|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stomačni virus
28.9.2015 14:38:15   
Sanjica26 RR
Kuvan pirinac, keks, supice, banane. Uglavnom treba dijetalno da jede. Probiotik obavezno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: stomačni virus
28.9.2015 14:43:00   
choopa choops
Wiv nemam predstavu šta sve jedete ali recimo skuvaš mrkvu i pirinač to može, samo bez začina, ako si mu uvela dvopek, keks petit ber smije banane...
Ne bi trebalo da mu daješ meso, zeleno povrće, mliječne proizvode, slatko, voće, ne znam ima li još nešto...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: stomačni virus
28.9.2015 14:47:25   
wivern
Dr mi rekla da ga dojim normalno jel to ok?
Sjajno on te stvari prosto obozava, pirinac, sargarepa... Uh, bice ovo teska borba user posted image
Bananu voli ali danas cak ni nju nije hteo.
Sad smo popili probiotik.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: stomačni virus
28.9.2015 14:50:56   
choopa choops
Da, da dojenje je OK, ovo ti govorim za ostale mliječne proizvode user posted image

Pravo da kažem, ja moje ni ne forsiram odmah tako u početku da jedu, kapiram da treba stomak da im se malo isprazni od tog "*anja"user posted image , a onda im lagano uvodim ovu ishranu, pa šta vole neka jedu.user posted image

Kad kažeš obožava, misliš "obožava" ili stvarno voli? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: stomačni virus
28.9.2015 14:55:54   
wivern
Ne podnosi povrce, na mamu je .
Sta znam ja to za mleko, sisa je sisa pa sad da li kravlja ili ljudska user posted image
Pa ni ja ga ne forsiram, ponudim mu bananu, dva zalogaja uzme i nece. keskic isto tako. Ali zato siki i visio bi na njoj ceo dan.
Malopre ga mm drzi i ja ga pitam kako je obukao pantalone sa flekom..kad ono malisa sav zamazan user posted image a bogami i tata

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: stomačni virus
28.9.2015 15:12:46   
choopa choops
user posted image Jadan tata.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: stomačni virus
28.9.2015 15:25:53   
wivern
Jadna masina za ves user posted image
Boga mi cu i ja da drmnemprobiotik, i meni se nesto kulja po stomaku a sutra moram biti na nogama a ne na wc solji.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: stomačni virus
28.9.2015 23:00:39   
wivern
Zene jedno pitanje, malisu mi bas muci stomak izgleda da ima jake grceve. probiotik smo popili sta drugo mogu da uradim da zaustavimo grceve?
Mukica ne moze ni da zaspi, samo se zgrci i krene u plac.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: stomačni virus
28.9.2015 23:13:36   
choopa choops
Ne znam user posted image Možda čaj, nezaslađen, recimo dunja, šipak, mažurana...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: stomačni virus
29.9.2015 0:17:00   
Azra_
Evo i nas... Dakle, u subotu ceo dan imao temperaturu bez drugih simptoma. Dobro reagovao na Eferalgan. U nedelju bez T, ali uveče nakon večere sve povratio. Do spavanja povratio par puta. Spavao lepo. U toku noći tražio vodu. Dala sam mu tad probiotik. Od jutros ne povraća. Bili smo kod dr, kaže da ima dosata dece sa stomačnim virusom u zadnje vreme. Danas je na dijeti, dr rekla da ako ne bude povraćao danas da sutra može polako da se uvodi i druga hrana. I juče i danas kakio ok. Malo sam zbunjena jer obično virus ide i sa povraćanjem... Pratim ga dalje, nadam se da je to to od nas.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: stomačni virus
26.10.2015 15:32:12   
amdn
uff ova tema mi sad dost apomaze, Juri sad ima 4 god i prvi put stomacni virus, juce nisam znala sta me je snaslo,
sreca pa ovde mogu sve lepo da procitam sta vi iskusne mame pisete
Bila sam u dilemi sta sve sme da jede i sad vidim sad sam bila u pravu,mada bi J jeo samo keks i nista drugo, riza mu bljak, sargarepu u poslednje vreme nesto nece da jede, verovatno je cuo od dece iz vrticca , pa sad i on
dajem mu inace i neki OROSAL za dehidrataciju, i probiotik linex
nadam se da ce sve to pomoci

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: stomačni virus
30.11.2015 17:23:37   
Rivana
Luka se u petak zalio da ga boli stomak, u subotu imao proliv, ali samo jednom. Juce je bio ok, ali je jeo dijetalno, pirinac, krompir... Jutros od pet haos povacanje, povracao je nekoliko puta zadnji put samo nesto zuto.
Pije orosal, klometol u sirupu, nije povracao od popodneva. Videcemo kako ce proci noc.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: stomačni virus
30.11.2015 21:41:10   
branki*
Rivana,ukljuci i neki probiotik.da brzo ozdravi malisa!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: stomačni virus
23.5.2016 10:03:48   
branki*
Glupa sesija,izneveri te kad god si u haosu!
Pomozite!boka juce vece oko 7 jela tresnje i jos ponesto,zaspala normalno na sisi da bi oko 9 povratila sve,uspavala se opet na sisi i za 10 min opet povratila i tako 5 puta na po 10 min i onda na po sat jos dva puta .poslednji put u 1 nocu.sisala u 4 i u 7 ujutru i ustala i povratila oko 8 i oko 9.sad spava?sama sam sa njima.koliko je alarmantno?da li da je vodim negde u hitnu ili da cekam da prodje?da ukljucim nesto na svoju ruku,liobif ili sta?stolica joj je normalna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: stomačni virus
23.5.2016 11:20:56   
emicaa
Branki da joj nije nešto od hrane naškodilo? Probaj je na dijeticu stavit pa ako nastavi do kraja dana onda doktoru.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: stomačni virus
23.5.2016 14:39:32   
mama krava
Branki kako je sada Boka?

Nadam se da ste ok...ja ne bih odmah trčala kod dr...pusti je neka izbaci to što joj smeta i daj joj što više tečnosti što češće po malo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: stomačni virus
24.5.2016 7:56:08   
branki*
Hvala,emice i mk!
Kao bolje,juce povratila uvece u sedam i to supu sto je jela,nista nece ni da jece,ni keks,ni stapice,ni kiflu.jela supu i hoce vodu i da sisa.od jutros proliv,jedna vodena skroz.ja idiot nidsam juce stigla da kupim probiotik,danas moram obavezno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: stomačni virus
24.5.2016 7:59:04   
eca89
Joj, Branki žao nam je naše drugarice, a da joj nije od trešanja? Napisala si da je posije njih povratila! Da što prije prođe!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: stomačni virus
24.5.2016 8:18:15   
Mala Elena
Branki tresnje su teske. Pa moja P.nije kakila tri dana i ja navalim na tresnje i dete se ukaki. Mozda je vise pojela, a jos u kombinaciji sa mlekom... ne znam. Bas mi je zao, ali nadam se da je vec sada bolje. Forsiraj joj stapice ili tost hleb ili krekere ako joj je muka to ce pomoci.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: stomačni virus
24.5.2016 16:17:35   
choopa choops
tek sad vidim...

ne vjerujem da je od trešanja, pa ne bi toliko povraćala. user posted image

Kad su moji bili mali dobijali su Prolife ampule kad su imali stomačni virus. I Reintegra za rehidrataciju (tako nekako se zovu kesice valjda).

Po pravilu, ne jedu ništa, a možda i bolje, dok izbace sve što imaju, onda se polako vrate u normalu. Ja im kuvam čaj od lista dunje ili mažurane kad ih bli stomak. Bitno da ona hoće da pije, da ne rehidrira. Držim fige da prođe što prije.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: stomačni virus
24.5.2016 20:46:22   
branki*
I ja sam mislila da su tresnje,ali je izgleda virus,jer je i bozu zakacio,sinoc proliv i jutros,a danas kad smo se vracali se ispovracao i to napolju,a on nije jeo tresnje,tj on jede uvek isto,znaci nije do hrane.bzv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: stomačni virus
24.5.2016 21:43:42   
isidora88
Uf branki, nije ti lako, nadam se da ce im brzo biti bolje user posted image
Jansam davala orosal da ne dehidrira, mada mozes bilo sta od tecnosti, samo nemoj puno odjedjom da piju nego na kasicicu pa pomalo, na svakih par minuta

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: stomačni virus
24.5.2016 21:47:00   
vikiveki
Kod nas u vrtiću vlada taj stomačni virus sa prolivom a neka deca imaju i mučninu,samo se nadam da ja neću pokupiti virus u vrtiću i preneti ga ostalim ukućanima

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: stomačni virus
24.5.2016 21:49:58   
branki*
Znaci,ipak vlada neki stomacni,je liuser posted image tako sam i mislila.
Jeste,isi,meni se boka juce jutro nalila vodom i sisala i sve ispovraca.isto uvece kad je navalila da sisa,sve ode..
Valjda ce proci do sutra,koliko to pa moze da traje,3,4 danauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: stomačni virus
24.5.2016 21:54:39   
vikiveki
Po ovoj deci u vrtiću rekla bih da brzo prolazi,odsustvuju po 4 ili 5 dana,za sada vlada u mlađim grupama...moji su najstariji pa se još drže.Oni su prošle nedelje imali neki virus sa T koja traje dan ili dva

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here