|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 19:01:52   
emicaa
Vidjela sam samonda nije ovde vise pisala,nisam ni trazila na drugim mjestima 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 22:16:06   
Didy
Iju, kakva potera! 😁Vratili smo se preksinoć. Tamo nešto nisam ni gledala mobilni, malo uveče i ujutro, baš smo se isključili iz svega. Prezadovoljni smo, po meni su Turci izmislili turizam. Mnogo su ljubazni i hoće da ti ugode, ali sve s merom i sa osmehom.Hrana je bila savršena. Ima sto čuda da se jede, nema šanse da ne nađete nešto na švedskom stolu. Ponela sam jednu duplu plazmu i vratila je. Celog dana od 7 ujutro do 1h noću ima da se jede i pije i sve je vrlo raznovrsno, što se toga tiče, nema brige. Meni se više sviđa nego hrana u Grčkoj i u Tunisu, nekako mi je najuniverzalnija. Ima i turskih specijaliteta, ja sam probala ponešto.Hamam i spa i masaža su ludilo. Ko ide u Tursku, obavezno nek sebi udovolji ako voli ovakve stvari. Mi volimo do kasno da ostanemo na plaži - do zalaska sunca i duže. Posle večere smo išli na večernji šou koji je bio odličan, do sad najbolji, kvalitetan stvarno. Na drugom mestu je bila živa svirka pored bazena, pa smo malo i tu sedeli, pili koktele i uživali. Pošto rano ustajemo i idemo na plažu, nama te večernje zanimacija kratko traju, najkasnije u 23h deca spavaju. Dunja, moja deca su velika, mislim da Stefan već plaća punu cenu kao odrasli, na Sofiju možda tek neki mali popust imamo. Nama su, u stvari, najskuplje 4 pune avionske karte. Nas bi i onaj Krit avionom bez hrane o kojem smo pričale izašao malko jeftinije nego Turska. I Grci su bezobrazno digli cene. Mm i ja smo išli na Tasos 2008. i platili apartman u julu 33 evra po danu, tačno se sećam. Sad nema šanse ništa slično da nađemo, recimo da su duplo skuplje cene. U svakom slučaju, deca su mnogo više uživala od nas u svemu ovome, naš koncept letovanja je skroz drugačiji, kao što sam rekla, ali hotelsku uslugu i sadržaje nikad bolje nismo imali. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 22:20:03   
Mirko Svirko
Didy, bas mi je drago da ste uzivali. I da ste se iskljucili iz ovog ludila.

Bas lepo.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 22:22:05   
flamingos
Super Dydi.Odmorili ste se i uživali.Pozdrav.❤



(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 22:30:57   
Didy
Da, drago mi je što smo otišli. Inače naš hotel je bio van mesta, nekih 20 km pre Alanje, pa smo jedno veče otišli do Alanje. Divan je grad! Inače kad idemo u hotele uvek biramo one van mesta, nekako nam više prijaju te izolovane varijante, a kad se uželimo grada, odvezemo se, prošetamo i vratimo. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 22:52:46   
jabudic
Didy, sve prelijepo izgleda na fotografijama, drago mi je da ste uzivali. ❤Vidim ti kao i ja obavezno sa knjigom na plazi 😄A mene mm zeza, kao hoce li mi propasti dan ako slovo ne procitam. 😁

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 23:09:13   
Didy
Ja ne znam šta rade ljudi na plaži kad izađu iz vode ako ne čitaju. 😁 Smorila bih se načisto. Inače, ja knjigu nosim u torbi kad npr. idem kod dr, pa znam da ču čekati, kad god putujemo, a ne vozim ja... Ja se plaži radujem jer znam da ču moći da čitam dugo. 🙂



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Letovanje 2020.
31.7.2020 23:32:26   
mama Jo
Didy, slike su bozanstvene. Uzivaliste ste maksimalno i svaka cast user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Letovanje 2020.
1.8.2020 8:33:29   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jabudic

Didy, sve prelijepo izgleda na fotografijama, drago mi je da ste uzivali. ❤Vidim ti kao i ja obavezno sa knjigom na plazi 😄A mene mm zeza, kao hoce li mi propasti dan ako slovo ne procitam. 😁



😀
IZVORNA PORUKA: Didy

Ja ne znam šta rade ljudi na plaži kad izađu iz vode ako ne čitaju. 😁 Smorila bih se načisto. Inače, ja knjigu nosim u torbi kad npr. idem kod dr, pa znam da ču čekati, kad god putujemo, a ne vozim ja... Ja se plaži radujem jer znam da ču moći da čitam dugo. 🙂 


Potpuno isto. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Letovanje 2020.
1.8.2020 8:52:05   
Sanjalicaaa
Didy, u koji ste akvapark isli?  Kakvi su utisci? 



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Letovanje 2020.
1.8.2020 14:54:50   
vocicana
Didy dobro dosli u bljak realnost. Emmi, zen se zrelaksirala u hammam-u, neka se nauzivala.
A slike Flamingos idu sigurno, msm da cu se sutra uslikatiuser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Letovanje 2020.
1.8.2020 21:54:29   
Didy
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa
Didy, u koji ste akvapark isli?  Kakvi su utisci?  


Sanjalice, nismo išli nigde, imali smo u sklopu hotela 3-4 bazena s toboganima i luna park. 
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Letovanje 2020.
1.8.2020 22:07:00   
mama Jo
Iiijaaaaoj, nije mi dobro kad gledam ove slike 😍😍😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Letovanje 2020.
1.8.2020 22:20:00   
vocicana
Didy fenomenalno!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Letovanje 2020.
2.8.2020 11:30:01   
physio70
Super he akvapark. Kakve su plaze?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Letovanje 2020.
3.8.2020 11:28:21   
Didy
Jedan deo plaže našeg hotela je bio peščani, a drugi: šljunak na ulasku, pa pesak, pa krupno kamenje i stene u dubini, pa opet pesak u velikoj dubini. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Letovanje 2020.
3.8.2020 11:54:45   
Sanjalicaaa
Mi imamo obican bazen u sklopu hotela, tako da cemo u Akvapark vrv otici.Valjda ce sve biti ok. Malo sam skepticna. Mi isto ne volimo taj tip letovanja i da nije ova situacija vrv ne bismo skoro ni isli u Tursku.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 3.8.2020 11:55:41 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Letovanje 2020.
12.8.2020 12:18:58   
dunja RR
Mi smo 3. dan u Vrnjackoj Banji, divno je, deca ne izlaze iz bazena,a u gradu uvece jeste guzva. Ali distanca je moguca, bude sve ok. S obzirom da mi u Banju dolazimo vec nekoliko godina unazad leti, mogu da uporedim, i cini mi se, zapravo sigurna sam da iako je uvek puna, ove godine je najveca guzva. Nekoliko je novih kafana pored reke i sve je krcato do ponoci a moguce i posle.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Letovanje 2020.
12.8.2020 12:20:46   
dunja RR
Ostajemo jos nekoliko dana pa idemo za Bosnu.

Vreme je idealno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Letovanje 2020.
12.8.2020 12:21:46   
flamingos
Uživajte Dunja.Šaljem vam puno pozdrava i poljubaca.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Letovanje 2020.
13.8.2020 18:01:25   
dddaca
Da li je neko bio u Sarimsakliju? Interesuju me iskustva, preporuke, sve user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Letovanje 2020.
13.8.2020 19:15:01   
Sanjalicaaa
Ja jedino sto znam je da je tamo voda ledena.



_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Letovanje 2020.
13.8.2020 19:18:30   
dddaca
Da, cula sam za to. Neko kaze ledena, neko kaze nije tako strasna. Zavisi valjda kako koje struje naidju. U svakom slucaju hladnija nego u Grckoj. Ali kako od Grcke nema nista, razmatram vise opcija

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Letovanje 2020.
20.8.2020 21:06:29   
Filadendronka
Posto nam more propada, imate li predlog za odmor u Srbiji za 4-5 dana? Dakle treba nam nesto da deci ne bude dosadno, hteli bismo nesto urbanije da ima hotela, restorana? Neki predlog smestaja? Hvala... 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Letovanje 2020.
20.8.2020 21:22:21   
jess021
Pogledaj Budimiliju, meni deluje ok. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hotel Ramonda - za najlepše porodične uspo...
„Nijedna planina i nijedan planinski vrh u Srbiji ne čine toliko dubok utisak na promatrača kao Rtanj sa Šiljkom. U njem...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here