|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: stomačni virus
24.5.2016 22:03:47   
mila83
Mi smo za zadnjih mesec dana svi imali dva puta stomacni virus...prvi je bio bas gadan,D je 7 dana imao temperaturu,isla je i preko 40..danima je bio malaksao i imao proliv,povracanje,gadjenje..bas se napatio..mi ostali smo bili blaza varijanta toga..e onda posle desetak dana druga tura,ali je brze proslo...
Znaci,krecu opet..pa kad je ovo vreme toliko promenljivo i nestabilno,iddalno za viruse,ni toplo ni hladno...

Branki,zelim vam brz oporavak user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: stomačni virus
24.5.2016 22:16:14   
branki*
Uh,mila,bas se napatio jadnicak!
Hvala,drrugarke moje😘😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: stomačni virus
24.5.2016 22:16:34   
vikiveki
Da Mila i kod nas se ti virusi samo smenjuju i što su deca manja teže ga podnose.Prošle nedelje smo bili baš u frci jer smo pred samu završnu priredbu imali situaciju da nam se pola dece preko mnoći razbolelo dva dana pred priredbu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: stomačni virus
1.6.2016 12:23:15   
Mala Elena
Branki jel proslo?
Elena povracalla od sinoc i ima dijareju. Uz to visoku T. Sta da.joj dajem da rucka? Znam za jogurt, ne sme mleko i meso, sme dvopek , supicu od piletine sme li ?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: stomačni virus
1.6.2016 18:23:52   
emicaa
Elena nama je u Doboju pedijatar rekao najbolje supucu iz kesice sa malko hljeba,riža,banane,štapići.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: stomačni virus
1.6.2016 20:37:14   
Mala Elena
Dala sam joj bake rolls slani i dvopek, to je malo htela i stapice, a supicu i pirinac sam pravila ali nije nikako htela. Jela je malo plazme...
Pije neki prasak za dijareju , probiotik forte i panadol baby pa cemo videti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: stomačni virus
1.6.2016 22:34:29   
emicaa
Samo je što više kljukaj sa vodom da ne dehidrira.Nudi joj i stalno supicu jer godila bi joj onako slana.pa ako bi joj zanimljivo i na slamku da je pije samo da pije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: stomačni virus
2.6.2016 20:23:04   
mila83
I nasa ishrana je takva kad je stomacni virus u pitanju.I bolje supa iz kesice,nego domaca,koja je masna.I stapici,suvi hleb,voda i nezasladjen caj...Probiotik obavezno. cesto i po malo unositi i pice i hranu.

ME,nadam se da cete brzo ozdraviti ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: stomačni virus
3.6.2016 7:51:03   
branki*
Me,proslo je.meni je oboje dece zahvatio.oko tri dana je trajalo.bez temperature,ali povracanje i proliv.skroz su slabo jeli,stapice slane,supa iz kesice,dvopek,malo kifle.vodu u malim gutljajima,jer kad se naliju povracaju i vodu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: stomačni virus
3.6.2016 12:06:01   
Mala Elena
Nece supicu, bas sam kuvala pevca. Ma ni dvopek...pisala sam vec, malo grisina, malo gricne plazme i juce mi.trazila krem pa sam joj dala sa malo hleba. Bar nesto...
Ljudi, kao cackalica je. Nemam vise.volje ni da spremam nista kad sve odbija. user posted image
Bili smo na kontroli, kaze doktorka temp bi trebala do sutra da traje. Ako se produzi u ponedeljak da da laboratoriju.
Bas sam bezveze, ona je bas bas malaksala. Sinoc ustala iz kreveta, zagrlila mi nogu i legla pored mene na plocice u kuhinji. Kaze da spava...user posted image
Bice bolje nadam se kad joj pocnem davati Apetito, mada imam jednu bocicu , ne znam koliko ce pomoci..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: stomačni virus
5.6.2016 19:12:32   
Anarunika
ME nadam se da prolazi. kada je stomačni virus u pitanju tečnost je mnogo važnija od hrane. i so. zato je supica iz kesica dobra. A onaj rastvor za rehidraciju bukvalno gutljaj na svakih deset ,petnest minuta.
Meni je Živa početkom godine imala stomačni virus, izmenila lični opis. Ništa nije htela osim sisanja a i to ispovraća kada posisa. Trajalo pet dana i onda prošlo polako. Davala sam joj taj rastvor na špric ,sisanje, i možda malo grisina i uspeli smo da prebrodimo bez komplikacija.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: stomačni virus
6.6.2016 12:55:11   
Sanjalicaaa
Me, kao ste? Jel prošlo? Ja sam čula za taj sirup sve pohvale. Baš ga hvale

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: stomačni virus
6.6.2016 13:41:26   
mila83
i ja sam cula za taj rastvor za rehidraciju,deverov mali je to koristio.Treba to imati uvek u kuci,pa cak i na putovanja kada se ide,nikad se ne zna.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: stomačni virus
6.6.2016 15:53:07   
choopa choops
Ja sam mojima kupovala, i ekstra je ukusa bio, kao cedevita (taj od narandže, a ima i od maline, ali je meni bljak). Međutim oni to nikako nisu htjeli da piju, nemam pojma zašto user posted image Oni samo supu iz kesiceuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: stomačni virus
6.6.2016 17:46:59   
Mala Elena
Anarunika, mislis na Orosal slanu mineralnu vodu? To smo joj pravili ali malo je samo uzela na silu.
Bolje smo danas, nije imala T, nocas popila zadnju dozu sirupa...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: stomačni virus
6.6.2016 19:49:53   
Anarunika
Da ,ima tih raznih rastvora ali taj je Orosal. To se i daje bukvalno po gutljaj na špric. Dobro je ako ste bolje, brzo će se ona povratiti.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: stomačni virus
6.6.2016 20:40:12   
mila83
Ja sam mislila na Orosal,njega uglavnom pedijatri preporucuju. Deverov mladji sin je imao boginje i upalu pluca,sa godinu dana user posted image i tada su ga koristili kada je dehidrirao.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: stomačni virus
6.6.2016 21:12:45   
Mala Elena
Ona nije dehidrirala ali ja sam ipak vise bila za to da primi infuziju, bar da znam da je unela nesto u sebe, Orosal smo bacili bukvalno..

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: stomačni virus
6.6.2016 22:34:33   
Anarunika
A gde su vam dali infuziju? Pošto kada smo mi otišli u insititut peti dan od kada je Živa bila bukvalno kao krpa, rekli su nam na šalt_eru da se vratimo kući i da lečimo dete kod kuće, da oni leče samo hitne slučlajeve i da ona to nije. I da svakako ne mogu da nas prime bez uputa. Onda je ta sestra ipak bila toliko uljudna pa nam dala par saveta kako i šta da radimo (sve što smo već znali9 i onda smo otišli kući sa nadom da neće dehidrirati, i sva sreća nije.
Otišli smo onda i u DZ kod naše dr za svaki slučaj da uzmemo uput ali hvala bogu nismo moralli da idemo tamo ponovo.

< Poruku je uredio Anarunika -- 6.6.2016 22:36:05 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: stomačni virus
7.6.2016 10:20:18   
mila83
Sto to mene nervira,bukvalno cekaju da detetu bude jaaako lose....zar to nije vec lose ako beba od godinu dana vec peti dan jedva gleda i bleda je i malaksala? To samo mozxe kod nas.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: stomačni virus
30.6.2016 17:48:33   
eca89
Da se upisemo i nas izgleda zahvatio, danas je 2x povratila. Vodila sam je dr, nista mi nije dala, samo da kupim probiotik i onaj prasak da ne bi dehidrirala. Nista jesti nece, nju muce zubici, pa stavlja rukice u usta stalno. Dala sam joj sisu, pa je zaspala.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: stomačni virus
4.9.2016 19:33:14   
Ana RR
Marko od četvrtka ima neki virus, proliv i povraćanje. Juče smo bili kod dr, prepisala mu smectu koja je odvratna, pa kako dete to da popije. Užas. Sav se osušio, smršao, sav je u očima user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.9.2016 19:45:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: stomačni virus
4.9.2016 21:21:04   
branki*
Ana,bas bzv!za proliv probaj enterofuril sirup,on je bas dobar!neki probiotik obavezno!valjda ce da prodje uskoro,oduzilo seuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: stomačni virus
4.9.2016 21:43:17   
dijana1*
Ana meni je Kosta prosle nedelje prvo kakio tvrdo, toliko da ga je bolelo dok kaki i plakao je. To je trajalo oko 3 dana i odjednom proliv i temperatura jos 3-4 dana. Spasio ga je enterofuril sirup, probiotik forte i stroga dijeta. Posle njega je Uros dobio temp. i proliv pa Vuk temp. , povracanje i proliv. Evo danas prvi dan da je U samo jednom kakio a on ima proliv od ponedeljka. Vuku sam isto dala enterofuril i danas ga je tek proslo. Poludela sam od temperatura, proliva i povracanja. A tek sto smrdiiiii, bljakkkkkuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: stomačni virus
4.9.2016 21:54:32   
lesica
Drž'te se! I samo ih pojite što više!


Grozni, grozni, grozni virusi, samo toliko od mene! Ne želum ni da se prisecam naših "sapočetkaleta" epizoda...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here