|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
8.12.2019 10:15:47   
Ivanka 75
A mene pustite preko Skajpa 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
8.12.2019 11:12:07   
branki*
eca 89,drugarica iz trudnickih danauser posted image ne javlja se,nema je..mada ni mene nije bilo.imala sam njen broj ,ali mi izgubio kad sam menjala telefon.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
8.12.2019 15:28:36   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

A mene pustite preko Skajpa 😂


I ti ces da se spakuje😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
9.12.2019 8:07:12   
bubulence
Uvek zaboravim da dodam flamingos. A mislim da je njeno drustvo melem za dusu, tako je fina, nenametljiva... Imam utisak da je dosta tiha, sto znaci da smo skroz razlicite ali i da bi se lepo druzile


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
9.12.2019 9:14:05   
Filadendronka
Bubi, bas takav utisak sam i ja stekla. Mada mozda gresimo, pa mene ste jos davno dozivele kao tihu koja nosi naocare! 😂 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Uvek zaboravim da dodam flamingos. A mislim da je njeno drustvo melem za dusu, tako je fina, nenametljiva... Imam utisak da je dosta tiha, sto znaci da smo skroz razlicite ali i da bi se lepo druzile





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
9.12.2019 9:52:13   
bubulence
😂😂😂 Fil, sve je moguce, ja mod svakog omasim😂


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
9.12.2019 9:53:03   
Sanjica26 RR
Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
9.12.2019 10:01:00   
Filadendronka

Sanjice, hajde onda prihvati izazov i napisi par redaka u temi “ Kako zamisljas ostale forumasice”. 🌸
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
9.12.2019 10:09:35   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Sanjice, hajde onda prihvati izazov i napisi par redaka u temi “ Kako zamisljas ostale forumasice”. 🌸
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo








Onda ce biti pokolj😋😘
Znala sam da cu nekog da zaboravim. Fili sviđa mi se kako pises i tvoji saveti.  I naravno sjajnu Ivanku.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 9.12.2019 10:13:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
9.12.2019 10:30:51   
Filadendronka

Sanjice, pa ti budi diplomata. Jedna od njihovih glavnih osobina je takticnost. Salu na stranu, ne mogu svi da nam odgovaraju i da nam se svidjaju. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Sanjice, hajde onda prihvati izazov i napisi par redaka u temi “ Kako zamisljas ostale forumasice”. 🌸
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Volela bih da upoznam Emicu, Rositu, pari, Milena (sa kojom nisam uspela da se upoznam ovog leta)Smesko, Milicicak moju zemljakinju. ❤️
Sve koje sam želela da upoznam i bas su takve kako sam mislila. Dobar sam analiticar. 😀
Kaže mi mm da mi je to blagoslov i prokletstvo








Onda ce biti pokolj😋😘
Znala sam da cu nekog da zaboravim. Fili sviđa mi se kako pises i tvoji saveti.  I naravno sjajnu Ivanku.



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
1.11.2023 15:23:53   
Srecko47E
Upoznala sam dosta zena iz ekipe koja je kucala davne 2018..
Nadam se da ce se opet organizovati druzenje sa Deda Mrazom,kakoje to bilo sjajno!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
1.11.2023 18:03:12   
flamingos
Koja bi od vas  volela da upozna mene,rado bih i ja upoznala nju.Za sad Filadendronka i Ivanka.❤❤

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 762
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here