|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
31.3.2020 19:57:04   
pari
Degu, baš tako...




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Korona virus
31.3.2020 20:05:21   
princezica1
U Spaniji je proglasen karantin 24 sata.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Korona virus
31.3.2020 20:17:00   
pari
Nigde u Evropi nema 24h karantina.

Španija je od juče uvela ovo: All non-essential workplaces in Spain will close for two weeks to try to curb the spread of the coronavirus.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Korona virus
31.3.2020 20:18:14   
nata11
Ja cu samo za ekonomske mere reci : Hvala gospodo. Poklanjam vam sve beneficije koje me sleduju kao preduzetnika. Sramota.





_____________________________





(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Korona virus
31.3.2020 20:33:47   
Misha i Ljisha
Nato znas kad nisam.imala zivaca ni da procitam "ekonomske mere" 


Strasno. Meni plata zaglavljena sa fr. Ameri nemaju posla tj ima aliii to je jaaakooo malooo. Ja sam za dve nedeljenu minusu ihaj. No ipak imam primanja bar neka radimnu skoli. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Korona virus
31.3.2020 20:39:18   
branki*
Mene nervira mm.samo mota unazad ovog Malija i sluša ga tri puta.Pri tom je pojačao kao da je gluv. Bolje da je išao na posao.Samo me nervira.Razvlači se ovde po ceo dan i jedino što zna je da vikne na decu da su nemogući. 

Nisam slušala nista na tvu.i oni me nerviraju.Odgledala preko neta snimak kada su lekari napustili...


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Korona virus
31.3.2020 20:48:34   
gagana83


IZVORNA PORUKA: nata11

Ja cu samo za ekonomske mere reci : Hvala gospodo. Poklanjam vam sve beneficije koje me sleduju kao preduzetnika. Sramota.







Ništa više nisam ni očekivala...
U mom gradu danas prva žrtva - 41 god...

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Korona virus
1.4.2020 6:40:22   
Misha i Ljisha


Klik

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Korona virus
1.4.2020 6:42:16   
Misha i Ljisha
Pocelo je tamo posle kolko nedelja. Ovde ce poceti ranije i mnogo dramaticnije ce biti poznavajuci nas narod. Strasno. 


Cula sam za coveka od 41. I mm ima 41. I naravno da my nije svejedno cim je cuo ovu vest. Ali znali smo i ranije da umiru i mladi naravno. Ko sto rekoh cela Srbija je rizicna. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Korona virus
1.4.2020 8:58:29   
bebilule
E, ja se stvarno ne plašim gladi. Hvatalo me je nekoliko dana, pa sam skupljala kao hrčak. Onda sam skontala, mojim roditeljima je sve stalo u jednom danu, pa smo opet prezivjeli i nismo bili gladni. Radili smo kao konji doduse, mama najvise, ali i mi djeca. I tata kada se napokon oporavio od ranjavanja. Bukvalno su nas prehranile životinje i zemlja. I sad zivim u kući i mogu se organizovati ako baš zapne. Ionako to već sve radim, samo bih kupila kozu i svinju. 😂 U gradovima je drukcije. I ono sr...je trajalo i vise od pet godina.


Što se tiče korone, ne znam, stalno mijenjam mišljenje i ništa mi nije jasno. U jednom momentu pomislim virus, ok, mnogi ce oboliti, mnogi i umrijeti. Ali umiru svake godine te osjetljive kategorije. Onda mi se čini sve prenapuhano. Onda jave puno ljudi na respiratorima ipak, pa pomislim da i nije bas kao grip... Ma pojma nemam, ali pazim, imam dvoje kriticnih u kući. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Korona virus
1.4.2020 9:16:03   
Misha i Ljisha
Bebi i ja se isto ne bojim gladi. Ali selo hrani ljude, sta ce u gradu ljudi?

Ja isto ne znam sta da mislim ali sigurno mislim da ce narod siznuti svejedno. A to mi je gore od svega. Depresivni sad jos vise zakljucani. Centar srce radi punom parom. Strasna mi je situacija valjda u kojoj smo a ne sama korona. Otkud znam. Svejedno mi nije to sigurno

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Korona virus
1.4.2020 9:57:38   
vonavoj
Ja se bojim gladi,mi nemamo nista domace,niti od koga da dobijemo😬😬😬 niko nam nije na selu.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Korona virus
1.4.2020 10:07:50   
gagana83
Klik


I tako.. 

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.4.2020 10:42:42 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Korona virus
1.4.2020 10:26:10   
pari
Meni sinoc stigla poruka kako ce kao danas objaviti karantin 24h, pa onda da je info ipak netacna...Nisam mogla da zaspim jako dugo...
Jako puno raznih informacija, vise ne znam ni sta da citam ni sta da mislim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Korona virus
1.4.2020 10:30:01   
Ivanka 75
Mm nije stiglo iako ima mts broj. Ni mojoj mami ni sestri. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Korona virus
1.4.2020 10:55:34   
flamingos
Da bi se uveo 24 sata karantin,javnost mora biti obaveštena 48 sati pre uvođenja istog-informacija koju sam dobila.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Korona virus
1.4.2020 11:14:03   
nata11
Ja mislim da nece biti toga. Jedino ako danas jave da je nedaj boze umrlo 100 za 1 dan. 



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Korona virus
1.4.2020 14:01:37   
Misha i Ljisha
Ministar zastite zivotne sredine je preminuo.

Nego smejem se al za plakanje je verovatno. Pozvali u NS 50 muskaraca koji su civilno odsluzili vojsku. Sto je u principu logicno da njih zovu kao pomoc pri VMA u Petrovaradinu. I neko napise komentar neka i ove seka perse nekad sluze drzavi. Evo jos se smejem. Samo jadni ljudi kako ce ako imaju porodice. Jao ne dao Bog nikome

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Korona virus
1.4.2020 14:04:47   
vonavoj
Hahah,ljisho.

Sad sam i ja procitala za ministra..on je i jedini i prvi zarazen u vladi bio?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Korona virus
1.4.2020 14:09:51   
milicicak
Ja malo pre naleteh na Ovo Pa dokle vise stvarno


< Poruku je uredio milicicak -- 1.4.2020 14:10:56 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Korona virus
1.4.2020 14:20:16   
vonavoj
Mili,ne verujem?! Strasno.


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Korona virus
1.4.2020 14:40:18   
dunja RR
Nije ministar preminuo (Trivan je ministar čini mi se), preminuo je sekretar ministarstva, iz Kikinde.

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ministar zastite zivotne sredine je preminuo.




< Poruku je uredio dunja RR -- 1.4.2020 14:50:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Korona virus
1.4.2020 14:41:22   
dunja RR
A u Aromi, mala radnja, 50 ljudi na 20 cm razmaka. Ne ulazimo, samo se pitam zašto se o tome ne piše, neko je to dozvolio. I to je tako konstantno.


< Poruku je uredio dunja RR -- 1.4.2020 15:02:53 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Korona virus
1.4.2020 15:04:30   
dunja RR
Na TV jutros, priča mladić juče stigli sa Malte, iz Dubaia, puno naših, stavili ih u Lolu (studenstki dom) u izolaciju, i jutrs ih sve pustili, ne znaju zašto su pušteni kućama, nisu testirani samo su ih pitali "Da li ste dobro".

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.4.2020 15:08:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Korona virus
1.4.2020 15:07:10   
dunja RR
Kažu na TV, vakcine deca da primaju, imunizacija da se ne prekida za vreme vanrednog stanja, a onda kažu ako osetite simptome, javite se vašem Domu zdravlja i idite na pregled, Domovi Zdravlja primaju sada sv epotencijalno zaražene.

Kod nas u DZ svi ulaze na prvi ulaz, gde je dečije, pa odatle idu dalje. Znači potencijalno zaraženi da prolaze pored dece koja su došla na vakcinu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here