|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:09:16   
flamingos
Smeško,može kafa.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:10:31   
mama Jo
Von, javi se kad zavrsite. Samo da vam ne odloze operaciju sad zbog ovoga sto je bio prehladjen. Da obavite to i da ste mirni.
Drzimo fige 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:24:56   
vonavoj
Smesko,moze meni kafa..ovde su nehumani uslovi..koliko dece..nema gde da se sedne,prodje..uzas..izvadili krv,sad cekamo orl...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:27:49   
smeško
Hajde, flamingos! 💖Nemaju potrebe da odloze, svakako mu stavljaju cevcice. N je sa sekretom u nosu otisao na operaciju, rekli su mi da nema prepreka jer mu nece ni radi timpanometriju, cevcice su vec predvidjene. Ali, ne rade svi dr isto, videcemo kad se jave.Mama Jo, ja sam sinoc pojela sve sto sam nasla u frizideru. Finisirala sam sa nekim ledenim kockama. Ja retko jedem kasno i jos redje nesto toliko kaloricno. Nije bilo kiseline, cudo jedno, ali se probudih sa taaaakvom mucninom. Bolje da sam se napila, verovatno.😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:29:11   
smeško
Von, strasno. U kojoj ste bolnici?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:40:47   
vonavoj
Na Institutu za majku i dete. Kontam da se sad cekaju rezultati krvi,lupam..pa onda orl..a anesteziolog tek u 12..niko nista ne govori..ali tako se secam sa T da je bilo.U pravy si smesko,oni su stalno puni sekreta,zato im i idu cevcice..videcemo.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:54:09   
Khaleesi
Joj mama Jo nema me, sve sam u nekim problemima, koji zapravo nisu to ali mene mnogo opterecuju.

Umorna sam i tako. Citala jesam sta piset_e ali nikako da napisem nesto... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 9:59:54   
Ana RR
Dobro jutro!

Von, mogu misliti koji je haos... pogotovo što još uvek vlada virus. Mi bi trebali na kontrolu kod gastro ali ne mili mi se. Prošle zime smo baš u Tiršovoj pokupili grip.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 10:04:54   
smeško
Mi bezimo od ambulanti u sirokom luku. Najvise virusa pokupimo tamo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 10:20:19   
mama Jo
Joj, i mi smo za bezanje od dz... zato smo u petak i zvali dr da dodje kuci, sta sad, nisu bas jeftine kucne posete, ali toliko je U kasljala da me je bio strah da odemo u pun dz da jos nesto dodatno pokupimo.

Von, pa sta sad, tako cekate u hodniku?? I tek u 12 pregled? Pa kako je M, je l' izdrzava tu tako?

Kh, probaj da se ne opterecujes, znam da je to lako reci, ali probaj...
Je l'nesto vezano za trecu bebu? Je l' radite na tome i dalje? 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 10:33:04   
Ana RR
Nije nam hitno, ići ćemo na proleće. Ko je za kafu, izvolite.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 10:43:39   
vonavoj
Nemojte da me plasite..mrzim ambulante.ali kontam da su zdravi..mada evo pomeraju operacije..neki mali ima visoke leukocite. Mi jos cekamo..Ima i zakazanih,verovatno pregledi..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 10:49:08   
Sanidej
Vona, tamo je uvek haos ali funkcionise. Da prodjete sve preglede sto pre!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 11:31:57   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Von, mislim na vas.

Meni se opet vraca virus. Stvarno nije normalno. Bila sam do skole. Imali smo hitan sastanak. Sad stavih rucak i ispruzila sam se. Nesto sam bezvoljna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 11:41:32   
vonavoj
Vristala bi da mogu..kks perfektna..anesteziog pitala da li je bio bolestan,ewko jeste,pre 2 nedelje..a odlazemo operaciju,minimum 2 nedelje...znate bla,bla...i opet cekamo,i ode nam doktor..prozivaju nas,kao druga doktorka otvara istoriju bolesti,reko odlozeno nam je..aaaa..nisam ni videla,ali znate doktor vam je otisao..mooolimm!??! Dodjite sutra da zakazete?+? Kako?!?! Zovite telefonom..odlepila sam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 11:49:35   
flamingos
Von,e pa strašno.Luda kuća.Šta da radite,morate da čekate.Ljubim vas❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 11:57:27   
mama Jo
Jaoj pa jesi im rekla da niste iz bg, sad kao dodjite sutra... i kako to dr tdk tako otisao?
Von verujem da si siznula.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 11:58:40   
Sanidej
Zao mi je Von sta da radis. Zakazuju operacije u sezoni gripa pa ti stavi dete pod stakleno zvono. Sta ti je rekao anesteziolog? U nasem slucaju pregled je obuhvatao propitivanje mene kao pratioca o alergijama na lekove. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 12:11:31   
vonavoj
Popunjavali smo neki papir i pitala me o alergijama..dete nije ni pogledala..Mogu kako hoce..eto..a ja sam sa torbicom nasom pisala,ona je anesteziolog,rekla mi nema prepreke..ali..ovo neka mlada. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 12:15:20   
Sanjica26 RR
Zar niste imali zakazanu operaciju? Svasta.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 12:18:11   
Ivanka 75
Jao Von 😔

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 12:19:44   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Zar niste imali zakazanu operaciju? Svasta.



Zakazana.ali dan pre operacije,tj.danas te pregleda anesteziolog..i kks...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 12:19:47   
Maslacak15
ja nisam rekla da je bila bolesna. Kasljala je kao magarica nedelju dana pred operaciju. Zato sto sam znala da mogu da otkazu. Isla sam na to uradice KS i pregledati dete. Ako smatraju da nije za operaciju odlozice je. Torbica je sigurno u pravu ali oni imaju svoja pravila. Ali kako to pricate sa anesteziologom na dan zahvata. To se ovde uvek radi najkasnije dan pre. Mora i da se dodje "na taste" na operaciju. Nema 6h jela i 4h pice....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 12:20:29   
vonavoj
I sad da je dr bio tu zakazao bi nam..sad nemamo termin..a za ovaj smo cekali 3 meseca..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 02/20
18.2.2020 12:21:17   
Sanidej
Bar da ti je dala neko razumno objasnjenje, stvarno nema smisla.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Cenzura TV programa


Kad biste bili u poziciji da odlucujete, da li biste ukinuli pojedine domaće TV programe i koje?

Ne, ni jedan ne bih ukinula. (18%)

Pink (65%)

Prvu (3%)

B92 (2%)

RTS (7%)

Da, ali taj program nije na listi (5%)


Ukupan broj glasova: 169

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here