|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 01/20
1.1.2020 11:10:03   
IvanaSK RR



Drage mame stigao nam je Januar!

Pošto chat teme ovog tipa koristimo isključivo za ćaskanja molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći i roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.
Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zaključavati.
U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Opšte uslove korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 11:22:53   
mama Jo
Upisujem se, i zelim svima srecnu Novu godinu, puno zdravlja pre svega, i lepih momenata!! ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 13:00:55   
vonavoj
Da se upisem i ja. Popakovala sam se..3 kofera,od najmanjeg do najveceg..ne nosimo puno stvari,ali dovoljno nase ski pantalone,ceo kofer...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 13:08:07   
flamingos
Upisujem se i ja.Srećnu Novu godinu i sve najbolje od srca želim svima❤.Von,lep provod vam želim.Ivanka,kako je Ivka,ne zafrkava nosić?Ljubim vas.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 13:23:41   
Mirko Svirko
Srecna Nova godina i ovde. Kako su deca? Nadam se da nema bolesnih.Budite svi zdravi i nasmejani u ovoj godini.Pozdrav za sve

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 13:56:43   
mama Jo
Von kad krecete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 15:12:19   
vonavoj
Sutra oko 11😁

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 16:05:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Upisujem se i ja.Srećnu Novu godinu i sve najbolje od srca želim svima❤.Von,lep provod vam želim.Ivanka,kako je Ivka,ne zafrkava nosić?Ljubim vas.





Hvala Flamingos❤️
Ivkina surla cas ovako cas onako, ni ona ne zna sta hoce, da curi ili ne ☺️
Bolje je  ego onaj dan. 
Vi? Kako ste? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 17:26:42   
flamingos
Ljubi je puno,Ivanka.Dobro smo.Sređivasmo"Skitalicu Pufnicu",doneo Deda Mraz😁Mučim muku sa migrenom.Pozdrav svima❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 17:36:17   
Ana RR
Dobro veče, srećna nova godina svima!
Mi se izvalili da odmorimo. Danas ceo dan rasklanjanke, usisavanje, brisanje, pranje... plus posao mada sam samo proveravala mailove povremeno, nigde nikoga. Pečem baklavu mojima za slavu sutra. Sinoć nam je bilo super, sad kad pomislim koliko smo pojeli i popili nije mi dobro 😅

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 17:38:08   
pari
Srećna Nova! Da budemo sve zdrave i vesele, da nam deca budu dobro i da iđamo malo vremena i za sebe!


Nas troje smo dobro od jutros, ali se zato razboleo noćas ...isto ga uhvatilo, biće bolje sutra...
Mi smo sinoć već u 8 legli, a od jutros uživamo u poklonima :) ja dobila dva duksa :)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 22:46:55   
mama Jo
Pari, super, vas deka je bas bio darezljiv 😊
Flamingos, je l'to isto neka drustvena igra, kakva je?
Mi smo isto od jutros u poklonima, devojke su bas srecne dobile su sve sto su zelele 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 01/20
1.1.2020 23:34:41   
flamingos
Mama Jo,nije društvena igra,već plišana igračka-sklupčana,opere se,izapere,suši fenom i vidi se šta je-maca,kuca ili lama.Anđela dobila macu.Ima četku kojom je češlja,šnalu i ogrlicu.Slatka je.U Dexi.co smo joj kupili.Pozdrav svima i laku noć❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 9:26:21   
mama Jo
Aaaa da, da, videla sam lamu. Super flamingos.

Dobar dan svima.
Kako ste, sta se radi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 9:33:31   
Duškić
Srecna Nova godina!
Ljudi, ubi me glava user posted image
Eh, drugo je sve Ok, dosli u goste pa ostavili decu na cuvanje a mi skitamo malo. Bese naporan decembar .

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 10:10:44   
flamingos


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Aaaa da, da, videla sam lamu. Super flamingos.

Dobar dan svima.
Kako ste, sta se radi?
Ako misliš na lamu koja se reklamira-peva,vrti se itd.-nije ta.Ovo su skiitalice pufnice😁.Lepa je ona lama,ali je više za manju decu,prevazišli smo to.A plišanih igračaka-nikad dosta.Iskreno-i ja ih volim.Pozdrav.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 10:17:47   
mama Jo
Jaoj flamingos na tu lamu sam mislila, sve sam pobrkala 😂
Nema veze, bitno da je A srecn i da joj se svidja 😊

Duskic, ako ste, uzivajte 😊

I moja deca obozavaju plisance, imamo ih bas dosta, mladja se jedino plisanim igrackama obraduje, i stvarno se bas igraju sa njima.

< Poruku je uredio mama Jo -- 2.1.2020 10:18:32 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 10:25:11   
Mirko Svirko
Eee to je video i moj M. Kaze dobijes nesto cupavo i onda se unutra rodi neka zivotinja. Posle ssm videla reklamu. Mora da se okupa i osusi, pa tada valjda saznas sta je. Ali dobra fora. Samo to iscekivanje je lepo. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 10:31:32   
Ana RR
Dobro jutro! Ja radim i pijuckam kafu, muški se uvalili i gledaju tv. Popodne idemo na slavu kod mojih.

Joj te plišane igračke jesu lepe ali to je leglo prašine. Marko je dobijao kao mali ali mu nisam davala da se igra sa njima, pakovala sam ih u kesu i sklanjala. Znao je on da ih izvuče ponekad ali uglavnom se nije igrao sa njima.

Pravila sam juče baklavau po prvi put i moram reći da je baš dobro ispala. Mm je već pojeo parče, moram da je sklanjam od njega jer je nosim mojima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 10:46:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Eee to je video i moj M. Kaze dobijes nesto cupavo i onda se unutra rodi neka zivotinja. Posle ssm videla reklamu. Mora da se okupa i osusi, pa tada valjda saznas sta je. Ali dobra fora. Samo to iscekivanje je lepo. 
Jeste Mirko,baš je super .Jeste li dobro?Da mama Jo,divne su plišane igračke,jes''da sakupljeju prašinu,ali deca ih vole,pa sad,tu je mašina-peremo ih redovno i tako.Odoh da učimo,da bi za Božić bila slobodna i spremna za školu.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 11:26:06   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 12:34:40   
mama Jo
Joj i mi ih peremo svaki cas, i mene uzasno to smara, ali sta cu kad ih vole, devojcice 😊
A ima ih tako slatkis stvarno user posted image

Mi smo dosli kod tetke na rucak, pa da rucamo i kuci da polegamo user posted image
Danas cu sebe da castim popodnevnim spavanjem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 14:37:27   
Sanjica26 RR
Devojke, samo da vam mahnem. Dok se ne preselimo nema mi pisanja. Nisam stigla da vas citam ali mislim na vas



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 15:10:43   
mama Jo
Sanjice, hajde pa da onda lepo caskamo iz udobnosti doma 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 01/20
2.1.2020 15:18:31   
Mirko Svirko
Flamingos,super smo. Kako smo mm i ja hodajuce slinave zaraze, M se super drzi. E sada da li ce se razboleti od nas... misterija 🤔Kako je A?Super za vasu cupavu zivotinjicu 👍
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here