|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 16:17:32   
Ana RR
Pari, ganaš će se stegnuti i torta će biti sočna user posted image on i jeste redak ako ga odmah prelivaš. Samo ostavi tako da odstoji i sutra skini obruč, odvoj papir i vrati obruč čisto da ti drži tortu zbog puta.

Von, mi smo nešto mazali tada kada je Marka bolelo, ali ne znam šta beše - možda gentamicin mast? Ili tako nešto, jbg ne sećam se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 16:23:00   
Mirko Svirko
Von,  daj mu nesto za bolove. 

I mj smo mazali posle 5 dana didermal. A pre toga cini mi se triderm.Ali bolje se raspitaj akd vec imas drugaricu na urologiji.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 16:32:36   
vonavoj
Dr je rekao samo bornom kiselinom da ispiramo...

Aaaaaa.potpuno sam luda.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 16:38:10   
Mirko Svirko
Pa ispirajte onda.

Jel mu dajes nesto za bolove?Jel ti dozvoljava da povlacite?Ja sam jedva tada povlqcila posto ga je bolelo.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 16:44:45   
vonavoj
Danas my nisam dala.juce jesam brufen.

Sad sam zvala njegovu dr,kaze chloramphenicol za oci...Ma kakvi da mi da,otima se,ja mu drzim noge i ruke..mm povlaci.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 20:55:39   
Mirko Svirko
Mi dosli kuci, vpzikali i vozikali..

Sada mi dosli svekijevci 🤔
I eto sada pijemo kafu. I sisali smo se jupiiii ☺
E jeste Von i hloramfenikol smo mazali. Posle budr obako zamasceno i posto je unutra mi se tada upalsili kao neki gnoj a to je bila ta mast. Pa onda ispiras sa bornom.Procice i to. Polako...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 05/20
29.5.2020 21:01:14   
flamingos
Von,držite se.Šta radite ostale mame?Meni dolazila komšinica,sto godina se nismo videle.Sad ksfenisasmo,ispričasmo se i ode.Da odgledam serije.Iskokala sam kokice,pa izvolite.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 3:25:40   
smeško
Von, srecan rodjendan!!!

Samo da ti napisem da potapate pisu u caj od kamilice. I namazi mu gentamicin slobodno, to se maze na pisu pre nego hloramfenikol. Ali, nemoj bornu kiselinu ona mnogo pece, kamilica je mnooogooo bolja i kod smirivanja bola, nadrazaja i bakterija. Ljubim te, proci ce, mada ni ja ne vidim zasto toliko agresivno povlacenje odjednom.Pari, primice se put. Jos malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 9:04:21   
mama Jo
Von, kako ste?

Pari, koju si tortu pravila? Ja ne znam koju bih mogla sutra, trazim neki dobar recept.
Danas planiram svasta. Nikako da pomeerim svoj ritam, da legnem ranije i ustanem ranije. Kako god da okrenem ne uspem pre ponoci da legnem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 9:08:19   
Ivanka 75
Von, bas se muci maleni😔Ne znam da li bi smela neku mremicu za, ojede da mu mazes da smiri malo to. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 9:18:48   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Von, srecan rodjendan!!!

Samo da ti napisem da potapate pisu u caj od kamilice. I namazi mu gentamicin slobodno, to se maze na pisu pre nego hloramfenikol. Ali, nemoj bornu kiselinu ona mnogo pece, kamilica je mnooogooo bolja i kod smirivanja bola, nadrazaja i bakterija. Ljubim te, proci ce, mada ni ja ne vidim zasto toliko agresivno povlacenje odjednom.Pari, primice se put. Jos malo.



E tako je, tako smo mi radili. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 9:23:47   
Mirko Svirko
Dobar dan zene.Ja dosla sa pijaca, bila po voce i povrce.Malisa spavao ali ostao sa babom. Von, srecan rodjendan. Kako ste danas? 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 9:26:57   
Ivanka 75
Von, tek sad vidim da je i rodjendan maljsi🎂🎂🎂🎂🎂 Srecan divan dan! 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 9:32:43   
Mirko Svirko
Von, srecan rodjendan.

Pari,srecan rodjendan. ❤❤❤🍰🍰🍰


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 9:55:13   
vonavoj
Hvala devojke!

Smesko,hvala na savetu,probacu..mada ne da da mu pridjemo,tj pisi,ne znam kako da ga potopimo🤪Jos danas imamo goste,bice veselo.Ja ustala sa glavoboljom,normalno,jer imam...grrr..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 10:06:36   
mama Jo
O i ja tsk sad videh za rodjuse, Von, pari srecan divan dan malisanima. 💖

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 10:07:10   
smeško
Sipaj u lavor i neka sedne. Ne moras da diras i nemoj, to ga stravicno boli. Kamilica se koristi i za balanitis npr i fenomenalna je.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 10:14:18   
flamingos
Von,Pari,srećan rođendan mališanima.Živeli!❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 11:01:41   
Mirko Svirko
Mi smo i gazicu natopljenu kamilicom umotali oko pise.

 Procice ali jako boli. Znam po mom sinu. 
Ja taman okacila ves i krece kisa. Sreca ne pada na ves  jer imamo nastresnicu.
I da spremam rucak vec jednom.. samo se muvam..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 11:06:27   
smeško
Pari, srecan rodjendan!!!!


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 11:16:21   
vonavoj
Pari,srecan rodjendan i drugarici! 

Moj je mali ranjenik,ne izlazi nam iz krila..obesi se i sekama,da ga nose..kilavci myski.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 11:32:45   
flamingos
Von,duša draga,puno ga ljubi.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 11:44:11   
Misha i Ljisha
Ajte rr mame. Vi ste moje "biracko telo" haha stavila sam.link predavanja u temu pohadjanne nastave online. Svako moze 3 glasa da mi dodeli


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 11:47:08   
smeško
Moze, Ljisho!

Von, to stvarno boli. Dusica mala.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 05/20
30.5.2020 11:52:34   
jess021
Drugari, srecan vam divan dan!!

Mm i deca otisli napolje, ja vezbala, kupala sr, prala kosu, sad drzim masku na licu😁
Jutros nam je bio majstor, pa sad cekamo da nam javi cenu. Cini mi se da ćemo se dogovoriti. I kod nas ce kisa, moramo isplanirati poslepodne 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here