|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 9:40:01   
smeško
Dobor jutro!

Pijem kafu, pa kod veta vodim macu moje mame, pa u nabavku dnevnih potrepština i poklona za rođendan. I mi smo dobili novu macu, svi smo odmah bolje raspoloženi.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 9:40:47   
pari
Smeško, dugo te nije bilo...kako ste? Super za macu :)



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 10:06:04   
flamingos
Sneško,bravo za macu.Hajde kuvam kafu.Sve ispazarih,uplatila sam knjige detetu.Kasnije da sameljem orahe i keks.Lepo vreme.Posle nsatve,kad A napiše domaći da prošetamo malo.Mm ode do pijace po ribu,da poruči da mu očiste,isparčaju i samo preuzme.Naravno,kupih kvatro sladoled-ne pijem alkohol,nisam pušač-sladoled i kafa su moj porok.😀


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 10:07:30   
emicaa
Jutro mame,mene zeludac muci kao i obicno.Ruzno sam sanjala i bas sam smorena cijelo jutro



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 10:15:40   
pari
Joj emice, razumem te skroz...mene nekad drži utisak o snu ceo dan...probaj da skreneš misli...odradi neke vežbe disanja,taman i za želudac da ti pomogne...

Flamingos,vredna si :)
Mi ćemo uskoro napolje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 10:19:18   
smeško
Pari, nemam pojma. Po ceo dan se bavim nekim domaćim zadacima, N ima puno novih lekcija koje se ne poklapaju sa nastavom na televiziji. Uz to ide i domaći, a ja mu ne dozvoljavam pristup telefonima i kompjuterima, toner mi se istrošio i još ne kupih drugi. Tako da mu sve ja diktiram. I to baš traje. M ima domaći koji vaspitačice šalju svakog dana. J teram da vežba sa mnom da progovori...Mm ide u nabavku, ja sam sa decom. Ciklus mi se poremetio nešto ovog meseca i kasni već 10-ak dana. Radila dva testa i negativni su, ali se i dalje plašim vanmaterične. Uzmemo macu, ona dobije urinarnu infekciju prvog dana kod nas, kaže vet od stresa. Posle je J slučajno zgazi... user posted image Baš je ludo kod nas. user posted image Kasnije idemo u nabavku za slavu, pa ćemo zvati moje da siđu u dvorište u sredu. Meni nedostaje onaj deo kada ispratim mm i dečake u crkvu na službu, sa korpicom. Sve ostalo mi je relativno, bar me to uopšte ne dotiče. Bar nešto. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 10:20:59   
flamingos
Pari,hvala,moram.Lepo se provedite.Ljubim vas.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 10:26:16   
smeško
Flamingos i vama je slava u sredu?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 10:41:53   
flamingos
Da Smeško.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 14:30:08   
pari
Von, kako je prošlo?


Mene jako desni bole,baš jako...ispiram hidrogenom, sad ću propolis da štrcnem...Dešava mi se da stiskam zube noću plus imam kamenac i eto, desni stradaju...To me baš remeti tokom dana, non stop osećam tu tupu bol, kljuckanje :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 15:00:55   
flamingos
Pari,baš nezgodno.Hajd da što pre prođe.Evo ja sam koje šta završavala,dete napisalo domaći.Sad sedoh malo,pa odoh-da nastavim gde sam srala.Nema ništa od šetnje.Razduvao se neki hladan vetar.A jutros bilo lepo.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 15:41:23   
vonavoj
Evo me,postigli smo dogovor.da ove nedelje ne radim,sledece krecem,u zavisnosti kako se M bude adaptirao,kad njega yzmem iz vrtica,dotle radim..sreca sve mi je blizu,posao,vrtic,kuca.Bas sam se umorila..svi ocekuju sad od mene...i direktor,kolege..a meni treba ipak malo vremena ..zatrpan mi komp,desktop..znaci ludnica..mail isto...joj,dok to sve organizujem..ali polako...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 15:51:33   
flamingos
Von,super kad ste uspeli da se dogovorite.👍


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 16:24:50   
mati
Zdravo majke.
Von, bas je super sto ste uspeli da postignete dogovor...
Ja sam umorna, i glava me boli, odvikla sam se od ustajanja.
Smesko mislim da je svuda tako, ucitelji teraju po svome, tj lekcije koje su po redu, a na TV - u drugacije, rade iznova. Nista se ne poklapa. Ma samo da se zavrsi i ta skola.

< Poruku je uredio mati -- 4.5.2020 16:27:00 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 17:14:07   
Misha i Ljisha
Dobar dan. Nama majstor tu za prozore. Sprat sredjujemo.  Nisam stigla danas do prodavnice a nisam htela sa decom da idem. Mm radi pa ne znam ni da li cu i sutra. Srecom.imam svega. Mada htedoh neke kolace falice mi mleka al dobro nekako cu se snaci. Ja treba veceras da zaginem za NL. Da zavrsim za sutra a sutra imam i nastavu. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 18:18:15   
emicaa
Von a ne mozes od kuce raditi?

Ja sam isla danas doktoru,fanima imam bolove u zelucu,uz to se stomah naduva da je strasno za vidjeti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 18:50:32   
flamingos
Emice,jesi li dobro?Šta kaže doktor?


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 19:23:09   
Duškić
Emi, javni sta su tu rekli? Gde ste mamite, ja danas radila.
Sta rade druge mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 19:30:01   
vonavoj
Ne mogy emice nista od kuce,racunovodstveni program,placanje, dokumentacija,sve je u firmi..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 20:13:10   
pari
Dobro je von, biće to sve u redu, polako, jedno po jedno. 

Mi bili baš dugo napolju popodne. T pala na nos,skroz joj je crven :( ali dobro je. Napravila sam granolu konačno...uvek je kupujem, ća ustvari je užasno prosto da se napravi. Desni me i dalje bole :(Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 20:15:28   
ivaMark
pari, a zalfija? Sta ti je stomatolog rekao zbog tih bolova? 


von, super...sad bez nervoze, znas na cemu si.
Ovde je skoro sve otvoreno, drugi dan bez pozitivnih.
Sredili su mi danas bajs i sutra krecemo u akciju...Ofarbala sam se iz nijansirane plave u ljubicas_tu 😅😅

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 20:25:44   
pari
Wau, super za boju! Daj neku sliku u temi Frizure :)


Zubar kaže da je verovatno upala, da ispiram...ona ne radi do 18og...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 21:27:31   
mati
Pari, jel joj je puno crveno? Dusica... Uzmi za desni neku mast, ja imam Gingival, nisam mazala, pu, pu, ali stariji M jeste par puta kad mu se upale desni. I pomagalo je.
Iv, bas hrabro za boju, ja volim tako jake prelaze, tj, sisam se da se primeti i farbam se da se primeti. U srednjoj sam tako iz plave(pola kose je bilo plavo), presla u ljubicastu. Zvali me Bubica, po B. Miranovic. user posted image
Ja se komirala, dok se vratim u kolosek proci ce par dana...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 22:11:56   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Nisam se javljala ceo dan. Bas sma bila u poslu. Ceo dan nisam stala. Slala deci lekcije.

Vodila sam devojcice na sisanje, pa u biblioteku. Posle mi je dosao brat poslom neplanirano. Sad smo se sve tri ususkale i svaka cita svoju knjigu. 
pari, poljubac za medenkicu. mati, znaci danas je bio prvi dan na poslu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 22:28:45   
Mirko Svirko
Dobro vece, zene.

Kako ste?Von, suoer sto ste postigli dogovor. Pari, kako je detence sada? Zastto te toliko muce desni, nisam bas razumela?
Ja danas zasadila jos neke muskatle. Mm bole ledja, u poslednje vreme sve vise i vise. 
Flamingos,uzivajte u sladoledu. A kad smo vec kod toga,  da li mogu ja sada da dajem normlano sinu da jede sladoled? Ni pre toga mi nije nesto jeo jer vecito neke upale krajnike. Ali sada ih nema.. kapiram da bi smeo ds jede normalno????

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here