|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 10:24:03   
Ana RR
Šta se desilo, bubi?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 10:26:37   
flamingos
Bubi,ko mi te naljutio?Šta želiš da sipam?


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 10:32:58   
bubulence
Vama mozda nece zvucati strasno ali mene zeludac boli. Jutros nam je uciteljica rekla da deca ipak nece ici na rekreativnu nastavu iako uplacujemo vec 5 meseci! Neko je odlucio da ipak ne posalje dete! Posle 5 meseci je odustao. Mi od prvog dana nemamo drugu temu u kuci, ona a i svi njeni drugari žive za tu ekskurziju, znas koliko ce biti razocarana. Evo, vidim je kako neutesno place. Zgrozena sam neodgovornoscu pojedinaca, i mogucnoscu da se posle toliko vremena odustane. Svasta sam im napisala ali mi nije ni malo lakse jer znam koliko ce patnje i tuge to naneti mom detetu. I ne samo mom vec svoj deci koja su zelela da idu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 11:23:33   
vonavoj
Da li je moguce bubi??? Posle 5 meseci,zbog jednog deteta ds se sve otkaze?!? Koliko je dece prijavljeno? Sta da se neko i razboleo,otkazali bi dan pre? Svasta! I moje se mnogo raduju. Na leto cu ih poslati i na kamp,na Divcibare..nase je odmaraliste i kosta 5000 7 noci..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 11:28:02   
bubulence
Von, dvoje ih je odustalo. Juce su javili. Bilo ih je prijavljeno 11, a mora najmanje 10 da bi isli.. Da je zdravstveni problem pa ok, ali ovako stvarno ne mogu da razumem


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 11:45:56   
vonavoj
Bezveze. A sta kazu,zasto odustaju,kad su vec placali 5 meseci? Kod nas je dosta strozije,mora 50% od odeljenja..kod nje ide 21.od 26...druga uciteljica ne vodi,ima ih 11..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 12:07:56   
Ana RR
Bubi, pa baš bzvz, i ja bih se iznervirala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 12:19:08   
flamingos
Bubi,pa baš bez veze.Radovalo se dete i sad da ne idu.Baš su neodgovorni.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 14:11:41   
mama Jo
E bzvze. Sad ti objasni svom detetu zasto ne idu. Uzas.

Kako ste mame?
Mi danas nismo izlazili, covece kakva magla, nekako mi se bas nije mililo da idemo, a i one se zaigrale pa nisam.htela da ih prekidam user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 14:25:35   
Mirko Svirko
Dobar dan, zene. Eee kako je to neodgovorno. Verovatno ce sva deca biti razocarana.  Mi smo isli set_ali od 11h do pre pola sata. Zakaxali i uplatili termin za rodj. I onako euforicni isli da podignemo rezultate brisa grla i nosa i guze.i imamo stafilokoke u nosu. Mi smo magnet 🤔Kako ste vi?💖💖💖

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 14:35:13   
vonavoj
U bre,stafilokoke..dobicete mast za nos.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 15:04:22   
flamingos
O muke Mirko,hajd da što pre izlečite bakteriju.Naši imaju skraćene časove,do 16:40 h su u školi,pa da odem po domaći.Dva dana nisam išla,javljali su nam.Sad nam trebaju iz muzičkog notna sveska i ostalo što su radili da napiše,a to nam je u ormariću u školi.Pri povratku da svratim da kupim potrepštine za kuću.Svima veliki pozdrav❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 16:12:29   
Mirko Svirko
Ma dobili amo mast odmah. Stanocid i hloramfenikol. I to 5 dana da stavljamo pa 2 dana pauza pa da ponovimo bris. A njemu sve super on tegoba nema. Kad puf eto napasti. Flamingos,hvala. Kako je A? Prolaze li boginjice? Gde su svi? Moze kafa u kafani ☕☕☕

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 16:14:44   
lesica
Ahoj!
Drž'te se!

Ja se vraćam kući, tj čekam prevoz, dočekaću ga valjda nekad.
Ne može da se diše napolju 🙄

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 16:21:29   
Mirko Svirko
Rece mi svekar da je BG medju najzagadjenijim gradovima. Drzite se 💪
Idemo svi u planine. 💖

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 17:51:15   
vonavoj
Kako se zove ona apoteka u Bgu koja prodaje lekove na crno? 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 17:56:50   
vonavoj
Apoteka Igor.sad sam se set_ila.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 19:41:23   
mama Jo
Mirko, sad zbog toga ne mozete jos u vrtic jos, zar ne?
Meni je inace jos juce stigao nalaz urinokulture, i negativan je, dakle u redu je sve. Mene indalje boli stomak, evo sad popodne me.razvali, inace me svaki dan tako u nekom periodu zaboli. Kod krvi mi je nizak hemoglobin, i malo poviseni limfociti. Uopste ne zmam od cega me vise tako stomak boli. Onako skroz nisko, i jajnici

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 20:31:17   
Mirko Svirko
Mama Jo, nema nista od vrtica sada. 5 dana mast pa 2 dana pauza pa da ponovimo bris. 
Mozda te boli stomak zbog jajnika. Videla sam da su ti poviseni lim. Mozda imas upalu jajnika. Poset_i ginekologa. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 21:00:31   
vonavoj
Mama jo,da nemas mozda pesak,kamen u bubregu?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: JanuaRRski baRR
16.1.2020 21:32:17   
mama Jo
Kod ginekologa sam bila krajem novembra jos tada mi je videla kao neko blago krvarenje, ali nists nije veliko komentarisala dala mi samo vaginalete da stsvljam. Videcu sad preko vikenda ako me bude bolelo da odem opet, ona utorkom radi u toj privatno klinici, ako ne bude mogla drzavno da mi zakaze.

Von, a kako da znam za pesak?
Radila sam sad pregled urina i pisalo je samo bakterije- malo, ostalo sve ok, i urinokultura mi je sterilna tj.u redu.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: JanuaRRski baRR
17.1.2020 10:16:55   
Duškić
Kafica.
Nesto sam bas zatajila sa pisanjem ali mislim na Rr.user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: JanuaRRski baRR
17.1.2020 11:11:55   
Mirko Svirko
Pa pisalo bi ti u urinu da imas pesak.Mokraca bi promenila boju ( ali ne mora da znaci).. A u urino kulturi  se proverava da li ima nekih bakterija ili gljivica u zasejanim podlogama. Predlozila sam ginekologa jer sam ja osecala bol nisko a na kraju sam imala upalu desnog jajnika i dobila amoksicilin. Mada ne mora da znaci. Jer nismo mi sve zene iste.Mozda imas bolne ovulacije. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: JanuaRRski baRR
17.1.2020 14:46:45   
vocicana
Cao mamike, danas sam aktivnija, malo sam aktivnija danas casna rec.
Moze kafa uvek, nema problema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: JanuaRRski baRR
17.1.2020 14:52:57   
Filadendronka
Mama Jo, meni to lici na urinarnu infekciju, a rekoh ti da nize da se desi da UK bude sterilna posto si je radila dosta kasnije. Mada moze i neka upala jajnika, nema to veze sa pregledom od nov. Svirko, bakterija uvek ima u nosu, samo je pitanje da li izazivaju problem. Nasa dr samo daje terapiju kad sekret bude bas problematican. Ali vi ste imali skoro tu operaciju, pa bas mora obazrivo da se postupa. Mi idemo malo u selo, deca su ozdravila. Mene mastitis popusta, tako da put pod noge. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here