|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 15:58:32   
flamingos
Joj slatko me nasmejaste.Ako-da vas neko ne urekne😁Hajde Ivanka da vidimo kako izgleda obučena naopako.Izvolite na kaficu.Sve sam završila i odmaram.Ljubim vas❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 16:13:57   
Rosita
Drage, mi smo bez T nakon 7 dana T, ne stižemo da javim. Ljubim vas.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 16:15:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Joj slatko me nasmejaste.Ako-da vas neko ne urekne😁Hajde Ivanka da vidimo kako izgleda obučena naopako.Izvolite na kaficu.Sve sam završila i odmaram.Ljubim vas❤





Ne mogu da nadjem sliku, mrzi me da je oblacim 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 16:29:34   
flamingos
Ivanka,šta radi Ivka?Anđela crta nešto da ponese sestri od strica,sutra idemo na slavu u selo.Nemoj da se mučuš da tražiš sliku-zamišljaću😁❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 16:38:45   
Ivanka 75
Ivka napolju ceo dan, ne ulazi u kucu 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 16:41:56   
flamingos
Ako,neka uživa,lepo je vreme.Ljubim vas❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 22:42:21   
smeško
Вратили смо се из играонице. Гомила хране нам је остала и торте, наравно. Баш ме заморила гужва. Ј био диван.
Сјајно, Роси!
Лаку ноћ! Идем да одморим папке.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 23:04:14   
Sanjica26 RR
Dobro vece i laku noc. Meni je danas dan bio jako naporan. Zavrsila sam sa lekovima (hormonima) pa mi je lose. Izdrzala sam akademiju. Inace sam kao tempirana bomba. Pipnes li me gotov si. Nervozna, placljiva. Sofi je glavna koja me grli❤️. Ona se u poslednje vreme ne odvaja od mene. Najavila sam da mozda sutra necu da dodjem ako mi ne bude dobro. Naravno, nije bilo nekog razumevanja. Ususkala sam se i malo cu da citam.
Nadam se da ste vi bolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 23:41:44   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Meji D ima temp i to preko 39. Nije imala tako visoki temperaturu jos od jaslica tj tavno nekih 5 god. Malog jos nije stiglo. 


Ja se vec brinem za utorak kako cu na posao i nadam se da gresim da ce P da preskoci. 
Rosi 7 dana strasno. Al bitno da ste bolje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 01/20
26.1.2020 23:47:41   
vonavoj
Joj,sanjice,ubise te hormoni..ali neces jos dobiti,tek za 2-3dana..Ljisho,i kod vas temperatura..strasno..Rosi,prezivela si! Pu,pu,daleko bilo..bezite bolesti od svih..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 8:01:48   
pari
Ljisho,kako ste?

Sanjice, drzi se...Ja upravo dobila...bas cudno...imala sam 9.1. ciklus znaci na 19ti dan sam dobila. Smesko, sta si na kraju obukla juce?Rosi,dobro je da je bolje!
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 9:21:59   
flamingos
Dobro jutro.Super Rosi kad nema više temperaturu.Ovde pada kiša.Izvolite na kaficu,druga po redu.Danas idemo u selo na slavu.Svima pozdfav.Budite mi dobro.Ljubim vas❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 9:24:18   
flamingos
Mlj kako dete,spade li temperatura?Smeško,jesi li se odmorila?❤Mama Jo,kako prst?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 10:01:00   
Ana RR
Dobro jutro. Kod nas mrkli mrak u kući. Kiša pada, magla, dušu dalo za spavanje. Jutros smo ustali u pola 8, išli na kontrolu u dom zdravlja. A tamo miting od ranog jutra, čekali smo napolju da nas prozove, nismo hteli da se mešamo sa bolesnima. Srećom imali zakazano i prozvala nas u tačno vreme tako da smo brzo završili.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.1.2020 10:20:33 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:07:50   
Misha i Ljisha
Poplavela mi D. I nije ni imala visoku temp vec naglo. Jos kazem suprugu super id pila 3 do 11 je izdrzala. U pola 3 dali eferalgan. Kad u 11 i 20 ona plava i trese se. Naglo joj porasla i ja brzo u kadu da dodje k sebi.  Malisa je u vrticu.


Bas dve imamo kod dr u 14 i 10. Dadoh jjoj brufen u pola 12. Sad je ok. Samo da mi malisa ne pokupi to. Sta god da je. 
Ljubim vas idem nesto sam u zurbi ceo dan sve na frku radim

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:15:20   
smeško
Ljisho, tako je moj M prosao sa ovim virusom, koji traje po dve nedelje.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:20:41   
Ivanka 75
Nadam se da ce brzo da spadnu temperature...
Sad ce to malo da jenjava zbog raspusta. Mada u Vojvodini raspust gotov... 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:22:00   
smeško
I da dodam da je bio vec na dve kontrole i u cetvrtak ide na trecu. Bas traje. A nije mu crveno grlo, samo zapusen nos. N ga je prosao sa crvenim grlom, T umereno povisenom i kasljem, a mm samo sa crvenim grlom. Svi po dve nedelje, mm cak i cetiri jer je radio, nije odlezao. Uplasila sam se samo za M, jer je rasla kao kod vas, u roku od par minuta i nije padala dok ne stavimo u carape ono odvratno sirce sa brasnom. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:26:08   
Ivanka 75
Smesko, ne znam sta je gore, kad imaju temp bez ostalih problema grla, nosa i tako to, ilo samo temp bez zarista 😡
Pre nekih godinu i po iva imala bas visoku temp, jedva skidali danima, nista grlo nista nos i uvo. Radili enzime jetre jer nije imala nikakvo zariste pa dr posumnjala na jetru da li dobro radi. Ali to bilo super sve, krvna slika odlicna a nju temp trese. Dijagnoza, virus. Klasican grip valjda, zaboravila sam... 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:29:49   
smeško
Srecom, M je imao zapusen nos. Ali je bio toliko malaksao da nije mogao da govori. Vidis, podset_ila si me da napisem da je i to jedan od simptoma ovog virusa, da se ne uplasite ako se i nekome od vas desi. Kazu, bas je neki jak virus.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:31:25   
Ivanka 75
Smesko, a jel pocelo od nosa, tj nos bio prvi simptom pa posle temp?
Ivma duva nos vec nekoliko dana, jedva cekam raspust

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 27.1.2020 13:32:49 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:32:19   
smeško
Flamingos, odmorili smo se od sinoc, samo mm je rano ustao, ostali su zabusavali.☺️ 💖Na kraju sam obukla crnu haljinu koja me prvobitno stezala oko vrata. 😂 Dala sam joj drugu sansu.😬
Не, Иванка. Први симптом је било повраћање. Па онда Т и нос истовремено. Н нпр није имао запушен нос. Лудница без правила. Једино знам да Т иде готово одмах.

Прешла са телефона на комп и измешах писма. Извињавам се админима на дуплом посту, доњи слободно може да се обрише.

< Poruku je uredio smeško -- 27.1.2020 13:44:11 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:42:41   
smeško
Не, први симптом је било повраћање. Па онда Т и нос истовремено. Н нпр није имао запушен нос. Лудница без правила. Једино знам да Т иде готово одмах.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:47:34   
Ana RR
Tako je nama bilo prošlog januara. Klasičan grip. Prvo mm, posle dva dana Marko pa posle dva dana ja. Mm tri dana imao temperaturu 39, primao infuziju. Nije znao za sebe, za sve ove godine ga nikad nisam videla tako bolesnog. Marku 24 sata temperatura nije pala ispod 38.5 a išla i do 40. Krva slika užasna, leukociti skroz pali. Ja nisam imala tako visoku temperaturu ali što reče Smeško, toliko sam bila slaba da nisam mogla ni da govorim a kamoli da ustanem. Tu prvu noć kada me steglo ne znam kako sam izdržala jer sam presedela pored Marka. Mislila sam da ću u nekom trenutku da se onesvestim.

Inače, ja evo mesec dana kašljem. Ne stalno ali par puta na dan me uhvati napad i treba vremena da se smiri. Užas. I samo psujem školu i raspust u februaru user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 01/20
27.1.2020 13:52:11   
Ivanka 75
Ana, ja sam kasljala do pre neki dan bukvalno... Od oktobra...
Cini mi se da mi je pomoglo sto mi mama rekla da kuvam caj od crnog luka, mislim da je tada poceo da se smanjuje i kasalj i iskasljavanje. Popila sam 2 solje toga samo. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here