|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 9:52:59   
flamingos
Ljisho,ti si baš vredna.Evo mene u kuhinji oko ručka,pa da peglam.Pozdrav svima.Ljubite dečicu.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:08:02   
vonavoj
Bili smo kod dr na kontroli.ima slajm i dalje..krci joj,da mu dajem moj sirup i vadimo sline,koje nema...svakako ce ga doktori pregledati u Bg,svi i kks i pedijatar i anesteziolog.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:10:34   
Ana RR
Dobro jutro! Von, te sline koje ne mogu da se izvuku me izluđuju. Maretu se još uvek čuju negde ko zna gde a nos niti curi niti može da izduva.

Ja zamesila mekike, sad da ih pečem. Jutros me sačekao parfem od mm user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:11:57   
Tiziana
Von jel vadite sva tri ili samo treci? mislim da je njima najbitnije da nema u brisu streptokoku i jos jednu bakteriju, ne secam se tacno koju. mi nismo mogli da se oslobodimo steeptokoke u nosu pa smo odlagali intervenciju. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:25:11   
vonavoj
On nema sline,cak nocu i lepo dise.lepo spava,ne kaslje..ali mislim da ima slajm i grlu..vidim ja po sebi..Tizi,samo treci..i ne traze bris pre operacije..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:25:52   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bili smo kod dr na kontroli.ima slajm i dalje..krci joj,da mu dajem moj sirup i vadimo sline,koje nema...svakako ce ga doktori pregledati u Bg,svi i kks i pedijatar i anesteziolog.
Von,draga,kada je beše operacija?Da se rešite tih muka.Ljubim vas.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:28:51   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ovde pada kisica. S doruckuje. T jos spava. I ja bih jos spavala. Treba kasnije da idemo do muzicke. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:36:16   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Tizi,samo treci..i ne traze bris pre operacije..


Gde se operiset_e, na Institutu? Proveri za bris, nama su insistirali na tome. Doduse on je isao u vrtic gde pola dece ima streptokoku u nosu. To ne mora da znaci da su bolesni. Radili i kardiologa, anesteziologa i kks pre intervencije. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 10:53:34   
Duškić
Vreme je sivo i kisno, a kako cu da vodim decu kod dr. Pojma nemam.
Hajdete na caj .
Setih se pa sam skuvala sirup od zalfije i lovorovog lista.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 11:18:44   
Sanidej
Bris grla i nosa, kks se podrazumeva pre operacije. Cudi me da ne traze bris, Vonavoj. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 12:38:06   
Mirko Svirko
Dobar dan,zene. Sta radite, kako ste?Kod nas kisa. Pecem krompirice. Malisa skacka. Boze, kako volim komsiluk i koliko su strpljivi. Smirujem ja njega da ne pravi buku. Ali njima svaka cas_t.preziveli i dubak i guralicu i period trcanja kroz kucu i sada skakanje geparda. 
Von, jos 4 dana. 
Ne sme imati stafilokoke i streptokoke. Ali vidis tu vam ne traze bris. Mozda ce biti to sve ok. 
Pozdrav za sve

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 13:12:42   
vonavoj
Tizi,na institutu trazili bris,za treci?Nama niko..kks,anesteziolog idu dan pre operacije.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 13:13:16   
Misha i Ljisha
Von pa zar niste primili sinfloriks? Meni orl rekla kad je P imao pola godinu i upalu uha da ce stalno imati problema zbog njegove fiziologije. Pu pu tad smo samo pili ab i posle primili synflorix i sve je ok od tad. Nismo vise imali problema. 
Nesto mi je malo spavao danas. Jedva sam rucak pristavila. Mene glavudza ubi. Popih brufen sad. Ubi kisa. Vodila sam ih na sat vremena malo da se druze kod Dunjinog druganiz razreda koji taman ima i mladju sestru. Malo da razbijemo monotoniju. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 13:35:17   
Tiziana


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Tizi,na institutu trazili bris,za treci?Nama niko..kks,anesteziolog idu dan pre operacije.


Ne, ne, pitam jel na institutu operiset_e? Mi smo operisali kod dr. Zutica, privatno. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 14:16:41   
vonavoj
Primio 3 doze..ali dzabe..timpan B..ravna crta.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 14:55:38   
Sanidej
Vonavoj, operacija je najbolje resenje meni je zao samo sto nismo ranije. Sve je mnogo lakse posle toga.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 15:20:26   
flamingos
Mame,hajde da pijemo kafu.Završih sve i sedoh malo.Kišno vreme i ovde.Zavila sam sarmu da sutra kuvam,sredih stan,popeglah brdo veša,spremih ručak itd.Pozdrav svima❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 16:39:21   
Sanidej
Jel se neko cuje sa Lesicom i malim hrabrisom?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 22:07:43   
malena39
Ljisho, za kasalj najbolje skuvaj caj od luka a njime prelijes uspinovani secer. Preko citave neoguljene glavice luka sipas vode i pustis da se kuva dok ne uvri pola. Time prelijes uspinovan secer, onako odokativno. Pije se hladno. Moj D kaze sokic i sruci sve. Kasalj prolazi brzo

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 22:13:22   
flamingos
Malena,odlično je to,mama mi je spremala dok sam bila dete.Kako ste vi?❤


(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 22:19:59   
Sanidej
Malena, kako predjes dete da popije caj od luka moje nema sanse da to uzmu? Znam za taj starinski recept odavno.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 22:27:20   
flamingos
Sanidej,kad se set_im samo toga-nije mi dobro😁Ali sam pila.A tek Anđela-njoj je muka i kad siruo treba da popije-znači,cela zgrada nas je čula,dok je bila mala.Bogu hvala sad i auerius i sve pije u vidu tableta i ne buni se-kad i koliko treba očas popije.Ali sirupe-nikako.Još ona oduvek bila krupnija,pa samim tim i veća doza sirupa,pa možeš misliti-cika,vika,dreka.Ali dobro,sve to prođe.Da su živi i zdravi.❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 22:31:03   
Mirko Svirko
Sanidej, jel ste vi operisali sva tri krajnika? 
Von,kako ste vi? Jel ide na bolje?Za par dana idete?
Mi u krevet. Ali ovaj mali nikako da zaspi.. Meni napokon prosao ciklus ali mi se toliko jede slatko.. pojela sam 2 milke od 100gr. Ja ili sam luda ili ne znam sta je...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 22:33:55   
Sanidej
Sad je jos i podnosljivo kako je ranije bilo. Ubedjivanje dok ne poludimo svi. Ovo sa lukom kod nas ne prolazi, to su mali probirljivci.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 02/20
14.2.2020 22:36:25   
flamingos
Mirko,pojedi i treću čokoladu umesto mene-pijem lekove za regulisanje ciklusa,pa sam sva nikakva-grudi bole,stomak,o nervozi da ne pričam.A slatkiše bih potamanila samo tako-ali ne,obuzdavam se.Sklona sam gojenju i ako se opustim ode mast u propast.A ti,ako se ugojiš,vadi se na mene😁.Možda i nisi sklona gojenju.Ja jesam.Održavam kilažu,ali kako-e to ja znam😁


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja pokazuje emocije kod pres...
Posle dve godine dojenja svoje ćerke, i mnogo pomešanih emocija, mama dve devojčice, Maya Vorderstrasse odlučila je da s...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

lepse
pisuljica



Sintija (38%)

Silvija (62%)


Ukupan broj glasova: 115

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here