|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 19:48:00   
Mirko Svirko
Gde ste zene?
Hihi mama Jo, jede bundevu.... prijatnooo 🎃
Flamingos,neke palacinke mmm 👌
Ostale mame? 
Pari,uzivajte. Fil, mi nismo primali vakcinu kad je slinavio. E sad to zavisi i od pedijatra. A nasa je bila mlada pa verovatbo nije zelela da pogresi. Jer ona starija kaze nema to veze. Ali nismo primali jer se M cim se raslinavi dobije temp. Mada to je pre bilo tako. Sada je situacija drugacija. 
Pozdrav za sve 💖💖💖💖

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 20:06:42   
Khaleesi
Cao mame, evo ja da mahnem. Sad cemo jos malo u krevet.

De kaze na uz sve je ok, nema vidljivih razloga za brigu. Dao mi polyginax 12 dana da koristim pa posle sve briseve i papu. Realno mogao je i danas da uzme sve to ali ajd sad. Kada to prodjw radim testovw pa valjda ce sve da bude ok.... Kako ste vi mame, ata ima novo. Jo, Milane, Fili, Mirko 😘

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 20:25:58   
pari
Dobro je da je sve u redu Kh!


Mene hvata blaga panika zato što u subotu putujemo u Bg :(Probaću da ne razmišljam o tome...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 20:47:52   
vonavoj
Pari,cekamo slike. Brzo je proslo vreme. Cini mi se da ti bolje spava u Americi,spojila je 6h.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 21:57:01   
Mirko Svirko
Kh,dobro je da je sve u redu. Bice i brisevi ok. 
Pari,zasto te hvata panika?Cini mi se da si proslog puta pisala da je putovanje bilo ok. Mozda gresim.. ali nemoj da se plasis. Osecaju oni sve. Mi se spremili za krevet. Al ovom malom se ne spava 😥
💖💖💖

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 22:03:52   
pari
Panika me hvata jer se vraćamo u bg, opet sama sa njima, a ne znam ni šta će biti ni kad će biti ...

Šta je tu je...
Mi opet bili malo napolju, čekamo sad mm

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 22:06:46   
mama Jo
Pari, a nista za dalje ne znate- hocete vi foci tu da zivite, hoce se tm vracati?

Evo i moje legle, mladja spava,starija ne jos... meni se bas spava, moram ujutru u cik zore, idem da vadim krv i odradim one analize urina da vidim je l' sve ok. Iako su me oni simptomi prosli.
I tako. Sva sreca idem privatno pa necu cekicati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 22:08:25   
pari
Plan je da dođemo svi ovde. Mm ima dobar posao ovde,ne planira nazad. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 22:10:43   
mama Jo
To je sjajno. Drzim vam fige da sto pre resite to, ne brini, verovatno treba neko vreme dok ne sredite sve, ali najiskrenije se nadam da cete sto pre biti svi zajedno tu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 22:16:27   
flamingos
Kh,biće sve ok.ne brini.Pari,držim fige da što pre zauvek budete svi na okupu.Mama Jo,javi kad budu gotovi rezultati.Ostale mame,dečica,kako ste?Evo dete pisalo domaći i sad se igra.Ja odmaram.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 7:00:57   
mama Jo
Jutro. Vazi flamingos, javicu, nisam ni pitala kad ce rezultati juce kad sam.zvala, pretpostavljam da ce biti brzo, pa javljam. Evo spremam se da idem 😊
Hladno bas, magla, ne mili mi se iz kreveta.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 7:45:33   
Milena18
Jutro!
Pari, nadam se da će vam se situacija uskoro rešiti onako kako želite, pa da budete uvek zajedno.
Meni M ponovo bolesna, žali se da je boli grlo. Imala je sinoć i T 37.9, u toku noći nije. Čekam da se probude pa da mi mm javi kako je. Jedva čekam da se vratim kući da se mazuljamo.
Želim vam svima lep dan i da vam ova hladnoća i magla ne utiču na raspoloženje.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 8:34:01   
mama Jo
O, Milena.... nadam se da ce malena danas biti skroz dobro.

Ja se evo vratih, danas cu dobiti krv i osnovni pregled urina, rezultat posle 15h, a urinokultura u cetvrtak.
1200 din.sve zajedno u jugolab-u, ako neko planira da zna user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 8:48:10   
flamingos
Dobro jutro,izvolite na kaficu.Milena,kako je dete,Pari kako si ti?Ostale mama i dečica?Evo zamesila sam za vasuljice.Sad ispijam kaficu.Budite mi svi dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 11:06:40   
Milena18
Flamongos, guglala sam da vidim šta su vasuljice user posted image Kako je A, je l' još izbijaju boginje?
M kaže da je više ne boli grlo, mm mi javlja da nema povišenu temperaturu. Valjda će i ostati tako.
Mama Jo, videćeš već i na osnovu tih prvih analiza imaš li još uvek bakterijsku infekciju. Nadam se da nemaš user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 11:29:13   
flamingos
Milena,hvala na pitanju,dete je super.Suše joj se,u ponedeljak na kontrolu.Vasuljice se peku u našem kraju(još na selu dok smo živeli obavezno sam ih pekla i svake godine to radim i u gradu).Zamesi se testo,kada naraste i dvoje se jufkicr,rastanje(ja po 3 jufkice taman stanu u pleh od električnog šporeta).Ostave se da odstoje u plehu dok se rerna zagreje,pa se spoje 3 trske i vežu crvenim koncem(ako nemaš trske mogu poslužiti cevčice za sok-ali se obavezno njih tri spojene vežu crvenim koncem).Testo se njima izbocka svuda i peče.Kad se prohlade prže se na svinjskoj masti(ne na ulju,već usključivo na mast).Neko to zove"Vasilisa".Kažem opet,običaji se razlikuju.Čuvam našu tradiciju i negujem običaje od zaborava.Mogu da živim gde god,ali selo,običaje nosim u srcu❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 11:57:48   
Mirko Svirko
Gde ste zene ?Sta radite?Mi bili dali bris grla i nosa. I onaj bris guze za gliste. I cekamo analize za dva -tri dana. Nama odavde salju za Pozarevac. Bar smo poceli taj lekarski pregled. I da krene u vrtic jer cu i ja da skrenem. Pari, najgore kad smo neodlucni. Nadam se da cete biti zajedno svi na okupu. 
Milena, mozda opet neki virus. Brzo ozdracite. 
Mama Jo, javi rrzultate. Flamingos, bravo za tebe. I vasuljice (ako sam lepo napisala)...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 12:29:24   
vonavoj
Mirko sto radite te analize?Mene rastura glava,nocas me bol probudio,i budala popijen panadol extra i nista me nije popustila...Isli smo kod kardiologa,zena je ludaca,kaze mora sutra uz,jer j3 bio uznemiren prosli put,a bas nije,a to uvek napise..samo zbog misljenja za operaciju,tolika fama..i posle kaze,to je kratkotrajna anestezija,samo ih opiju..Devojke su bile same,i sutra ujutru ce opet..ne mogu ih njih da vodim..


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 14:04:21   
mama Jo
Mirko, te sve analize se rade zbog vrtica?

Von, i vi se to spremate za operaciju? Kad vam je, bese, zakazana?

Flamingos, to zvuci bas zanimljivo, i kod nas na selu se pravi nesto slicno, mislim da su bake to zvale ,,kolac na kuruzovinu" user posted image ako neko zna sta to znaci, i ako uopste pricamo o istom, postupak koji si objasnila me podseca na to.

Sanjice, kako napredujete,?
Ivana, vde si, kako si?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 14:49:55   
vonavoj
Ja ne znam o kom kolacu pricate,kod nas toga nema.Imamo 18.2..ali na vreme.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 14:55:44   
flamingos
Von,pričamo o našim običajima,koji se razlikuju od mesta do mesta.Jeste li dobro?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 15:11:14   
Mirko Svirko
Da da, zbog vrtica radimo te abalize. Jer nije bio 7 mes. Pa ponavljamo lekarski pregled. Kao da bi iz BG-a iz bolnice dete pustili bolesno kuci. Ali protokol. Von,kako glava?Operiset_e samo treci bese? 
Flamingos,mi spremamo samo cesnicu. Ne znam za ovo. Sprema baka neku kao domacu pastetu za badnje vece al ne znam srpski naziv i ne znam kako se sprema,samo znam da jedem 😂😂Mama Jo,jel gotove analize?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 15:23:18   
mama Jo
Muz ce svratiti po rezultate, za nekih sat vremena ce doci.

E, Von, kakva je ona igra ne budi tatu? Mislim da si ti pisala da ste uzeli tu i jos jednu?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 15:50:24   
IvanaSK RR
Mama Jo 😘 Obicaji od sela do sela😀 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 01/20
14.1.2020 16:33:48   
flamingos
Da Ivana,od sela,do sela.Jeste li vi dobro?


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here