|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 21:55:45   
mama Jo
Maraj, dobro je da se smiruje situacija.

Ljisho, kod koga, kod P ili D? Pih.

Evo kod nas danas ok, kaslju ali mnogo manje, ono zrelo bas. Za svaki sljcaj sam zakazala sutra da ih poslusa.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 21:59:01   
Mirko Svirko
Kako ste danas?Sta radute?Mi bili i juce i danas na rodjendan. Trcanje i skakanje a onda gola voda... Maraj,  kako ste vi?Pari, kako ste vi?
Ivanka, kako je Ivka?Pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 21:59:31   
vonavoj
Ljisho,zar opet?Maraj,hoce li morati sva 3 krajnika,s obzirom da je imao ceste i gnojne angine? Operacija treceg krajnika je lagana,ali vec sva tri je druga prica..mislim na oporavak.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 22:01:14   
Mirko Svirko
Ljisho,  sad vidim, pa vi opet imate temp... kako ste sada?Maraj, operiset_e sva tri krajnika? Von,kako se vi drzite? Vama je uskoro operacija.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 22:17:22   
vonavoj
Pu,pu.brojimo sitno dane..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 02/20
25.2.2020 22:21:04   
flamingos
Mama jo,Maraj,dobro je,bogu hvala da se dečica ne muče,a ni vi.Evo dete napisalo domaći i sređuje se za krevet.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 6:14:00   
Misha i Ljisha
Dobrk jutro. P mi je sa temp. Ma nemam pojma sta ga muci. Stvarno vise nisam pametna. Mozda da odem njemu da izvadim krv. Mada nema sta virud je garant. 


Ja nista ove nedelje osim casova nisam radila. Haos. Moram veceras prileci na posao sto se kaze. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 6:37:35   
Maraj
Ljiso izvadite krv....i ja sam bila ubedjena da je virus, a crp 151. L nocas nije imao T. Sad cu mu dati 3.dozu antibiotika....
Mirko, ne znam.nista za operaciju. 2 puta smo do sad bili na orl u klinickom. Dr je poslednji put spomenula intervenciju ako timpanometrija nastavi da bude tip b. Al meni nesto rano spominjati operaciju nakon 2 vidjanja....ne znam. Videcemo

< Poruku je uredio Maraj -- 26.2.2020 6:39:33 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 8:25:28   
pari
Ljišo, sigurno je virus pogotovo ako mu ništa drugo nije...Meni se M žalio na uvo u nekom momentu tako da se njemu iz virusa razvilo u upalu...Ali T je imala samo virus.


Mi smo ok i nadam se da će ostati tako...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 8:27:54   
mama Jo
Pozdrav.
Ja poranila, isla po uput kod opste prakse... U ponedeljak idemda sklonim jedan mladez. Htela da uzmem uput za vadjenje krvi taman, kaze ona ne mogu preventivno da dam uput drzava je propisala da se do 35.godine krv vadi jednom u pet godina user posted image
Svasta.

Kako ste Maraj? Ljisho?

Danas je u NS humanitarna kafa i u pojedinim kaficima sav prilog od popijenih kafa ide u hum.svrhe.planiram sa drugaricom da idem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 8:38:43   
Misha i Ljisha
Izvadilo kjs crp jasno kao dan da je virus. Kks skoro identicnih cak vrednosti kao kod D. Crp 2 isto kao kod D. Nema sta. Cekamo da prodje


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 9:22:33   
flamingos
Ljisho,držite se,da što pre ozdravite,muke.Pari,super kad ste dobro.Ostale mame,dečica,jeste li dobro?Ja evo u kuhinji pečem piletinu na podvarku,pa da pravim prijsteljici dve torte za sutra,slava.Pozdrav svima.Ljubite dečici.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 10:28:20   
Milena18
Dobar dan!

Kako ste danas? Nadam se da su deca bolje.

Hehe, nisam trudna, devojke, mada volela bih da budem user posted image Juče sam baš odradila briseve, čekam da stignu rezultati, pa ćemo početi da radimo na tome. Biće da je Mama Jo u pravu, opterećena sam svim i svačim, otud i takvi snovi. A što se opterećujem, ne znam ni sama, nije da imam neke velike probleme, nego više manjih se sakupilo...

Pari, hvala što pitaš, izgleda da sam malo bolje. Nos i dalje zapušen, ali manje kašljem i nemam glavobolje. Kako si ti?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 11:44:42   
Filadendronka
Pozdrav, ne znam ni odakle bih pocela, niti sta da pisem. Nisam vas citala, danima sam ocajno. Baka mi je preminula, a bila je predivna i od rodjenja uz mene. Kao da je sacekala da mi prodje kumstvo za vikend i onda otisla mirno i tiho, kako je oduvek i zivela. Znam da je bila stara, ali to ne umanjuje moj bol. Tata mi se bas razboleo, ali je zbog bakine smrti na sopstvenu odgovornost izasao iz bolnice. Razumem ga, ali se jako plasim da li ce uz kucno lecenje brzo i efikasno prezdraviti. J je nakon gripa dobio upalu uha i od cetvrtka je na sinacilinu. Da li je moguce da ne reaguje? Jos vise sada trlja usi, nocas je celu noc prevristao. Nema temp, ali mu se glava jako znoji. Mozda ga i stomak boli, mada dajem mu probiotik. Ili se uplasio juce na sahrani, pa je zbog toga bila ovakva noc?! Ne znam sta da vam kazem, nisam nista citala sta ste pisale. Javljacu se. Sve vas pozdravljam! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 11:48:53   
vonavoj
Fil,moje saycesce. Kako je bilo na svadbi? Pretpostavljam da ti nije bilo bas do svadbe.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 12:19:24   
mama ivane
Fil, moje iskreno saucesce


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 12:23:42   
Sanidej
Fil, zao mi je zbog tvog gubitka voljene bake. Sto se tate tice, pisala sam ti da je oporavak spor. Dobro je da je pokriven terapijom pa ce ici to polako na bolje. Sincic bi trebalo da je dobro posle popijenog Sinacilina, obzirom na situaciju od sinoc ja bih ga odvela kod usnog da pogleda. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 12:29:15   
mama ivane
Doktorka mi je napomenula za operaciju ali je mislila da ce sa terapijom da mu se sluh poboljsa i da se umanji treci krajnik ali bezuspesno, mene brine implatacija tubula, kako mi je objasnila moraju da mu seku bubne opne i sa nekom cevcicom da mu vade sekret iz bubnih opni, i da  moze da dodje do komplikacija i da to nije lak zahvat, a krajnik nije nista strasno. 31.03 nas primaju u bolnicu a  01.04 rade intercenciju ako sve bude u redu 02.04 pustaju nas kuci (2 aprila je i moj rodjendan🙂)


Kako ste vi? Ima li sta novo kod vas?Ja samo pricam o svojim problemima jesam po nekad dosadna😊

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 13:11:34   
flamingos
Fil,primi moje saučešće,baš mi je žao😢Ljubim te,drži se.Evo napravila sam torte,ručak gotov i sad se spremamo za školu.


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 13:39:14   
Ana RR
Fil, jako mi je žao :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 14:47:41   
pari
Fil,baš mi je žao :(

A za J...moguće da ga još uvek boli pogotovo noću, sećam se kako su mene uši bolele, noću najviše...trebalo bi danas da bude dobro.
Kako ste druge mame?
Milena, hvala što pitaš, dobro sam...ponekad me glava boli ali nije strašno.
Dobila sam juče pa me stomak boleo i juče i malo danas, ali ok sam.


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 16:18:34   
mama Jo
Fil, bas mi je zao, bss vam neki tezak period naisao... nadam se da ce se uskoro prekinuti lose stvari. Primi moje saucesce za baku..

Milena, tsko isto i ja... Cak i osvestim sta je uzrok mojih problema, ali ne rsdim nista na poboljsanju, onda mi se to odrazi i na snove.

Mi jutros isli kod dr, da ih poslusa za svaki slucaj. Obe su ok, pluca, usi, grlo. U se toliko drala i plakala, otimala mi se iz narucja, sva je drhtala kad smo izasli napolje. Spavala 4h posle toga, doduse i nocas je bila budna od 1do 3, a rsno se probudila. Radila im je i bris nosa jer rade neko istrazivanje u dz. Prvi put su radile bris, obd su plakale 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 16:36:51   
vonavoj
Mama ivane,mi idemo u sredu,javljam ti kako smo prosli..i mom M rade cevcice..misli samo na to kako ce im biti bolje,nemoj unapred o losim stvarima,komplikacijama...Cekali smo 2.5h kod nase dr potvrdu da je zdrav za operaciju..odlepila.sam..jos  mu sestra uhvati prstic dok je zatvarala vrata🤬pomodreo odmah i evo kyka sve vreme.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 16:44:29   
mama ivane
Von, javi mi obavezno kako ste prosli nadam se da ce sve biti kako treba


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 02/20
26.2.2020 16:53:57   
flamingos
Von,super kad ste dobili potvrdu da ste zdrav,da završite i sa time.Ljubim prstić.Mama ivane,ne brini,mali su oni i brzo to prebole.Znam,mi,mame,uvek brinemo.Ljubim vas sve.❤


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here