|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:01:01   
Ivanka 75
Ja obozavam prkos ali ga vise ne sadim. Mnogo pcela i bumbara dolazi na njega a mi sedimo blizu tokom dana. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:02:30   
jess021
Pari, imaju da se kupe ona mala svetla za gutanje knjige, potrazi u nekoj knjizari. Nesto kao olovka. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:02:56   
jess021
Ne gutanje, citanje🤣



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:05:42   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: pari

Sanjice,nadam se da ćeš uskoro biti bolje...Meni baš nedostaje čitanje.. možda bih nekako mogla da se organizujem da čitam malo kad oni zaspu ali nemam neko malo svetlo, a spavamo svi u istom krevetu...a nešto ne volim da čitam na telefonu, nije mi to to...




Ja imam neku nocnu lampicu koju prikacim za knjiguuser posted image Samo sto mi je T uzela i ne znam gde je stavila.

Ivanka, nisam znala to za prkos. user posted image Meni je sestra to preporucila jer njemu prija sunce.

Inace, imam u dvoristu Judino drvo gde se skupljaju bumbari i pcele.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.4.2020 9:06:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:19:15   
pari
Imala sam tu lampicu koju sam kupila preko alija ili tako negde, polomila se vrlo brzo...moram ponovo nabaviti...baš ću da potražim danas na netu malo da li ima kod nas...


Ja stavila bolonjeze sos da se kuva pa ću kasnije lazanju da složim...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:24:09   
Ivanka 75
Uuuu Sanjice, samo zuje po prkosu. Zato sam i presla na muskatle, ruzmarin, lavandu i bosiljak. Imaju jak miris pa odbijaju bube. I deluje. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:24:32   
flamingos
Dobro jutro.Evo me u kuhiji,pijem kafu i spremam ručk.Ivanka,ti si baš vredna,sva čast na odgovoru u vezi cveća,pročitah.😀Sanjice,nadam se da ćeš uskoro da dobiješ i budeš dobro.Pozdrav.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:26:11   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Uuuu Sanjice, samo zuje po prkosu. Zato sam i presla na muskatle, ruzmarin, lavandu i bosiljak. Imaju jak miris pa odbijaju bube. I deluje. 



Onda necu. Lavandu bih zasadila, ali ne mogu da je ovde nadjem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:27:55   
Ivanka 75
Samo jos ovo i necu vise o cvecu. Preci cu  u drugu temu.
Sanjoce, iskombinuj saksije prkosa sa necim od ovoga sto sam navela. Jedna saksija prkos, druga nesto drugo i tako naizmenicno. Ja nisam probala jer je Iva bila mala pa sam sklonila prkos odmah. Nisam ga vise sadila. 
A ni ovih dana nismo sedeli napolju tokom dana. Visnja bila prepuna pcela, osica i bumbara. Od zujanja nisi mogao da progovoris. A visnja mi na metar od mesta za sedenje. Krosnja velika. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:29:11   
pari
Lavanda i ruzmarin imaju divne mirise, baš volim...


Ja ću sad neki zdrav kolačić od jabuka da smućkam...Biće ovo dug dan...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:31:25   
flamingos
Pari,kako ste vi?Kod nas danas lava kolač.Nikada ga nisam pravila.Ali da ne pišem ovde,odoh u temu za to.Prijatan vikend.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:34:26   
vonavoj
Jutro!

Ispekla sam burek za dorucak,pijemo kafu.jos nisam dobila,ali kao sto sanjica kaze lose se osecam u sopstvenoj kozi. Pritisak oko posla,dece,vrtica...nema perioda da mogu da se opustim,sve iz glave.Volim cvece,ali ne znam nista o njemu,i za sad nemam vremena..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 9:38:56   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

Lavanda i ruzmarin imaju divne mirise, baš volim...


Ja ću sad neki zdrav kolačić od jabuka da smućkam...Biće ovo dug dan...



Ja cu danas ruzmarin da prabacim u veliku saksiju, bas je porastao. A cveta i mirise prelepo. Valjda ga necu zeznuti. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 10:14:03   
pari
Super Ivanka za ruzmarin!

Flamingos, hvala što pitaš, dobro smo...malo mi uvek prazno bez M ali dobro, u ponedeljak ujutru dolazi...Ja napravila kolač i zaboravila da stavim prašak za pecivo :( baš bezveze...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 10:45:07   
flamingos
Grlim te pari.❤Dešava se da se neki od sastojaka zaboravi.Da završim u kihinji i planiram da operem zavese na dnevnoj sobi i obrišem prozor,vrata itd.Bliži se slava,Ðurđevdan,ali sve mi kao rano.Padne li kiša upropastiće mi prozore,ali-ne može mi ništa zavesama.😀


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 11:46:53   
Tiziana
Zene kako ste vredne. Mene sve sramota da se prijavim, spavala sam do 11h.🙄Nakupi mi se neki umor tokom nedelje, ne mogu da dovekam vikend. A znam da nigde ne mogu da mrdnem pa onda ni ne zurim da ustanem. Imam supu od juce,imam i malo neke musake danas da napravim neku sargarepicu i ispecem meso i da imam za ova dva dana. Mi imamo veliku terasu i sunce od 3 popodne pa dok ne zadje. Izneli smo muskatle koje nam evo cvetaju vec trecu god za redom, ali jos nismo kupili ostalo cvece.. a i malo smo ograniceni zbog tog sunca, sprzi nam sve kad dodje leto. imam i veliki prozor iz kuhinje ka terasi. tu volim da drzim zacinsko bilje, al mi izdrzi ''letnju sezonu'' i propadne. ne uspevam da ih odrzim u zivotu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 15:13:26   
Ana RR
Samo da mahnem... user posted image ja sam jutros usisala ceo sprat (potkrovlje nisam), prebrisala parket, oprala dve mašine veša. Pripremila sve za roštilj, eno muški peku. Uživamo u dvorištu, baš je divno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 15:35:41   
flamingos
Uživajte Ana.Sedoh da ručamo,pa nastavljam.Plišane igračke pere druga mašinana.ima za još jednu.Ne znam ni ja šta sve uradih do sada.I mm na selu roštilja.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 15:57:30   
Ivanka 75
Jedem mafine. Rucasmo. Iznela sam sebi stolicu u dvoriste. Znam da je niko nece dirati. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 19:08:03   
flamingos
Završih sve,dosta je za danas.Hajd da pijemo kafu,odgledamo lagalicu i kasnije jedemo sladoled.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 19:40:23   
pari
Flamingos, baš si vredna!


Ja ispekla američke palačinkice, ona pojela samo jednu...možda će kasnije...Uspela sam da vežbam pola sata...Pričala sam mm par puta...i tako ..prođe dan još malo.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 22:06:59   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Mm i ja gledamo na yt prilog o Omjakonu najladnijem mestu na svetu. Kaze ovako  Aljosa ide u skolu kad je minus 50 (pesaci) ali kad je minus 54 ne dam mu da ide 🤣😂😂😂 a ja moju D vozim kolima kad pada kisa na plus13. Aljosa ima 8 godina i voli ISTORIJU i matematiku. Bokte istorija sa 8 god u Rusiji. A na odmoru u skoli sklapaju KALASNJIKOV to im je omiljena zabava zna svaki klinja. U soku smo od starta priloga 😂😂😂

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 22:18:52   
pari
Joj Ljisho 😁

Mi smo u Moskvi isli u skolu do -30, ispod toga nismo 😉

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 22:24:35   
flamingos
Hvala Pari.Ljisho,pročitah šta si napisala.E sad da se zapitamo za našu decu.Mi isto sve gledamo,te da ne kisne,vozimo je,da joj nije hladno,vozimo je.A vidiš deca.Mada,oni su tamo navikli.😀Da su živa i zdrava sva deca na svetu.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 22:27:53   
Misha i Ljisha
Haha Pari meni se na minus 30 roletna na salasu prepolovila. Sa D sam izlazila celu zimu 2016-2017 kad je bio onaj ceo mesec grdnog minusa oko minus 17 i igrale smo se napolju stalno ali minus 30...minus 50...ne znam bas. Jos sam ja neko ko ne mazi posebno decu. Mene pohvalila jedna mama kako pazim i na potrosnju goriva jernuglavnom idemo peske do skole. Blizu je stvarno ali X puta sam je zbog kisice vozila kolima


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here