|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
29.3.2010 15:24:21   
Anoniman
Ne izlazi nigde bez mene.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
29.3.2010 17:05:41   
lenaa
Ne narocito ne bez mene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
31.3.2010 15:33:24   
Nana*
Moj dragi izlazi i bez mene. Naravno svaki put me moli da idem sa njim da se zajedno izduvamo i provedemo, ali nekad nemam volju pa bi samo gledala tv i izlezavala se. Ali ako se meni ne izlazi, zasto bi on onda morao da sedi kuci zbog mene a ima zelju da izadje. Nekad zna da dodje i u 8 ujutru, ali posto znam njegovo drustvo, kako izlaze i gde ni to mi nije cudno. I obicno smo uvek u kontaktu kad nismo jedno pored drugog.
Ali vecinom izlazimo zajedno.

Mislim da je nekad i jako dobro za vezu i brak, da se covek malo odvoji, posveti drugovima... Nema nista lepse kad izadje i vrati se i ususka pored mene u krevet i po sat, dva ne prestaje da me grli i mazi jer i tih par sati sto smo odvojeni je sasvim dovoljno da se pozelimo.




_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
31.3.2010 15:35:49   
liliana
Moj nije izlazio bez mene od kad smo zajedno, a pogotovo ne sad kad imamo bebu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
31.3.2010 15:37:28   
Anck Su Nmaun
Do kladionice da pogleda utakmicu s drustvom ponekad ili  slicno a bas u grad reeeetko kad ni ne secam se kad je zadnji put bio!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 12:32:54   
New Mom
Ponekad je znao da ode npr. u neki kafić sa društvom da pogleda utakmicu, ali od kad sam trudna ni toliko. A izlasci u grad su od početka bili u tandemu iako smo oboje bili u prilici da ono drugo nagovaramo da one negde sa društvom, nekako nije to to tada, pa je otpadalo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 12:41:18   
Delijagirl
Pa realno ne pamtim kad je zadnji put izasao negdje sa drustvom... Posto oboje po ceo dan radimo nekako ili izadjemo zajedno ili radimo nesto drugo zajedno... A i da ode neka meni je to sasvim ok i ja odem na utekmicu, pice bez njega ... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 12:46:41   
Anoniman
Ja se ponekad zabrinem da li smo moj muž i ja normalni . Zašto ? Pa izgledamo kao spojeni pupčanom vrpcom. Kada idemo u grad - zna se , idemO u grad , ne IDE i ne IDEM , ne zato što branimo jedno drugom , već zato što volimo da idemo zajedno , i zato što se tako najlepše i najbolje provedemo . Do duše, izlazila sam možda jednom u 2 meseca sama sa društvom , ali me on čeka budan ili dočeka ispred zgrade da me ko ne napadne u ulazu user posted image ( dešavalo se u našoj zgradi user posted image ) . On isto izađe ponekad , ali se brzo vrati kući , kao i ja , a sve iz istog razloga - nismo više u tom fazonu . Ja jednostavno ne mogu da đipam sa drugaricama kao ranije , da muvam i da zveram unaokolo gde je ugužvi nestao neki njen frajer , ne mogu da se smejem njenim glupostima kad popije , nije mi to više simpatično kao nekad . Isto važi i za njega - ne zanimaju ga dekoltei tih i tih plavušica u koje se zagledao njegov drug , ne zanima ga upoznavanje sa potencijalnim radodajkama koj je taj isti drug doveo za sto ... On je , kao i ja , sebi našao mir , i ne osuđuje svoje ortake što su još uvek u potrazi sa istim , ili sličnim smirajem ...
Mi sedimo kod kuće , nismo baš kreativni , doduše - gledamo tv , dođe nam neko na neku klopicu , ali u poslednje vreme nas u večernji izlazak mogu naterati samo motkom user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 13:58:14   
Rivana

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja se ponekad zabrinem da li smo moj muž i ja normalni . Zašto ? Pa izgledamo kao spojeni pupčanom vrpcom. Kada idemo u grad - zna se , idemO u grad , ne IDE i ne IDEM , ne zato što branimo jedno drugom , već zato što volimo da idemo zajedno , i zato što se tako najlepše i najbolje provedemo . Do duše, izlazila sam možda jednom u 2 meseca sama sa društvom , ali me on čeka budan ili dočeka ispred zgrade da me ko ne napadne u ulazu user posted image ( dešavalo se u našoj zgradi user posted image ) . On isto izađe ponekad , ali se brzo vrati kući , kao i ja , a sve iz istog razloga - nismo više u tom fazonu . Ja jednostavno ne mogu da đipam sa drugaricama kao ranije , da muvam i da zveram unaokolo gde je ugužvi nestao neki njen frajer , ne mogu da se smejem njenim glupostima kad popije , nije mi to više simpatično kao nekad . Isto važi i za njega - ne zanimaju ga dekoltei tih i tih plavušica u koje se zagledao njegov drug , ne zanima ga upoznavanje sa potencijalnim radodajkama koj je taj isti drug doveo za sto ... On je , kao i ja , sebi našao mir , i ne osuđuje svoje ortake što su još uvek u potrazi sa istim , ili sličnim smirajem ...
Mi sedimo kod kuće , nismo baš kreativni , doduše - gledamo tv , dođe nam neko na neku klopicu , ali u poslednje vreme nas u večernji izlazak mogu naterati samo motkom user posted image



Ovo mi lici na mene i mog partenera user posted image stvarno ni mene ni njega vise ne zanimaju izlasci, ponekad jednom u pet meseci user posted image popijem pice sa drugaricom negde u gradu, onako popodene a nocni izlasci ihaaaa to i ne pamtim kad sam isla. Volimo zajedno da odemo u pozoriste i to je to. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 14:07:40   
indy_25
Izlazi jednom sedmicno s drugovima i ostane do 4 ujutro nekad malo ranije nekada kasnije. Ustvari nema pravila izlazi kad hoce cak ode na put u Bosnu ili u Bg sa drugom na tri dana onako bezveze da se provede. Takodje ni meni ne brani da izlazim s prijateljicama. Tako smo se dogovorili kad smo se tek poceli zabavljati, jer ne volimo pritiske. Vjerujemo jednom drugom i ne razmisljamo jel on mene vara ili ja njega. Mislim da su nam izlasci nas ventil za ispuhivanje i nas prostor gdje cemo se ispuhati i provesti i da to jedno drugom ne trebamo uskracivati zato nam u braku nema ni stresova i situacija je bas onako opustena.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 15:05:38   
lanajelena
ponedeljkom na fudbal,kasnije ponekad svrate na pice i svakog prvog imaju organizovano u firmi poslovni sastanak i onda kod gazde u kafic na muziku ali retko ostane dugo

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 15:08:14   
jelena038
redovno izlazimo oboje. on ima svoju kafanu, ja imam svoju kafanu, a kada izlazimo zajedno, imamo trecu kafanu user posted image  

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
14.4.2010 15:11:58   
Nena81

IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja se ponekad zabrinem da li smo moj muž i ja normalni . Zašto ? Pa izgledamo kao spojeni pupčanom vrpcom. Kada idemo u grad - zna se , idemO u grad , ne IDE i ne IDEM , ne zato što branimo jedno drugom , već zato što volimo da idemo zajedno , i zato što se tako najlepše i najbolje provedemo . Do duše, izlazila sam možda jednom u 2 meseca sama sa društvom , ali me on čeka budan ili dočeka ispred zgrade da me ko ne napadne u ulazu user posted image ( dešavalo se u našoj zgradi user posted image ) . On isto izađe ponekad , ali se brzo vrati kući , kao i ja , a sve iz istog razloga - nismo više u tom fazonu . Ja jednostavno ne mogu da đipam sa drugaricama kao ranije , da muvam i da zveram unaokolo gde je ugužvi nestao neki njen frajer , ne mogu da se smejem njenim glupostima kad popije , nije mi to više simpatično kao nekad . Isto važi i za njega - ne zanimaju ga dekoltei tih i tih plavušica u koje se zagledao njegov drug , ne zanima ga upoznavanje sa potencijalnim radodajkama koj je taj isti drug doveo za sto ... On je , kao i ja , sebi našao mir , i ne osuđuje svoje ortake što su još uvek u potrazi sa istim , ili sličnim smirajem ...
Mi sedimo kod kuće , nismo baš kreativni , doduše - gledamo tv , dođe nam neko na neku klopicu , ali u poslednje vreme nas u večernji izlazak mogu naterati samo motkom user posted image



Ovo mi lici na mene i mog partenera user posted image stvarno ni mene ni njega vise ne zanimaju izlasci, ponekad jednom u pet meseci user posted image popijem pice sa drugaricom negde u gradu, onako popodene a nocni izlasci ihaaaa to i ne pamtim kad sam isla. Volimo zajedno da odemo u pozoriste i to je to. user posted image



Ajmo onda u troje odmah da pravimo zurku user posted image . I mi smo isti. Jedino sto meni fali su duge setnje sa mm,sada nema ko da nam pricuva decu da bi mogli sami nas dvoje u straftu.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
27.7.2010 13:28:53   
Lu
Da vas malo preusmjerim sa teme o razvoduuser posted image

Normalno je i poželjno da supružnici-partneri imaju i odvojene trenutke, za sebe, društvo, hobi, šta god, inače bi ugušili jedno drugo ako su po cijeli dan i noć zajedno.
Naravno nije normalno da muškarac stalno izlazi van, sam, naveče i kasno se vraća kao ni za ženu što ne bi bilo normalno i to je problem, da li je za razvoda- ne znam.
Ja sam se sa svojim mužem dogovorila prije braka da nećemo izlaziti noću odvojeno i to poštujemo ali zato on kad je kod kuće, svaki dan prijepodne ide sa svojim prijateljima na kavu i vrati se veseo, ispucan i punih baterija za mene, ja za to vrijeme ili odradim nešto za što mi on ne treba ili sam i ja sa svojim prijateljicama.
Kad bi on prekršio dogovor i počeo da izlazi svako veče...nisam sigurna kako bi reagirala ali jedno bi bilo sigurno;
da imamo neki problem jer takve stvari se ne dešavaju samo od iznenadne želje za društvom!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
28.7.2010 17:53:45   
choopa choops
Ne.
mozda jednom dvaput godisnje kad mu je nekom drugaru rodjendan, a tej recimo nema zenu i zensko drustvo, pa idu samo muskarci. Inace vecinom idemo skupa. user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
28.7.2010 18:27:26   
Nensi*
Nikad nije izasao bez mene,uvek svuda idemo zajedno,tako smo navikli od samog pocetka nase veze,i ne smeta ni njemu ni meni,volimo da smo zajedno svugde user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
28.7.2010 23:00:27   
dacica
ja ssm upravo dosla iz grada,bila sam sa drugaricom na kafi,a muz je negde sa drugom..i jos nije dosaouser posted image user posted image user posted image ...ne izlazimo svako vece,ali po nekad on ode sa drustvom,a ja sa mojim drugaricama..ali dodjemo do 12h-naravno nikad celu noc,ili da on ne zna sa kim sam i gde sam,i obrnuto......ja bi poludela kada bi on isao svuda samnom-da ne mogu da se ispricam sa drugaricama,ili da on od mene ne moze da se isprica sa drugovima...oni imaju svoje price-muske-koje ja ne treba da znam..i isto tako mi...imam puno poverenja u njega,kao on u mene,i mislim da zbog neke gluposti nebi dozvolili da izgubimo ovo sto sad imamo...naravno-da idemo i zajedno u grad,kod prijatelja,bioskop,vecere,kolace...ali smatram da je sloboda jako bitna,i da svako treba da ima neki svoj ventil...

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
28.7.2010 23:11:13   
Anck Su Nmaun
Moj bas veceras izasao  tj. otisao za BG covek na utakmicu a mi same ..a bas ne volim nocu da ostajem sama s bebom user posted image

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
28.7.2010 23:23:18   
anuksunamun
mis mo non stop zajedno...ali ja volim malo prostora nekad...samo cini mi se sve redje....mislim da covek treba da ima poverenje i dobar odnas sa partnerom..pa nije problem ni izaci odvojeno a kamoli zajedno....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
28.7.2010 23:24:40   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: nensi27

Nikad nije izasao bez mene,uvek svuda idemo zajedno,tako smo navikli od samog pocetka nase veze,i ne smeta ni njemu ni meni,volimo da smo zajedno svugde user posted image


Isto. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
29.7.2010 11:02:34   
smeško
Retko izlazimo odvojeno, pri tom ne racunam moje odlaske na bazen i njegove na kosarku i stoni tenis. Kasno dolazi kuci s posla i voli da izlazim zajedno ili da smo zajedno kod kuce. Retko izadje sam i to je obicno sa drugovima u kaficu, oko 20h i do 23h je kod kuce. Ja setaqm po gradu bez njega, al danju, kad je on jos uvek na poslu. Idem na kafu sa drugaricama, u kupovinu i sl. U setnju idem samo sa suprugom. Tako da, ne - ne izlazi, iako ima moju dozvolu da to uradi ponekad.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
29.7.2010 11:08:19   
lanajelena
ma jos bi mi samo to falilo user posted image  ...ceo dan sam sama sa decom pa jos i celu noc bilo bi user posted image ...ima ponedeljkom fudbal i jednom mesecno izlazak sa kolegama i sta ce vise,ja ni toliko ne idem

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
6.8.2010 11:06:03   
Jele
Pa, jako retko, čak ga ja teram da ide češće, čisto da ne zanemaruje drugare koji ga vole. Jedino ne volim kada popije više nego što može da podnese, pa je sutradan ni za šta, samo leži i jauče, a ja jedva dočekala vikend da spremam stan, da on malo preuzme Uroša, da mogu nešto i da uradim, pa i za sebe... E tu poludim i oko toga se svađamo. Ko ne zna da pije i ne treba da pije. a sami izlasci mi ne smetaju.
Jedino što ja nisam izašla 100 godina... Ali meni sada više godi dnevno druženje na kafici na Dunavu, nego večernji izlazak. Uveče stvarno budem premorena i kada uspavam Uroša, više nisam nizašta.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.1.2011 20:49:17   
magnetic
Izlazi do kladionice ili kafica kada je neka utakmica.Diskoteke ni ranije nije voleo jer kako kaze nema gde da se sedne hahaha crnogorac mojuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li vam muzevi izlaze navece?
30.1.2011 21:09:47   
Brana
IZVORNA PORUKA: nensi27

Nikad nije izasao bez mene,uvek svuda idemo zajedno,tako smo navikli od samog pocetka nase veze,i ne smeta ni njemu ni meni,volimo da smo zajedno svugde user posted image

Indenticno i kod nas!jednostavno nije nam to uzitak kada idemo razdvojeno,jedva smo izdrzali kada smo bili odvojeni kada sam se poradjala!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Najlepše ime za dečaka
AnaKasija

Koje je najlepše ime?

Jakov (22%)

Pavle (23%)

Lazar (24%)

Ivan (10%)

Jovan (12%)

Milan (9%)


Ukupan broj glasova: 213

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here