|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:29:39   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: cicko

Eh, ni mene...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Ipak vas sve volim....


IZVORNA PORUKA: Mari86

Mene se niko nije setio...user posted image user posted image user posted image user posted image



ni mene se niko nije setio user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:30:19   
Anoniman
mislim da je i taj forum napustila, citala sam kako se zalila. kucajte na google njen nick, ima je svuda, zena se rasirila po netu.


IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma gde si je videla? Jel aktivna još uvek? Prijavila bih se, fali mi! user posted image

hahaha, pa skoro sam je videla nadam se da je aktivna na forumu MOJA BEBA

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:31:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI


uzas, uzas, uzas...Mada, muz teolog...verovatno je njeno dete bezgresno nastalo..
Uzas.



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:34:08   
simke

IZVORNA PORUKA: OTI

Jaoj..uzas..Kakva lujka...Sad neka se niko ne naljuti ali ovaj njen post:
"Moj muz je diplomirani teolog i kaze da nigde u Bibliji ne pise da u raju postoji batina niti da je neko primenjuje.
Ja te razumem zasto primenjujes batine,jer i sama si maltretirana od strane oca,ali stvarno detetu od 9 meseci pokazati ko je jaci, to je bas tuzno i grozno! "

uzas, uzas, uzas...Mada, muz teolog...verovatno je njeno dete bezgresno nastalo..
Uzas.


user posted image Tu je potkacila meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:35:46   
Anoniman
Hoce li meni neko napisati za ZUBiCE PLEASE user posted image user posted image user posted image Morala sam ovdje napisati jer samo ove teme iskacu pod aktivnimuser posted image U bolan rast zubica sam pisala, ajte mame, pomagajte...

< Poruku je uredio Diabla -- 10.12.2009 13:36:09 >

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:35:59   
Anoniman
Nije ona nikog potkacila nego je zena otkacila...imajte razumevanja...
meni se povracalo...dok sam citala..

Mrzim te puritanke koje su tako moralne i bezgresne i koje drze predavanje i popuju drugima kako su savrsene i kako niko drugi nije oK.



(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:36:45   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Diabla

mislim da je i taj forum napustila, citala sam kako se zalila. kucajte na google njen nick, ima je svuda, zena se rasirila po netu.


IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma gde si je videla? Jel aktivna još uvek? Prijavila bih se, fali mi! user posted image

hahaha, pa skoro sam je videla nadam se da je aktivna na forumu MOJA BEBA



Evo sad sam bila na tom forumu otisla je odande isto tatralno uz oprasatanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:36:56   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: OTI

Nije ona nikog potkacila nego je zena otkacila...imajte razumevanja...
meni se povracalo...dok sam citala..

Mrzim te puritanke koje su tako moralne i bezgresne i koje drze predavanje i popuju drugima kako su savrsene i kako niko drugi nije oK.







i ja isto to mrzim,ma iskreno ne mogu da podnosim to

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:38:49   
Anoniman
Diabla, odgovorila sam ti ja tamo

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:38:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Diabla

mislim da je i taj forum napustila, citala sam kako se zalila. kucajte na google njen nick, ima je svuda, zena se rasirila po netu.


IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma gde si je videla? Jel aktivna još uvek? Prijavila bih se, fali mi! user posted image

hahaha, pa skoro sam je videla nadam se da je aktivna na forumu MOJA BEBA



Evo sad sam bila na tom forumu otisla je odande isto tatralno uz oprasatanje user posted image user posted image user posted image


Jel Guppy obrisala tu poruku gde se od nas oprostila?

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:41:07   
simke
KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:41:32   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Diabla

mislim da je i taj forum napustila, citala sam kako se zalila. kucajte na google njen nick, ima je svuda, zena se rasirila po netu.


IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma gde si je videla? Jel aktivna još uvek? Prijavila bih se, fali mi! user posted image

hahaha, pa skoro sam je videla nadam se da je aktivna na forumu MOJA BEBA




Tamo se oprostila u faonu evo napustam vas posla 17 meseci...moje dete je odraslo uz vas bla bla, samo suzice fale

Evo sad sam bila na tom forumu otisla je odande isto tatralno uz oprasatanje user posted image user posted image user posted image


Jel Guppy obrisala tu poruku gde se od nas oprostila?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   [Obrisana poruka]
10.12.2009 13:42:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:43:22   
Anoniman
Mislim da je iu temi PRITUZBE, ZALBE NA RR, TAKO NESTO

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:52:58   
jacagoga
Ona je trebala da zavrsi filozofiju, al se raspisala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 13:53:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

1.Tema ima "milion" a bespotrebno.Ako se spomene"jedna rec" koja skrece sa teme,odmah se otvara duga tema,pa tako umesto ne jednom mestu da se procita o jednoj temi,trazi se jedan podatak u minimum 5 tema.

2. Neverovatno mi je da moderatori dozvole da postoji tema ishrana deteta od 3-6 meseci,kada cak i ptice na grani znaju da dete u tom periodu ne bi smelo nista da jede osim mleka,eventualno najranije sa 4,5 meseca.Sto recimo na BiH ringeraju lepo i pise ishrana bebe od (4,5) 6-12 meseci.Ali ovde mame zagovaraju sto ranije uvodjenje cvrste hrane,gde se neke hvale da su detetu dale sok pre 3 meseca,na sta im moderator teme aplaudira.user posted image

3.Zagovaranje nasilja nad decom,opet uz podrsku moderatora koji socno opisuje kako mlavi svoje dete.Znaci ako svoje dete ne mlatis,ti si luda i glupa,jer za Boga dete ce ti biti histericno,razmazeno,narkoman,ubica,peder,...

6.Vecini zena koje posecuju forum a jos nemaju svoje misljenje vec je nametnut ovaj stav.Citavo ovo kolo vodi,sto je najgore,moderatorka koja ima na hiljade postova u kojima se ne moze procitati nista sto je argumentovano postojecim normama,vec samo tipa rekla-kazala.



ETO! Opet sam se iznervirala! user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.12.2009 13:54:24 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:00:21   
Anoniman
pisala sam na temi Zatrudnjivanje jedan moj san od pre par noći, kako smo sve mi RR na nekoj ludoj čajanci, sedimo i ljuljamo bebe, pijuckamo čaj po lepom danu, sija sunca pirka vetrić,milina.....user posted image eto koliko sam vas sve,iako vas ne znam, zagotivila, ali bih SVE do jedne volela da vam takvu jednu čajanku pripremimuser posted image pih, juser posted image , sad sam se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:02:17   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: banini

pisala sam na temi Zatrudnjivanje jedan moj san od pre par noći, kako smo sve mi RR na nekoj ludoj čajanci, sedimo i ljuljamo bebe, pijuckamo čaj po lepom danu, sija sunca pirka vetrić,milina.....user posted image eto koliko sam vas sve,iako vas ne znam, zagotivila, ali bih SVE do jedne volela da vam takvu jednu čajanku pripremimuser posted image pih, juser posted image , sad sam se user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:04:31   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: banini

pisala sam na temi Zatrudnjivanje jedan moj san od pre par noći, kako smo sve mi RR na nekoj ludoj čajanci, sedimo i ljuljamo bebe, pijuckamo čaj po lepom danu, sija sunca pirka vetrić,milina.....user posted image eto koliko sam vas sve,iako vas ne znam, zagotivila, ali bih SVE do jedne volela da vam takvu jednu čajanku pripremimuser posted image pih, juser posted image , sad sam se user posted image user posted image user posted image




user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:07:07   
Mari86
IZVORNA PORUKA: banini

pisala sam na temi Zatrudnjivanje jedan moj san od pre par noći, kako smo sve mi RR na nekoj ludoj čajanci, sedimo i ljuljamo bebe, pijuckamo čaj po lepom danu, sija sunca pirka vetrić,milina.....user posted image eto koliko sam vas sve,iako vas ne znam, zagotivila, ali bih SVE do jedne volela da vam takvu jednu čajanku pripremimuser posted image pih, juser posted image , sad sam se user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:08:36   
Anoniman
Ovo je meni uputila i ja to ponosno boldujem jer mi je previse smijesno ovo GRAVCE NA TAVCE. Tasho, nemoj se ljutiti ali ja svaki put umrem od smijeha kad procitam ono "... uz podrsku moderatora koji socno opisuje kako mlavi svoje dete." Ovo socno mi je presmijesno.Kako je preuvelicavala stvari, boze moj...Ona je luda majke mi...pa mi isto fali user posted image

8.Psovanje,vredjanje clanova se ne sankcionise,postovi se ne brisu.
Posto je ovo sve za mene poprilicno ne ozbiljno,ne zelim sa takvima uopste da trosim svoje dragoceno vreme,ali eto zadrzah se jer ne mogu da verujem da nesto ovako postoji.Imala sam osecaj da sam se putem vremeplova vratila u doba kada je moja baba odgajala decu,po savetima koje ovde procitah.Ostajte vi u svojoj idili,kako je majcino mleko otrovno,a batine zdrave.Dajte vi svojoj deci gravce na tavce sa 2 nedelje,samo je strasno sto to savetujete buducim majkama.Na drugim forumima ovakvi stetni i opasni predlozi bi vam bili odavno izbrisani,a moderator skrenuo paznju o tome sta predlazete,jer u pitanju je zdravlje dece.

(odgovor članu pahulja76)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:21:39   
*Alexx*
Ajme, žene, pa vi se više raspisaste o JEDNOJ ženi koja vas nervira, nego o svim onima koje biste da upoznate user posted image . U stvari, i ja bih da je upoznam user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:30:53   
Jeca*
Mislim stvarno...hajde nazad na temu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 14:56:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

Tasho, nemoj se ljutiti ali ja svaki put umrem od smijeha kad procitam ono "... uz podrsku moderatora koji socno opisuje kako mlavi svoje dete." Ovo socno mi je presmijesno.Kako je preuvelicavala stvari, boze moj...Ona je luda majke mi...pa mi isto fali user posted image



Pri tom ja nikada nisam ni mlatila svoje dete a kamoli ne sočno ga mlatila. Ali ne zna žena srpski pa ne shvata razliku među nekim rečima, no o tome možemo u temi o Batinama.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Koga bi ste voljele da upoznate sa RR?
10.12.2009 15:13:02   
mihi
Kao što sam i mislila Strevajela je dovoljno ne inteligentna tako da ništa nije shvatila šta sam ja završila, pa je napisala gluposti, a sve ostale je maksimalno izmišljala i predimenzionirala u svom stilu, hvala bogu te je više ovde nemauser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here