|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
14.1.2020 20:54:34   
Filadendronka

Ja bih imala svasta, ali nemam snage. Opet mastitis. Evo 38.8 trenutno. Isli kod fizijatra na kontrolu, nista od produzenja bolovanja zato sto J samo sto nije trcao po ordinaciji. I srecna sam i tuzna. Moram da otvaram bolovanje na sebe, da makar napuni 13 meseci kad krene na adaptaciju. A MMR mu moramo dati bukvalno na rodjendan da bismo sve uklopili. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobar dan ženske :) mene nešto mrzi da kuckam, nemam ništa pametno da kažem user posted image odvezla dete u školu, radim...



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: JanuaRRski baRR
14.1.2020 21:47:08   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Joj Anci, ja bar malo izadjem na svez smog😂


user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: JanuaRRski baRR
14.1.2020 22:54:31   
mama Jo
Fil, a kada pocinjes da radis? Gj.kad bi trebalo?
Ja sam sa prvim detetom jeeeeedva dobila 3 meseca produzetka i znacilo mi je, ali ja sam znala da mi nece produziti ugovor, tako da sam svakako ostala bez posla.
Lrobaj na sebe da vuces jos malo, mozda na starije dete... if, znam da bi verovatno i ti najradije prespavala adaptaciju u vrtic.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: JanuaRRski baRR
14.1.2020 23:08:23   
bubulence
Mama jo, pre je i moglo, ja sam vukla jos 4 ili 5 meseci posle isteka porodiljskog sa Masom, ali sam imala nalaze 3 specijaliste. I to je opet bilo na misice, sada su mnogo rigorozniji.

Fil, kombinuj... Stari godisnji, pa malo bolovanje na J, malo na sebe... Mozes tako i 2,3 meseca da izvuces

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 6:03:37   
Khaleesi
Jutro mame. Jos jedna prednost da imas muza. Neko odledjuje soferku dok ti sedis u kolima. 😁 Hahaha salim se ali lepo je sto on to radi. Juce sam sama isla na posao pa sam ja prsti su minotpali....

Da se javim, jedva sam ustala. Jao.... Fil moja drugarica je med radnik, cerka joj je u nov punila 1 god i nisu joj nista produzili jer se nesto promenilo. Drzim fige da tebi daju. A sto kazs Jo stari god ned dana pa 1 mes ginekolog pa opet go pa 1 mes na bebca i tako izvuces zimu. Pa na prolece.... Nista njima ne fali bez tebe na poslu 🤣

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 8:36:07   
mama Jo
Jutro svima.
Fil, probaj tako bar neko vreme da vuces.
Evo ja cu kafu da skuvam iako mi se bas izlezava u krevetu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 8:43:54   
bubulence
Jutro! Gotov raspust a mogao je jos malo da potraje... 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 9:36:54   
Filadendronka
Dobro jutro, o vrticu pisem u temi. Inace od jutros nemam temperaturu, drzim kupus da izvlaci upalu. Imam hiljadu obaveza. Na devojacko vece za kumu sam i zaboravila, a to je sve na meni da organizujem. Imam mnogo toga da obavim pre svadbe. Stavljam kafu, izvolite! 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 10:12:26   
bubulence
Fil kada je svadba? 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 10:59:00   
vonavoj
Dan,khalesi,divno je kad imas muza koji je ty..jutros sam vodila M kod kardiologa,10min dok sam ocistila led,svuda..a magla se ne dize.Fil,kako si uspela da dobije mastitis,mukice..samo stavljaj kupus.Bubi,jesi ziva?Ja tek sad kafu,ko je za?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 11:01:55   
bubulence
Von, zasto kod kardiologa?

Ziva sam, mi danas idemo na vakcinu ako je uopste dobije jer kaslje vec 2,5 meseca, nosic curi... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 11:25:28   
vonavoj
Ima sum na srcu,pa treba misljenje zbog operacije treceg krajnika,anestezije.ali sum je fizioloski,tako da nije strasno. Samo ta dr je smotana,panicar tezak..uvek su joj deca uznemirena,pa ne vidi sve..tako je i sa J bilo..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 11:34:47   
Filadendronka
Von, bolje sto je panicar nego ova nasa kojoj je uvek sve ok i sve ce biti ok. Gubim poverenje lagano zbog te njene opustenosti. Bubi, bas juce je J dobio vakcinu iako slinavi, ima konjuktivitis... Kazu da je to sve “sitno” i nije prepreka za vakcinaciju. Svadba je mesec dana, a mastitis ne znam kako dobih opet. Vrv zato sto J sisa po celu noc, a danju mi ogranicavam da bi poceo bolje da jede cvrstu hranu. Moram tako zbog jaslica da ga priviknem na vreme dok ne krene. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 12:31:44   
vonavoj
Fil,nije nasa dr panicar,nego kardiolog😂😂Nasa dr je divna,evo vec 8godina vodim decu kod nje,legenda je.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 12:34:01   
Duškić
Hajdete zene na kaficu!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 13:12:02   
Ivanka 75
Moze.... 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 13:47:18   
Ana RR
Mi već ručali... loše mi je sad, nisam navikla da jedem u ovo vreme. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 19:11:44   
branki*
da se javim,sto godina me nema...nikako da stignem od silnih praznika i slave..bas sam se umorila..jos opet krenula da radim,sva sam u haosu..juce bili na rodjendanu u kafani,bas je bilo lepo,ziva muzika,izveselila sam se.kum slavio 50.user posted image
nisam bas u toku sta se pisalo,ali pohvatacuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 20:47:51   
Mirko Svirko
Da mahnem i ja... tu sam.. Pozdrav za sve 💖💖💖

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: JanuaRRski baRR
15.1.2020 22:46:10   
bubulence
Vece!

Dobismo vakcine danas, sve ok, dr ga pregledao, slusao pluća i kaze da je sve cisto. Moji svi spavaju, mnogo volim ovu tisinu, bas mi prija za usi... Moze pivo, vino? Nesto zestoko? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 6:40:31   
branki*
Dobro jutro!Bubi, super.Spremam se za posao, kasalj me neki danima gnjavi, bas je dosadan... 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 7:32:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Jedva stigoh zbog magle u selo.

Bubi i ja volim takvu tisinu😉

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 8:39:04   
flamingos
Dobro jutro,okupljanje,kuvam kafu da častim-stigao je C poklon paket❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 10:03:54   
mama Jo
Jutro drage.
Skuvala sam kafu i caj od uve, nane, kamilice, brusnice... sve to zajedno pijem user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 10:20:44   
bubulence
Jao meni dajte nesto duplo ljuto. Toliko sam se iznervirala da me stomak boli


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here