|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 11:13:45   
flamingos
Fil,verujem ti,znam kako je to.Ljubim da što pre budete dobro.Važi,javljam čim stignem u stan,nemam internet mimo stana.Odoh do škole.A je jela i sad ručka mandarine.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 13:31:39   
vonavoj
Sanjice,srecno useljenje! Da li perete ves? Meni se skupilo od zimovanja,preliva...ukljucila sam masinu..svuda haos.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 13:35:22   
Ana RR
Von, što pitaš? Ja perem, upravo mi radi mašina...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 13:50:02   
vonavoj
Hahaha,Ana,tebe sam se i set_ila..pa crveno slovo,Bozic..3 dana😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 13:51:28   
Ana RR
A to user posted image ma ja uključujem. Po tome ni mašinu za suđe ne bi trebalo da palimo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 13:51:58   
pari
Flamingos,kako ste?


Ja se probudila zapušena...prehlađena. Moram da se malo nalivam danas...
Milena, ostajemo još deset_ dana :( kako ide ovo vreme...
Sanjice, važno je da ste u vašem stanu...rešićete jedno po jedno.  

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 14:26:41   
Mirko Svirko
Zene kako ste? 
Flamingos,sta kaze dr?Kako je A?Pozdrav za sve.. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 17:45:51   
flamingos
Hvala na pitanju.Sad stigosmo,gužva haos.Dijagnoza-sad su boginje,a prošlog puta je bio osip,kad nisam poludela.Tog 11-og novembra je bila dežurna dr.(bio je državni pdaznik)i nije prepoznala osip,strašno.Sad je i krv dete davalo,sve je ok.Evo opet ima blagu temperaturu,dadoh joj lek,osula se svud i tako.Ludnica u domu zdravlja.Pozdrav svima❤.I meni bilo čudno da svega 20-30 boginjica joj izbiju,niti temperaturu imala.Šta je,tu je.Opet mirovanje,20-og na kontrolu.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 18:12:03   
pari
Važno je da znate šta je i da je sad dobra dijagnoza...

Neverovatno da su prošli put pogrešili ali šta da radiš sad...
Mene baš bole sinusi i nos mi curi prilično...pijem od jutros narandžu i limun...ne znam ni sama šta bih još mogla...imam neku ulje za sinuse, kapi...
Pravila keks sa urmama jutros, posle treba ručak.  Juče sam kupila zimsku jaknu, crvenu, mnogo je lepa :)Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 18:56:55   
flamingos
Pari,hajd što pre da ozdraviš.Pa da,bitno je da je sad prava dijagniza uspostavljena,stsašno.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 20:31:24   
pari
Nema nikoga na rr...svi odmaraju ili uživaju porodično što je super...

Mene stegli sinusi, nos curi...
Kako ste druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 21:18:45   
flamingos
Pari,tu sam,oko deteta.Ti se baš mučiš sa sinusima.Častiš u baru-za jaknu,lepo.Uživaju naše drufaRRke,ako,tako i treba,praznik je.Svima šaljem puno poljubaca.Nadam se da su svi dobro❤.A da,Mirko jesu li gotove pripreme?Branki isto pitanje.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 21:44:27   
vonavoj
Ne mogu da verujem flamingos! Strasno.. da sto pre prodju sad. Zato sam bila u cudu,da je mogla male da zaradi.Pari,mucis se sa sinusima posteno..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 22:02:08   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ne mogu da verujem flamingos! Strasno.. da sto pre prodju sad. Zato sam bila u cudu,da je mogla male da zaradi.Pari,mucis se sa sinusima posteno..

Von,draga,hvala,znači-da ne poveruješ.Strašno.Ali dobro,šta je tu je.Sad samo da preguramo dok izbiju,nema temperaturu.Svrbi je,utapkavamo puder i da proba da zaspi.Baš se namučila ove dve noći.Pozdrav i hvala na podršci.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 01/20
8.1.2020 23:13:06   
Mirko Svirko
Pari,brzo ozdravi. Flamingos,ne verujem.. znaci strasno. Mi smo tako bili par dana u bolnici jer nisu znali sta je to. I na kraju je opet rekla mix osip. A dr u djspanzeru pedijatar nam je na kontroli rrkla da su boginje. I ja sada ne znam dal mi je dete imalo boginje ili ne. Bitno da vi sada znate sta je. Bas mi je zao. Pisala si da jedva ceka skolu. 
A sto se priprema tice sve je gotovo. Predjelo cu sutra da poredjam i da spremim projice.  Pozdrav za sve 💖💖💖

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 7:46:00   
Filadendronka
F, sa brzo i bezbolno prodju. Pa boginje su bas prepoznatljive kad krenu da izlaze, ok na pocetku da im nije jasno. Strasno. Drzite se. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 7:58:04   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojcice. Kako ste? Mm i T odose u skolu,tj T.

Bas sam umorna. Sutra ce mi biti bas naporan dan. Prezivecu ga. I ovako posle ide vikend. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 8:17:43   
emicaa
Dobro jutro i od mene.konacno da se javim u oboj godini 🙈 malo sam se ulijenila,malo nisam stizala i tako,prodjose dani.Jesam li propustila nesto bitno?Uputite me u kratkim crtama.

Ja sam fasovala jaku upalu krajnika i srednjeg uva,od badnjeg dana do juce sam imala horor bolove,od jutros je malo bole,jos bole usi ali ne toliko jako.Dora juce popravljala zubice,sad ode u skolicu.A srecko ko srecko,na lusteru ga ima

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 8:46:07   
flamingos
Dobro jutro svima.Mirko,Fil,hvala,izguraćemo.Pa to,prepoznatljive su,samo ih ova dr.nije prepoznala.Ali šta je tu je,izguraćemo.Svrbi je,utapkavamo puder,baš joj lepo izbile.Nema više temperaturu.Mirko,srećan rođendan-od❤želim sve najbolje.Beše samo rođendan ili i slava?Znam da si pisala,ali sam,ovako smlaćena,zaboravila.Branki,srećna slava.Svima koji danas slave čestitam i želim sve najbolje.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 8:52:59   
Filadendronka
Mislim da je Mirku sutra rodj, a danas Kh. Srecna slava Branki! Kakva li je reforma ispala? :) 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 8:59:05   
flamingos
Hvala Fil,pobrkah.Kh,srećan rođendan.Mirko-čestitaćui i sutra😁


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 11:00:15   
mama Jo
Branki srecna slava 😘
Emice cao, nista veliko nisi propustila, mada smo se lepo zabavljali pred krsj gosine 😊
Flamingos, najiskrenije ja bih odmah promenila dr, reci za osip od temperature da su boginje 🙄 mislim da je dobsr razlog za menjanje.
Zelim da vas sto pre prodje, ljubimo Andjelu user posted image user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 11:04:57   
flamingos
Hvala mama Jo.Nisi razumela-dezurna dr.me je olprimila tog dana,a ne njena doktorka.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 11:13:03   
mama Jo
Aaaa dobro je, ja sam mislila da vam je vasa dr rekla.
Izvinjavam se doktorki 😊
A dezurna je bas ozbiljno pogresila. Najvaznije da ste vi dobro, proci ce 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 01/20
9.1.2020 13:03:47   
flamingos
Upravo tako,mama Jo.Samo kad je dobro,izguraćemo i idemo dalje.Išla sam do škole,biblioteke,sad dođoh i evo sladimo se tortom,izvolite.Šta radiš ti?Ostale mame?


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here