|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski bar
25.5.2020 9:38:58   
Mirko Svirko
Dobro jutro i ovde.. 

Ja nudim kafu. Da se malo rasanim. Pridruzite se ☕☕☕☕☕
Sanjala sam sestru cele noci.Sad bas mislim nesto o njjoj.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Majski bar
25.5.2020 12:03:38   
mati
Zdravo zenskaci! Kod nas suncano ali ke zahladilo. A ova vremenska prognoza, katastrofa, juce gledala, sve do 13C i kisa. Od juttos, nekim danima bice i do 19C. Sta li ce sutra promeniti. Pratim, da bi lepo iskoristila odmor, al ne ide. Nemaju pojma vise.
Ivanka, mozda ti je bolji bensendin, opusta misice, ja nisam znala, mislila sam da je isto sto i bromazepam, al mi ga prepisali kad sam skliznula niz stepenice. I uklopi maticnjak malo pred spavanje i ujutru.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Majski bar
25.5.2020 14:56:12   
Ivanka 75
Mati, nemam bensedin, nestalo mi na pocetku vanrednog stanja 😂
Jos dan dva cu da pijem pred spavanje samo po pola, evo danas vec ne boli uopste.
Ja sedoh, mm otusao na teren, nas dve da rucamo pa da se opet malo razvlacimo okolo. Imam casove veceras. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Majski bar
25.5.2020 15:33:36   
Mirko Svirko
Kod nas sunce pa pljusne kisa pa opet sunce pa opet kisa... ceo dan.. bar da izadjemo malo ali ono promenljivo.

Spremili smo neke kolacice sa tresnjicama 🤔🔝
Ttebali bi da zavrsimo sistematski do preksutra... a ja nikako da se pokrenem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Majski bar
25.5.2020 16:27:01   
emicaa
mi set_ali,sad dosli kuci.Neko cudno vrijeme,naoblaci se ali je bas fino toplo. Ali kad se pojavi sunce onda da umres od vrucine.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Majski bar
25.5.2020 16:39:46   
vocicana
Ovde danas i nije lose, mada sam na poslu pa mi je lose, inace uzivajte u divnom danu svi koji mozete.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Majski bar
25.5.2020 16:41:51   
Ivanka 75
Emiceee, daj salji tu vrucinu sto pre, sinocsam izvadila zimsku jaknu da bi otisla po Ivu 😁

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Majski bar
25.5.2020 18:39:57   
flamingos
Ivanka,i ovde je hladno.Pada kiša,stane,tmurno,vetar-užas Hajde skuvala sam kafu,izvolite.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Majski bar
25.5.2020 18:45:22   
Ivanka 75
Pijem kafu, jedem keks, milina, tisina 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Majski bar
25.5.2020 18:47:10   
mati
Ja vala imam u svakoj torbi, i Esradin za alergiju. Mada bi trebalo i mast da pocnem da nosim.
Kod nas duva vetar, ali ima sunca jos uvek i nema kise... A vremenska prognoza, blaga katastrofa, u pasulj da gledaju vise bi pogodili.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Majski bar
25.5.2020 19:19:26   
Ivanka 75
Mm na snabdeca sa Nixar-om, sad ga ima u pakovanju od 30 tableta. Bar ne šmrcamo i ne kijamo😊


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Majski bar
25.5.2020 20:13:25   
emicaa
Kod mene u svakoj torbi po tabelta za bolove,flasteri za djecu i alergijske tablete za mene.One mi vise na kljucevima.Uvjek spremna 🤣

Ivanka pretprosle sedmice ovde bilo 6 stepeni,malo mi falilo da odem po cizme na tavan 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Majski bar
25.5.2020 21:07:18   
Ivanka 75
U nedelju smo isli u selo, ja ponela pola apoteke 😂
I trebao nam i flaster i lek za alergiju 👍

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Majski bar
25.5.2020 22:43:54   
emicaa
nikad se ne zna kad ce nesto zatrebati.Mene proslo ljeto na balkonu pcela bocnula,bisam je vidjela na stolici i sjela na nju 🤦‍♀️

Mm se uvjek smijao sto toliko nosim dok jednom nije zatrebao i rirup za t,toplomjer,probiotik...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Majski bar
25.5.2020 22:46:46   
Ivanka 75
Zlu ne trebalo... Bolje da ima nego da nema.Popih pola Sex on d bič 😂 Sad cu biti fiju fiju 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Majski bar
25.5.2020 22:51:30   
emicaa
Povuce me za jezik,ali bicu fina pa zadrzati misao za sebe 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Majski bar
25.5.2020 23:00:06   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Zlu ne trebalo... Bolje da ima nego da nema.Popih pola Sex on d bič 😂 Sad cu biti fiju fiju 



Hahaha.jesi luda.Ja sam i bez toga ceo dan fiju fiju u glavi...ispred ociju mi se manta.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Majski bar
25.5.2020 23:34:14   
flamingos
Uživajte,drage moje drugaRRke.Pozdravljam vas.Svima želim laku noć.❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Majski bar
25.5.2020 23:36:59   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Povuce me za jezik,ali bicu fina pa zadrzati misao za sebe 🤣 

Razbij monotoniju i nemo bit fina 😂


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Majski bar
26.5.2020 12:12:24   
Mirko Svirko
Zar nikoga nema u baru?Ajde zene, kuvam kafu. Nudim banane,jabuke i narandze posto nam je uzina u toku 😉

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Majski bar
26.5.2020 12:22:10   
gocic
o, hvala može.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Majski bar
26.5.2020 14:17:23   
flamingos
Može samo kafa.❤


(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Majski bar
26.5.2020 14:21:07   
mati
Zdravo zenskaci! Vreme i dalje katastrofa, a prognoza opet promenjena. Da ne mogu da pogode jedan dan. Nista ne moze covek da isplanira.
Valjda nece kisa, popodne idemo kod drugara.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Majski bar
26.5.2020 18:59:28   
flamingos
Ko je za kafu?Hajde,skuvah i da sednem da je pijem i odgledam slagalicu.Vreme i dalje užasno.Jeste li dobro?Von,kako ste vi?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Majski bar
26.5.2020 22:29:40   
veselicaa
Kod nas i kiša i vetar samo u dvoristu šetamo.Hoćemo neki alkohol?

< Poruku je uredio veselica RR -- 26.5.2020 22:30:48 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here