|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 22:39:53   
flamingos
Mirko,mislim da možeš da mu daješ sladoled.Prošlo je dosta od operacije.Mi obožavamo sladoled.Kupih i Eskimka,mutiću ga kad prođe slava.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 22:51:10   
vonavoj
Naravno da sme da jede..upale nije imao od sladoleda. A znas da posle operacije krajnika i ide sladoled.

Bas sam umorna,a nisam jos legla..oko vrtica nas cimaju,te potvrde iz firme,od dr..ludilo mozga,za petak hitno,a kod dr prvi termin u petak u 17h. .ne zna se koje vaspitacice pocinju,sve one koje imaju neke bolesti nece raditi...ma vazi,ko pita kod privatnika da li si rizicna grupa,.odlepila sam.Ok,hoce li im sad pisati bolovanje,posto 2 meseca su dobijale platu a nisu radile a godisnji im ceo ostao...Sve koje imaju pritisak su rizicne.ma vazi..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 05/20
4.5.2020 23:21:56   
Mirko Svirko
Pa i ja mislula ds mzoe sve to sada normalno. Ali bolje da pitam.. 

I nas je zvala vaspitacica, ali ne znam koja ce kod nas krenuti da radi. Kao svaka grupa kod svoje vaspitacice. A u nasoj grupi 3 dece.. posto deca ciji su roditelji nezaposleni nemaju potrebe da idu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 7:17:49   
flamingos
Dobro jutro.Hajde da pijrmo kafu i odoh u kuhinju,da pripremam sve što je potrebno za  slavu(tortu,baklavu,slavski kolač,skuvam žito itd)kuvam ručak itd.Dunja,srećan rad,tebi i svima loji sutra slave,da u zdravlju dočekamo sutrašnji dan i našu krsnu slavu .Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 7:21:29   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.


Von samo se set_i da ja radim sve vreme od kako se P rodio. Znaci moze i gore heheh ti si bila 2 god na porodiljskom. Izes ga potvrde uvek traze. Bice sve to ok.
A inace smorise nase vaspitacice sta da radimo sa njima tokom panfemije. I svi salju slike kao domaci fora. Ja utisala grupu ne treba mi 300 sluka tudje dece. Tako da verovatno i one na neki nacin radeni pisu izvestaje. I ko zna sta su im dali. Besposlen je onaj koji ne mari kao ona tvoja sta ti dodje uvek se zeznem jetrva? Nemam pojma 😁 
Mi i danas majstore opet imamo. Ja NL danas treba da dovrsim. I plus imam nastavu. Crcu i nemam pojma kako cu. 


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 8:13:56   
emicaa
Napisem post i tup ode 😤

U stanu pored nas dizu podne plocice,jutros kad je busilica ili sta li vec dreknula tako smo mi poiskakali iz kreveta.Dao mi doktor neke tblete za zastitu zeluca i smanjenje kiseline a pored tog trebam poslati uzorak stolice.Ako to bude uredno a tablete za dvije sedmice ne pomognu onda moram na gastroskopiju

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 9:02:25   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam grozno spavala. Deca jos spavaju. Mm je na poslu. Sad sve po redu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 9:06:29   
vonavoj
Jutro.

Pijem kafu,grasak gotov,sad redom,sto kaze sanjica,masina za ves,sudje..Oko 11 idemo napolje,da iskoristimo lepo vreme i jos par dana dok ne krene realan zivot🤓Emice,da nemas helikobakteriju,to moze i iz krvi da se vidi? Mozda ti je od stresa.Ljisho,zaova😂Znam da su i vaspitacice radile,salju nam svaki dan,ali budimo realni😂2h dnevno im ode. Skinu sa neta i posalju,pa pogledaju😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 9:11:58   
Ivanka 75
Von, i mene cekaju masine... Da pozurim malo...


Ja da budim Ivu, da doruckujemo pa da proset_amo malo pre nego sto ja podjem a njoj pocnu casovi.
Cela me prostiranje vesa... Mrzim... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 11:06:40   
ivaMark
Dan svima,


pari, nemam pojma kako da postavim fotografiju, preko telefona sam...probacu kasnije da prebacim sliku i ukljucim laptop, jer nam stoji, ne koristimo ga. Oblacno, tmurno....L se igra, J uci...ustali u sedam...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 11:33:49   
emicaa
IvaMark preko nove verzije je dosla lakse postaviti fotografiju nego prije.Direkt ovde je postavljas,ne treba slikomat ni bilo sta drugo.

Von pretpostavljam da ce se vidjeti u uzorku ako je bude,nije mi htjeo uzeto krv 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 11:54:34   
Sanjica26 RR
Ivamark prebaci na mobilnu verziju, pa postavi fotografiju. Imamo temu frizura.


Zavrsila sam osnovne stvari, a rucak jos nisam stavila. Malo da uzivam na terasi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 13:45:39   
Misha i Ljisha
Ja danas radim a jos nijedan cas nisam postavila 😔 evo rucak i d domaci oko P ceo dan i kuce. Postavicu kad mm dodje s posla. Jedino resenje mi je da trujem P tabletom ili mobilnim a to mi ne pada na pamet. Bio i majstor. I prodje dan

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 14:53:39   
Milena18
Dobar dan!
Emice, nadam se da će ti biti bolje od tih tableta pa da ne moraš na gastroskopiju.
Von, super što ste se dogovorili i što ne moraš ove nedelje da ideš.
Mi išli danas kod sveki, prvi put posle dva meseca, a nismo joj rekli da dolazimo, baš se obradovala.
Ljišo, dobro je da možeš da postaviš materijal kad ti odgovara. Mm drži časove preko Vibera po rasporedu koji je važio dok su išli u školu,biće mu zeznuto kad ja počnem da radim sledeće nedelje a M kod kuće. Ali dobro, to je valjda samo do kraja maja.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 15:17:22   
pari
Milena, kako si ti?

Moji me pitaju da li cemo doci sad u subotu kod njih, a ja nisam pametna, sludjena sam potpuno i vise ne znam ni kako da se ponasam...Mene i dalje rasturaju desni...lupila sam gingival...valjda ce pomoci. Zubarka mi se sad javila, mogla bi da me primi sledece nedelje ali sta cu sa njih dvoje...Emice, nadam se da ce ti biti bolje. A ako ne, gastroskopija je ok, ali sa anestezijom iskljucivo.Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 15:19:35   
Sanjica26 RR
pari, a zasto da ne ides. To su tvoji. Ne mozes vecito biti u karantinu.

T uci, a ja citam nesto za skolu. Ovi dvoji su napolju

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 15:55:15   
emicaa
Pari ovde svejedno rade sa anestezijom ali bih stvarno radije zaobisla to.

Meni bila danas zaova,dva mjeseca se nismo vidjele.Da ste vidjele radosti kad su se djeca ugledala,a i nas dvije smo bas uzivale.Pari idite,uzivajte

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 16:05:42   
mati
Zdravo majke... Tek je utorak... Kad nisam radila nisam znala ni koji je dan...
Pari, a zar bas moras kod te zubarke? Mozda si navikla na nju, ali nije lepo da te pusti da toliko cekas sa bolovima. Gde su tvoji? Mozda bi mogla tamo kod zubara, taman ce cuvati decu. Ima sigurno neki dobar zubar.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 16:18:52   
flamingos
Milena,Emice,kako ste?Idi Pari,što ne bi išla?Nas dve prošetale do grada,da se dete izigra.Išle smo na sladoked.Sad peglam stolnjak.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 17:27:04   
smeško
Одврнух музику, деца се играју у соби са мацом. Ја спремам славицу. user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 17:45:11   
pari
U sustini nisam se nismo videli 2 meseca pa eto iz tog razloga...bojim se njih da zarazimo ili da se mi zarazimo...ali svakako ne mozemo da zivimo izolovani stalno...

A zubarka je super moja nego ceka zastitnu opremu,a idem samo kod nje jer se bas jako bojim zubara,ceo zivot...ona mi je divna...Flamingos,jesi sve spremila?Smesko, bravo za muziku! T ima.bas veliku kao krastu na nosu od onog pada juce :(

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 18:01:01   
smeško
Пари, ја све радим уз музику. Мало је незгодно када се заиграм и усисавам, онда много дуже траје. Моја деца кренула поново на тренинге, а твоја зубарка не може да набави заштитну опрему. user posted image Ја сам поправљала зуб пре две недеље, зубар ми је изгледао као ванземаљац. user posted image Пукла ми пломба на пола, па је болело стравично. Ја не спремам пуно за сутра, госте ионако немамо осим мојих. Можда и брат са породицом дође и то је то. Свако у понеком ћошку дворишта. user posted image Пари, нисам прочитала, како је пала?
Ја сам данас вадила крв за бета ХЦГ. И нижи је од 0,3. Сјајно. башсам се уплашила. ТСХ ми је добар. Сад правац уз да видимо шта се дешава и зашто ми циклус оволико касни.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 18:06:52   
flamingos
Smeško,slavimo zajedno sutra.❤Evo dete opralo kosu i okupala se.Sad da joj prosušim fenom,moraćemo zajedno kod frizerke ovih dana,da i njoj skrati malo,baš joj porasla,ali je lepa.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 18:30:00   
emicaa
Mene i danas boli,aki naglasio je juce da ne ocekujem cudo posle 4-5 tableta.Zato da pijem dvije sedmice.A ja uvjek optimistcna pa mislim fa mi nece biti bolke ni posle dvije sedmice 😂😂

I mojim je sutra slava ali spremili su samo za sebe i doce jedna komsinica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 05/20
5.5.2020 18:42:24   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Milena18

.
Ljišo, dobro je da možeš da postaviš materijal kad ti odgovara. Mm drži časove preko Vibera po rasporedu koji je važio dok su išli u školu,biće mu zeznuto kad ja počnem da radim sledeće nedelje a M kod kuće. Ali dobro, to je valjda samo do kraja maja.




Pa ne bih se ja ovoliko sekirala da mogu kad hocu. TREBALO BI u vreme kad je cas. Ali prvo djaci nisu budni u pola 8 unutru. Meni svi mahom salju radove u 3 unutru😂 pa eto danas kao imam izgovor. Ali nema sanse dati deci dorucak obaviti sve sa njima drzati P podalje od D dok onanima skolu i ja jos plus da radim. Mm ide na posao. Kad je on tu nije problem ali ovako nema sanse. Necu se puno nasekirati ako dobijem otkaz a iskreno nemaju rqzloga ako sam ja odradila potrebno. Plus ocenjivanne silnih domacih...no koment. Jedva sve stizem. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Pozorište
guppy RR

volite li pozorište?

Da (78%)

Ne (22%)


Ukupan broj glasova: 27

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here