|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
1.2.2020 22:14:43   
Duškić
Ja se nesto rastezem, nikako da zaspim. Valjda sam preumorna od jurcanja danas.
Deca zaspala i m. Guglam neke gluposti i tako.
Laku noc. I sutra ce biti lepo vreme pa opet skitnja

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 8:24:21   
pari
Ja sam imala i groznicu pa mi bilo i uzasno toplo... Jedva sam disala celu noc...

Oko 5 sam dala.T sirup, a M mi deluje vruc opet...mericu mu kad se probudi.Sve u svemu, nastavlja se nase lezanje...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 8:46:43   
Misha i Ljisha
Ja jutros oper groznica. Uzas. Popila metafex i preznojala se lepo. Najbolje me radi taj metafex samo mi je malo misterija kako kombinovati lwkove jer metafex i jestw kombinacija paracetamola i brufena. Decovi su konacno dobro

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 9:17:07   
Ivanka 75
Pari, Ljisho ❤️❤️❤️

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 9:22:00   
flamingos
Dobro jutro.Ljisho,Pari,držite se❤Evo dete doručkuje,pa ide na trening.Pozdrav svima.Ovde se nešto stuštilo,kiša će.Ljubite dečicu❤Mama Jo,jesi li dobro?Ostale mame i dečica?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 9:52:35   
pari
I mene opet kreće groznica...M ima blizu 39, kaže da mu se "jako puno leži". T još spava...mislim budila se sto puta da sisa...

Mama će mi i danas doći da malo pomogne...
Ja pijem sad naizmenično brufen i paracetamol...
Kako ste druge mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 13:23:31   
flamingos
Mame,gledate li tenis?Mi gledamo,nadamo se pobedi.Jeste li dobro?Dete završilo trening,ručasmo i sad smo uz Noleta.Pozdrav svima.Uživajte u ovom lepom danu❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 13:27:52   
Ivanka 75
Mi gledamo u kafiću na mob 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 13:30:46   
flamingos
Ivanka👍


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 13:58:22   
mama Jo
Masem svima.
Deca malo da odspavaju, ja da rasklanjam, svasta sam danas isplanirala da uradim.
Divan dan.
Samo da prodju temp.vise.
Kako ste pari, Ljisho? Nadam se da su ostali zdravi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 14:01:16   
mama Jo
Zaboravih da pitam- kad osetite onako da su vam bolne i otecene desni (malo me cak i grlo boli, neki onako gadan osecaj u ustima generalno) je l' zalfijom malo ispirate?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 14:23:22   
pari
Mama jo, mozes i zalfiju, mozes i hidrogen od 3%...


Mene trese groznica, sad.cu lek.da popijem...T nikako da se uspava...sisa i sisq, cim je spustim, plakanje...a u vrticu inace sama zaspi...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 15:09:46   
mama Jo
Pa da... sa mamama uvek moraju da ispituju granice. Evo meni je mama ovde 10 dana skoro i svaki dan su sa njom i kaze da su joj super, nikakvih problema nema, bas uziva da ih cuva. Kako ja dodjem tako krene druga prica...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 16:19:38   
Misha i Ljisha
Mama jo ja uvek imam tantum verde zanispiranje ne ona na spric za decy vec bas rastvor za muckanje. Mene desni cesto bole. 


Mi smo poludeli u kuci kao u zatvoru a napolju lepo vreme.  D siznula od domaceg jer ga ima dosta. Nije nista radila 5 dana zbog temp i glavobolje i sad se skupilo haos. 
P je isto siz u kuci

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 18:14:44   
Ivanka 75
Meni je Propol gola zakon, propolis i menta, bez alkohola. U svakoj torbi imam po jednu bocicu. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 19:30:22   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja krknula opet fenbru cim me uhvatila jeza. Evo temp mi 34 😂 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 19:34:41   
Ivanka 75
Koji dan te vec drzi?
Ti to sve na nogama pregrme... 😔

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 19:37:36   
Misha i Ljisha
Lezala sam danas jedno sat vremena. Nemoguca misija je odspavati pored P. A inace on je jadnicak zaspao u 6 bez vecere obucen. Ni kupala ga nisam. Reko necemo ga cimati nek spava pa cemo se nadici u 4 ujutru sta da radim 😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 19:56:23   
vonavoj
Jos uvek se borite sa temp!? Bas je nezgodno..nadam se ds cete sutra biti bolje!Moje devojke se ukljucile u sredjivanje kuhinje,sudovi,sad se kupaju,kao velike su..Danas smo se dobro naset_ali u Bgu,divan dan.I M je zaspao malo pre,spavao je 20min za ceo dan..nadam se da se nece u 4 probuditi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 20:10:30   
Misha i Ljisha
Haha von vidimo se na rr oko 4 😂


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 20:11:44   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Kod mene svi spavaju. Ja dohvatila da jedem, pa cu da citam. Nije mi jos za spavanje. Nesto me mrzi da piskaram. Umorna sam od pisanja.Pozdravljam vas sve 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 20:13:36   
vonavoj
Sanjice,kako ih ubacis u krevet ovako rano,a velike su. Moje samo kazu mama nije jos ni 9😫Presli smo 10.000 koraka danas..i nisu umorne.Ljisho,vidimo se🤪

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 20:20:48   
Sanjica26 RR
Rano su ustale. Prvo liturgija na kojoj je bilo krstenje. Posle rucak. Dosli kuci, onda je stigla sestra sa muzem, decom i mamom. Izjurcale su se u dvoristu. Mislim da je Sofiju izmorio jucerasnji dan. Jedva je zaspala.  Tek je uvece stiglo, pa je plakala. Mm je umoran. Citavo posle podne juce i danas je farbao njihove krevete i radne stolove. I kako je on legao, citala sam im pricu (davno nisam jer obe citaju same) poželela sam. Zaspase u cugu. To se retko desava. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 20:21:56   
pari
Mi smo svi i dalje bljak...sutra ćemo kod dr čisto da ih posluša i pogleda uši i grlo.

T sam dala sirup oko pola 5, M oko 6...videćemo kako će biti noćas...Plus smo svi zapušeni, ja pogotovo, ne mogu da dišem uopšte, to mi je najgore noću jer ne mogu da spavam uopšte :(
Von,baš lepo što ste se našetali i nauživali u vremenu. Mi nismo izašli ceo vikend.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 02/20
2.2.2020 20:30:15   
vonavoj
Moja deca su kao drogirani...evo M se vec budio.Pari,idite do dr,zbog usiju,jezim se od toga.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here