|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:29:34   
Filadendronka
Pre nego sto smo postali roditelji, nasa letovanja su bila drugacija. Sa dolaskom dece biramo veca mesta na severu Grcke, sa lepom plazom u samom mestu ili okolini, da ima puno dece ( sto posledicno znaci guzvu) i uglavnom hotel. Prosle godine smo isli u Hanioti, a svakog dana smo obilazili druge plaze. Nama je to bio pun pogodak. Kad smo hteli mir isli smo u Nea Skioni/Furku/plaze juznije od Han. Ali takodje smo jedan dan bili sa gomilom drugih ljudi u Pefkohoriju i Kalitei.  Sad bismo da promenimo lokaciju, ali ne nalazim nista da zadovoljava sve kriterijume. Kh, bas smo hteli na Atos, ali slaba ponuda hotela. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:33:28   
Ana RR
Mi još nismo ni gledali ništa. Mm nikako da prelomi da li kupujemo auto ove godine ili ne jer ako kupujemo onda verovatno ne bi išli na more (mada verujem da bi ipak otišli negde malo). Ja bih svakako negde avionom, da odmorimo od vožnje a da tamo rentamo auto. Ništa ne znam i nervira me to user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:39:24   
Filadendronka
Ana, lepa je to opcija, ali nije bas isplativa. Mi smo resili ili Turska avionom ili Grcka autom. Prosle godine smo uplatili dok sam bila trudna i nisam bila ovako uspanicena. Zato treba da vidim i za ono osiguranje putovanja. Ne znam ni kad da idemo- pocetak jula ili kraj avgusta. 🤔

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:40:07   
bubulence
Fil bili ste u hotelu?

Von, gledala sam malo. Vise sam gledala preko agencija jer bi mi bilo lakse da placam u ratama... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:51:03   
Filadendronka
Bubi, jesmo i prezadovoljna sam. Grand Otel na samoj plazi. Tu i nije neka plaza, ali nije imalo jezeva i kamenja koji neki pominju. Mada mi volimo da obilazimo plaze i mesta, pa smo svaki dan negde zujali. Ali kupali smo se i tu, voda je bas cista. Hrana u hotelu je odlicna, imali smo polupansion. Nama ce J imati vise od godinu dana, tako da o tome ne brinem suvise. Kad je D bio beba ja sam mu tih nedelju dana na letovanju davala kupovne kasice. Ako mozes hotel da priustis, nemoj da se dvoumis. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:54:01   
mama Jo
Slazem se, isto mislim da ako mozes hotel- bez razmisljanja.
Mi jedino nismo za tu varijantu da svaki dan idsmo negde kolim na plazu, ni zbog dece, a ni zbog nas. Zato nam je bitno mesto gde mozemo da budemo tu na plazi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:54:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ana, lepa je to opcija, ali nije bas isplativa. Mi smo resili ili Turska avionom ili Grcka autom. Prosle godine smo uplatili dok sam bila trudna i nisam bila ovako uspanicena. Zato treba da vidim i za ono osiguranje putovanja. Ne znam ni kad da idemo- pocetak jula ili kraj avgusta. 🤔


Fil, u avgustu je naš drug išao sa devojkom na Krit, plaćali su 500 evra po osobi, avion + all inc. Ja u suštini ne volim all inc jer više volim da skitam uveče i klopam u različitim tavernama ali šta sad. Ako uspemo da nađemo tu opciju to nam je ok, jedino tamo rentamo auto. Videćemo ali mislim da najkasnije u januaru moramo rezervisati mada će već tada biti dosta popunjeno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 9:59:06   
Filadendronka
Anci, to je bas povoljno za Krit. Ne znam samo kako ide za decu. Turci naplacuju smestaj za dete skoro 300e za ono sto bi nama odgovaralo. Mama Jo, plaza u Haniotiju je ok, ima guzve kao i u vecini drugih mesta. Meni je mesto pristojno, a obisla sam prilicno puno lokacija. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 10:52:10   
Ana RR
Jeste, baš je povoljno. Skroz je ok varijanta.

Joj ja ne volim Hanioti, mesto kao mesto je slatko i bilo nam je lepo tamo, ali plaže, more... ne sviđa mi se. Radije ću se voziti malo duže i otići na Jonsko more, npr.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 11:00:05   
Khaleesi
Mi smo ove god isli na Eviju, ja sam preko bukinga nasla sobu u Olimpik bicu dan ranije, da nocimo pa smo ujutru na trajekt, da ne spavamo u Makedoniji, jer je na 2 sata od mora, pa smo tako resili da se iakupamo i taj dodatni dan. Na Eviji je raj. Bili smo sami na plazi nas cetvoro, ja sam prvi put i zivotu bila u toplesu 🤣🤣🤣 Deca su se smejala, rekle su mama ti se suncas kao i nas dve.... Svuda prirodan hlad od borova, plaze prelepe. Taverne su dz. Znaci morski plodovi ceo oval je bio 10e, a posto su ribarska mesta sve jw sveze samo sto se ne koprca u tanjiru. Deca su se najela lignji i skampa, cak i ova velika koja neve ni da pogleda lignje jela ih je i slast. Sad bih opet isla... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 11:00:47   
Filadendronka

Anci, mi smo bili na svim plazama Sitonije, Tasosu, Egiptu, Italiji... Ali kad su nam ovako mala deca nama je bitno nam je sto pre da stignemo, da je voda cista i da je pesak. Naravno uvece set_nja po gradu, zato otpadaju mirne varijante odmora. Imas li neko mesto da nam preporucis? 

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jeste, baš je povoljno. Skroz je ok varijanta.

Joj ja ne volim Hanioti, mesto kao mesto je slatko i bilo nam je lepo tamo, ali plaže, more... ne sviđa mi se. Radije ću se voziti malo duže i otići na Jonsko more, npr.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 11:04:15   
mama Jo
Ja sam letovala u Pefkohoriju, pa smo bili i u Haniotiju, ok je iato meni, nista preterano, ali moze da prodje.

Za Evoju sam takodje cula da je odlicno mesto, Kh kad ste isli, secas li se koliko ste placali? Mislim kad - u kom mesecu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 11:04:52   
Filadendronka
Toples je bio aktuelan pre ova dva set_a dojenja. 😂Mi smo na Tasosu na Vathi plazi bili sami i to nam definitivno ne odgovara kad smo sa decom. Raj jeste, ali za dvoje.
IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Mi smo ove god isli na Eviju, ja sam preko bukinga nasla sobu u Olimpik bicu dan ranije, da nocimo pa smo ujutru na trajekt, da ne spavamo u Makedoniji, jer je na 2 sata od mora, pa smo tako resili da se iakupamo i taj dodatni dan. Na Eviji je raj. Bili smo sami na plazi nas cetvoro, ja sam prvi put i zivotu bila u toplesu 🤣🤣🤣 Deca su se smejala, rekle su mama ti se suncas kao i nas dve.... Svuda prirodan hlad od borova, plaze prelepe. Taverne su dz. Znaci morski plodovi ceo oval je bio 10e, a posto su ribarska mesta sve jw sveze samo sto se ne koprca u tanjiru. Deca su se najela lignji i skampa, cak i ova velika koja neve ni da pogleda lignje jela ih je i slast. Sad bih opet isla... 





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 11:06:56   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Toples je bio aktuelan pre ova dva set_a dojenja. 😂





Ahahahahahhahaha, i kod mene ovako user posted image




_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 11:51:30   
bubulence
Fil, bas mi se dopada taj hotel na slikama. Poslala sam upit agenciji. Od koliko se sluzi dorucak 😁? Jer smo mi u 8 vec na plazi... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 11:53:19   
bubulence
Moj brat je pre 2 god na Eviji placao polupansion u divnom apartmanu 300e za 10 dana. Trokrevetni. I potosili jos 300e a kaze da su se rasipali. Nego je meni Evija daleko sa bebom


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 12:00:14   
Filadendronka
Bubi, pogledaj sajt Travellenda, sad bas imaju neku dobru ponudu za taj hotel. Rano je dorucak, ali da me ubijes ne znam da li je od 7, 7:30 ili 8h. Svakako je tu odmah plaza, pa nije frka. Problem je mali i skup hotelski parking (15e dnevno). Mi smo uvek nalazili slobodno mesto tu oko hotela, ali nisu svi bili te srece. I uboli smo premiju sa sobom koja je imala ogromnu terasu sa pogledom na more. Neke sobe gledaju suprotno od mora i male su skroz terase. Ne znam zasto na bookingu ima ocenu 7.8. Ljubazno osoblje i sve pod konac cisto. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 12:06:32   
dunja RR
Fili, i ja razmišljam o Turskoj, samo ne znam da li bi opet išla u Antalisjku regiju, jer nam vlaga nije prijala, bili smo kada je S imao 1 godinu. Sve ostalo je bilo super, hotel, hrana, more toplo, eventualno mali minus za Kemer, gde smo bili, tj. u Gojniku, selu pored Kemera, je što sunce ranije zalazi jer planina iznad, ali ona donosi i dobar vazduh, tako da je Kemer vazdušna banja, psoebno za decu.

Ako bi u Tursku, sada bi severnije, ne znam, Fetjie, Belek, možda i Kušadaci, Bodrum ... nisam ništa gledala još.


Što se Grčke tiče, bili smo na Kritu kada sam bila trudna, pored Hanje, A.Apostoli sa 4 predivne plaže za decu, i to nam je za sada nešto najlepše od Grčke što smo videli, a obišli smo dosta od Grčke, izuzev Halkidikija. M sada ne plaća avion, i Krit bi došlo u obzir, ali u Grčkoj je promašaj uzeti allinc, posebno na Kritu, one taverne u Hanji treba doživeti. Mda mislim da to važi za celu Grčku. Ne samo zbog sjajnih taverni već i zbog toga što all inc u Grčkoj i Turskoj ne mogu da se porede.

U Egiptu smo bili solo, i to mi je jedno od najlepših letovanja, ali sada me strah, sa decom.


Koleginica je bila na Majorci, sada u oktobru, sa dvoje male dece, divno im je bilo, toplo, gledala sam fotke plaže fantazija, bilo je ljudi, ali nije gužva. I to mi je recimo opcija, neko ranije letovanje u Grčkoj, i kasnije negde, samo moram da istražim kakve su im bile cene u oktobru, ja verujem da je bilo povoljnije.


Vuče me Pilion, recimo ali pojma nemam da li ej to opcija sa decom. Zapravo, sigurna sam da je Pelion divan za decu, ali treba istražiti gde. Menis e dopada Afisos. Ali to možda dogodoine, kolima, dok se ne izveštimo u vožnji.

Avionom, možda Skiatos, krajem avgusta, ali tu se lomim gde biti smešten sa decom. Solo niej problem i ako nsi u gradu, uveče se može busom do grada, ali sa decom, ne znam gužve su. Mi smo bili krajem avgusta pre par godina, a kako je tek us ezoni ..


Hiljadu opcija motam po glavi i predstavu nemam gde ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.12.2019 12:11:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 12:07:57   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: bubulence

Moj brat je pre 2 god na Eviji placao polupansion u divnom apartmanu 300e za 10 dana. Trokrevetni. I potosili jos 300e a kaze da su se rasipali. Nego je meni Evija daleko sa bebom




To je skroz u redu cena. Bas cu pogledati sta ima na Eviji

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 12:28:26   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ja sam letovala u Pefkohoriju, pa smo bili i u Haniotiju, ok je iato meni, nista preterano, ali moze da prodje.

Za Evoju sam takodje cula da je odlicno mesto, Kh kad ste isli, secas li se koliko ste placali? Mislim kad - u kom mesecu?


Bilo je 25. jun do 5.jul. I bilo je bas toplo. I voda je bila ok. Sad neke plaze, malo zabacenije zavisi da li ila talasa. Negde je jako lepo negde samo za velike. Ali mi smo se svuda kupali. I bas se lepo odmorili i nadisali te borovine, fantazija. Kad samo isli na te daleke plaze, 10 15 km od Pefkija, ponesem deci sendvice i voce, u onom rucnom frizu, oni tako to glodju. Posle banemo u neku tavernu... I super.... Platila sam 25.000 dinara... Preko eurotursa 🤣

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 12:33:34   
Khaleesi


user posted image Meni je ova plaza bila nestvarno lepa... 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 14:11:05   
Filadendronka
Bas je prelepa slika, blistate zajedno. 🌸

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 14:13:50   
Khaleesi
Hvala. To nam je bio prelep dan. Slike su mi na gmailu ne na tel a ne znam kako da ih sa gugla skinem pa sam tako uslikala... Pun mi je tel novih slika... 

user posted image ovo je iz taverne

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 14:15:06   
Filadendronka
Pravo letnje uzivanje. Bacam se na trazenje letovanja. 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2020.
10.12.2019 14:16:17   
mama Jo
Kh, je l' to pricas za Eviju?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.
Zašto posle maminog porođaja, tate gube li...
Nove mame su možda zabrinute zbog prvog seksa nakon porođaja, ali stručnjaci tvrde da ni tatama nije lako.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here