|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:02:01   
Ivanka 75
Vrsnjakinja pravi nesto od pne plastelin pene, čim ćuti znači da joj zanimljivo 👍
Ona imala kontrolni iz prirode u utorak, tako da smo s tim gotovi za ovo polugođe. Sledi kontrolni iz srpskog još. 
Ostavi mi mm sportski kanal na tv-u a daljinski na policu spustio 😠 Namerno.... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:05:17   
mama Jo
Pozz mamike... ja jedva cekam da deca zaspu, evo mladja jeste, jos starija. Pa i ja da se onesvestim. Ali moram prvo na kupanjac i dobih neku terapiju 12 vaginaleta, jaoj to mi sad dodje kao mucenje user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:15:11   
flamingos
Anđela u ponedeljak ide na kontrolu i nadamo se da od utorka kreće u školu.Oni u utorak imaju kontrolni iz srpskog,a u petak iz prirode.Dosadno joj,jedva čeka da krene u školu.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:31:32   
vocicana
Mamam Jo, neka se i tih 12 komada odradi, pa ce biti bolje.
Ja sam skuvala kaficu, molim bez skolskih tema, posluzite bre neko pice devojke, vece je da rupamo...user posted image Salim se, meni ce biti bas vece i noc, ali za pamcenje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:35:00   
flamingos
Voci,samo kaži šta želiš i stiže pićence❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:36:04   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Mamam Jo, neka se i tih 12 komada odradi, pa ce biti bolje.
Ja sam skuvala kaficu, molim bez skolskih tema, posluzite bre neko pice devojke, vece je da rupamo...user posted image Salim se, meni ce biti bas vece i noc, ali za pamcenje.


Vala bas Voci. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:54:44   
branki*
Mi završili bokin rodjendan.imala sam stres ogroman ,a i tremu. Bilo je ok.ostala mi gomila hrane..Ali, b as je bila srećna. Samo rovari po poklonima i kesama.

Ja služim šta god želite. ..Voci,da bude laka noć. Sanjice😊

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 22:58:04   
Sanjica26 RR
Jao Branki malenoj je rođendan. E, pa srecan. T je sutra.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 23:00:10   
Ivanka 75
Ja gledam Johnny English Reborn, hi hi hi smotan do bola 😀

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 23:02:26   
flamingos
Branki,draga,srećan rođendan-od❤želim sve najbolje.Ljubim vas.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: JanuaRRski baRR
18.1.2020 23:05:05   
Ivanka 75
Srecan rodjus Branki, sad odmori ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 0:00:36   
branki*
Hvala ,drugarrke moje!!Bio joj rodjendan 16.ali smo danas slavili u igraonici..vala,ivanka,baš bi trebalo da odmorim.zaređala slavlja...jedvaljda čekam raspust..mada i tad se javljamo.bljak.ali,neću sad o tome..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 8:14:32   
flamingos
Dobro jutro mame,okupljanje,gotova je kafica.Da odem do crkve.Kad dođem da stavim da se kuva kiseli kupus(svadbarski,sa suvim mesom,svežim mesom itd).Veceras dolazi A drugarica sa mamom i tatom,spremaću picu.Nadam se da ste svi dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 8:32:06   
Ivanka 75
Dpbro jutro ❤️
Ja prva poranila, dvojac spava. Nama je isto fula dan, ko da nije nedelja 🙄
Vreme bljak. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 9:53:13   
Mirko Svirko
Dobro jutro zene.Evo pijemo kafu. Malisa doruckovao. Cim otvori oci ne moze da izdrzi dete.. odmah alarm za hranu. 
Posle idem sa drugaricom do crkve po vodicu.Branki, srecan vam rodjendan,da budete srecni,zdravi i uspesni. 
Ja sutra spremam tortu koja ce biti Zoo vrt.I narucila sam kod zene topere za mafine od fondana nilski konj i tigar.  A da, tu su i popsi. I spremicu te mafine slatke prelivene slagom i taj toper preko. I lisnato neko  i da spremim kiflice. Jer dolaze i roditelji. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 14:07:40   
mama Jo
Mirko, super, bas svasta spremas.
Ja danas svasta kuvala bas smo se najeli sad za rucak.
Sad cu da odmorim malo sa mojima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 17:11:01   
Mirko Svirko
Pa moram mama Jo. Zena koja pravi torte za tu kao zoo vrt,ttazi 5000din. A ja cu sve to slagom lepo da sredim i onda cu da pospem u boji one jestive mrvice. Kupila sma zute kao pesak, plave za vodu, zelene za travu, kamencice bombinice za stazu. I videcu ako mogu da poredjam neki coko smoki ili plazmice kao ogradicu. I bice sigurno odusevljen. A i mafine i popse koje spremam jeftinije cu proci. Tj za njenu tortu sa fondanom ja cu napraviti i popse i tortu i slatke mafine. Tako da mora se... Mene nesto par dana boli glava, bas mi je nekako tesko. Neki bol kao da mi neko kucka u glavi. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 17:56:44   
Ivanka 75
Da li se decaci i devojcice drugacije gaje? Da li je decake teze gajiti od devojcica jer devojcice imaju drugaciji genetski sklop? Da li su decaci nestasniji od devojcica? Da li decaci kasnije propricaju od devojcica jer su to decaci? Da li su decaci tezi za saradnju od devojcica? I tako to..... 
Ajde, molim vas prosvetlite me! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 18:00:15   
vonavoj
Ivanka,sto pitas??😂😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 18:20:33   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ivanka,sto pitas??😂😂



Upadoh u raspravu malopre. Muka mi vise da slusam kako su devojcice divne i uvek spremne za saradnju i kako sam srecna sto imam devojcicu (u cije vaspitanje je, inace, ulozeno mnogo truda, logike i posmatranja deteta da se izvuce ono naj iz nje), dok su decaci nemoguci, unistitelji i nikad nece da se odazovu kad ih neko zove.
Devojcice su bolje od decaka, to je teorija  s kojom se ja ne slazem 
E sad, ja imam zensko, pa samim tim ne pravim razliku medju decom. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 19.1.2020 18:22:20 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 18:30:42   
Mirko Svirko
Pa ne zavisi to samo kog su pola deca. Mi u parkicu imamo devojcicu koja je slicna kao moj sin. Zenstvena je i sve je to ok. Ali je ratoborna i spremna za akciju. Mpj sin je obozava. Oni su tandem snova. A imamo i decaka koji je miran i umiljat. A moje dete besno (zbog toga sto nije taj dan on sef na bazu) ide i napravi neku zvrcku ili bolje receno zamku ili opsuje. Znaci nije miran. Ali to nije pravilo da su devojcice mirnije a decaci haos. I cerka mm iz prvog braka bi za 5sek sa mojim M oktenula kucu naopacke. Videla sam u temi da varis rodjendanski rucak 🤔

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 18:34:52   
vonavoj
Necu vise nista da napisem..sve mi nestane..a lepo sam napisala..Sva su deca prica za sebe..musko/zensko. Poslysni su kako ih naucis.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 18:37:41   
Ivanka 75
MS, znaci teorija  ne pije vodu? Tako sam i mislila. Izgovor majke koja ocigledno ne zna sta ce sa detetom. Muskim.
Kaze nece da se okrene kad ga pozove (ima 2 god ravno). Reko naravno da nece kad od toga nema nista, nista ne dobija time. I ne ocekuj da tede kaze moli mama i da dodje kod tebe, idi ti kod njega. On ima samo 2 godine, tek pocinje da prica... 
A propricavanje je pa tek problem veeeeeeliki jer ne prica cisto... 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 18:37:43   
mama Jo
Ivanka i ja se najezim na tu pricu, ma rogove dobijem ,,jaoj ti imas devojcice, videla bi da imas decaka" user posted image
Znaaaaciiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: JanuaRRski baRR
19.1.2020 18:38:33   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ivanka i ja se najezim na tu pricu, ma rogove dobijem ,,jaoj ti imas devojcice, videla bi da imas decaka" user posted image
Znaaaaciiiiiiiiiiiiiiiii



To je taj komentar... 😠

Samo sam htela da proverim dal sam luda ili ne, jer na imam zensko dete pa ne znam za muke.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 19.1.2020 18:39:40 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here