|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.5.2020 14:25:38   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
Slazem se ali kad se skapira mislim da to pocinje skoro pa da ih zatupljuje. Uhvatila sam je da zna odmah resenje naoamet ali da ona to ispise. Pa sam joj rekla ako znas napamet nemoj pobogu pisati.

Bas zato i krenu sa potpisivanjem u jednom trenutku. Sve ovo ima neke veze sa izgradjivanjem logickog razmisljanja.



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.5.2020 17:24:42   
IvanaSK RR
Ivanka,ne zestim se stvarno. Srpski i jeste bitan predmet. Mada ako cemo tako bitan je i engleski i matematika i svi ostalo. Nego na srpski mislim zbog prijemnog. 
Inace,ne moze to tako da kopira sa neta. Vec im je zamerila sto neke stvari prepisu sa neta. Sve sto uzmu sa neta moraju da prepricaju. Mada mi je i suluda ova knjiga za lektiru,a skoro su imali lektire gde se spominju lezbejke i dlakave noge 😀

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.5.2020 17:36:27   
Ivanka 75
Pa naravno da mora da se preprica. Moraju da koriste svoje reci. Time se izgradjuje stil izrazavanja.
A lezbijke i tako to nek te ne brine. Kad gledaju Zadruge i Parove, skolska lektira je mala maca za to 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 2.5.2020 17:38:46 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.5.2020 17:59:47   
IvanaSK RR
Mi ne gledamo to 🤣 zna on sta su lezbejke,samo kažem da mi to nekako nije lektira. Bolje da su radili Decake Pavlove ulice,na primer. Sto se tice koledarskih pesama i neta, mnogo je to teksta i jako zeznuto. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.5.2020 18:04:36   
Ivanka 75
Odaberite samo kljucne stvari. Bitno je da napise sa razumevanjem i smisleno.


Sta su, cemu sluze i kad i kako su se koristile i najociglednije predstavnike pesama, tj pesme. Nek citira neki stih pa objasni. Lako.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.5.2020 18:17:09   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mi ne gledamo to 🤣 zna on sta su lezbejke,samo kažem da mi to nekako nije lektira. Bolje da su radili Decake Pavlove ulice,na primer. Sto se tice koledarskih pesama i neta, mnogo je to teksta i jako zeznuto. 



Tacno. Slazem se. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Pohađanje nastave od kuće
2.5.2020 19:48:03   
mati
Ja samo zelim da kazem da imamo diiivnu uciteljicu. Objasnjavala je M pola sata nesto oko matematike. A posle smo mi pricale. I da napomenem da ja nisam neko ko ce se uvlaciti uciteljicama i reci im samo ono sto zele da cuju. Ili kako dete sve zna, a opet nije tako. U sustini, jako je dobar, sve petice, ali kad nesto zaskripi kao sada, uredno prijavim.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Pohađanje nastave od kuće
3.5.2020 21:29:06   
flamingos
Za sve one koji ne znaju-subota je radna.Objavila učiteljica raspored.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 9:01:25   
Ivanka 75


user posted image
Eh kad se samo set_im.... Prebiranje po karticama, pa listanje da nadjes pravi pasus i procitas skoro celu knjigu.... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 9:41:21   
smeško
Ivanka, potpuno si u pravu! Sate sam provela pored ti ormarića. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 11:20:40   
physio70
Kada se zavrsava nastava na daljinu?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 11:23:32   
flamingos
Krajem maja,ako ne promene.


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 11:24:41   
physio70
Zato uvode radne subote da uskoro bude gotovo. Hvala ti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 11:31:01   
flamingos
Nema na čemu.Pozdrav.


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 11:53:10   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: physio70

Zato uvode radne subote da uskoro bude gotovo. Hvala ti.




Radne subote su ranije predvidjene da se odrade dani koji fale a ne koji ce faliti. 

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Pohađanje nastave od kuće
4.5.2020 13:10:53   
Sanjica26 RR
Da, fali. Bice jos jedna radna subota.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 16:16:03   
Olga75
Aaaaa, kad će ovome biti kraj? Još samo da ih vrate u školu da se okuže pa eto.
Danas, veroučiteljica dva domaća- čemo zaimesvegasvetoga???? Nemica- dva, od toga mogu da joj viknemsamo šneeeel i halt i covort i šmuciger ( to i nije švapska reč - švabe=vojvođanski Nemci, mada možda i jesteko će ga više i znati), Engleskinja domaći plus test, Srpkinja juče test danas domaći i sastav za neki konkurs, matematičarka standardno svaki dan domaći, tahnika i tehnologijanacrtaj tangram- sva sreća da ne mora ponovo danešto pravi jer njene manuelne sposobnosti su:bravo Zvercice nisi se povredila, geograf je uzeo danak i istoričarka. Muzicirala je i snimala šuma peva još da prof likovnog traži da napravi nešto od gline i da pošizim ko što jesam.
Eto, dosta mi je!
Samo da pomenem da matori svaku hebenu noć pregleda domaće i da spavanje u ovoj kući i dva i po sata bez obrazovanja znači luksuz!
A vi? Kakote?
PS subota je radna

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 16:21:06   
lesica
Ja ću samo reći, jedva čekam raspust!
Dojadilo mi je ovo prepisivanje i sa L preko vibera, i provera domaćeg i slanje i sve. A da budem tu da je iskontrolišem, hmmm pa teško izvodljivo.

I da, jeeej za radnu subotu 🤯

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 16:25:38   
Olga75
Ja ću ti samo jedan herc user posted image user posted image user posted image
ništa ja nisam znala jer sam debil tek hvatam konce i ponovo herc user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 17:05:36   
mati
M je danas imao proveru iz matematike, uciteljica je "zamolila" roditelje da joj se do veceras posalju... Proslog puta je u ponedeljak zamolila roditelje koji nisu poslali proveru od cetvrtka, petka da posalju... Toliko je dobra, a vec zloupotrebljavaju.
I meni je vise dosta ove skole. Lepo bi bilo kada bi krenuli i u skolu i u vrtic, da se vide sa drugarima. Ali ovaj vid nastave mislim da nas je sve iscrpeo i izmorio. Jos dve radne subote... Jooooojjjjj...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 17:17:16   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Olga75

Aaaaa, kad će ovome biti kraj? Još samo da ih vrate u školu da se okuže pa eto.
Danas, veroučiteljica dva domaća- čemo zaimesvegasvetoga???? Nemica- dva, od toga mogu da joj viknemsamo šneeeel i halt i covort i šmuciger ( to i nije švapska reč - švabe=vojvođanski Nemci, mada možda i jesteko će ga više i znati), Engleskinja domaći plus test, Srpkinja juče test danas domaći i sastav za neki konkurs, matematičarka standardno svaki dan domaći, tahnika i tehnologijanacrtaj tangram- sva sreća da ne mora ponovo danešto pravi jer njene manuelne sposobnosti su:bravo Zvercice nisi se povredila, geograf je uzeo danak i istoričarka. Muzicirala je i snimala šuma peva još da prof likovnog traži da napravi nešto od gline i da pošizim ko što jesam.
Eto, dosta mi je!
Samo da pomenem da matori svaku hebenu noć pregleda domaće i da spavanje u ovoj kući i dva i po sata bez obrazovanja znači luksuz!
A vi? Kakote?
PS subota je radna



Cek, Olga i kod vas je radna subota?
E, vala i meni je dosta skole. A nemam pojma sta ce nas nastavnike da ceka nakon zavrset_ka skolske godine 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 17:51:21   
Olga75
Radna, Sanjice, radna. Šta profesore čeka - videćete.
Ja imam dvokanalno- ona svi predmeti, on samo njegov i pripreme i odpreme i planovi i ludila.
Mi u Vojvodini smo imali epidemiju gripa i to smo počeli da odrađujemo, tj da odrađuju škole (jbg nemogu da se odvojim jer itekako utiče na mene) i ostalo je je još tri dana a neke radne subete su bile jer fali dana. Ne znam ja to da objasnim kako fali dana al probaću. Znači svaka školska godina treba da ima određeni broj dana ( pon-uto-sre-čet-pet) pa ako ima višak nekih drugih dana oni se menjaju a ako nema onda se radi subotama. Etogac, probala user posted image
Šta se sad odrađuje, pojma nemam- neki petak

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 18:14:29   
flamingos
Da,radna subota,obavestila nas je učiteljica.


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 19:35:38   
physio70
Jos samo tri nedelje i zavrsava se skolska godina. Jeste zamorno postalo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Pohađanje nastave od kuće
7.5.2020 20:29:14   
Tiziana
Posto se sa njima nista ne zna i histericno menjaju odluke (do danas plan u gsp samo na prednja, kontrola, sedi se na svakom trecem mestu, u bus samo sa potvrdom o neophodnosti na poslu, danas vec ma svi mogu, visite iz buseva kao i pre v. s. nosite ili nemojte maske, to je sve ok) ja nesto cenim da ce da vrate decu u skolub na nedelju, dve u junu...


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here