|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
3.4.2021 10:18:26   
mati
Za doručak pića, za dalje u hodu nešto.
Eto, neću da ispravljam, ispade za doručak pićance, Sanjice nisi jedina za slovo ć...

< Poruku je uredio mati -- 3.4.2021 10:19:33 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
3.4.2021 14:37:29   
Ana RR
Mati, pisala sam ti na viber.
Ja sam danas pola pijace donela kući 🥰
Za ručak juneća supa, pohovane teleće šnicle, pečeni krompir (skuvan, zgnječen, začinjen pa ispečen). Zelena salata sa rotkvicama i mladim lukom.
Uveče palačinke - malo standardnih, malo sa rogačem. 



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
3.4.2021 15:04:36   
jess021
Pileca supa, pasta sa piletinom i tikvicama. Za veceru gibanica 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
3.4.2021 15:06:57   
dddaca
Podvarak za rucak

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
3.4.2021 15:06:59   
Ivanka 75
Piletima sa prazilukom u besamel sosu, krompir pire i Flana tortice 😊


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 10:10:47   
flamingos
Za doručak kiflice.Za ručak pileća bela čorbica,pečeno pile,pire krompoir,mlad luk za salatu.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 10:54:57   
mati
Przenice, kasnije cu da amuckam nešto sa pečurkama. I nešto za probirace, koji pečurke jedu samo na pici.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:00:51   
Tiziana

I ja ovako pravim peceni kromšir. Super je! 
IZVORNA PORUKA: Ana RR
pečeni krompir (skuvan, zgnječen, začinjen pa ispečen).



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:03:43   
Ivanka 75
Kako kako? Taj krompir 🥔 Na kraju se zapece u rerni? 

Ja restovani krompir pravim slicno ali ne zapecem. Kuvan, proprzim luk i zacine, dodam gnjeceni krompir, dodam alevu i jos masnoce i mesam na ringli dok se ne odvoji od serpe. 
Danas za rucak juneci gulas. I dalje me mrzi da kuvam. 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:14:16   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana


I ja ovako pravim peceni kromšir. Super je! 
IZVORNA PORUKA: Ana RR
pečeni krompir (skuvan, zgnječen, začinjen pa ispečen).






Isto tako. Meni je najukusnije kad se tako ispece. I uvek prvo barim, pa pecem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:16:50   
mati
Bacile ste me u razmišljanje. Nisam pravila. Možda ovo bude danas. Probirace voli krompir.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:17:05   
Ivanka 75
Sanjice, gnjecen peces?
Ja isto skuvam pa u tepsiju pa u rernu. Socniji su mnogo. Bas me interesuje ovo zgnjecen pa zapecen. Cekam da Ana vidi pa dam pojasni postupak. Da spremim uz gulas danas. Varijacija krompira nikad dosta 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:21:13   
Tiziana
Bude hrskav. Ja ga poredjam na pleh iz rerne, na pipir za pecenje pa ga i okrecem da lepo uhvati sa obe strane. Onaj francuski krompir iz Maxija bude posebno ukusan kad ga tako spremim. Nekad ga pre rerne uvaljam u maslinovo ulje u kome sam przila beli luk i ruzmarin, ali procedim to ulje.. Nekad uvaljam u dimljenu alevu papriku, kako kad.. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:27:21   
Tiziana
Doruckovali smo gibanicu guzvaru, za rucak cemo danas potaz od sargarepe i praziluka, probacu da napravim sama testeninu za bolonjeze, gledala sam sinoc neku italijanku na 24h kitchen, deluje lako. Ako ne uspe, imam kupovnu pa cu skuvati🙃 I salatu od svegaaa svezeg. Toliko mi se jedu salate, sveze salate, da bih po ceo dan to jela. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:27:50   
Ana RR
Ivanka, skuvani krompir ostavim da se ocedi i prosuši a za to vreme rernu ugrejem zajedno sa tepsijom u kojoj će se peći krompir. Kada se dobro ugrejalo, izvadiš tepsiju, sipaš masl.ulje ili mast, i istreseš krompir koji začiniš čime voliš i možeš i tako da ga ubaciš u rernu ili da ga prvo zgnječiš gnječilicom ili viljuškom. Ja volim da dodam i par čenova belog luka, ruzmarin, dosta bibera i soli, ali to samo kad spremam za mm i sebe.


Jamie ima dobar recept, roasted potatoes.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:29:02   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Toliko mi se jedu salate, sveze salate, da bih po ceo dan to jela. 





Isto, juče sam opustošila pijacu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:29:03   
Tiziana
Znala sam da je Jamie🙂


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:33:37   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Doruckovali smo gibanicu guzvaru, za rucak cemo danas potaz od sargarepe i praziluka, probacu da napravim sama testeninu za bolonjeze, gledala sam sinoc neku italijanku na 24h kitchen, deluje lako. Ako ne uspe, imam kupovnu pa cu skuvati🙃 I salatu od svegaaa svezeg. Toliko mi se jedu salate, sveze salate, da bih po ceo dan to jela. 





Tizi, imam želju da kupim onu masinicu da pravim raznu testeninu. Ja odoh da pravim tortilje. Bice posan nadev kao za lazanje. Deci spanac sa mesom. Ostalo je i corbice. I salatu uz to Anci, pa ja sam jedva juce dosla sa pijace. Zaboravila sam da ponesem kolica. Tako da su ni ruke otpale. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:37:43   
dddaca
Kod opet podvarak, ostalo od juce

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:39:59   
mati
Anci, a ti onda ne stavljas pek papir? Odmah na zagrejan pleh... Probaću kasnije i javljam. Videla sam i to, tamo gde sam ti rekla da gledam i one kraće klipove.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:55:52   
Tiziana

Ja imam tu masinu za testeninu, staru, jos od bake i deke, ali dok je posle ocistim, treba vremena. 

Ova italijanka ih pravi bez masine. Ako imas 24 kitchen vrati, bila je sinoc, deluje zaista jako jednostavno i bez masine.. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Doruckovali smo gibanicu guzvaru, za rucak cemo danas potaz od sargarepe i praziluka, probacu da napravim sama testeninu za bolonjeze, gledala sam sinoc neku italijanku na 24h kitchen, deluje lako. Ako ne uspe, imam kupovnu pa cu skuvati🙃 I salatu od svegaaa svezeg. Toliko mi se jedu salate, sveze salate, da bih po ceo dan to jela. 





Tizi, imam želju da kupim onu masinicu da pravim raznu testeninu. Ja odoh da pravim tortilje. Bice posan nadev kao za lazanje. Deci spanac sa mesom. Ostalo je i corbice. I salatu uz to Anci, pa ja sam jedva juce dosla sa pijace. Zaboravila sam da ponesem kolica. Tako da su ni ruke otpale. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 11:59:48   
Ivanka 75
Hvala Anci ❤️ Bice krompira danas 😊

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 12:01:15   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana


Ja imam tu masinu za testeninu, staru, jos od bake i deke, ali dok je posle ocistim, treba vremena. 

Ova italijanka ih pravi bez masine. Ako imas 24 kitchen vrati, bila je sinoc, deluje zaista jako jednostavno i bez masine.. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Doruckovali smo gibanicu guzvaru, za rucak cemo danas potaz od sargarepe i praziluka, probacu da napravim sama testeninu za bolonjeze, gledala sam sinoc neku italijanku na 24h kitchen, deluje lako. Ako ne uspe, imam kupovnu pa cu skuvati🙃 I salatu od svegaaa svezeg. Toliko mi se jedu salate, sveze salate, da bih po ceo dan to jela. 





Tizi, imam želju da kupim onu masinicu da pravim raznu testeninu. Ja odoh da pravim tortilje. Bice posan nadev kao za lazanje. Deci spanac sa mesom. Ostalo je i corbice. I salatu uz to Anci, pa ja sam jedva juce dosla sa pijace. Zaboravila sam da ponesem kolica. Tako da su ni ruke otpale. 






Tizi, vraticu unazad cim mi deca oslobode tv. 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 12:04:57   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: mati

Anci, a ti onda ne stavljas pek papir? Odmah na zagrejan pleh... Probaću kasnije i javljam. Videla sam i to, tamo gde sam ti rekla da gledam i one kraće klipove.



Kad ovako pečem onda ne stavljam papir. Ali bitno je imati dobar krompir, bez toga ništa.
E ja mogu na kuh.robota da stavim dodatak za testeninu. Merkam kada bude na popustu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Šta smo danas pravile - 10. deo
4.4.2021 12:09:54   
Sanjica26 RR
Ni ja tako kad spremam krompir ne stavljam pek papir.
Obozavam taj nacin spremanja.
Nego, sto se tice krompira u maksiju je najbolji. Na pijaci ti uvaljuju bas los krompir.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Čokoladni kolač sa malinama
Ringerajin kuvar: Ana RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here