|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majski bar
22.5.2020 8:44:30   
branki*
Ja sad u 9 da pustim test ko hoće da ponovo radi..sunčano i kod mene,mirko..Ali mi smo komsinice😊

Malecka spava. .b luduje..Ja cucim pored lap topa i telefona. .me kuvam danas..idemo kod moje mame..jubilarni 60.!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Majski bar
22.5.2020 8:55:51   
Ivanka 75
Branki, srecan rodjendan Mami 😊 Lep divan dan joj zelim! 
A sto se tice brata i snaje, tesko da tu moze neko uticati na ishod. Ako interveniset_e ne valja, a opet ako cutite ne valja. Mesali se, ne mesali isto mu dodje. Nek oni sami rese kako znaju i umeju, ja bi brata podrzala u svemu a o snaji bi sve najbolje govorila. Izgleda da nisu oni nista zavrsili kad su opet zajedno. Ima tu nesto... 😊 
Ja sve mislim subota danas. Leb mi se pece, imam cas pre podne a rucak nemam. Mozda budu punjene paprike. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Majski bar
22.5.2020 9:20:57   
flamingos
Dobro jutro.Branki,srećan rođendan mami,od❤ joj želim sve najbolje.Lepo se provedite.Da odem do pridavnice,pazarim da nosi mm u selo,utra ide.Dete da odgleda nastava,pa u 14 h ima zakazano kod očnog,pisah o tome.Lep dan,nadam se da tako i ostane.Pozdfav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Majski bar
22.5.2020 9:37:30   
Mirko Svirko
Branki, komsinice, srecan rodjendan tvojoj mami. Puno zdravlja i srece joj zelim. 

Bravo,Ivanka, domacice... nama stigo nas burek 🤗
Flamingos, pisi sta kaze ocni. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Majski bar
22.5.2020 9:40:58   
ivaMark
Branki, sretan rodjendan i da ga lepi provedete 😊


Decu ispratila, doruckovala i sada kafa...ceka me ves 😕

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Majski bar
22.5.2020 10:04:23   
branki*
Hvala,rr drugarice❤

I meni kao da je subota danas...Idem da operem kosu i pospremim po stanu..


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Majski bar
22.5.2020 10:59:34   
branki*
Ne vredi..Kad je neko naučio da se muči, on se muči. I ne čudi me sto mu je ceo život samo muka.Ja spremila mami tortu i roštilj, d a je iznenadim za rodjendan.i htela da je iznenadim.da ne kazem-e,mama ,mi uzeli tortu i hranu. I juče joj više puta kažem. .nemoj da praviš ništa, i onako nećemo moći da dodjemo..Samo poklon ćemo drugu dan.i sve racunam da je shvatila indirektno. Kad sad je zovem,mama,šta radis..javlja se onako sva skaposana -evo,žurila, isla po paradajz.stavila pile.pravim neki kolač.Baš mi se digao pritisak.aman,ceo život si takva.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Majski bar
22.5.2020 11:08:27   
Duškić

IZVORNA PORUKA: branki*

Ne vredi..Kad je neko naučio da se muči, on se muči. I ne čudi me sto mu je ceo život samo muka.Ja spremila mami tortu i roštilj, d a je iznenadim za rodjendan.i htela da je iznenadim.da ne kazem-e,mama ,mi uzeli tortu i hranu. I juče joj više puta kažem. .nemoj da praviš ništa, i onako nećemo moći da dodjemo..Samo poklon ćemo drugu dan.i sve racunam da je shvatila indirektno. Kad sad je zovem,mama,šta radis..javlja se onako sva skaposana -evo,žurila, isla po paradajz.stavila pile.pravim neki kolač.Baš mi se digao pritisak.aman,ceo život si takva.




Branki, ona je srce! Nema nerviranja.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Majski bar
22.5.2020 11:14:29   
Ana RR
Branki, pa i da si joj rekla garant bi opet nešto spremila, mama je to hihi.

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.5.2020 11:19:55 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Majski bar
22.5.2020 11:33:51   
branki*
Pa,jeste.

Mislim se,i kad bi otišla na odmor negde all inclusive,ako ne bi uzela da istresa posteljinu i čisti, evo gde sam...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Majski bar
22.5.2020 14:57:03   
Ivanka 75
Branki, i ti bi isto uradila, uzivajte 😊
Sto mi prodje daaaaan, ni u cemu bukvalno 😔

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Majski bar
22.5.2020 15:10:42   
pari
Branki, da, neki ljudi su takvi...

Moja svekrva je takva, svaki put naglasim da mi jako malo jedemo, da nemam zamrzivač i da imam jako mali frižider ali ne vredi,uvek napravi gomilu hranu, spakuje mnogo i ja bacim pola,a to ne volim da radim...
Ja sam nešto jako kilava...izgleda od sinusa...vrti mi se u glavi,malaksala sam...nemam snage...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Majski bar
22.5.2020 15:14:06   
Khaleesi
Pozdrav zene u kafani...

Ja se sad izvrnula, mesila neke trouglice sa sunkom i kackavaljem za veceras i cufte u paradajz sosu... Cistila i bas sam se umorila sad se brzo umaram... Pari skuvaj caj lezi i odmori... Caj od djumbira! 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Majski bar
22.5.2020 15:18:59   
pari
E da, čaj od đumbira...hoću! Hvala!

Koja si ti sad nedelja, kako se osećaš?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Majski bar
22.5.2020 15:40:14   
flamingos
Pari,opet muke sa sinusima.Hajd budi dobro.❤Mi završile kod očnog,super je sve,vid joj se popravio.Smanjena dioptrija,izabrala je nkve naočare i u utorak bi trebalo da budu gotove.Časti Anđela-šta ko pije izvolite❤.Evo da završi matematiku i muzičko,srpski napisala pre polaska.Lepo vreme,možda kasnije prošetamo.I sad svratismo do igrallšta.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Majski bar
22.5.2020 18:17:10   
branki*
Super, flamingos!Meni kafica bi bas legla... Dosli.. Mnogo je lepo napolju vreme. Pari, moja baba je takva bila, moja mama, a cini mi se, sto kaze ivanka, i ja. Stvarno prodje dan zacas. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Majski bar
22.5.2020 18:19:30   
Mirko Svirko
Gde ste zene?

Flamingos, super za vid.Moze za mene neki sokic ❤
Kh,  koja si sada nedelja? Kako se inace secas? Jel si skontala maramu?
Branki,mama je to. Moja baka svakj put kolac pa i oblanda.. pa onda pilence i supica i sve na kraju. A ja kazem ja cu tortu npr. Ma kakvi ona zavrsipa zena sve.

Pari, i mene izgleda sinusi bole. Tacno me glava boli iznad obrva. A nikako da odem do dr..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Majski bar
22.5.2020 22:57:59   
flamingos
Branki,Mirko,hvala.Pari,kako si?Divno Branii,uživali ste.Da vam poželim svima laku noć.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Majski bar
23.5.2020 10:40:57   
branki*
Gde ste,žene. .Nema vas...uživate subotom😆

Mi doručkovali..Malo pospremila..Oko škole radila. .imam zadataka more jedno..Ja kuliram trenutno.baš mi vise pritisak oko svega sa školom. I tako. ..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Majski bar
23.5.2020 12:33:14   
mati
Zdravo zenskaci!!!
Branki, jos malo pa gotovo, da nam svima lakne.
Odradila sam 1h sa Jane, prija mi bas. Pitala na stadionu da trcim, i bas ovih dana kada meni treba bice nemoguce, jer postavljaju prskalice i kopaju... Ostaje mi samo kod kuce da vezbam.
Ogrejalo sunce kod nas, za razliku od jutros, izgleda padala kisica, mokro je bilo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Majski bar
23.5.2020 14:03:31   
emicaa
gdje ste djevojke,evo i mene.Juce smo skitali,danas pada kisa pa ne idemo nigdje.

Jutros mi stigao novi telefon,bas sam happy 😄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Majski bar
23.5.2020 14:20:03   
Ivanka 75
Dobar dan, mah mah😊❤️
Opet lrodje dan, ali bar je vedro i sunacano. Fali mi onih 35 stepeni od pre neki dan  🌅 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Majski bar
23.5.2020 16:54:54   
flamingos
Bravo Emice za nov telefon.Hajde kuvaj kafu da častiš.Mi sad stigosmo iz grada.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Majski bar
23.5.2020 17:01:10   
emicaa


user posted image Stize kafica 🙂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Majski bar
23.5.2020 17:30:37   
Ivanka 75
Sto je dobraaaaa☕☕☕☕☕Ja prilazem nesto slatkouser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here