|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 15:13:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 15:18:51   
mihi
user posted image user posted image  Nisam dobila novi Gagi.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 177
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 15:19:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 17:28:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Mene se niko nije setio...user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja nisam nabrajala....al tebe bi ako nishta drugo volela da upoznam....da vidim tu divnu kosu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Dudu25


smeshkicu sa blizancima,


hehehhe.... 3 u 1 ili svi u posebnoj ambalazi? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 17:51:55   
Verus
Sve druge bi volela da upoznam, pored devojkaa koje vec jesam, i sve su stvarno super do sada!  VOLIM sto nas ima puno razlicitih, jer da smo sve iste i istog misljenja, al bi ovde bilo doooosadnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 17:59:52   
bonita
Ja bih volela sve cure upoznatiuser posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 18:16:12   
Ellenica
drage moje unapred se izvinjavam što ću se nastaviti na temu srevajele ali ovo je jače od mene.
Naime ja sam u trudnoći bila član foruma MOJA BEBA, tako da mi je stevajela jako poznata, poznata je i mm iako nikada nije bio ni na tom ni ovom forumu, jer žena je i tamo bila jako bezobrazna, pa sam mu par puta to i ispričala.
Tako da sam ja zbog nje najviše i otišla odande, jer je ceo forum zbog njenih postova bio jako agresivan.
I slučajno naiđem na RR, sva srećna dok nisam opet naletela na nju.
Jao poludela sam pa nisam ni ovde dolazila neko vreme, srećom kada sam odlučila da ponovo pročačkam po RR nje nije bilouser posted image user posted image user posted image

Inače JAKO mi je drago što sam na RR jer sam zadovoljna razumevanjem kojim ovaj forum odiše, i da volela bih da upoznam neke forumašice ali s obzirom da vas tek upoznajem nebih se izjasnila još uvek, jer sam ubeđena da će sledeći put biti duži spisakuser posted image .


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 18:47:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Tashu, Afroditu, Eugi, MamuNp, Jecu, Mihi, Prase, Mod, Lu, Bebaća ...ma zaboraviću nekoga ...kad se sjetim dopisaću 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 19:03:36   
pahulja76
Anchi, gde si ti? Otkako si pocela da radis nigde te nema user posted image  

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 19:06:48   
marince1
E pa ovako :

-Gagana83
-Simke
-Mihi
-Vucko
-Lu
-Oti
-Trca
-Viking
-Alex
-2002m
-Zile
-Miljana Hn
-Buhla
-Ana rr
-Guppy
-Tasha
To je na prvu loptu,seticu se jos user posted image

< Poruku je uredio marince -- 10.12.2009 19:07:46 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 19:34:42   
marince1
IZVORNA PORUKA: marince

E pa ovako :

-Gagana83
-Simke
-Mihi
-Vucko
-Lu
-Oti
-Trca
-Viking
-Alex
-2002m
-Zile
-Miljana Hn
-Buhla
-Ana rr
-Guppy
-Tasha
To je na prvu loptu,seticu se jos user posted image

I naravno Prolece,moju priju user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 20:09:15   
cipiripi
Ufffff...najvise Dudu...user posted image
Zatim sve moje frendice u "cekamo user posted image " user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 21:57:52   
Iva979
Volela bih da upoznam  moje drugarice sa crtica  user posted image
I jos neke, ali necu da nabrajam jer cu sigurno nekoga zaboraviti! user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:02:32   
Iva979
Mada ne mogu da kazem, bas bih samo volela da vidim kako izgleda ova moralna gospoja o kojoj ste pricale. Procitala sam samo jedan njen post i bio mi je dovoljan da zakljucim da je potpuni krembecil!
user posted image

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:06:19   
Trcosava
i da se dopunim.... pahuljče, nedju sam isto zaboravila

gagiiiiiiii moram te tepam

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:10:46   
Anoniman
Mene se jedino trca setilauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:28:14   
Anoniman
Meni je ova tema nekako bzvz, bez uvrede... to je slicno kao ona tema "Koga ne podnosite sa RR". Jer nekoga navedete, nekoga zaboravite, pa sto puta mijenjate. Hvala svima koji su se mene sjetili, ali mene vise zaboli kada vidim postove:"Mene se niko nije sjetio" i mnogo tih tuzica... nekoga ste mozda povrijedili...
Zato sam ja napisala da bih najvise voljela da upoznam Trandzu. Ja i ne treba da napisem koga bih voljela ili ne jer mislim da sam kroz milion nekih moji postova provukla koliko volim pojedine clanice, pogotovo one koje su uvijek tu, u dobru i zlu!
Nemojte se ljutiti sto sam ovo napisala, ali me bas zabole postovi "mene ste zaboravili"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:29:02   
Trcosava
eh draga... vidiš kad sam se setila... ne vredi baterije mi na minimumu,

da se razume,  sve su mi devojke drage i sve bih volela da upoznam, ali ove navedene (u postovima) kao ''duže'' čitam - pa su mi nekako prve u redovima
čini mi se da što smo sve duže zajedno - spisak će se samo širiti user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:29:51   
Dora
Ja bih najviše volela da upoznam Diabluuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:32:10   
Anoniman
Zato sam i napisala da bih volela sve da upoznam, a ja se ne vredjam uopste na to, zabogauser posted image To je bila cista konstatacijauser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:33:33   
Anoniman
Ti mala imas PPuser posted image Nisam zbog tebe napisala ovo, nego unazad malo citam i nekako mi bzvz.

IZVORNA PORUKA: Nedja

Zato sam i napisala da bih volela sve da upoznam, a ja se ne vredjam uopste na to, zabogauser posted image To je bila cista konstatacijauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:34:29   
Dora
Evo, ja i Neđa se poznajemo ali ne znamo odakle...user posted image
Dakle, ako me nekad upoznate budite spremne da sutra dan neću moći da se setim odakle ste mi poznateuser posted image

< Poruku je uredio Dora -- 10.12.2009 22:35:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:38:02   
Anoniman
Dora, jos uvek ne mogu da se setim, a ubila sam se od razmisljanja posle onog druzenjauser posted image Pregledala sam ti cak i prijatelje na fb, kao neki spijunuser posted image samo jedno ime mi je poznato, ali i tu osobu znam preko nekog drugoguser posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:38:08   
Anoniman
Joj ispade da sam se ja najvise uvrijedilauser posted image Ne znam da li ste me razumjeli sta sam htjela reci, znam ja da bi se si mi voljeli sastati i upoznati... ma sad cete me na giljotinu zbog onoga sto sam napisala.... ajde cekam, paljbauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 22:38:54   
SUPER MAMA
Evo ja bi zelela da upoznam mihi, gagana, nedja, dora, tasha, lu, kleopatra, trcosava, Vucko......i kada se setim dopunicu spisak.Ali normalno bih zelela sve vas da upoznam.
Mozda ja izgledam kao da me nema ali svaki dan sam tu po malo vise citam nego sto pisem, pratim situaciju.user posted image user posted image


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here