi još ništa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here