|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 21:55:24   
Khaleesi
Caos mame, dobro vece...

Konacno da uspem da otkucam nesto. Cele nedelje od pola 6 do 5 popodne posao vrrici i skola. Posle trcanje rucak za sutra, ves i ostalo. Nisam usisala od nedelje, ne stizem. Danas je uciteljica zvala da za 2je dece mame dosju dobili temp. Tako i moja M dobila temp boli je grlo. 12oro dece danas bilo odsutno svi isti simptomi grlo i temp... Uzas... Mala je ok mada se mnogo motala sa M pa se nadam da nece da zakaci. Sutra ujutru kod lekara da je pogleda i tako... Kako ste vi kako su decica, da li ste zdravo! Ljubim vas sve... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 22:01:45   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ljisho, aj bas stavi snimak, zivo me zanima. Nisam ni znala da mogu snimci da se postavljaju, a vec sam jednom htela da pitam.

Flamingos, bas bzvze taman prosle boginje i sad to, samo da je sto pre prodje. Javi se sutra kad dodjete od dr.

Sanjice, bravo za pametnicu, bas lepa nagrada, odnosno lep razlog za nagradu.


mama jo, probala sam ja da stavim Ljisin snimak ali izgleda mora na you tube prvo. user posted image Inace, odgledavsi snimak vidi se iz aviona da je lepi deckonja zafrkant.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 22:03:44   
Misha i Ljisha
evo evo stavih na yt sad cu okaciti u temi snimcinase dece

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 22:09:02   
Misha i Ljisha
postavila sam izvinjavam se na eeeee zvucima i dranju al tako sam ga nagovorila da uradi na komandu

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 22:57:01   
mama Jo
Ljisho ti bas imas neki sexy glas, to sam htela vec nekoliko puta da ti kazem user posted image
Batke je mangup opasan, neka je ziv i zdrav. Jedinstven je.

Gde ste zene, kako su deca?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 22:59:39   
Sanjica26 RR
Ja sam T prebacila u dnevnu. Ne zatvara usta od kasljanja. Sad sam je uzdigla jastuk, pa mirno spava.
Ova mala je danas nemoguca. Dosadno joj kod kuce. Sutra ide u vrticko. user posted image
Treba da vodim T na kontrolu sutra.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 23:00:19   
Misha i Ljisha
Haha jao mama jo sad si me nasmejala i set_ila sam se da je od moje drugarice brat uvek krisom prisluskivao nase razgovore jer mu se jakoooo svidjao moj glas😂


A batke ce da dobije po guzi zezator. A patronaza stvarno nemam reci. I ne.mogu da verujem da nisu pokusale s njim da se igraju da vide da li namerno to radi. Ma nemam reci. Gotovo je odradili sta sko odradili jos samo da mi mm dodje k sebi 😂 on bi sad platio i magnetnu rezonancu za svaki slucaj

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 23:09:50   
mama Jo
Eto vidis, ima jos koji misle kao ja user posted image

A veliki je to stres stvarno,mislim sa jedne strane i razumem tm... ti si vrlo relana, on je u strahu, proci ce ga...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 01/20
23.1.2020 23:13:37   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Haha jao mama jo sad si me nasmejala i set_ila sam se da je od moje drugarice brat uvek krisom prisluskivao nase razgovore jer mu se jakoooo svidjao moj glas😂


A batke ce da dobije po guzi zezator. A patronaza stvarno nemam reci. I ne.mogu da verujem da nisu pokusale s njim da se igraju da vide da li namerno to radi. Ma nemam reci. Gotovo je odradili sta sko odradili jos samo da mi mm dodje k sebi 😂 on bi sad platio i magnetnu rezonancu za svaki slucaj


Kakva li je to patronazna kad ne zna da prepozna pravi epi napad od igranja

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 6:45:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.


Sanjice on je bio ozbiljan kod njih kad je to radio. A i zena koja je patronazna je radila u decijoj bolnici nagledala se svacega i nisu svi epi sa gubicima svesti. Plus taj podatak da kod dece sta god je s ocima nije namerno, deci cesto pobegne oko,ukrste oci i to je kod njih zbog toga jer nemaju kontrolu nad ocnim zivcem. Hajdw i da ih razumem. Nisam sad ja nesto ljuta. Mene sto kaze Fil najvise iznerviralo sto je on bespravno iskljucen iz vrtica i sto su mi pretili  da ce zvati hitnu budw li ponovio jos jednom i td. I zato sto me ni malo poslusali nisu. U smislu saradnja sa roditeljem nula. Sve su kazem one po pe esu uradile osim sto nisu pokusale s njim da se igraju. Kazem bilo pa proslo sad me mm izludi 😂 
Idemo da se spremamo za vrtic i skolu. Ja danas ima da riknem

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 7:06:06   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Mnogo sam umorna. Idem sad da budim T da je vodim na kontrolu. Ja bih sad licno ukljucila AB. Videcemo sta ce dr reci. Posle idem u selo. Danas je pre podne gust raspored. Nadam se da nema magle na putu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 8:06:11   
Ivanka 75
Sanjice, jel prosla temp?
Kad stignes danas preprzi joj secer sa mlekom da pije, to je blagotvorno za kasalj. I caj od crnog luka, nije neukusan. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 8:24:51   
emicaa
Jutro mame,kako su djecica danas

Jedva sam docekala petak,sutra bar da se naspavam.Jos mjesec dana da izguramo pa onda raspust dvije sedmice

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 8:34:27   
flamingos
Dobro jutro.Mi smo kao novi-izbacila svu sluz koja joj se slivala i zadavala mučninu.Pila je i vodu i jela u 23 h.Super je spavala.Da doručkuje i planira i u školu da ide,pošto imaju kontrolni iz prirode,a idu skraćeno od 10-11:30 h.Ma samo kad je zdrava,ostalo će lako.Pozdrav svima.Bolesni da što pre ozdrave.Ljubim vas i grlim sve❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 10:56:53   
mama Jo
Pozdrav svima.
Flamingos,dobro je da je bolje.
Kako ste ostali?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 12:21:50   
Milena18
Samo da vam mahnem user posted image
Nemam vremena ni da čitam ni da pišem, ali se zato bliži vikend pa ću valjda nadoknaditi. Što bi Ivanka rekla, još tri sata do početka vikenda user posted image Nadam se da ste sve dobro. Lepo provedite dan.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 12:27:29   
pari
Ja isto nikako da se javim...

Juce sam krenula na balet :) kao rekreacija naravno...to mi je zelja jos iz detinjstva...tad nekad kao mala sam isla godinu dana... Bilo mi je super juce, bas mi se svidja!
Sinoc su mi zaspali oko pola 11...pomeramo se po malo. Jutros Tamarica otisla sa osmehom u vrtic, trebalo joj je par dana da se uhoda. Mene opet poceli sinusi da zezaju...a i M je pun nos, tesko dise nocu... Nadam se da ce ostati sve na tome...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 13:03:15   
Khaleesi
Caos mame. Mi smo se razvlacili jutros jer M je si oc celu noc ustajala zbog temp a jutros i J zakacila od nje a izgleda i ja. Pa smo bili kod lekara. Nista osim brufena nije dala jer je neki virus. Kod M u odelenju 10oro dece samo u skoli. Svi bolesni... I tako sada one spavaju ja da skuvam neki cajcic da pijemo...Flam super sto ste izbacili slince oslobodi se dete.... Pari super za balet... Pozdrav za sve

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 13:05:32   
Rosita
Ne znam puno o vojnoj kontroli oka, ali i N ume voljno da složi face kojima se smejemo, a koje uključe i pogled kao nešto npr.šeretski, "ispod oka",ne znam kako bih objasnila.  Ne znam kako je to kod vas izgledalo. Ja sam gledala kako P igra na Rr deki. Jako je svestan svog tela, sećam se da sam bila oduševljena kako je učestvovao. Nisam to videla kod tako male dece često.
Inače, N šesti dan T. Popio 4 doze AB. Ne znam šta činiti jer krči, standardno... Večeras je dežurna bolnica koja mi odgovara.

Mamajo, kako prst?
Pari, meni bi baš prijavi neki ples. A nikad nisam .
Pozdrav, mame




_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 19:04:27   
pari
Rosi, kako je sad?


Ja sam nesto kilava...vrti mi se, slaba sam, nekako nemam snage...da li je pritisak ili od sinusa...Napravila sam neke stapice pa sam to malo grickala...
Sutra bismo trebali u ns. Novosadjanke, je l imate predlog igralista gde je lepo da se deca igraju malo? Park ili igraliste...
Kako ste druge mame? 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 19:06:21   
Maraj
Vece mame user posted image
Da se javim i ja.
Ne stizem....kuca, posao, deca...
S vec 3 dana odvikavam od sisanja, pa je kod babe na nocenju. L otisao kod druge b&d...i ja eto ostala sama....i mozete misliti po prvi put ne znam sta cu sa sobomuser posted image
Ljiso kod tebe vidim opet stresovi oko P....

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 19:14:57   
pari
Hej maraj! Super sto si malo sama! :)


Ja ne znam kako cu T odvici od sisanja...verovatno cemo do druge godine,pa cemo videti onda...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 19:24:18   
Duškić
Maraj, samo polako.
Ja sam umorna, evo izlezavam se. Deca besne j tako.
Hladno je.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 19:57:24   
flamingos
Mame,hajde da pijemo kaficu.Evo ja sam oprala kosu i sedoh da odmaram.Dete napisalo sav domaći,spakovala ranac i mirna je do utorka do 14 h,po podne idu u školu.U ponedeljak nema nastave.Sad da se tušira,opere kosu i da odnaramo.Super je,lepo ručka,nije joj muka,još je nosić zafrkava,ali nije strašno.Išla danas u školu.Kako su vaša dečica,vi?Mama Jo,kako prst?Pozdrav svima.Ljubite dečicu❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 01/20
24.1.2020 20:39:11   
malena39
Da se pridruzimo klubu bolesnih...jutros D poceo da slini onako vodenasto...popodne T 38.7...tek 3 sata poslije brufena je spala. Ceka me dezurstvo veceras. Bar je on raspolozen i hoce da jede. Pozdrav za sve mame

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here