|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 14:08:13   
dunja RR
Gaganče, A Afisos, jel on na drugoj strani Piliona? Vidim da na putovanjima pišu da je ubedljivo najlepše mesto na Pilionu, jel ste bili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 14:11:57   
dunja RR
Mi smo bili na Pilionu, ali samo na na izletu sa Skiatosa, davno, pojma nemam koje je mesto bilo, malo je bilo, a plaža je bila fantazija toga se sećam, divlja a pitoma, ne znam ni kako da opišem, u malom zalivu, mirna topla, zelena voda, skroz egzotično je izgledala, nije bila urbana nešto.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 14:21:30   
gagana83
Znam da sa Skiatosa iima izlet sa stajanjem na plazi Damuhari, to je na istoku, blizu Agios Joanisa. 
Afisos je sa suprotne, zalivske strane. Nisam tamo bila, gledala baš prošle godine da nam tu bude prenoćište na putu do Atine ali smo na kraju noćili južnije. Sta znam, ta mestašca izgledaju lepo, sva su mirna, ali mi more ne izgleda nešto. Ali kažu da je priroda divna na celom Pelionu.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 14:27:58   
gagana83
Ima ona reklama za Hr primorje -Mediterranean as it once was.E to je Pelion. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 14:58:38   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi ćemo ostati bez letovanja na kraju, još ništa ne gledamo. I Pilion je opcija ali mi bi na tu drugu stranu koju ne znam da li mogu da preživim zbog krivina.


Meni te krivine nisu bile ništa posebno strašne. Jedino što traju malo duže dok se dođe do istočne strane. Možda ja nisam merodavna, jer godinama krstarimo raznoraznim putevima po grčkim ostrvima, valjda sam se navikla. Ana, ti si čini mi se bila na Lefkadi? Ako ti na Lefkadi krivine nisu bile problem, mislim da neće ni na Pelionu. Ne znam kakav je put do okolnih plaža, ali obavezno odsesti u Agios Joanisu. Prvo, jer je najveće mesto, rekla bih i jedino na istoku, drugo jer imaš 3 plaže u blizini. Da upozorim samo, mesto je malecno i nije urbano. Planinska seoca su prelepa.



Bila sam na Lefkadi ali nešto mi tamo nije bilo strašno. Inače baš ne podnosim krivine. Ako ste išli nekada sa Zlatibora ka Sokobanji po onim krivinama - e tu sam dušu htela da ostavim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 15:05:23   
dunja RR
Jeste, to je ta! Sada sam videla slike..prepoznah.

IZVORNA PORUKA: gagana83

Znam da sa Skiatosa iima izlet sa stajanjem na plazi Damuhari, to je na istoku, blizu Agios Joanisa. 
Afisos je sa suprotne, zalivske strane. Nisam tamo bila, gledala baš prošle godine da nam tu bude prenoćište na putu do Atine ali smo na kraju noćili južnije. Sta znam, ta mestašca izgledaju lepo, sva su mirna, ali mi more ne izgleda nešto. Ali kažu da je priroda divna na celom Pelionu.



Damuhari


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 17:39:04   
dddaca
Po mom misljenju ne. Ono sto je dobro, brzo se rezervise. Ono sto je povoljno takodje. I onda prodaju ono sto im ostane. Ili ne odgovaraju termini, ili nije punih 10 ili koliko vec hocete da provedete noci... Jedino ako bas dodje do nekog otkazivanja, pa vam se poklope datumi... Ali po meni je to rizicno.
Mozda neko ima drugacije iskustvo, ali proslog leta sam par nedelja pred polazak trazila smestaj, izmedju ostalog pratila i Nikaninu ponudu, i nisam nasla nista sto bi mi odgovaralo. Ono sto mi se svidjalo bilo je odavno zauzeto, ono sto su nudili nije mi cenovno odgovaralo. Ali opet kazem, mozda je to samo moj utisak, mozda ima i drugacijih iskustava.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 20:50:17   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Da li vredi cekati last minute kod Nikane sta mislite? 


Gornji komentar se odnosio na ovo pitanje.

A vezano za Pilion. Gledala sam fotografije nekih plaza i deluju mi bas, bas lepo, ali me po malo odbijaju te krivine i uzbrdice, nizbrdice da bih stigla do njih. Moj utisak je takav, ili mozda gresim?
A opet, ovog leta bih neki manje aktivan odmor. Ima li toga na Pilionu? Mesto sa lepom plazom, po mogucstvu pescanom, da ima gde da se proseta, da ima makar osnovno za snabdevanje, ali i po neki restoran. Stekla sam utisak da su na zapadnoj obali uglavnom uske i lose plaze, a da su na istocnoj van naseljenih mesta i da cesto zna da bude talasa, a i voda hladnija.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 21:00:56   
Sanidej
Hvala Daco, ja ne mogu da rezervisem pola godine unapred pa samo zbog toga pitam. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 21:01:11   
Khaleesi
Ja sam htela ovog leta preko Nikane, posto su agencije explodirale sa cenama.

I tako sam se dop sa njom, oni kao ne moze na racun da se uplati samo western. Placala sam deviznom karticom, nista nema provizije. A taj wetern treba 25 evra preko. I ja joj kazem da platim karticom, to ne moze kao. I posalju mi od te gazdarice ime prezime i mesto gde idemo i wetern union i nista vise. Nikakvi podaci zene. Ja sam tu pitala kako ja dokazujem da sam uplatila, i ko je uopste ta zena bas mi je sve to bzv, bez racuna bez icega, moze samo da me iskuliraju kad odem tamo. I ona sva zvanicna kako su kao booking. Ja sam booking isla i placala tom istom deviznom i full. Imam sve potrebne podatke. Ko je placao zna. I ja odustanem, oni nisu hteli da pitaju gazdarici da joj uplatim na racun a meni nije dala njen broj da je ja pitam. Onda sam potrazila neke grcke sajtove sama i nasla mnogo lep smestaj kod jedne devojke. 350 evra pocetak jula. 4 kreveta, sve u fullu novo. I jos placam sve kada dodjem do nje nikakvi troskovi za western. Tako smo se dogovorile. Sitonija je prelepa puna razlicitih plaza a i ima svasta nesto da se vidi. Ja sam prezadovoljna. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 22:01:49   
mama Jo
Kh, a gde idete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 22:23:49   
isidora88
Khalesi posalji mi kontakt tog smestaja molim te. 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 22:27:16   
Ivanka 75
Khaleesi daj link za te sajtove mi se ubismo trazeci. 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Letovanje 2020.
18.2.2020 23:33:10   
Sanidej
Gde, koliko dugo traje boravak? Po toj ceni ne znam da li moze i 7 dana a i to je bas povoljno.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 15:27:42   
Maraj
Uplatiste li zene sta?
Danas poceo sajam....
Jeste videli cene..
Mi gledamo polupansion...skupo za nas cetvoro...ispod 1400e jedva da nesto ima . Po svemu sudeci cemo u Hanioti ko i prosle god...
Ima li sta ispod 1000e a da je polupansion? Jel nasao ko sta?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 15:39:08   
vonavoj
Hotel Alkionis u Jerisosu,pogledajte. Moja drugarica vec druga godina kako ide.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 16:00:07   
Maraj
Von ne nadjoh agenciju da rade ovaj hotel...preko koga oni idu?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 16:18:30   
vonavoj
Direktno su pregovarali. Pitacu je.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 16:38:36   
vonavoj
Kaze 550e za njih 4oro..od 16.6..njihova deca su kao tvoja maraj.. 150e daju nekoj agenciji u Bgu. Posalji upit direktno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 17:46:08   
Khaleesi
Drage mame preko nekog grckog sajta sam nasla tu devojku. Na 3 ili 4 grcka sajta sam trazila ovaj gde sam nju nasla mi je izbacio opciju da posaljem poeuku svim vlasnicima u Sykiji gde sam nasla smestaj. I na 55 mail adresa sam poslala isti upit. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 17:46:42   
Khaleesi


user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 17:49:01   
Khaleesi
Tu ima adresa, na slici 🤣 samo na Sitoniji smestaj, ali mene je Sitonija zanimala. I na tripadvisoru sam gledala. Preko bookinga ne mozes vlasnika da nadjes... I cene su vise na bookingu. 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 17:57:29   
nata11
Mene Grci vise zivciraju sa cenama i smestajem iz 19 veka.

Mi krenuli obrnutim redom - rezervisali Vrnjacku banju za septembar pa sad gledamo Lefkadu za avgust user posted image Mada bih ja sa malim detetom neko mesto na kopnu gde je plaza na 2 min hoda.

_____________________________





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:00:29   
Khaleesi
Cene su ove godine bas skocile u odnosu na proslu godinu...

A smestaj, pa skoro svuda je isto ne znam sto kazes iz 19 veka. Mada negde je namestaj bas star 😐

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Letovanje 2020.
20.2.2020 18:01:59   
Sanidej
I pored toga se ovde iskljucivo prica o letovanju u Grckoj..

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Pernod Ricard, nastavak podrške „Bitka za ...
photo
Beograd, 29. april 2024. – Kompanija Pernod Ricard i ove godine, osmi put za redom, donirala je sredstva za inicijativu ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here