|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 23:04:37   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Jao Dunja čudim ti seuser posted image
Otkrila si Mr.Good-a a nisi mogla Diabluuser posted image


ma nisam je ni otkrivala , ni ne znam za tu temu...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 3:21:10   
eugenija
Pa volela bih da proćaskam malo opširije live sa svima sa kojima sam bila u nekoj komunikaciji preko postova ovde, prosto da pojasnimo nejasnoće i razmenimo iskustva.

A što se tiče ljudi koji mi odgovaraju po senzibilitetu, to su OTI, Lu, Viking, Verus, Sneža, Zille, Jacaca, Simke, Kaliopi, Trćosava. Verus mi je dijamant koji se izdvaja svojom neporočnom dobrotom.

Izuzetno cenim Jecu rr, od samog početka, ta žena mi je pomogla kada je trebalo i kada sam ja to uspela da čujem. Prvi moj post za povišene leukocite, ja sam ostala bez teksta - da se potrudila čak da iscima neke ljude okolo da mi odgovori što podrobnije. Dalje me savetovala za nameštanje stana!!!, za grčiće kod deteta!!! Ma, user posted image Volela bih da upoznam i nju i njenog sinčića koji mi je preeesladak i mnogo podseća na mog Vikauser posted image
Tasha i Vučko su uvek bile tu u kriznim momentima, Vučko me zvala često i nikad joj to neću zaboraviti. Bosanke smo obe, i veoma dobro razumemo naš smisao za humor, kada kod vas Srbijanki ne prođeuser posted image . Sa Tashom imam jedan neobičan odnos, pun iskrenih reči i otvoren do kraja, iako nam se stavovi često sukobe, a taj deo možda najviše i volim. Nadograđujemo se.


Hemija, ili fluid odlično rade sa Dunjom, Trriny, Anomrr, Mayomrr, Dorom, Alexx, Rinom, LiliT, Lillyrr, Trćosavom, Delijom, Modessty, Nedjom, Slaaađom, Gaganom.

Naadaaa je predobra i mislim da bi me razgovor s njom spustio na zemlju iz oblaka iz kojih živim, imam osećaj da bi na mene delovala smirujuće.

Prasetove retoričke inteligentne postove i dalje rado čitam.

Izuzetno neobične osobe koje bih volela bolje upoznati su mi Lence i Afrodita. Volim njihovu mističnost koja se oslikava kroz postove, one su mi totalno čudne osobe (u pozitivnom smisluuser posted image ).

Drage ste sve, svaka na svoj način.

Ponekad (veoma retko) osetim neki čudan negativni talas prema meni, ali smatram sebe krivom za to, jer umem da budem izuzetno balava i neozbiljna, pa shvatam da iz toga ne mogu dobiti razumevanje, a i ne trebamuser posted image

I naravno, SIGURNO sam nekoga izostavila, ali brzina je u pitanju.

Poruka za one koje sam nenamerno izostavila: Sama se dodaj, ako sam te ispustilauser posted image user posted image user posted image Znaš da te volimuser posted image user posted image

I da, volela bih da mene live upoznaju one koje me nisu dobro skapirale i da onda sude.. Pa kako bude.user posted image


Šećer na kraju - DIABLA - jedina moja, volim te beskrajno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio eugenija -- 11.12.2009 3:26:24 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 7:51:16   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: eugenija

Pa volela bih da proćaskam malo opširije live sa svima sa kojima sam bila u nekoj komunikaciji preko postova ovde, prosto da pojasnimo nejasnoće i razmenimo iskustva.

A što se tiče ljudi koji mi odgovaraju po senzibilitetu, to su OTI, Lu, Viking, Verus, Sneža, Zille, Jacaca, Simke, Kaliopi, Trćosava. Verus mi je dijamant koji se izdvaja svojom neporočnom dobrotom.

Izuzetno cenim Jecu rr, od samog početka, ta žena mi je pomogla kada je trebalo i kada sam ja to uspela da čujem. Prvi moj post za povišene leukocite, ja sam ostala bez teksta - da se potrudila čak da iscima neke ljude okolo da mi odgovori što podrobnije. Dalje me savetovala za nameštanje stana!!!, za grčiće kod deteta!!! Ma, user posted image Volela bih da upoznam i nju i njenog sinčića koji mi je preeesladak i mnogo podseća na mog Vikauser posted image
Tasha i Vučko su uvek bile tu u kriznim momentima, Vučko me zvala često i nikad joj to neću zaboraviti. Bosanke smo obe, i veoma dobro razumemo naš smisao za humor, kada kod vas Srbijanki ne prođeuser posted image . Sa Tashom imam jedan neobičan odnos, pun iskrenih reči i otvoren do kraja, iako nam se stavovi često sukobe, a taj deo možda najviše i volim. Nadograđujemo se.

Hemija, ili fluid odlično rade sa Dunjom, Trriny, Anomrr, Mayomrr, Dorom, Alexx, Rinom, LiliT, Lillyrr, Trćosavom, Delijom, Modessty, Nedjom, Slaaađom, Gaganom.

Naadaaa je predobra i mislim da bi me razgovor s njom spustio na zemlju iz oblaka iz kojih živim, imam osećaj da bi na mene delovala smirujuće.

Prasetove retoričke inteligentne postove i dalje rado čitam.

Izuzetno neobične osobe koje bih volela bolje upoznati su mi Lence i Afrodita. Volim njihovu mističnost koja se oslikava kroz postove, one su mi totalno čudne osobe (u pozitivnom smisluuser posted image ).

Drage ste sve, svaka na svoj način.

Ponekad (veoma retko) osetim neki čudan negativni talas prema meni, ali smatram sebe krivom za to, jer umem da budem izuzetno balava i neozbiljna, pa shvatam da iz toga ne mogu dobiti razumevanje, a i ne trebamuser posted image

I naravno, SIGURNO sam nekoga izostavila, ali brzina je u pitanju.

Poruka za one koje sam nenamerno izostavila: Sama se dodaj, ako sam te ispustilauser posted image user posted image user posted image Znaš da te volimuser posted image user posted image

I da, volela bih da mene live upoznaju one koje me nisu dobro skapirale i da onda sude.. Pa kako bude.user posted image


Šećer na kraju - DIABLA - jedina moja, volim te beskrajno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nije lepo od tebe što si me rasplakala od ranog jutra...i to na poslu....
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. tako slične stavove imamo prema osobama...čitam ovo i ne mogu da verujem...
ja cu ti stoga dodati na spisak i LU user posted image , OTI, kaliopi, cipiripi, graciju
i meni jednu od najdrazih MERYEN ....ona i ja smo tu od početka RR, maltene i sad je nešto redje na RR-i i baš mi nedostaje user posted image
....ma dodala bih jos mnoge osobe...svaka mi je po necemu karakteristicna i na svoj nacin draga, zaista....oni koji mi nisu prijali vrlo su se kratko zadrzali na RR...valjda ostajemo uvek mi sa istom energijom i emocijama

i da se update-ujem i dodam DIABLU user posted image user posted image user posted image user posted image  znaće ona šta htedoh da kažem ovim user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 11.12.2009 7:58:50 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 228
   [Obrisana poruka]
11.12.2009 7:55:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 7:58:15   
Jeca*
gagi...ma koliko da pišemo uvek ćemo nekoga zaboraviti...mozda zato ovu temu treba da shvatimo kao opusteno caskanje, a ne da dozivljavamo licno. Zato sam se ja i nasalila da cu da vam brisem postove ako me zaboravite i da koristim to sto sam moderator da vas kaznjavam user posted image  Nisu vazne reci, vazna su dela. Ja nisam navela milion osoba sa rr...ne mogu sad ni da se setim...a sutra ako napisu da imaju problem poginucu da im nadjem resenje. To bi vam trebalo reci vise od ovog spiska ovde.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 8:08:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Tashu, Afroditu, Eugi, MamuNp, Jecu, Mihi, Prase, Mod, Lu, Bebaća ...ma zaboraviću nekoga ...kad se sjetim dopisaću 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ANA mila moja ...zamisli ovu scenu došao Vule u BG i hop vadi mobilni iz džepa i šta misliš koga zove ?! Ha mangupe user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 8:10:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Tasha i Vučko su uvek bile tu u kriznim momentima, Vučko me zvala često i nikad joj to neću zaboraviti. Bosanke smo obe, i veoma dobro razumemo naš smisao za humor, kada kod vas Srbijanki ne prođeuser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma Eugi Eugi lijepo me postidi sad ima da se ufuram ...niko niko kao ja user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 232
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 8:13:38   
Jeca*
Vučko, vidiš da i ja nisam za bacanje...nemoj sad da udjemo u fajt koja se bolje kotira user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 8:27:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jeco nisam ni sumnjala u tvoje kvalitete user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 8:27:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

MERYEN


user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 8:54:54   
Lu
Ja vas puno nosim u srcu i bilo bi nezahvalno prema drugima da VAS izdvajam,vi znate koje ste,neke od vas su mene izdvojileuser posted image user posted image user posted image
Mislim ipak da forum treba da funkcionira kao zajednica,jer mi to jesmo i sigurna sam da će svaka osoba sa ovog foruma pomoći nekoj drugoj sa foruma bez obzira što se ne druže bliže sa tom osobom.
Volim vas sve,sve ste mi drage na svoj način user posted image user posted image user posted image
Ostanimo ovako srdačne zauvijek,neka se i svi drugi osjećaju dobrodošliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 8:57:50   
Maza82

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja vas puno nosim u srcu i bilo bi nezahvalno prema drugima da VAS izdvajam,vi znate koje ste,neke od vas su mene izdvojileuser posted image user posted image user posted image
Mislim ipak da forum treba da funkcionira kao zajednica,jer mi to jesmo i sigurna sam da će svaka osoba sa ovog foruma pomoći nekoj drugoj sa foruma bez obzira što se ne druže bliže sa tom osobom.
Volim vas sve,sve ste mi drage na svoj način user posted image user posted image user posted image
Ostanimo ovako srdačne zauvijek,neka se i svi drugi osjećaju dobrodošliuser posted image

Kako si ovo lijepo rekla, rastužila si me user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 11:42:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Trinny

jaoj, ljubim vaaaaaaaaas... i ja bih vas sve upoznala... samo da mi ova malecka daje... e a gde ste se u Bg-u nalazili?


Kad sam ja bila bile smo na Terazijama u Costa coffe..dole, sami u celoj prostoriji tako da ako tako bude i sledeci put, mozes sa bebom da dodjes...

Gina user posted image



E pa dace Bog da se iskombinujemo kako valja jednom... mislim Sara i ja sa vama, zenske!

Ja ne smem da nabrajam, jer ne zelim da se iko oseti zapostavljenim... sve ste mi drage i sta god i kad god mi nesto treba znam da to mogu ovde da nadjem... mislim da mogu vise da se uzdam u vas, nego u nekog koga znam duuugoooo godina! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 238
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 12:04:29   
*Alexx*
Ovo si dobro rekla user posted image

IZVORNA PORUKA: Trinny
mislim da mogu vise da se uzdam u vas, nego u nekog koga znam duuugoooo godina!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
11.12.2009 12:07:13   
Anoniman
pa sto jes jes, nije slihtanje, vec istina... vec se dokazalo u par navrata

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:22:32   
magde
NIKO ali BAS NIKO ne zeli ovu makedonku da upoznauser posted image kako se niko od ovih 10 strane ne seti na mene.Jadna jauser posted image sta sam se sad rastuznila.HVALA VAM devojkeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:24:47   
Anoniman
Magde draga nema user posted image ,ni mene se niko nije setio! Ja bih sve vas volela da upoznam pa iako nijedna ne zeli mene! Verujem da ne mogu svih da se sete,pa ni ja,nabrojala sam neke kojih sam se setila i sa kojima sam najvise kuckala! Ja bih volela tebe da upoznam,kad mi je bilo tesko ti si me najsmejala! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 16.12.2009 21:25:22 >

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:26:09   
Anoniman
magdeeeeeeeee! user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam napisala da bih volela da upoznam sve vas sa RR baš zato da ne dođe do ovoga tj. da se neko ne uvredi ili rastuži jer bih sigurno nekog zaboravila....
draga Magde user posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:26:17   
dacca
Magde, evo ja sakam epten da te upoznamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:27:50   
magde
mozda mene nema mnogo na RR zbog dete i zbog poso.Jadna NIKI muce je gorne zube i samo je sa mnom ova cela nedelja a u nedelju joj je rodgendan.Ali znate sta stvarno ali ISKRENO sam JAKO TUZNA.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:29:55   
magde
GAGI nisi trebala da otvoris ovu temu mislim da je gagi otvorila naci ce se neko da se uvrede i oseti izbacenj

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:31:28   
Anoniman
Magde sto si tuzna? user posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:31:35   
cipiripi
ma tu ima fora... user posted image
kada se sa nekim konstantno kuckate 2,3 dana..na primer 2,3 osobe, logicno je da prvo njih navedete...pa kad naletite na neki post jos nekih osoba vama dragih..."o neeee pa nju sam zaboravila" user posted image i tako post moze da se edituje 100 puta user posted image
ja stvarno zelim da upoznam Dudu..a i sve drugare sa RR... ona mi je draga iz nekih posebnih razlogauser posted image
tako da devojke ne budite tuzne...
sve smo mi ovde sastavni deo RR, svaka na svoj nacin ostavlja trag... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:33:52   
dacca
Naravno, Cipiripi user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
16.12.2009 21:34:00   
Anoniman
Ma naravno da je tako! Ja sam prvo nabrojala one sa kojima sam najcesce kuckala a svaki dan stecem po jos neku novu drugaricu sa RR tako da ja sve vas volim,ovo je jedan PREDIVAN forum!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here