|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 9:31:56   
flamingos
Milo,pročitah,slažem se.Ako se ovako nasravi,neče da valja.Što kažeš-ljudi pucaju.Ne znam,valjda i tome dođe kraj.Moramo svi odgovorno da se ponašamo.❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 11:14:13   
Ivanka 75
Nek nadju sebi neku zanimaciju pa nece pucati po savovima. Muskarci nek poprave pokvareno i polomljeno po kuci, nek upoznaju malo svoju decu i popricaju sa njima a ne samo sa pajtosima. Zene vec imaju dosta posla.Njima treba oduska u svemu ovome.

Ne pucaju oni zbog korone nego iz dosade.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 11:17:57   
Mirko Svirko
Ivanka, slazem se. 

Mene ubija jedino sto stalno gledam iste ljude. Malo bi to da promenim. Da odem mzoda na mars bar su tamo zeleni i mali 😂😂😂😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 11:18:23   
ivaMark
Bravo Ivanka...Veliko bravo...nemam sta da dodam.





_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 11:29:40   
flamingos
Ivanka,svaka ti na mestu.👍


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 11:44:15   
Ivanka 75
Mudra sam ja... user posted image

Poremeceni i pomesani prioriteti... Kaze komsija juce kako posao lose ide zbog korone... Ode da kupi pivo dolaze mu neki... Pare za pivo imas a zena mu okupila decu iz ulice pa im deca slazu cepanice sto majstori istrugali. A onprekrstio ruke pa gleda, nadgleda. I kaze tesko mu. More mrs! Pa me jos pogleda malo besno kad sam mu rekla da mu ne bi bilo dosadno kad bi se privatio cepanice.
I jos ja donela palacinke a on se prvi vata za jedan. Nisu za tebe komsija nego za radnike user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 31.7.2020 11:46:04 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 11:58:24   
Milena18
Pa ne pucaju svi po šavovima zato što ne mogu sa pajtosima da odu na pivo user posted image Ima i onih koji nisu mesecima videli roditelje jer žive u inostranstvu i iz Srbije ne mogu da se vrate tamo gde žive i rade. Ima i male dece koja su usamljena i kojima je teško objasniti zašto ne mogu da se druže. I ljudi koji imaju hronične bolesti pa strepe. Nije to baš sad samo da nađeš zanimaciju i sve super. Možda se kod nekih radi o dosadi, verovatno da, ali svima nam ovo utiče na život i psihu na mnogo dublje načine.

Duškić, kako su tvoji? To o svojoj rođenoj sestri i njenoj porodici pišeš?

< Poruku je uredio Milena18 -- 31.7.2020 12:06:14 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 12:06:31   
Misha i Ljisha
Bogme po savovima pucaju mnog. Sbet ide na reset_ izgleda. Evo plastiku nece niko vise da reciklira. Cena nafte je pala. Derivati iz koje dobijaju pvc jeftini. Znaci jeftinije im je da prave novu ambalazu nego da recikliraju. Firma greenet  se ugasila oni su reciklirali i td. Znaci mnogo problema korona vuce sa sobom a bice sve gore. A svet po svoj prilici ni ne treba da se vrati na staro jer ono staro nije bilo normalno


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 12:30:57   
Ivanka 75
Ni ja nisam majku videla od oktobra pa cu tek sad. Sve nas je korona poremetila.
Sto se male dece tice necu da komentarisem. Nek i njima malo bude dosadno i nek nauce da se sami zabave.

Ispade da na sve imam repliku user posted image

Samo zato sto mislim da je svet zaglibio previse poslednjih deceniija pa mu treba premoscavanje na drugi kolosek.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 12:34:36   
Mirko Svirko
Ja sam milena iz tog razloga i pukla totalno. Tata mi je u insostranstvu. Oatali su baka i deka ali stari. Pa se plasim i za njih. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 12:39:56   
Ivanka 75
Svi smo pod stresom, i brinemo za nase najblize, ali da pucam zato sto je situacija takva kakva je... Necu to sebi da dozvolim.

Od nase brige nemaju oni nikakve koristi, treba sacuvati zdrav razum u ovom ludilu. I cuvati se, i paziti.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 12:49:43   
Milena18
Mirko, mogu da zamislim kako ti je.
Nije dosada i usamljenost jedno isto. Nije ni mom detetu dosadno, igra se i sama i sa nama. Ali ona ima četiri godine, nekoliko meseci bez kontakta ili uz vrlo ograničen kontakt sa vršnjacima je predug period. Ne kažem da ne funkcionišemo, solidno nam ide, ali to nije ono što je u čovekovoj prirodi i što je dobro za njegovo mentalno zdravlje. Ivanka, čekam repliku user posted image Zezam se, vidim da drugačije razmišljamo o ovom pitanju, i to je ok.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:01:17   
Ivanka 75
Sve će ovo doći na svoje mesto, čovek je prilagodljive prirode pa samim tim sve prebrodi. Ostanu sećanja.

Ja sam se na početku mnogo sekirala i paničila, brinula za majku, za sestru, za opstanak svih. Ali, ja lično im ne mogu pomoći. Moja majka je sama odlučila da ostane u drugom gradu, a za 7 dana puni 70 godina. Najlakše mi je kad je sa mnom ali šta je tu je. Plaćam joj račune, šaljem novac kad treba.

Ne mogu da promenim nešto što u ovom trenutku, samo od sebe, ne dozvoljava promenu. A to je postojanje korone. I postojaće aktivno još bar 2 godine. I maske će se nositi još bar godinu dana.

Druženje sam stavila u drugi plan.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:01:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ni ja nisam majku videla od oktobra pa cu tek sad. Sve nas je korona poremetila.
Sto se male dece tice necu da komentarisem. Nek i njima malo bude dosadno i nek nauce da se sami zabave.

Ispade da na sve imam repliku user posted image

Samo zato sto mislim da je svet zaglibio previse poslednjih deceniija pa mu treba premoscavanje na drugi kolosek.
Ivanka-u skupštinu,za poslanika.👍Menjaj profesiju.Šalim se.Svi imamo svoje mišlhenje i svoj stav o svemu,oa tako i o ovoj situaciji.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:08:13   
dunja RR
Mili, od moje knjigovođe sestra radila test i pozitivna, pisah. I rekli joj pravac kući, al nemojte sada da perete prozore jer eto., kući ste, ne idete na posao. Ne, ne treba da tražite zanimacije po kući u smislu šta ću sada da poradim. Lezite, odmorite, povratite snagu, vitamini, zdrava ishrana. Inače, ima blage simtopme i pluća su čista.
A njenoj sestri ( mojoj knjigovođi), posle dva dana, kada je otišla u istu Covid ambulantu i rekla da ima simptome, da je set_ra pozitivna i da hoće i ona da se testira, rekli, nema potrebe da vas testiramo,pozitivni ste sigurno jer živite sa sestrom, ali stavite masku, i možete na posao.

Znači ista ambulanta, dve priče, naravno, kao što i ti kašeš, treba da se odleži te je i moja knjigovođa naravno kući, ne radi. Testrirala se posle privatno preko veze, i pozitivna, mada i znala je.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Ljiso, nemoj da se ljutis ali korona mora da se odlezi ma koliko slabi simptomi bili. Krevet, vitamini, tecnost dok se orgsnizam ne oporavi. Jako iscrpljuje a jos uvek se ne zna koje sve dugorocne posledice ima a po svoj prilici ih ima i to na vecem broju sistema organa...





< Poruku je uredio dunja RR -- 31.7.2020 13:10:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:08:14   
Ivanka 75
Flam, onih dana kad se nisam ovde oglasavala, svašta nam se izdešavalo, shvatiš da si u nekim situacijama nemoćan, ne zavise ishodi od tebe.

U sred moje tuge i rastrojstva kaže moja drugarica "kako ću sad na Zvezdine utakmice, one me drže u životu"!!!! Ej bre!

Ne drži te porodica, dete koje polazi u prvi razred, otac, majka, brat koji treba ovih dana otac da postane, nego baš Zvezda!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:16:59   
Sanjica26 RR
Moja drugarica kaže da mora da ide na letovanje, makar u Albaniju. I ide🤣 u međuvremenu ide po kaficima, ide na bazene.


I pre neki dan mi kaže posto ide na letovanje mora da se pripaze da ne dobiju koronu, pa da im propadne letovanje. A pre toga je nije bilo briga. Hodala bez maske, isla na mesta gde ima previse ljudi 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 31.7.2020 13:18:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:19:16   
Misha i Ljisha
Sveki i njen momak su isli u Grcku na dve nedelje. Taman otvorili granice odose. Vratili se oni zatvorili granice 😁 ali morali su otici. Ljudi su cudni. Bas sto kaze Ivanka Zvezda te odrzava??? Majke ti? Al dobro sto ljudi sto cudi. Ne vredi sw vise ni iscudjavati


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:25:02   
Ivanka 75
Bahatost pa to ti je.

Ja to tako vidim.Umesto da se uzmu u pamet da zajedničkim naporima što pre dovedemo situaciju u koliko toliko normalno stanje, pojedinci su i dalje sebični.

I rest my case user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:44:16   
Misha i Ljisha
Kaze drugar ide iz Beca i slusa razgovor 4 gospodje. Pita jedna jel su obavezne maske u bysu pise tako. Kaze druga ma jok bre idemo kuci. Kaze treca ma mi smo pametan narod koje bre maske 😂 kaze gospodja br jedan jos dve godine pa penzijA pa da se vratim u Srbiju a austrijancima nek neko drugi radi 😂 eno Kurc ce zaplakati za njom.


Mi smo najpametniji. Sindrom svi Srba globalno

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:45:28   
Sanjica26 RR
Evo moje komsije dosle iz Beca ne nose maskeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:49:21   
Misha i Ljisha
Haha mozda su ti iz busa haha...ma haos. Ali to su sto ja kazem ovi "novopeceni" i ovi  sto se sako sa Srbima druze i nikad ni jezik ko svet nisu naucili. Ovi nasi sto su tako 40 godina ili nasi akademski gradjani su vec druga prica. Samo nazalost oni jadni uvem u senci ovih "pametnih" 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:50:33   
flamingos
Joj Ljisho,čudnog li naroda.Sanjice,ovde retko ko i dolazi iz inkstdanstva.Ni kumovi nisu došli.Komśinica dolazila iz Italije,kad se vratila u karantinu bila 14 dana,radila test(negativan je),i tek tad je primili na posao(čuva jedno dete,radi kod jedbe bake i na još par mesta).


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:52:55   
Mirko Svirko
Ok je sve. Ljudi su zeljni. Ali mogli bi u toj zelji da se paze?

Pa i meni se ode na more.Spremila sam maltene sve z aovu godinu. Detetu uradili pasos i sve. Ali ne zelim da se vratim i zaglavim ko zna gde i ko zna da li ce mi neko tamo dati i casu vode.Zato bolje da.se sada malo primirimo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Korona virus - 2. deo
31.7.2020 13:53:17   
Sanjica26 RR
Ovi su dosli na nedelju dana i potegli pitanje oko interfona. I evo sad ce da prikljuce u njihov ulaz. Dolaze dva puta godisnje i zapelo im sad za interfon.
Nama ne treba. Mirniji smo bez interfona

Ljiso, jedna je gospodja a druga je porodica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here