|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
12.1.2020 14:33:46   
pari
Milena,hvala što pitaš...za nijansu sam bolje.  T curi nosić i kašlje ujutru od tog slivanja ali za sad nije strašno. Emice, ti?
Mi se juče našetali, fino je bilo, jedino što je vetar duvao.
Kako ste mame?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 01/20
12.1.2020 15:27:18   
flamingos
Pari,hajd da što pre budete dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 01/20
12.1.2020 15:34:39   
Mirko Svirko
Gde ste zene?Sta radite?Kako ste?Brzo ozdravite Pari. Flamingos,kako je A?Kh,javi kad odes kod dr kako je proslo. Mene stalno nesto boli nisko a nikakk da odem do ginekologa. Mama Jo,kad dajes te analize? Sutra?Pozdrav za sve 💖💖💖

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 01/20
12.1.2020 15:37:53   
mama Jo
Pari, opet neki kasalj, da sto pre prodje. Kakvo je tu vreme?
Mirko, najverovatnije cu u utorak, sutra moram da nauovem da pitam za to sve sto hocu da odradim, pa da vidim treba li neka priprema i kad mogu da dodjem, nisam nikada privatno davala krv i urin na analizu.
Kako ste vi? Je l' ti treba uskoro da pocnes da radis u apoteci? Ako se dobro secam?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 01/20
12.1.2020 16:21:19   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobar dan! Šta radite, ženske?
Meni je danas bolje, manje sam zapušena. Pari, Emice, kako ste vi? Pari, kako je T?
Sanjice, kako je u novom stanu, jeste li se raspakovali i smestili?

Išli smo danas malo u šetnju, M vozila trotinet. Baš je fino napolju, jeste hladno, ali nekako prija. Sad joj je došao stric, igraju se. Danas preskačemo podnevno spavanje da bi uveče ranije zaspala. 




Nismo se jos raspakovali. Juce je stigao materijal za plakar. Sastavio ga je mm. Treba da ide do oca da nu nesto isece, pa da definitivno do kraja zavrsi. Posle toga sledi raspakivanje. Donji kuhinjski elementi tek treba da stignu. Nadam se ove nedelje. Da i to dovedemo u red, posto su mi serpe u kutijama. Lepo je u novom stanu. :) Mm ceo dan kreci stari stan. Hocemo sto pre da damo gazdi kljuceve.Odoh da citam dok su ove dve dobre. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 01/20
12.1.2020 21:14:40   
Mirko Svirko
Zene sta radite?
Meni bili moji. Doneli mi bundevu. Pekla sam je u rerni. M voli da jede. A i ja isto. Mm nije odusevljen. Zato mi srecni i debeli 😂😂Kako ste vi? 
Pozdrav 💖💖

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 01/20
12.1.2020 21:45:56   
flamingos
Mirko,daj malo budeve,volim je,moji ne,zato je i ne pečem.Jeste li dobro?Ljubi mališana.Pari,Milena,ostale mame i dečica jeste li dobro?Evo sredismo se za krevet,dete čita neku knjigu,ja da vidim šta radite.Svima pozdrav i poljubac.Ivankaaaaaa,gde si?❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 8:38:23   
mama Jo
Pozdrav svima.
Mirko, i ja oboooozavam pecenu bundevu, i bundevaru i sve... zao mi sto deca nece vise da je jedu, kad su bile male obozavale su, sad nece, pokusavam da im ,,podvalim" kroz corbicu.

Kako ste mame? Srecan ponedeljak svima koji slave user posted image ali sa zeljom da sto pre dodje petak user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 8:50:46   
Khaleesi
Pozdrav mamr, Sanjice bas lepo sto se opremate bas mi je drago....

Ja sad na kontrolu da vidim sta ce dr da kaze da li je sa aparaturom sve ok... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 9:01:01   
Milena18
Dobar dan!
Sanjice, naravno da je lepo, baš mi je drago zbog vas user posted image
Khaleesi, držim fige da sve bude ok.
M se noćas žalila da je boli grlo, prvi put. Nadam se da je samo od suvog vazduha. Otišla je u vrtić fino raspoložena. Baš mi je porasla nekako, kakve samo ozbiljne razgovore vodimo ujutru dok se spremamo...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 9:02:53   
flamingos
Dobro jutro,izvolite na kaficu.Hvala mama Jo,takođe.Evo ja da ispijem kafu i odoh u kuhinju,pa da peglam.Veceras do škole da odem.Ostale mame,dečica,kako ste?Kh javi kakvi su rezultati.Sve vas grlim i ljubim❤


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 9:03:18   
Khaleesi
Hvala Milena. Joj i ja tako mislim za ovu moju. Kad pocne nesto da prica kao velika 😁

Sigurno jw od grejanja.... 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 9:17:02   
mama Jo
Kh, hajd'da bude sve pod ko trolom. Javni se posle 😘


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 9:21:32   
Khaleesi
Nadam se Jo da ce da bude ok. Hvala ti. Ovde kao da su sve zene Beograda dosle na pregled.... Zavrsicu uvece 😁😭


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 9:53:25   
Mirko Svirko
Gde ste zene? Sta radite ovog ponedeljka? Saljem bundevu za vas 🎃Kh,javi sta kaze dr.Flamingos,kako je A?Milena, tako i moj sin,kad krene sa nekim ozbiljnim razgovorima,zacudim se prosto..Mama Jo, kako ste vi? 
💖💖💖

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 12:25:28   
vonavoj
Dan!slabo se pise,nema nagrada,odmarate.Vodila sam M da primi poslednji pentaxim,ali nije dobio,jer je za mesec dana operacija...dzabe sam ustajala u pola 7..jedino sto mi je dala upyt za kardiologa,mora i njeno misljenje za operaciju,to nisam ni znala.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 12:47:05   
Sanjica26 RR
Masem. U nenormalnoj smo guzvi. Veceras plus i pevam na trgu. Moli me dirigent da dodjem.

Dolazi mi žena da ocisti stan. Mm je jutros do 1 krecio stan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 13:33:51   
mama Jo
Svi odmaraju posle ng user posted image
Ja devojke stavljam na spavanjac pa da posklonim malo.
Von, bese u februaru idete na operaciju?
Pari, kako ste vi, ti i tvoji sinusi, kako ti je T?
Flamingos, kako je tvoja malena?
Mirko, evo ja ispekla bundevu.... zarazila si me juce user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 15:08:06   
pari
Mama jo, hvala sto pitas...bolje smo...jos nismo skroz dobro ali bolje...i T je bolje, malo joj curi nosic...

Juce smo pola dana proveli u Central parku, kakav divan dan je bio, 18 stepeni, sunce, kao prolece bukvalno...Divan je park, stvarno je odmor za dusu i telo...Danas je dosta hladnije...mi jos u pidzamamaRazmisljam sta da pravim, da li neki slatkis ili neki hlebic ili nesto...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 15:38:01   
Filadendronka
Dobar dan svima. Kod nas nista novo. Pomenu Von vakcinu i razmisljam da li odlozim Jaksi. Za sutra mu je zakazano, a on vec tri nedelje bas slinavi. Taman izbile jedinice i oporavlja se. Nasa dr kaze da to nije prepreka za vakcinaciju i da tako moze da slinavi do vojske. Pa ti budi pametan. Pari, divno za CP, ima li onih kocija da se provozate. :) Sanjice, videces kako cete da uzivate kad se sve to skocka. Srecno sredjivanje! 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 15:39:50   
pari
Ima kočija fil :) ali skupo je prilično tako da ih samo gledamo :) 

I ja bih trebala na vakcinu T kad se vratimo,auvek joj vakcina obori imunitet i redovno se razboli posle toga...ali šta ću, moraću

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 16:18:54   
mama Jo
Fil, i nasa dr tako misli sto se tice vakcine. Mi smo u sred zime primili mmr i secam se da smo hteli da odlozimo a ona bila u fazonu ni slucajno treba da iskoristite to sto ste zdravi svi (ne misleci na slinavljenje, to je prosto nkrmalna pojava). Koju vi vakcinu primate?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 16:42:46   
flamingos
Oklupljanje-gotove su palačinke i kafa,izvolite,pa odoh do škole.Pari,Fli i svi ostali držite se.Fil,za vakcinu se konsultuj sa pedijatrom.Ljubim vas❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 17:58:20   
mama Jo
Moze palacinke flamingos, hvaaaala 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 01/20
13.1.2020 19:42:09   
pari
Mi ručali picu,T zaspala (i dalje se uspavljuje samo kad sisa ili kad smo u šetnji u kolicima)...

Juče popodne smo išli u neki foto studio da napravimo par porodičnih fotki, nemamo nijednu lepu nas četvoro...lepo je ispalo.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here