|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
25.4.2020 23:06:21   
flamingos
Mame,dečice,svima želim laku noć.Odoh u krevet.Baš sam umorna.Ljubim vas.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 7:21:21   
pari
Dobro jutro! T ustala pre pola 7 🙄 malo mi nešto bilo hladno noćas, držim otvoren prozor...inače živimo na najprometnijoj ulici i ne držimo noću otvoreno ali od policijskog časa, držimo jer se ništa ne čuje (eto jedne prednosti ovog vanreenog stanja)

Pijem toplu limunadu, T pojela mlevenu plazmu...I dalje mi se spava...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 8:05:39   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Deca prave haos. P mi se popiskio na trosed. Evo rasklopili da operem napolju i da se osusi. Imam neko sredstvo iz dm-a. 

Pa je capio zvakenpa stavio u usta pa sam ga vijala on se cerekao meni srcka stala i takoc. Jedno nase "normalno" jutro puno vike cike dreke i smeha. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 8:15:44   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mm ode da sluzi. Nas tri smo u krevetima. Ja sam doruckovala, pa sam se vratila. One jos spavaju. Sad ce ova mala. Nadam se da ce i danas dan da bude lep. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 8:52:44   
jess021
Dobro jutro, pijem kafu pa da smislim sta cu za dorucak, rucak.


Pari, da. I nama se ne cuje buka sa ulice 
Sanjice, napolju je oblacno, mislim da danas nece biti sunca. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 8:57:51   
Sanjica26 RR
Kod mene je suncano. Vidim iz moje spavace sobe. Pre podne mi je ta strana suncana. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 9:15:40   
Ivanka 75
Dobro jutro. Pijem kafu, lebac narasta 😊


Postade mi najvaznija stvar  uzivotu da prvo ujutru napravim hleb 😱 Ko nekad baba u selu kad sam bila dete, miris tek pecenog hleba.... Mmmmmm
Ovi moji spavaju 😴😴😴💤💤💤
Rucak bez luka.... Jopet 😊
Napolju dan, sunca nema 🙄🙄🙄

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 9:23:19   
Sanjica26 RR
I ja taj miris volim. Ivanka, preziveces bez luka😀

Moje jos spavaju. Ja cu da se bacim na spremanje dorucka i rucka. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 9:23:31   
flamingos
Dobro jutro.Biće lep dan.Uspela sam da se odmorim.Ivanka,imaju hleb i dosta je.😀Šalim se,znam da ćeš da im spremiš nešto-bez luka.I ja zamesih za hleb.Kupujemo rezani,traje nam danima.Dete ne jede uz sve hleb,ja po malo,mm nikako ne jede hleb.Sad nas dve vruć hleb.Uživajte u ovom lepom danu.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:14:04   
vonavoj
Jutro! Bravo za sveze pecen hleb! Pozajmi luk od sveki.

Ja stavila supu,mucio me stomak nocas,i jos mi nije krenylo..Zamislite,kuma mi salje poryku,zakazali smo rodjendan,treci,23.5. U bushido parku?!? Reko kakav rodjendan?? Pa kaze moze,oni pocinju sa radom,to je kao napolju! Kao i teretane i fitnes pocinje..mislim se pa ko je lud da ide..Reko ja M necu slaviti,a i decu necu dovesti,ne znam ko je bio na tim spravama,kako se odrzava. Kaze pa to je isto kao vrtic?! Eto,jesmo lud narod...u vrtic moraju deca da idu,koja nemaju gde.ali bas u parkove ne moraju jos.I neka su nam uveli policijski cas...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:18:29   
jess021
Von, pa napisah vec, u pon pocinju teretane i fitnes centri. Sve sa maskama i rukavicama??? Da mi je samo videti te koje vezabju sa maskama. U svim tim centrima je uvek bilo zagusljivo od vezbanja i ko normalan ce opet sad ici u iste, a do juce nismo smeli nos da promolimo napolje. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:22:35   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro! Bravo za sveze pecen hleb! Pozajmi luk od sveki.

Ja stavila supu,mucio me stomak nocas,i jos mi nije krenylo..Zamislite,kuma mi salje poryku,zakazali smo rodjendan,treci,23.5. U bushido parku?!? Reko kakav rodjendan?? Pa kaze moze,oni pocinju sa radom,to je kao napolju! Kao i teretane i fitnes pocinje..mislim se pa ko je lud da ide..Reko ja M necu slaviti,a i decu necu dovesti,ne znam ko je bio na tim spravama,kako se odrzava. Kaze pa to je isto kao vrtic?! Eto,jesmo lud narod...u vrtic moraju deca da idu,koja nemaju gde.ali bas u parkove ne moraju jos.I neka su nam uveli policijski cas...



Haha, pa Von bitan je rođendan. Mi imamo kod kumova slavu, ali mislim da oni nece da zovu goste. Ako zovu, necemo da idemo. Imamo i rođendan, ali smo se mm i ja dogovorili da ne idemo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:25:49   
flamingos
Može malo i da se sačeka sa rođendanskim slavljem.Von,bez veze,baš se mučiš.Znam taj osećaj.Ljubim te,budi dobro.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:26:15   
pari
Da,ni meni to nije ok a videla sam već najavu nekih igraonica da će otvarati... 

Ljudi misle prošlo je...mnogi nisu svesni...
Ja pričala sa mm...on bi da dođemo krajem maja ako uspemo...videćemo kako će biti

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:32:57   
Milena18
Dobro jutro!
Von, kod nas se juče skupila deca iz komšiluka, igrali se oko nenaseljene zgrade do 7 uveče njih deset_ak. Ja M nisam pustila, mada nije nešto ni insistirala. Neki od njih nisu ni iz naše ulice. Dakle,roditelji su ih pustili ne samo da se igraju sa drugom decom nego i da šetkaju okolo za vreme policijskog časa.
Kod nas izgleda padala neka kišica noćas. I sad je oblačno. Ali neće nas to sprečiti da idemo napolje.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:37:42   
Mirko Svirko
Dobar dan,zene. 

Ja sam umesila hleb. Rucak zavrsavam. Miris kafe se siri 👌Bivsa zena mm se porodila nocas i bas mi je drago da je sve proslo ok. Inace imamo dobar odnos. Von, mi smo bili pozvani na krstenje ali odlozeno je. Mada iskreno ne bi ni isli. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:47:01   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Dobro jutro!
Von, kod nas se juče skupila deca iz komšiluka, igrali se oko nenaseljene zgrade do 7 uveče njih deset__ak. Ja M nisam pustila, mada nije nešto ni insistirala. Neki od njih nisu ni iz naše ulice. Dakle,roditelji su ih pustili ne samo da se igraju sa drugom decom nego i da šetkaju okolo za vreme policijskog časa.
Kod nas izgleda padala neka kišica noćas. I sad je oblačno. Ali neće nas to sprečiti da idemo napolje.





Milena, imamo malu komsinucu preko puta zgrade. Koja se stalno mota u nase dvoriste i ako je od strane naseg komsije opomenuta. Juce se brecnula na mene kad sam je pitala sta trazi za vreme policijskog casa. Znaci ne mogu moja deca ni da pobegnu od nje. Jos dovodi decaka koji je miran kao bubica. Mota se oko naseg prozora i gleda sta rade Teodora i Sofi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:47:45   
Ivanka 75
Mirko, nek je sa srecom prinova 😊


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 10:59:55   
Mirko Svirko
He he, hvala Ivanka. 


Jao sto se meni ide negde... bas me smorio i policijski i sve. U neku sumu makar da izadjemo 😉

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 11:03:18   
mati
Joj Sanjice, meni nije jasno gde su toj deci roditelji. Moja prijateljica ima problem sa dvema devojcicama, same ulaze u dvorite, zovu roditelje i pitaju da bidu kod njih a niko ih nije zvao. Mislim, deca su to, ali one to rade po ceo dan, a roditelji na poziv samo odobravaju.
Kod nas je ociglesno postao trend da izlaze na krov, i stanari i ljubimci, to se sunca po ceo dan... Ali ono sto je strasno jeste da ima i male dece... A krov naravno nije ogradjen. I tako je na svim okolnim zgradama.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 11:06:54   
Sanjica26 RR
Mati, majka od decaka je kod decka. On je kod babe. Devojcici mama je kod kuce. Ma, vidi ona svoje dete, a odobrava. Svađala se sa komsijom kad ju je kritikovao. Ne vidi ona u cemu je problem. Pritom imaju veliko dvoriste.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 11:13:05   
nata11
Mame jel imate vi u steku za nedaj boze neki sirup za alergije? Nesto za eventualne ujede buba, alergije na hranu. 



_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 11:14:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

He he, hvala Ivanka. 


Jao sto se meni ide negde... bas me smorio i policijski i sve. U neku sumu makar da izadjemo 😉
Pridružujem se čestitkama.Da su živa i zdrava deca,ma čija bila.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 11:19:47   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: nata11

Mame jel imate vi u steku za nedaj boze neki sirup za alergije? Nesto za eventualne ujede buba, alergije na hranu. 



Imam aerius i kremicu sinopen za ujede. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 04/20
26.4.2020 11:20:06   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: nata11

Mame jel imate vi u steku za nedaj boze neki sirup za alergije? Nesto za eventualne ujede buba, alergije na hranu. 



uvek!
od Kad imam D uvek imam ili erijus ili ksizal

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Djurdjina ili Djurdja
pisuljica



Djurdjina (14%)

Djurdja (17%)

Nijedno! (69%)


Ukupan broj glasova: 160

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here