|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 12:09:50   
Bossy
Ova deca što imaju od 8 nastavu - ukoliko imate tu opciju preko kablovskog operatera, vratite im emisiju kad god vam odgovara.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 12:33:49   
Misha i Ljisha
Mi imamo od 8 i imamo aplikaciju moja skola ali nikad ne vra am. Ustane ujutru redovno i prati. Bas me briga to je njena obaveza ima da ustaje za skolu


(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 12:35:59   
flamingos
Ljisho,da,kako da idemo u školu,morali bi da ustajemo.Svake druge nedelje pre podne.I bolje,ovako-vilenimo noću,pa ne možemo da se odmorimo.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 13:04:33   
mati
I ja mislim da ne smeju da se opustaju. Vec da shvate ovo kao obavezu, tj odlazak u skolu. Mada M pocinje u 11:30.
Ja vam juce pisem kako M ima test u petak... Pa sto mi ne rekoste da danas petak user posted image
Uciteljica poslala "proveru" ja ne verujem da je petak... Joooj... Ali nista samo uz domaci poslala i pitanja, i ja pitam u pp kada saljemo, kaze kad zavrse. Nema ogranicenja. I tako.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 14:08:10   
Misha i Ljisha
Slazem se Sanjice da nekad nije strasno ostaviti domaci za kasnije. A u skolu "mora da se ide" ko sto rekoh to me ne zanima. Ima da je u 8 ko zapeta puska 😂


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 14:09:49   
Misha i Ljisha
Inace sutra je radna subota da znate


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 14:17:29   
Sanjica26 RR
Ju, kako sam to propustila. Ljiso, a nama niko nije pisao. Mi smo ovaj utorak radili po rasporedu od ponedeljka 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 14:23:25   
Misha i Ljisha
Meni stigao dopis 25.4. Radna subota odradjuje se sreda 9.5. Cetvrtak 16.5 petak i 23.5 petak


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 14:56:00   
flamingos
Ni nama još nije javila učiteljica da je sutra radna subota.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 15:04:44   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Meni stigao dopis 25.4. Radna subota odradjuje se sreda 9.5. Cetvrtak 16.5 petak i 23.5 petak





To opet vazi za Vojvodinu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 15:07:37   
flamingos
Mislim da za nas ne važi.U utorak smo dobili raspored za časove do petka.Za subotu ništa ne piše.Videćemo.Mada,mislim da bi nam do sad javila učiteljica.Evo Anđela jede sladoled,pa da završi domaći.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 15:25:58   
Bossy
Sutra nije radna subota, verovatno je za Vojvodinu samo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 18:23:43   
Ivanka 75
Ivka, hoces da gledas casove na kompu, da mozes da vratis?


Ne mora. 
Hoces tatin tel, posto ima rts planetu? 
Ne mora. 
Ok.... 
Mama, nemoj to da me pitas bas svaki dan. Skola pocinje u pola 12. 😊
Bar zna da ima opcije. 

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Pohađanje nastave od kuće
24.4.2020 18:27:01   
flamingos
Ivanka,ako,pametno dete.Odgleda sve,odsluša,napiše i mirna je.Bravo za Ivku.Ljubi je puno.❤Anđela sve završila,poslale smo mejlom učiteljici sve i vikrnd odmaramo.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.4.2020 7:14:20   
Misha i Ljisha
Sanjice sigurno onda samo za Vojvodinu. Mi smo imali onaj vandredni raspust kad je vama bio redocan. Vi niste izgubili toliko koliko mi. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Pohađanje nastave od kuće
25.4.2020 9:27:17   
flamingos
Ljisho,moguće da je zato.Imali smo produžen raspust i trebala je nadoknada.Šta znam kako će sada da uklope.Nastavnik engleskog objavio raspored za sledeću nedelju,petak nemamo nastavu.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 15:20:27   
mati
Sanjice, flam da li mozda znate sta je od danas domaci iz srpskog? Kasno sam videla da nam je taj domaci i uciteljica dala. A M bas taj deo nije video? Na RTS planeti nesto nece danasnji snimci

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 15:28:17   
Ivanka 75


user posted image u
Za 3. razred? 
Uciteljica ovo postavila na google ucionici. Ekla da ne moraju da prate cas jer su vec radili ovu pricu. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 15:38:12   
flamingos
Nama je iz srpskog bio zadatak da se latinicom prepise"Pesma o cvetu",napišu koliko stofa i stihova imaju i da izdvoje stihove koji se rimuju i ilustruju pesmu.Na rts je bilo"Dvije seje brata ne imale".Ali su oni to već radili,pa im ovo zadala.A i da istraže o Pegazu,ko je bio itd.Sve je završila i sad da ruča.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 16:50:16   
Sanjica26 RR
Mati, poslat ti je video. 😉


Kukala sam kako nemaju nijedan test. Danas je imala test iz matematike. Sve je odlicno uradila. Za koji minut joj pocinje interni cas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 18:29:12   
mati
Sanjice hvala!!!! user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 18:47:37   
mati
Znaci upravo je jedna majka prikljucila dete grupi gde su uciteljica i roditelji... Ovoj nasoj viber grupi gde salje domaci... user posted image

< Poruku je uredio mati -- 27.4.2020 18:48:21 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 19:33:23   
Sanjica26 RR
Nadam se da ce uciteljica da je odalji. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 20:13:34   
flamingos
Mati,učiteljicama je lakše s decama nego sa mamama.Šta ćeš,ima nas raznih.😀Nas zvao sveštenik da dođe u sredu da svešta vodicu za slavu,Đurđevdan.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Pohađanje nastave od kuće
27.4.2020 20:39:36   
Misha i Ljisha
Ministar ipak rekao kraj za sve u maju. Nije mi to ok iskreno. Da se deca ne vide ni za zakljucivanje ocena. Ministar nije bio predavac 30 godina. Ima raznorazne izjave da ne citiram sad ovde. Pocecu da politiziram do kraja. A obaska sto ce svet da prica da smo imali raspust pola godine. A sad nastavnici sa punom normom samo sede za racunarima kao ludaci. I vise od 10h dnevno. Kako misli da se ispuni norma casova? On zaboravlja non stop na Vojvodinu gde zivi veci deo stanovnistva. Nine Srbija samo Beograd


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







"KAD DAM DECI DA NACRTAJU RODITELJE TI...
Kako vaspitati sposobnu i dobru decu i kako porodici vratiti prave vrednosti, govorio je klinički psiholog Vlajko Panovi...
3 promene koje očekujte u ponašanju deteta...
Višesatno gledanje crtaća i mirovanje neposredno pred polazak na put zapravo su dete već uveli u stanje fizičke neaktivn...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Густа храна.
пеперутка16

Када сте почели да уводите чврсту храну?

Click Here