|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 15:37:08   
Mirko Svirko
Lele Von.. tako je kad nema "baba servis"   ...Ali sve prodje. Samo tteba izdrzati.Pari,kako ste vi?Ozdraveli skroz?Tvoji sinusi?Ljiso, lepo je neko napisao, dobro razmisli. Svi smo mi razliciti. Ja uvek bila spremna za akciju,  a u zadnje vreme sam nesto utanjila 🤔

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 15:42:38   
pari
Mirko, hvala sto pitas...njih dvoje su ok, mene boli glava s vremena na vreme...sinusi...

Evo napravila sam im mafine sa bananom i cokoladom pa da idem po njih. 
Kako ste druge mame? Nema nam maraj, jess...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 15:53:06   
Rosita
Pari, pa ajde da kažem dobro sam, tata mi je imao ozbiljnu operaciju, bio mesec d u bolnici, u drugom gradu, polako se oporavlja. Mnogo stresa sam imala u januaru. Dosta sam i sebi nabila bespotrebno, to me najviše ljuti, ali eto, svaka lekcija je značajna.
Puno pozdrava 🧡

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 15:57:34   
vonavoj
Joj,rosi,drzi se..opet je imao opstrukcije..Jess izgleda na Divcibarima😁

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 15:57:47   
pari
To i uvek ja pomislim...da i iz losih stvari ucimo...

Nije ti bilo lako...dobro je da se tata oporavlja...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 15:58:33   
Sanidej
Pari, ti se bas mucis sa tim sinusima, jel imas neku terapiju?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 18:19:47   
pari
U principu inhalacije, Sinupret, kapi za nos...i bas kad mi je jaka upala, onda ab...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 18:59:57   
flamingos
Pari,ti se baš mučiš sa sinusima.Rosi,drži se.Ostale mame,šta se radi?Mi sad stigli od moje sestre,ručali,ispričali se.Brzo prođe vreme,radujem se susretu,pa dođe rastanak...Doćiće u subotu kod nas kad krene za Beč.Najbitnije od svega da smo super putovali.Anđela je odlično podnela put,popila tabletu 45 minuta pre polaska i putovasmo super u oba pravca.Mada,nekada i tabletu popije i bude joj loše.Polako,savladaćemo i to.Nadam se da su dečica dobro.Ljubim vas.Ivanka,kako si,kako Ivka?❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 19:04:54   
Sanidej
Pari, kod tebe je to hronicno. Jesi li koristila sprejeve za nos na bazi kortikosteroida do sada?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 20:26:27   
vonavoj
Flamingos,super napredujete!Pari,jesi li probala neki nazonex?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 20:28:23   
flamingos
Von,da ne ureknem...Jeste li vi dobro?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 21:08:58   
vonavoj
Pazi,zakaslje se mozda 3-4 puta dnevno..sad vise ja kasljem..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 21:25:54   
Misha i Ljisha
Rosi naporan mesec. Samo nek je gotovo.


Ja idem da spavam.pa cu ustati u 3 Nema mi druge.
Premorena sam. D i mm bili u bioskopu sa njena dva druga. Ona je veliki fan sonika. Stampali smo joj majicu i solju za NG kao da je dobila od deda MrazA. Naravno u majici je isla i ponela sonic figurice. Osvojila jeni nagradu u bioskopu. Ma sva je u sonik fazonu.  Njeni drugari nisu ni culi za sonika a ona nam 3 godine probija mozak sa sonikom. Pre dve godine tj pre godinu i po smo gledale kisu meteora i pozelela je da bude sonik. Sonik sonik sonik. Sizimo od sonika mm i ja.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 21:46:34   
flamingos
Ljisha,odmaraj.Uživalo je tvoje dete,duša draga.Von,hajde da budete zdravi,da prestane više taj kašalj.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 21:48:47   
mama Jo
Ljisho, pametnica jedna mala.

Ja uspavala mladju i sa njom cu da spavam, mm ce dovesti stariju, spavala je prrko dana bas dugo.
Joj, je l' vasa drca, kad ih uhvati taj kasalj, tako kaslju po ceo boziji dan? Bukvalno na 2 min., ne moze recenicu da izgovori? Je l' to normalno?
Dala nam je broncamil, xyzal, da mazemo fitobalm i neke flastere uvece na pidzamu lepimo... mirise bas lepo.
Nema.naravno termina da se zakaze, ako sutra bude ovako kasljala zvacemo dr da dodjr kuci da je pregleda. Juce i danas tako jako kaslje. Ima popodne temp.oko 37.5, pa se sama spusti, pa onda opet tako.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:12:29   
Mirko Svirko
Sta radite zene?Mama Jo, brz oporavak vam zelim. Gadan je taj kasalj. 
Mi isli na rodjendan. Istrcao se mali. Sreca pa nosim presvlaku,on bude gola voda. 
Ljiso, ja ne znam sta je sonik.  Ali lepo sto dete u necemu uziva i sto zna sta voli. Moj sin i dalje u fazi zivotinja. I bas ih voli. Ne mogu da verujem,  ali on ih obozava. Ucili smo sta jedu i gde koja zivi. Ma sve zna.  I nikako da mu dosade. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:13:11   
Sanidej
Mama Jo, da li imas inhalator kod kuce mozda?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:18:27   
mama Jo
Nemam Sanidej...
Evo bas smo danas hteli da odemo da kupimo jer ne znam vise sta da joj dam da se umiri malo. Pa kao nije mi dr spominjala inhalacije, aj' videcemo do sutra.
Da je inhaliram svakako?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:22:33   
Sanidej
Pomoglo bi da se malo umiri kasalj, obican fizioloski rastvor sam ili sa malo pantenola.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:24:55   
mama Jo
Nemamo ga neko vreme, moramo ga svakako kupiti, bice ovakvih situacija jos puno puta.
Hvala ti!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:28:33   
Mirko Svirko
Mama Jo, ja M inhaliram fizioloskim ili kombinujem fizioloski i pantenol 1:1.
Jer pantenol oblaze sluznicu. Nekad i kad bas promukne inhaliram ga. Jer on bas dosta vice,tako prica i ima neku grubu igru sa jednim drugom,pa tako vikanje i dranje grla..Inhalator je dobro imati u kuci.A ssda ima veliki izbor po apotekama.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:42:15   
Sanidej
Inhalator stvarno vredi imati, sad su povoljniji nego pre imas za 6-7 hiljada da kupis.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 22:50:49   
flamingos
Mama Jo,hajd da što pre prestane kašalj.Inhalirajte se,pomaže baš.Ljubim vas da mi budete zdravi.❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 02/20
13.2.2020 23:24:33   
vonavoj
Mama jo,to je kao virus koji su moji imali..nema sta dr specijalno da kaze...ja sam ga inhalirala sa sinomarinom,to je fiziol.2,3%,kao jaci..tako mi je dr rekla...Evo sad ja kasljem,iz grla je sve,cak nemam ni sline,samo kad udahnem me tera da kasljem..tako i decu,pri tom imaju i sline...kasalj traje po 7 dana..eto M je 3 dana udarno kasljao,sad manje..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 4:25:08   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ustadoh u 3. Skoro gotova s ovim sto imam. Jeee...nisam.mislila da cu biti ovako brza. 


Moj P stalno slinavi ali je sa kasljem malo popustio. Kasalj je dosadan. Mama jo bas mi zao sto vas bas toliko muci. Ja mojima jos uvek nikad nista nisam davala za kasalj. Inhalirala sam fizioloskim kad je krizno i to je to. D mislim eto sa svojih 7 god nijenpila sirup za kasalj niti sam joj nesto pravila. Nije da nije kasljala nego sta znam. Mene to valjda ne nervira 😂 a kasalj ce proci kad tad. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here