|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 16:57:33   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Khaleesi

E Ana, Ana, imamo sve muza hvala Bogu. Ali ja i kad je na poslu pozovem tu babu koja je penzioner, i sva srecna dodje da pomogne. Da ne pominjem sto su bili komentari pre kad sam bila bolesna "Uh sto nisi zvala da pomognem". Tako da sada zovem da dodje da pomogne. Ionako je sama.... 




Volela bih da sam takva ali nisam, jbg. Nikad nikog nisam zvala u pomoć. Mm i ja se oduvek oslanjamo samo jedno na drugo.

Smrzla sam se. A radijatori vreli, ne mogu da ih pipnem. Sad ću da skuvan kafu i da se zavučem pod ćebence.

< Poruku je uredio Ana RR -- 6.12.2019 17:13:40 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 17:13:52   
Sanjica26 RR
Ja bih zvala da imam nekog. Mada, s obzirom da sam se godinama navikla bez icije pomoci (ne racunam mm-ovu pomoc) ne znam kako bih se ponasala kad bih je imalauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 17:18:53   
Ivanka 75
Bogami, ni mi babu ne zovemo u pomoc, iako je na pljuv od nas. Dovoljno sto cuva Ivku kad smo na poslu. Do jutros nije ni znala da Iva ima temp. Nije ni primetila da Ivka juce nije isla u skolu, mm ne radi pa nije ni obratila paznju.
Inace, ivka dobila ful terapiju od dr. Levopront za grlo, iskasljavanje, nisam ga jos proucila... 
Hemomicin ako se temp vrati, pilmikort inhalacije 5 dana. Jeeeeee
A mm pametnjakovic zaboravio da trazi opravdanje... Kaze nisi mi rekla 😂😂😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 17:27:49   
malena39
Dobar vam dan mame. Ja cekam da D zavrsi terapiju kod logopeda, uzivam uz toplu cokoladu i citam vas.Ana, ja kad pocnem da kasljem, samo obmotam pamuvnu pelenu oko vrata ili neku krpu. Pomaze garantovano. Na koju foru, ne znam.Imam predlog za vas...ako ste raspolozene za druzenje, posaljite mi pp da se povezemo na fb. Vec sam se povezala sa bebilule i bas je prijatno povezati lik sa pisanijama na rr. Pari sretan put...ja ne bih tamo ni u posjetu vise, osim ako bas ne bih morala. Kod tebe je druga situacija, ides svom dragom. Lijep provod vam zelim.Da bolesni ozdrave. Masem vam svima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 18:35:37   
flamingos
Malena,mašem i ja tebi.Ivanka,lako će za opravdanje,sad ima terapiju i biće ok.Ljubi je puno.Kako si ti?Mi dođosmo iz škole,večera Anđela,pa da odmori i da piše domaći.Pozdrav svima


(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 18:53:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Malena,mašem i ja tebi.Ivanka,lako će za opravdanje,sad ima terapiju i biće ok.Ljubi je puno.Kako si ti?Mi dođosmo iz škole,večera Anđela,pa da odmori i da piše domaći.Pozdrav svima





Hi hi hi, kaze covek nije mu palo na pamet kad je dr pocela da deklamuje terapiju 😂
A jedva je odveo kod lekara, jedva... 
Kaze, nema temp, ne mora da ide. Tako zimus zaradi dete jak bronhitis - kad ne slusa MENE 😂 
Ja sve znam 😅
I sad je sav ozbiljan, kao, dete je bolesno Marija, da li vidis 😊
Ma joook 💕💕💕 Ti vidis konacno 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 19:03:31   
Mirko Svirko
Mame sta radite?Da vam mahnem.. mi na rodjendanu 😉❤❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 19:11:12   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Mame sta radite?Da vam mahnem.. mi na rodjendanu 😉❤❤



Mah mah MS 💕

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 19:17:14   
mama Jo
Mah, mah svima.
Ivanka, pa sad ce morati opet da ide? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 19:22:46   
bebilule
Ćao mame, ja ležim, pokušavam da se izliječim. Ako budem mogla da ustanem otići ću s drugaricama na kuhano vino. M ovaj vikend kod tate.




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 20:09:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mah, mah svima.
Ivanka, pa sad ce morati opet da ide? user posted image



Ma ajde... On ide iz krajnosti u krajnost... Il je panicar il kulira skroz 😂
Dok je on panicio kad je bila beba ja sam bila glas razuma i smirena uvek. Sad sam i dalje glas razuma ali panicim opasno u sebi 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 20:10:00   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bebilule

Ćao mame, ja ležim, pokušavam da se izliječim. Ako budem mogla da ustanem otići ću s drugaricama na kuhano vino. M ovaj vikend kod tate.







Beni, kuvano vino, kazu pola boljki leci 👌

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 20:41:30   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Ćao mame, ja ležim, pokušavam da se izliječim. Ako budem mogla da ustanem otići ću s drugaricama na kuhano vino. M ovaj vikend kod tate.




Ja taman htela da nam skuvam vino i vidim mm pije lekove (pije uveče, više mu odgovara). E jbg, rekoh, ništa od toga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 20:54:41   
Ivanka 75
Ti popij sa nama jednu 👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:00:13   
mama Jo
Kuvano vino napolju negde, na nekoj ludoj zurci... uf, drage volje!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:04:28   
pari
I ja bih sad popila sta god iako nikad ne pijem nista...ali sad bih...

Umorila sam se bas, jos me i neka nervoza pred put uhvatila, a njih dvoje orni za viku, jurnjavu...spavanje, sta je to?!
Jedva sam sve spakovala, iako nisam jos zatvorila kofere. Sutra u 1 letimo...
Kako ste Bebi, Ana, Sanjice, Ivanka, Mama jo i sve druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:10:03   
Ivanka 75
Paru, deca osecaju kad se nesto dobro sprema 👍 A oni idu na put! 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:11:18   
Ivanka 75
Primecujete li da ja danas non stop pravim greke u nadimcima... 😂🚫

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:12:50   
mama Jo
Mi smo ok, sta znam... U je ceo dan super raspolozena, jednom se zakasljala za ceo dan dok je bila budna, ali zato popodne kad je legla opet pocela da kaslje i naravno nije skoro ni spavala. Sad evo zaspala, nadam se mjrnijoj noci.
Mene je kao prosla prehlada, dobro se osecam, ali su mi usta sva u groznici, jos sam i dobila prekjuce, i bas mi je obilan ciklus. Ali sta znam, dobro se osecam, s obzirom da celu noc nosam spavala a danas pravila generalku ceo dan...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:16:08   
mama Jo
Napravila sam joj da spava na jastuku onako da bude izdignuta da joj se ne sliva, odkud znam mozda joj se slivalo iz nosa na grlo pa je zato proslu noc kasljala. Mada nikada nije spavala na jastuku, nadam se da sad nece to bito razlog nespavanju user posted image
Sou sa decom

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:17:11   
pari
A da, ja sam i dobila danas...


Bice joj dobro mam jo, ja to M radim isto

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:20:40   
Ivanka 75
Odmori Mama Jo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:25:18   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Kao lecicu posle skole kad ajde da vozim mm kod majstora da uzme auto. Posle u nabavku. Stigli i posle sam sređivala domace pilice. Kupila sam u selu danas od tetkice koja ih ima. Ona mi jos sve iseckala. Samo sam popakovala. 


Mama jo, sliva joj se sigurno. Zbog toga i kaslje. 
Pari, srecan put. Javi se. 
Ivanka, kako je dete? 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:32:04   
Ivanka 75
Sanjice, nema odmora onda kad mi hocemo 😔
Dobro je Ivka, nema temp od sinoc, samo kaslje, a dr rece da bi trebalo da prestane da kaslje sutra uz pulmikort i levapront (valjda dobro napisah) 
Nesto brljam veceras... Stize me umor.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Razgovori mama 12/19
6.12.2019 21:40:11   
Khaleesi
Vece mame.

Mi bili na nekom rodjendanu, bas sam se smorila. Deca odusevljena. Sad sam sela, kao da me drma nesto, malo mi se i manta. Nisam pila samo toplu cokoladu.... Ivanka jeste bolje... Pozz mameee

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here