|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 16:08:16   
vonavoj
Dan.nisam vas citala,nadam se da ste dobro.Flamingos,male boginje dobila?? Auuu..nije vakcinisana?Sanjice,jeste se uselili?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 16:14:13   
flamingos
Von,jeste vakcinisana.Kažu da te sitne mora svako da preleži,a krupne ne.Šta znam...Svaku vakcinu je primila,ali baš svaku.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 16:37:47   
Sanjica26 RR
Von, uselili smo se. Imamo jos dosta toga da sredimo. Donje kuhinjske elemente cemo. Ljudi koji su živeli su je potpuno unistili. Plakar nemamo. I to cekamo, tj. materijal pa ga mm pravi. Znaci kutije, kutije su po stanu. Ali je nase. Sledece nedelje stize sve to, pa da pobacamo kutije. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 17:04:54   
vocicana
Srcean Bozic svima, Sanjice, naka je sa srecom useljenje, bas mi je drago zbog vas. Grlim vas sve

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 17:07:44   
vonavoj
Ne znam koje su to sitne boginje?! Zar nemaju sva deca velike boginje,a male retko ko.Sanjice,polako,znam da te haos nervira,ali ste u vasem stanu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 17:08:47   
flamingos
Sanjice,srećno useljenje,da ste živi,zdravi i sećni u novom stanu❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 17:10:09   
vocicana
Von rubeola je to, ja sam to kao dete prelezala, nisu morbili. Dete je primilo sve vakcine.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 17:10:31   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ne znam koje su to sitne boginje?! Zar nemaju sva deca velike boginje,a male retko ko.Sanjice,polako,znam da te haos nervira,ali ste u vasem stanu.
Bitno da je ona sve vakcine isprimala.Šta znam,sutra je vodimo kod doktorke.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 17:20:14   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Von rubeola je to, ja sam to kao dete prelezala, nisu morbili. Dete je primilo sve vakcine.
Da,Voci,apsolutno je sve vakcine primila i Bogu hvala sve ih je lepo podnela.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 18:52:20   
vocicana
Ma ne sekiraj se, bice sve ok. Proci ce, mada je visoka temp u pm, bas visoka, meni nisu znali sta mi jekada sam bila mala, pa mi ukljucili penicilin inekcije, tada mi je na trecu izbilo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 18:56:11   
pari
Flamingos, držite se! 


Svima srećan Božić, nadam se da uživate porodično svi!
Mm radi tako da ćemo mi tek posle 5 biti zajedno ali dobro, tako je to ovde. Jutros sam napravila božićnu pogaču, prvi put u životu, deluje na oko jako lepa, videćemo ukus :) imamo tortu od juče :)
Juče smo išli u restoran da obeležimo moj rođendan, bilo je lepo, deca su bila dobra. 
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 19:25:43   
flamingos
Voći,Pari,hvala na podršci,baš mi znači,divne ste.Dajem joj febricet,nije to visoka temperatura,ali ona najgora koja lomi.Sutra idemo kod dr.Ona nije podložna temperaturama i,dok nisam videla tačkice,pitam se otkud joj temperatura,da nije virus?Ali drugo joj ništa nije,kad ono tačkica,po tačkica.Nisu joj puno izbile.Javljam sutra šta joj je rekla dr.Pozdrav svima


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 19:27:49   
pari
Možda je i osip od temperature, moja T je to imala. Videćeš sutra



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 19:34:15   
flamingos
Pari,draga,šta znam,ali je svrbi i kad joj utapkam onaj puder prestane.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 19:37:14   
pari
Nemoj se sad opterećivati, videćeš sutra...ne možeš sad da znaš šta je...brzo će to



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 19:39:58   
flamingos
Hvala Pari.Kaže da joj je isto kao kad su joj one uzbijale-oset_i kad će da izbije i odmah kaže:"Evo je,svrbi,namaži mi".I tako se danas mackamo.Divno,proslavili ste tvoj rođendan❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 19:40:50   
Mirko Svirko
Kako ste zene?Sta radite?Flamingos,kako je A?Jel se siri?Ima temp?Meni se M na glavu popeo.. ekstremno mu je dosadno. Kod na je -5. Bas je hladno. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 19:43:36   
flamingos
Hvala Mirko na pitanju,dobro je.Evo sprema se za krevet.Loše je spavala prošle noći.Dosadno detetu,ljubi ga puno.Anđela jedva čekala da krene u školu,dosadio joj raspust,kad ono moramo kod dr.da vidimo šta je.Pozdrav❤.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 22:59:09   
vonavoj
Videcete sutra kod dr,neka prodju sto bezbolnije. Mi stigli od svekijevaca,od sutra dijeta..dosta je krkanja..na zimovanju odlicna klopa,danas opet jedi..haha.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 01/20
7.1.2020 23:06:54   
Milena18
Dobro veče, drage žene!


Nadam se da ste lepo provele praznike sa porodicama. Mi smo se naodmarali, našetali, izigrali, pa sutra u nove radne pobede. Brzo mi je prošlo ovih sedam dana. 
Sanjice, srećno useljenje!
Pari, srećan rođendan, sa zakašnjenjem. Do kada ste vi u Americi?
Flamingos, moguće da je osip koji prati temperaturu, moja M je to imala. Javi šta kaže lekar.
Odoh polako da se spremam za spavanje. Laku noć!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 0:02:27   
Mirko Svirko
Sanjice,srecno useljenje.. nisam bas sve ispratila. Flamingos,javi sta kaze dr. Lepo kaze Milena, mozda i jeste taj osip sto ide uz temp. Skoro mi rece jedna mama iz vrtica da vlada. Ja spremala oblandu i rolat. Pa spremila malog za krevet. I sad vreme za mene. Bar malo. Laku noc zene. Lepo spavajte. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 8:30:31   
flamingos
Dobro jutro.Hcala mame,javiću,po podne radi njena doktorka.Nema temperaturu,preturala se ceke noći,češkala,i dalje joj izbijaju.Mislim da nije osip.Tačno oset_i kako joj koja izbija.A i prvo joj par njih izbile,pa dobila temperaturu.Šta znam...Puca mi glava od nespavanja,ali je nebitno,samo da ona bude dobro.Evo skuvah drugu kafu,izvolite.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 8:57:00   
mama Jo
Dobro jutro svima.
Flamingos, javi bas, bice to sve u redu.
Kako ste ostale mame? Decica?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 10:07:06   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Pocela je akcija. Cekam mm da zavrsi sa sluzbom, pa da ga vozim kod majtora😠 Imala sam jutros cas. Imam kasnije jos. Pozdravljam vas. Kasnije kuckam

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 11:09:03   
Filadendronka
Sanjice, srecno useljenje. :) Flamingos, javljaj sta kaze dr, nadam se da ce sve biti ok sto pre. Kod nas i dalje slinavljenje, sad J poceo i da kaslje. Izbile dve jedinice, samo da se vec jednom zavrsi faza slinavljenja. U zivotu nisam videla da to moze tako da izgleda, kolicina, boja , lepljivost. Da vas ne gadim detaljima, cuvajte se i radujmo se hladnim danima. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here