|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 10:57:33   
Duškić
Da usisam pa odoh do apoteke po presing ili neki drugi sirup. Dete mi se ceskalo cele noci,poludela sam . Uzimala sam i neki losion seba med ranije i biodermin idem da pogledam , suva joj koza ili sta vec.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 11:24:46   
pari
Danas je vreme stvarno uzasno...

M mi se zali malo i na uvo...ja mislim da je to od nosa zapusenog ali otkud znam...dr ga je pregledao pre dva dana, tad je sve bilo ok ali kod dece to moze brzo da se razvije...i sad nemam pojma da li da opet idemo kod dr...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 11:25:25   
Ana RR
Dobro jutro!

Kod nas košava, kiša i sneg - divota! Nadam se da će biti malo bolje popodne, zakazala sam frizerku.

Mi pijemo kafu tj ja pijem kafu a mm očajava (pije čaj user posted image ), opet ga muči stomak a dete se probudilo sa laringitičnim kašljem user posted image dala sam mu sirup, inhaliralaga sinomarinm, razmišljam da mu dam i xyzal.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 11:42:17   
emicaa
Von kad je op?ja sam to propustila nekako.

Mene uciteljica zvala da dodjem po Doru,dobila temperaturu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 11:46:10   
Ivanka 75
Cini mi se da je sredinom febr operacija.
Emice, zar nije skoro D imala temp i proslo je? 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 11:47:12   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Skuvala sam rucak. Danas nam dolaze gosti na useljenje. Sad da ubacim u petu da nesto useljenne. Moram da vozim mm opet kod majstora. Stvarno vise ne znam koji je vrag autu.


Emi, bas veselo🙄
Anci, i ovde je grozno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 11:59:57   
vonavoj
Sanjice,cekamo slike stana i cas_t za useljenje😂👏18.2 je operacija,tj.priprema.pa 19.2 operacija..Ana,divno cete provesti raspust..Pari,znas da za tren ode na uvo,ja bi ga odvela kod lekara,mozda treba antib.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 12:13:09   
Sanjica26 RR
Von, mogu samo da te pocas_tim slikama privatno. A za cas_t moras da dodjes😘 Kad si bila uopste u ovom kraju. Obidjemo malo Ergelu, Golubacku tvrdjavo. Može i Srebrno jezero. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 12:44:25   
vonavoj
Sve moze sanjice,cim se prolepsa.eto nas..nismo bili nikad.Evo i M 37.2..upucacu se,majke mi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 12:47:50   
flamingos
Von,Pari,držite se.❤❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 12:48:54   
emicaa
Von imala samo dan i proslo,evo sad posle nepun mjesec dana opet.Ali najmanje petoro je bolesno iz njene grupe.Cim je spala temperatura i ona kao u struju ukljucena,ne zna to mirovati.




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 12:56:07   
vonavoj
Zasto poruke nestaju,zasto..ispisala sve.i klik,cao zdravo..Po M ne bi rekla da ima temp,sksce po meni,penje se na orman,ali bukvalnoIzmerila sam mu temp jer se otimao sa T o toplomer..ovako kad ga pipnem kao da nema. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 13:52:07   
pari
Mozda nije nista von...


M ima 39.1 i žali se i dalje na uvo...zakazala sam orl i zamolila bivseg muza da ga odvede...
Bas mi je komplikovano sve sama, pogotovo po ovom vremenu.
Ja pravila picu, imali su maminu pilecu supu tako da smo fino jeli.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 15:13:33   
Misha i Ljisha
Pari samo ti njemu spricaj operil p. Bolje da mu sipas kapi da munotpusis nos nego da dobije upalu uha. Uf... i zasto je sad bolje da deca pije ab zbog uha nego da im dva puta na dan spricnemo kapi za otpusavanje. Majke mi nisu mi jasni dr. 


Ja ne dizem.glavu od posla. Samo da moji rucaju i pokusacu i posle da se vrnem zz komp valjda P nece sizeti. 
Von tako sam i ja P iz zezancije izmerila i isto skapirala da ima temp. Identicna situacija bila

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 15:39:45   
vonavoj
I naravno sad ima 38.9..dadoh my 5.5ml brufena..T ima 37.2..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 16:09:55   
pari
Ispostavilo se da M ima jaku upalu uva...kaze dr ljubicas_to mu je...

Ali on jako dobro podnosi bol...Dobio je i ab i operil p kapi i neke ab kapi za nos...I kaslje stalno bukvalno non stop...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 16:37:22   
Ana RR
Joj mukica :( bol u uhu je strašan, svaka mu čast!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 16:38:06   
flamingos
Von,Pari,baš mi je žao.Ljubite mališane da što pre ozdrave❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 16:53:14   
emicaa
Joj Pari mukica mala,nadam se da ce brzo biti bolje.

Von krenulo i vas,ljubim vas

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 18:01:05   
vonavoj
Pari,za 1 dan ode na usi..npr i moju T nije bolelo,iako je imala stalno upale..samo nije jela..Evo kod nje temp ide sama gore,dole,bez lekova..37.4 do 37..M je spala.ali je poceo da slini,balav je..sigurno su i trojke tu negde..Mene boli glava,standardno..i tako.. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 18:24:11   
pari
Zato sam i zakazala dr jer sam shvatila da moze da ode na uvo brzo...nekako mu je losije jutros bilo nego pre 2 dana...ali dobro, valjda ce sad krenuti na bolje...

Jedino ne znam da li da dajem T u vrtic...ona nema vec 2-3 dana temp, kasljuca ponekad.
Von, nadam se da ce vas prestati za par dana

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 18:38:32   
Ivanka 75
Jao dečice 😔 Da brzo ozdravite, grli vas teta Beba 🤗

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 19:32:42   
pari
M mi se žali u poslednje vreme da ne želi da spava, da ne voli da spava jer sanja nešto ružno, a ne seća se šta...

Jeste imale takve situacije?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 19:58:31   
emicaa
Pari na tvom mjestu ja bih je vodila u vrtic,bar je ovde 24h sata bez temperature da su.

Ovu moju nije nikad ovako nista T mucila kao sad,37.8 ona gotova.Inace se zali tek kad predje 38.5

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 02/20
5.2.2020 20:08:32   
Mirko Svirko
Kako ste zene?Ja mislim da sma i ja gotova. Glava mi puca. Bukvalno.  Na 6h pijem brufen.  Sad je krenuo i stomak da me boli. Kao da cu svakom casa da povratim. Isla sam sama da set_am malo. Napolju mi malo kao i lakse ali vetar toliko duva da imam osecaj da cu da odletim. Pari,jel ste vi ok?Von, mali dobio temp sada?Posavetuj se sa orl da li da kazsa anesteziologu. Jer treba bar 4 nedelje da bude bez ikakvih lekova. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here