|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 12:52:21   
Mirko Svirko
Pari, i ja volim miris,boje more i onaj zvuk talasa.. poneki galeb.. E videla sam to sa slicicama. Bravo za vas! ❤❤❤

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 14:10:19   
vonavoj
Zvala sam drugaricu koja radi na urologiji,koja me i odvela..kaze dr da odavno nije video da je nekome toliko slepljen,zato ga toliko i boli...pa kad mu mm nista nije navlacio.

Procice za par dana...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 14:22:22   
Ana RR
Von, ne znam čemu žurba sa tim. Marko je tek sa 7 godina prevukao skroz. On doduše ima jako zategnutu kožicu, nema viška pa je teže išlo. Jednom, imao je oko 3 godine, mu je pedijatar naglo povukao i pocepao, napravio nam je problem koji smo jedva rešili. Marko je povraćao od straha kada se spomene pranje piše. To je bilo jezivo, dete se trese, plače, povraća... I kožica se opet slepila. Tako da ne vidim razlog za žurbu, to se toleriše i do 8. godine a svakako je najbolje kada sami to urade.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 14:55:37   
vonavoj
Konsultovala sam se sa drugaricom koja bas radi na urologiji,ona je svojim sinovima sa godinu dana resila to..i kao bolje dok su mali,da nemaju traume.

Njemu se ni mm nije izvlacila kozica. Reko sta znam,da ga neko pregleda,zato sam ga odvela. I napravila problem😔😔😔

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 15:06:31   
mati
Zdravo majke... Da se ne ponavljam više, al ovo vreme je katastrofa...
Ah ta pisa, nisam pametna. Mladjem M je bas malo faliko, pa ga ja nisam kontrolisala i opet se prilepilo. A stariji sam povlaci, nije do kraja, ali se sam tusira i uvek ga podsetim, mada je on bas poslusan za takve stvari.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 15:08:58   
Ana RR
I mi smo bili kod urologa sa 3 meseca pa sa godinu dana, rekli da povlačimo i povlačili smo. Ali ne treba na silu, ima rešenja a ima i vremena.

Jbg, da prođe što pre.

Mati, i ovde je šućmurasto. Hoće kiša neće kiša. Trenutno ima sunca malo ali bre u kući mi je hladno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 15:21:32   
vonavoj
Ma mi njemu nismo ni malo povlacili..bojali se..😔

Evo place i piski,ali ajde,danas i piski,juce nije uopste.Moram da idem na dodelu auto sedista,on kilav,ja kilava..mm ne stize na vreme..aaa..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 16:00:29   
Mirko Svirko
Nama se sada povlaci do kraja. 

A tafa kad je pedijatar na nekom pregledu povukao bilo je bolno. M je imao oko 2-3 god. Sada i sam pere. Tusira se sam. Ja budem tu za svaki slucaj posto voli da pravi neku smicalicu ali povlaci sam. 
Mi bili da vozimo trotinet. Pa malo trotinet malo bajs. Poceo pljusak usli unutra taman rucali a sad sunce.. bas uzasno vreme.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 16:23:27   
pari
Mi bili malo napolju, ja videla crne oblake i kao ajde da krenemo i dobro smo uradili...sad bas pada...


Za pisu ne znam ni sama, svi govore razlicito. 
Ja napravila mini cheesecake-ove u onim dm korpicama za subotu za rodjendan, a sutra cu tortu. Ako uspem sve da spakujem u frizider posto je uzasno mali...
Meni T zaspala tek pre pola sata, ne volim kad tako kasno zaspi...ali sta da radim...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 18:05:15   
Mirko Svirko
Moj M zaspao oko 17h  i sad ga budim da ne spava previse pa da onda veceras zurka.


Pari,kakve su to korpice i taj mini cizkejk?Jel se korpice kupuju one jestive ili neki drugi nacin?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 20:54:23   
pari
Mirko, ja sam kupila one šarene korpice pa u njih stavljala sve što i u običan čizkejk, samo u male porcije...čisto da bude simpatičnije.


Mi se videli sa kumovima od mm, prošetali se malo, deca se igrala. Išli posle i do radnje i evo tek sad večerali.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 22:58:02   
Šmizli
Pozdrav mame....Mene nije bilo od kad sam se porodila a to ce jos malo biti 11 meseci.....😁😁😁Sta cu nemam vremena......😁😁 Koliko dugo nisam posecivala ovaj sajt cudi me da nisam zaboravila lozinku ....A nisam zaboravila ni vas.😁....Kad bi bilo pametno izbaciti nocni podoj....beba puni 11 meseci  uskoro....?


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 23:15:14   
malena39
Pari, zanima me samo kako si uspjela da ides tako brzo? Pitam zbog mm koji treba da ide tamo ali nema ni nagovjestaja da otvaraju granice. Sa Kanadom i Meksikom otvaraju tek krajem juna. Ajde odgovori mi ako ti nije problem, mozes i na pp. Pozdrav svim ostalim mamama 


(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 05/20
28.5.2020 23:37:29   
Mirko Svirko
Moja drugarica  je stavljala u obicne providne case kako bi lepo i videlo prvo braon ona plazma pa beli fil pa crveni.


Inace, sta radite zene?
Za nocni podoj je neko pitao,  ja sam M izbacila posle 13-14 meseci i dala dudu i zeznula se jer sam ga poslee teze od dude odvikla.Javice se mozda neka mama koja doji i ima neki prikladniji nacin od mog 😉

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 8:01:55   
jess021
Dobro jutro!

Evo pijem kafu i razmisljam da li da pristavljam rucak ili jos da lezim🤣Ako ce kisa, ne moram da zurim. Htela bih da pravim kolac, ali nemam mikser pa razmisljam gde da pozajmim. Inace, prognoza kaze kisa ceo vikend 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 8:22:21   
pari
Mi sinoć kasno zaspali, ali ajde do 8 su spavali...kasnije ćemo napolje,predviđaju već od podne kišu :( ovih dana svaki dan kiša...

Danas pravim tortu za sutra. Ručak ću isto u nekom momentu. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 8:33:20   
jess021
Pari, kakvu tortu pravis?


Ipak sam pristavila rucak, nije bas toliko oblacno😊

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 8:33:24   
mama Jo
Pozz mammas. Citam, pratim, nikako da pisem.
Mene opet neki premor uhvatio, nesto sam 100 na sat vec dve nedelje. Stize mi mama danas, bice za vikend tu, nadam se da cu uspeti malo da odanem, iako sam svasta isplanirala da radim, u nedelju mi je rodjus pa i tu hocu svasta da spremam, vbice moji i zaova na rucku. Ali dobro, bar ce mi ona decu pricuvati. I tako. 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 8:50:02   
emicaa
Dobro jutro,srecko i ja skoro dosli kuci.Odveli Dodu pa set_ali.Kao prebijena macka sam,samo krevet vidim pred ocima



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 9:00:09   
Mirko Svirko
Pari, kakvu tortu spremas? 

Mama Jo, rodjendanko, kakvu ces ti torticu?Moj sin jos spava. Ja popila kafu, sredila jednu sobu.. a on i dalje spava. Ukljucila masinu,  a on i dalje spava 😲

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 9:19:49   
Ana RR
Dobro jutro. Ja sedim u haosu, u dnevnoj sobi nam je i trpezarijski sto, jedan donji element od stare kuhinje, na njemu mikrotalasna, šećer, kafa, čaše... na stolu sudovi... mm otišao da kupi neke bešumne cevi za kanalizaciju user posted image kažem mu juče, jbt ko bi razmišljao o bešumnim cevima za kanalizaciju sem nas user posted image nije ni čudo što nas sve košta bar duplo skuplje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 14:56:29   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Vidim lepih vesti na rr. Sjajno.


Ja kkupila bajs pa se vec danima samo vozikamo. Jutros smo od 9 do pola 12 bili na biciklovima. Isli do igralista mesare prodavnice na nasip na Dunavu pa kod babe. P se jako svidja da ga vozam. Imali smo korpu ali nismo mogli da je montiramo na moj brzinac pa sam kypila najobicniji city bike bez brzina onako fensi zenski crven sa korpom 😂 i vozamo se ko poludeli

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 15:45:47   
Ana RR
Ljišo i ja imam takav bajs ali sa brzinama - krem sa trešnjicama i pletenom korpom user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.5.2020 15:46:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 16:03:41   
pari
Kod mene sto peripetija...

Jutros shvatim da mi ne radi ugradna ploča, smorim se, pozovem majstore pa servis...ispostavi se da je pod garancijom...pa kao ne može pre ponedeljka i na kraju me nazovu i ipak dođu u roku od 15 min :) popravili za 5 min.E a onda torta, kore ispadnu super a ganaš baš redak i ja ga budala prelijem preko kore,sve mi iscuri van obruča i sad ne znam šta ću...ne znam ni kako da odvojim tortu od papira koji je natopljen ganašom :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 16:14:07   
vonavoj
Bravo za bicikl. I mi uzivamo.

Mnogo sam besna na sebe zbog povlacenja pise,ne odvaja se od mene,a trpi da piski..pa onda nece i krece urlanje,bacanje...stavim ga u kadu,izlazi na glavu...Sutra mu je rodj,u ponedeljak krece u vrtic..nadam se da ce ga proci.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here