|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 17:57:27   
bonita
Moj muzic se dosta naskitao,i sada radije sedimo zajedno kuci,ili izadjemo zajedno.Ponekad,ali jako retko izadjemo odvojeno.
Mada ja licno ovde i nemam nekog drustva puno,s kim bih mogla da izadjem,kao sto sam imala drugarice u Srbiji.Mada moram priznati da mi ponekad fali,taj zenski izlazak ili bar neka kafica.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 22:15:32   
Anoniman
Nikad nismo izlazili jedno bez drugo,mislim na izlaske po kaficima! Uvek zajedno ali sad kad je imao nekih problema izasao je par puta bez mene,napravila sam frku oko toga ali kad razmislim i nisam trebala! Pitala sam ga zasto bas tamo on kaze pa ovi ne idu u kafanu! Rekao mi je da samo hoce da pije a ja mu vecito branila,kaze ne idem da jurim nikog,da se zezam,nego da pijem i da mi niko ne brani! Kad razmislim... da podjem i ja on bi morao uz mene da bude (ne kazem ja da mora al bi njemu bilo glupo da se odvoji od mene i da pije sa njima),da prica sa mnom a aj bih mu non stop brbljala dosta dosta...
Izasla sam i ja bez njega sad skoro al nije to to! Uvek mu je bilo glupo da ide bez mene al eto sada...


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.12.2009 22:16:48 >

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 22:18:33   
Dora
On malo slabije jer mu je posao vezan za noćne izlaskeuser posted image pa mu se smučilo... Ja izlazim dovoljno za oboje...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 22:27:20   
engimengi
Mm radi puno i vozi, uvece dodje jako umoran legne i spava ili gledamo neki film.Uglavnom je kućni tip,ali voli 2,3x mesecno da se nadje sa drugovima i malo se opusti!Dodje kući do 23h i meni je sve to ok!Vikendom uglavnom neko dodje kod nas na veceru ili mi idemo!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 22:36:45   
snješka
Mm je za 14 mjeseci braka izašao tri puta. Uglavno idemo zajedno negdje.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 22:58:25   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking

To i ja kontam, što bih ja, na primer, išla u kafić ili kod nekog njengovog druga na masovno muško gledanje fudbala ili hokeja, samo da bismo non-stop bili zajedno user posted image  
Bili smo društvene osobe i pre nego što smo se upoznali, nećemo valjda sve prijatelje da zaboravimo i zaključamo se u svoj svet...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
10.12.2009 23:11:46   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

DA - ne svaku noć , ne svaki vikend al izađe

i ja isto tako DA - isto tako ne više svaku noć, ne svaki vikend al da

pa nije mi blizanac da ga vukljam sve sa sobom koji će mi

zna se kad zajedno izlazimo



kao da sam ja pisala...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
15.12.2009 2:29:04   
bratzz
Uglavnom zajedno izlazimo ali desavalo se da izadjemo svako za sebe alo to se desava vrlo retko, a kad bolje razmislim vise sam ja izlazila sama uvece nego on.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:28:02   
anci 81
Tu sam!!!user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:28:31   
Anoniman
nadovezujem se na temu koju je Anci 81 zapocela u Problemi u braku ...
Anci jesam i ja takva..
Ovo sto Tasha kaze da izadjes sa njim verovatno ne dolazi u obzir jer su svi njegovi drugovi solo...kako on tebe da povede?

ne znam, kazes da ima 27 godina..mlad je , ebem mu...

ne znam stvarno sta da mislim.
ja smatram da u braku oboje NE TREBA da rade ono sto onom drugom TOLIKO SMETA.
i mislim da bi trebalo da te razume i da preuzme odgovornost za svoje odluke.
Jedan put da ga pustis nece te ubiti ali ...sve znam a nista ne znam sta da ti kazem

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:30:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anci 81

Ja njemu isto kazem kad ne radis izdvoj vreme,idi vidi se sa drugarima,popijte kafu...Ali on kaze da mu fali da izadje,da se izludi,da ne dodje celu noc kuci,da ode da se provede. Ja to stvarno ne mogu da tolerisem! I kaze,mozda ce sve biti drugacije kad se porodis??? a ne znam da li da pocnem da se pravim luda,da ga pustim da vidim sta ce da radi,da se ponasam kao da je sve to normalno,mada mi je to jako tesko,ja sam od onih sto ne mogu da se pretvaraju. Opet kazem,on to nikada nije radio,ali mene je potreslo sto on uopste razmislja o tome!


IZVORNA PORUKA: OTI

e ebi ga stvarno pretera ga i on...
Da ne bude kuci celu noc i kaze MOZDA ce biti drugacije kad dodje beba?

E pa decko, sto se nisi iziveo pre braka??

Zvucim grozno ali stvarno...

Anci to bi i meni smetalo jer sam paranoik...i kad nema nista ja umisljam...
To ne bih podnela...
Ne znam...ja sam luda...Ja bih verovatno pustila njega jednom a onda ja dosla tek ujutru od negde (verovatno bih bila kod drugarice celu noc a njemu rekla da sam ko zna gde) i to bih se picnula da crkne.
ne znam sta da ti kazem/..
koliko ima godina tm?



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A zašto i ti ne ideš sa njim u izlazak celu noć, da se izludite zajedno? 


IZVORNA PORUKA: bebuska

E to ni ja nebi tolerisala pa mora da shvati da vise nije momak...Ipak ti pokusaj na fin nacin da mu stavis do znanja da je to vrijeme proslo i da treba da odraste pa on ce on sad dobit dijete nema vise 18 god...


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zašto ne bi mogla? Ja sam sa stomakom do zuba išla u disko. Ljudi su me čudno gledali, ali kada krenem u wc, svi se razmiču, a u wc me puštaju preko reda. Sem ako nisi kod kuće kilava, pa on zaključuje da ne možeš ni u izlazak. Nadam se da razumeš šta ti kažem i da se ne ljutiš na iskrenosti.  A da ti kažem, tek kad se porodiš neko vreme nećeš moći nikuda. 







(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:35:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

nadovezujem se na temu koju je Anci 81 zapocela u Problemi u braku ...
Anci jesam i ja takva..
Ovo sto Tasha kaze da izadjes sa njim verovatno ne dolazi u obzir jer su svi njegovi drugovi solo...kako on tebe da povede?

ne znam, kazes da ima 27 godina..mlad je , ebem mu...

ne znam stvarno sta da mislim.
ja smatram da u braku oboje NE TREBA da rade ono sto onom drugom TOLIKO SMETA.
i mislim da bi trebalo da te razume i da preuzme odgovornost za svoje odluke.
Jedan put da ga pustis nece te ubiti ali ...sve znam a nista ne znam sta da ti kazem



Mene je moj muž vodio i kada idu samo drugari i išao je sa mnom ako idu samo drugarice... ne uvek, ali, ako on izlazi, a meni se ide, ili ja izlazim, a njemu se ide, onda to nikada nije bio problem.

A ovo boldovano - slažem se, ALI! Zašto samo on da se odriče onoga što voli? Zašto on da ne izlazi zbog toga što njoj smeta? Zašto i ona ne popusti da on po nekada izađe? Tako bi se našli na sredini. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:35:50   
anci 81
Pa da,on i potencira to da izadje sam,u tome je fora. Ne da izadje samnom user posted image . Videcu sta cu i kako cu. Imam neku ideju da se primirim,kuliram,kao sve super,sve moze,mozda mu onda i ne bude zanimljivo? user posted image  nemam pojma... Mislim da u braku neko taktiziranje i nije bas neko resenje,ipak trebamo oko svega da se dogovaramo inace sto bi moja mama rekla inat slomi vrat! Odoh sad da gurnem user posted image  jedan Utrogestan i malo da leskarim...Ah,taj lap top,pusta zelja user posted image ! Hvala vam puno na podrsci,pa se cujemo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:37:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Urbana

IZVORNA PORUKA: anci 81

OTI,pa pricamo,osim sinoc,stvarno nisam mogla...On kaze da je najsrecniji samnom kad je ali da mu fali to zezanje sa drustvom,da bar nekad ima neki ventil,jer ovako samo kuca posao(sto i stvarno jeste tako). E sad,mozda je on u pravu,razliciti smo,ja sam kucna buba i meni ne smeta da samo sedim kuci,ali ja jednostavno ne mogu da prihvatim da on izlazi sa drustvom!!! Ni jednom u 100 god.! Sta vi mislite,da li preterujem? Mozda je problem u meni...


Jednostavna da budem preterujes, a evo ti post od OTI koji ti lepo objasnjava sta bi trebalo da bude dozvoljeno, a sta je preterivanje.

IZVORNA PORUKA: OTI

Anci, i meni je mm rekao na jako lep nacin kako mu ponekad fale ortaci i da izadje sa njima i popije kafu.
Ja sam tada rekla i zaista to mislim: "boze moj, pa izadji, zovi ih, idite na pice"
S tim sto mm i nije mislio na izlaske kao kad je bio klinac (sad ima 37) nego zaista samo pice ponekad...Tipa jednom u tri nedelje..
I meni je to sasvim OK...Pa boze moj, ja odem sa kumom svojom da popijem kafu negde.

Ako je mislio to na taj nacin, onda ne treba da se brines.Muskarce uhvati frka pred dete i onda se osecaju kao da zivot sa jedne strane i prestaje (momacki zivot)...I ne treba ih kriviti.
Nemoj da ga osudjujes i da mu pravis scene, udaljices ga od sebe.

Ali ako je mislio na cesta izlazenja i napijanja i slicno onda to nije u redu.

Mislim da bi trebalo da pricas sa njim i da mu otvoreno kazes sta mislis:
"sreco, ja razumem tebe ali razumi i ti da se ja osecam tako i tako i da bih i ja volela jos da izlazim ali mi je sada dete prioritet"

Anci, sve zavisi sta je mislio pod tim...




(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:38:19   
anci 81
Tasho,ne ljutim se na iskrenosti,zato sam se vama i obratila! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:39:38   
Anoniman
Ja se ne slažem anci. Pametna žena, sem što razgovara, i tek kako treba da taktizira. user posted image (taktizirati nije isto što i inatiti se)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 9:42:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja se ne slažem anci. Pametna žena, sem što razgovara, i tek kako treba da taktizira. user posted image (taktizirati nije isto što i inatiti se)


AMIN ovome.Tasha bravo.
Slazem se.
Taktiziranje je , koliko meni iskustvo govori, bitno koliko i vazduh!!!
nema bez njega nista...
Mora da se primenjuje..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 12:00:35   
guppy RR
Izlazim sama, izlazi i muž sam. Ali ne radimo to često. U glavnom za neke novogodišnje proslave ili tako neke stvari. Nemamo naviku da recimo ode neko od nas uveče sam u bioskop ili na piće sa društvom. Mada, ni to ne bi bilo problem. Ima i on svoje JA, i ja svoje JA. A dosta vremena smo zajedno, da bi ispunili i ono naše "MI".

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 12:01:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ima i on svoje JA, i ja svoje JA. A dosta vremena smo zajedno, da bi ispunili i ono naše "MI".


user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
26.12.2009 12:08:22   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ima i on svoje JA, i ja svoje JA. A dosta vremena smo zajedno, da bi ispunili i ono naše "MI".


user posted image


Skroz se slazem,bravo guppy!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 0:25:16   
viking
Moje mišljenje je da svi koji zapostavljaju prijatelje u trenutku kada stupe u brak prave veliku grešku. Naravno da se u braku ne ponašamo isto kao i pre braka, obeveze su mnogo veće, naročito ako su tu i deca, ali mislim da svi koji "zabranjuju" solo izlaske nisu u pravu. A ni tu ljubomoru ne razumem baš. Ako mislite da je partneru potrebna samo dobra prilika da bi vas prevario, imate problem.
Naravno, i ovi koji izlaze solo treba da imaju meru, ne svako drugo veče, ali prijatelji su vrlo važni. Nikada ne znate šta će vam život doneti za 5, 10 ili 20 godina, a ponašanje u fazonu "mi izlazimo isključivo zajedno i dosadno nam je kad nismo jedno s drugim" može vas dovesti u situaciju da ostanete postuno sami i zaboravljeni od svih. Kapiram i to kad su veze nove pa vidimo samo svoju bolju polovinu, zaljubljenost je to, ali na duže staze, smatram da to nije dobro i da bar 10 ili 20 posto svog slobodnog vremena treba da provodimo sami tj. sa svojim prijateljima, porodicom, van kuće... Zdravije je.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 0:51:09   
dunja RR

Viking uvek bi da potpisem u ovom temi, tvoj post, dosadicu i sebiuser posted image , ali zeno pravo kazesuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 0:57:55   
viking
Pa ti i ja samo išle u isti razred, isto su nas naučili user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 0:59:45   
guppy RR
Ajd' da ne pametujemo previše, boleće nas glava user posted image

Da li VAŠI muževi izlaze sami uveče?
user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.12.2009 1:00:42   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: viking

Pa ti i ja samo išle u isti razred, isto su nas naučili user posted image


htela da kazem malopreuser posted image user posted image user posted image

moj izlazi ponekad, i ja takodje, on vise, u svakom slucaju i ja nemam nista protiv togauser posted image


< Poruku je uredio dunja -- 27.12.2009 1:01:47 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here