|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 13:39:09   
flamingos
Evo dete dolazi kod nas u sobu-test iz srpskog je završen,bez ijedne greške uradila.Pametnica naša.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 15:14:45   
Ivanka 75
Bravo Andjela👍👍👍👍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 15:24:46   
flamingos
Hvala Ivanka.Divna si.Ljubi nam Ivku.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 16:54:23   
IvanaSK RR
Cetvorka iz matematike i petica iz nemackog. Ljubi ga majka ovako pametnog 💙

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 17:06:41   
mati
Bravo drugari za ocene... Super.
Kod nas je izgleda malo drugaciji sistem. Ali ne bunimo se..

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 17:31:06   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Cetvorka iz matematike i petica iz nemackog. Ljubi ga majka ovako pametnog 💙



Bravo za naseg drugara😘
I mi sve radimo bez greske. ☺️ Interni cas je oduvala. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 17:43:09   
flamingos
Ivana,bravo.👍Hvala Mati.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 17:52:37   
vocicana

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Cetvorka iz matematike i petica iz nemackog. Ljubi ga majka ovako pametnog 💙

Sunce moje pametno! Bravo Ivana za pametnog momka!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 17:56:12   
Ana RR
Nisam znala da se hvalimo za svaku ocenu 😅😅 kod nas 5 iz mate 😁



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 17:58:28   
Sanjica26 RR
Anci, i mi smo imali test iz matematike. I naravno 5.😉



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 18:01:12   
vocicana
Zdrava, lepa i pametna deca! Bravo drugari! Samo tako nastavite!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 18:12:30   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nisam znala da se hvalimo za svaku ocenu 😅😅 kod nas 5 iz mate 😁


Bravo Ana.👍Hvalimo se,deca su naš ponos.Više se mi,roditelji radujemo njihovim ocenama,nego oni.Voci,hvala.divna si.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 18:50:19   
veselicaa
Ali sad deca prepisuju,Ana 🤣🤣

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 18:56:15   
flamingos
Veselice,ta deca koja prepisuju nije dobro za njih.Niti sam u sobi kada radi test,njena škola i za sebe uči,ne za mene.A i učiteljica dobro zna ko kako uči.


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Pohađanje nastave od kuće
29.4.2020 19:05:32   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ali sad deca prepisuju,Ana 🤣🤣



Pa mora malo 😜😜

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 10:20:26   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ma ima ona zena mere uglavnon nije previse ali dva tri puta se desilo da je preterano. Bar po mom misljenju. 


Sinoc mi poslao djak privatnu poruku zahvaljuje se sto mu nisam upisala jedinicu koju je dobio petak pre vandrednog stanja. I kaze da je vec prsao od skole i da mu je dosta svega. Bi mi ga zao. 
Neke kolege preteruju. Stvarno. Ali sinoc sy djaci imali do 2qh da posalju sve zakasnele radove i kad su nagrnulibokte. Ja sedela zalepljena za komp haos. Pa taman preglwdam jedan test mislim ok sad su taj svi predali posle pola sata pogledam a ono jos njih predalo. I u krug. Al dobro procice i ovo samo sto stvarno niko ne misli da i mi imamo porodice i svoje obaveze. 


Sinoc sam se set_ila ovog tvog posta... Meni je zao dece. Ok,imamo decu kojima skola ne pada tesko,ali opet imamo decu koji psihički ne mogu da se izbore sa nekim stvarima. Da li je vredno sve to da on dodje u situaciju da kaže da mu je dosta svega? 
Ajde do četvrtog razreda vecina dece ima sve petice i taj deo trenutno ne racunam. U višim razredima koliko predmeta i skoro svaki nastavnik misli da je njegov predmet najvazniji. Minimum deset_ predmeta puta tako. Mada i vise,jer i fizicko i likovno imaju domace,testove... 
Najlakse je ispredavati lekciju i dati domaci. Al ajde budi nastavnik zbog koga ce dete da zavoli tvoj predmet. Motivisi ga. Nagradi. Zar ne funkcionisemo svi bolje po principu nagrade nego kazne...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 10:26:22   
flamingos
Ivana,u pravu si.Malima je lakše,dok ova deca koja imaju više predmeta,nastavnika od tolikog predavanja,domaćeg izgube volju i za učenjem i za školom.Šta da se radi,takva je situacija,izguraće i to.Samo da su živi i zdravi.Da se nikada više ne ponovi ovakva,niti slična situacija.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 10:45:30   
Ivanka 75
Sve bi ovo deci lakse palo da imaju necim da rasterete mozak, druzenje, set_nje, fali im to.


Ne bi njima tada skola bila teska. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 11:03:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ma ima ona zena mere uglavnon nije previse ali dva tri puta se desilo da je preterano. Bar po mom misljenju. 


Sinoc mi poslao djak privatnu poruku zahvaljuje se sto mu nisam upisala jedinicu koju je dobio petak pre vandrednog stanja. I kaze da je vec prsao od skole i da mu je dosta svega. Bi mi ga zao. 
Neke kolege preteruju. Stvarno. Ali sinoc sy djaci imali do 2qh da posalju sve zakasnele radove i kad su nagrnulibokte. Ja sedela zalepljena za komp haos. Pa taman preglwdam jedan test mislim ok sad su taj svi predali posle pola sata pogledam a ono jos njih predalo. I u krug. Al dobro procice i ovo samo sto stvarno niko ne misli da i mi imamo porodice i svoje obaveze. 


Sinoc sam se set__ila ovog tvog posta... Meni je zao dece. Ok,imamo decu kojima skola ne pada tesko,ali opet imamo decu koji psihički ne mogu da se izbore sa nekim stvarima. Da li je vredno sve to da on dodje u situaciju da kaže da mu je dosta svega? 
Ajde do četvrtog razreda vecina dece ima sve petice i taj deo trenutno ne racunam. U višim razredima koliko predmeta i skoro svaki nastavnik misli da je njegov predmet najvazniji. Minimum deset__ predmeta puta tako. Mada i vise,jer i fizicko i likovno imaju domace,testove... 
Najlakse je ispredavati lekciju i dati domaci. Al ajde budi nastavnik zbog koga ce dete da zavoli tvoj predmet. Motivisi ga. Nagradi. Zar ne funkcionisemo svi bolje po principu nagrade nego kazne...



Slazem se Ivana. Nije to samo tako za vreme korone. Tako je uvek. Utrkuju se nastavnici, pa onda gledaju koga ce da vode na takmicenje. I tacno svaki nastavnik misli da je njegov predmet najvazniji. Evo Npr ja😀 Salim se malo. Ne znam sta vise da kazem. Ja to gledam svaki dan. Nastavnik srpskog koji daje domaci tri puta nedeljno, a njegovo dete nista ne radi kod mene. I kod uciteljice. Ne vidi ni svoje dete. To su nadmeni nastavnici. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 11:05:26   
IvanaSK RR
Mislila sam sve to i generalno u redovnom stanju pohadjanju nastave. Nije pritisak samo sada. 
Ja razumem da bi oni da idu u skolu bili tamo po nekoliko sati dnevno plus kuci radili domaci. Istina,nemaju tada toliko domaćeg. Ali deci je tesko da razumeju sve to. Odjednom su se nasli zbunjeni i oni celom situacijom. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 11:25:42   
Ivanka 75
Činjenica je da sada deca moraju da ulože i malo više truda nego obično. Većina nije navikla da uči ovoliko. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 12:19:25   
Bossy
Ja sam tek sad stekla pravu sliku ko su kakvi nastavnici. To se vidi iz mailova, obraćanja deci, zahteva...
Ne znam ni kako izgledaju ali neki su se sad baš pokazali.

Nije ni deci lako sa svima njima!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 14:36:48   
Sanjica26 RR
Jeste, sad roditelji imaju jasnu sliku koliko u stvari nastavnici rade. Previse je svakako zahteva i bez korone. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bossy)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 15:44:03   
Ivanka 75
Mnogi roditelji misle da ucitelji i nastavnici samo udju u ucionicu i pocnu predavanje. Nekad su pripreme za ta predavanja duze nego sam cas.


Iako je to vec radjeno i sa prethodnim generacijama, predavac zna gradivo, ali uvel treba nesto da se osvezi. Dosta zavisi i od odeljenja, svemu se prilagodjavaju. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Pohađanje nastave od kuće
30.4.2020 15:57:33   
IvanaSK RR
Ne kažem ja da nastavnici ne rade nista. Pravim paralelu izmedju nastavnika i dobrog nastavnika. Meni je nastavnica srpskog divna,ona sa tolikim zarom prica o nastavi,i zna da nagradi i da da i vecu ocenu. Istina,mislim da traži bas dosta od dece...I na primer,nastavnica biologije... Skoro sva deca imaju dobru ocenu iz biologije,vole nastavnicu,vole biologiju... Lako je dati jedinicu,al aj motivisi to dete da nauci nesto. 
Ja evo opet danas sizim. Lektira,domaci,projekti,kontrolni,te ucenje da se popravlja informatika...  Ma,samo nek se završi vise školska godina.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here