|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 12:34:38   
Mirko Svirko
Milena,h ala na pitanju,bol se smirio sinoc i jutros, ali sada ponoco bolucka. Nije strasno sada da kukam ali eto neprijatno mi je.Maraj, sada shvatam pa ti si defektolog. Lepo neko napisa "zlata vredna" 😉

Ja imam rucak. Sredjivala ves. Sredjivala terasu.Prala sudove. Sada druga masina jer je prva zavrsila i sve okaceno.
Ja cu da poludim samo od igrackica.. male velike.. mekane i tvrde.. na sve strane. Negde slomis nogu,  a negde se odusevis sto nisi slomio nogu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 13:40:52   
flamingos
E Ljisho šta smo sve pisale,ko da se set_i.Super,bravo za vas.Anđelu i dalje bicikl ne interesuje.😀


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 13:44:58   
Sanjica26 RR
Ja sam dosta toga pocela i nista nisam uradila do kraja. I danas mi je lose.

Rekla sam T za drugaricinog tatu. Plakala je. Sad salje drugarici poruku. Treba da bude uz nju.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 13:48:56   
flamingos
Joj Sanjice,tuga.Nemam reči.😢


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 13:53:50   
Mirko Svirko
Sanjice, tugaaa. Prevelika. 

Drugaruce su. Mora da bude tu za nju. Prosto ljudima je potrebna lepa rec,uteha,podrska...I jos su one male... ostati bez oslonca najveceg u zivotu je prevelika tuga..😭😭😭😭

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 14:23:51   
mama Jo
Joj sanjice bas zalosno 😢

Ljisho, je l' P vise nema temp?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 14:37:08   
smeško
Мама Јо, хвала ти пуно. М је боље. Али код Н поново крећу мучнине и повраћање. Жали се и на главобољу. Сутра пре подне код педијатра, каже да може бити нека цревна инфекција типа салмонела, а може и ковид.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 14:39:47   
flamingos
Smeško,muke.Nadam se da ćete do sutra da budete dobro..Javi šta kaže dr.Ljubim vas.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 14:50:35   
Mirko Svirko
Smesko, da vam bude bolje sto pre.Drzite se.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 14:54:23   
Tiziana
I kod moje cerke u odeljenju je jednoj devojcici umro tata pre nekoliko nedelja, ali ne od korone, bio je malo stariji..I jos jednoj devojcici u odeljenju pored njenog, umro je tata jos u onom prvom naletu kad smo bili u karantinu,mlad covek,on od korone..Sve je to jako strasno.

Moji vole bicikle, svaki dan ih voze, jurcaju se kao ludi,ali i mi smo kad smo bili klinci. Kada nisu bajsevi,onda su trotineti,roleri, badminton..Prava su deca i to mi je mnogo drago Kad vidimo ove devojcice (koje su kao moja cerka) koje sve igraju kao da su na TikToku, mlate nesto glavama i njisu kukovima, smuci mi se zivot..

Ponedeljkom mi je toliko tesko da se vratim u kolotecinu, posao...treba mi dobra dva tri sada da udjem u radni mod. Kad radim u kancelariji to ipak ide brze, ubacete te odmah u masinu, kad radim ovako od kuce sve ide sporije.
Sva sreca pa imamo rucak od juce, domaci sladoled koji smo pravili za vikend pa ne moram u kuhinju da udjem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 15:02:05   
Sanjica26 RR
smeško, ma odmah može da bude covid. Malo su ga smorili sa time. Može da su ove letnje infekcije. Sasvim je normalno u ovom periodu.





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 15:02:57   
flamingos
Tiziana,dobaci malo sladoleda.Ako,neka uživaju vozeći bicikl.Svako po nešto voli.Kad se set_im svog detinjstva-nas dvd,jedna bicikla,pa čekamo da jednsa vozi kad siđe krene druga sa vožnjom.Nisu imali mogućnosti da nam dve bicikle kupe.Bliznakinje smo,plus stariji brat po majci,pa šta će pre.Zato nisam ni višu školu niti fakultet završila.Zbog finansija.U srednjoj školi sam bila odličan đak,svi su mi govorili da je śteta da ne nastavom školilovanje.Učila sam,moje dete me zafrkava kako sam bila štreberka.😀


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 15:26:37   
Tiziana

IZVORNA PORUKA: flamingos

Tiziana,dobaci malo sladoleda.




Poslacu brzom postomuser posted image
Flamingos, gde zivis?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 15:29:14   
flamingos
Selo u blizini Požarevca.Leti smo ovde,a posle smo u gradu.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 15:51:53   
smeško

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

smeško, ma odmah može da bude covid. Malo su ga smorili sa time. Može da su ove letnje infekcije. Sasvim je normalno u ovom periodu.




Ма, слажем се, Сањице. Само сам забринута јер иде на горе. Почело је пре 10-ак дана, па је прошло. Бар је тако изгледало. А сада се враћа и све му је горе. Не мислим ни ја на ковид.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 16:03:13   
pari
Smeško, baš mi je žao što se mučite...

Ja sam imala salmonelu pre deset_ak godina,grozno je...Nadam se da će brzo biti bolje!
Ljišo,kako ste vi?
Sanjice, kako je tebi?
Mi krenuli napolje, ovde vrućina isto..sutra najavljuju kišu i zahlađenje malo...da iskoristimo danas lep dan...
Puno pozdrava svima!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 16:13:50   
Misha i Ljisha
Secam se koliko se mama jo tj njene curice patile sa retkom stolicom. Smesko ja sam D sa 3 god drzala skoro 3 meseca na dijeti. Dusa me bolela. Zbog urtikarije. Tako ds te razumem i da si zBrinuta i da si vec vise bez ideja. 


Kod nas tmurno al toplo. D je na programiranju. Ja cu da kosim travu a mm i P se zezJu u bazenu. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 16:38:55   
flamingos
Krećem sa peglanjem.Da pripremim i nove krpe,peškire za nedelju i još šta imam za peglanhe.Dajte ovamo da vas popeglam.😀


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 16:41:29   
pari
Vredna si, ja ne peglam ništa već godinu dana :)

Smeško, javi kako ste...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 16:44:23   
Sanjica26 RR
I ja pari nista ne peglam od kako smo kupili susaru. Eventualno nesto sto je guzvavo i to je to



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 16:49:42   
mama Jo
Joj mi smo se tada bas napatili, i ovde sam pisala, milicicak i Maslacak su mi davale savete koji su mi bas pomogli. Ne secam se sad tacno u kojoj temi smo pisale.
I ako mi verujete ishrana nam je jos na tom nivou, ne toliko kao tada, ali od tada ne kupujem belo brasno uopste, ni beli secer, mleko ne piju, pavlaku jos ne kupujemo i strogo vodim racuna sta jedu

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 16:56:38   
mama Jo
Ode mi post, izbaci me ni krivu ni duznu user posted image

Mi smo jos na tom rezimu ishrane inace, iako se sve stabilizovalo odavno, ali ja ne mogu da pobedim strah od tada... 2 nedelje uzasa, nekoliko puta smo isli kod dr, znate kad je ona vec bila u fazonu - sta je sad? Svaki dan sam je zvala... No nebitno sada.

Smesko, ja imam jednu jako blisku drugaricu koja zivi u tvim mestu (secam se odakle si kad smo slale one novogodisnje cestitike)... Njen mali od 4 godine nekoliko dana ima stomacni virus. Juce mu se pojavila sveza krv u stolici. Bas smo juce ceo dan bile na vezi oko toga jer se ona setila da smo imali slican problem. Mozda kod vas u mestu medju decom vlada stomacni., tj verovatno da je tako...

Kako ste?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 17:02:30   
Maraj
Smesko S je prosle god imala upalu pluca, pa smo odlazili u dnevnu bolnicu na IMD. Bila jedna devijcica sa salmonelom. Bas je jaukala, koliko je stomak boleouser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 17:06:23   
Sanjica26 RR
Mogu da zamislim kako je njima malenima. 
Malo sam dremnula. Mm sad ide na sluzbu. Ove dve se dosađuju.






_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 08/20
3.8.2020 17:07:41   
smeško
Marko je jaukao od bolova, ali njemu je proslo. Nikoli sve suprotno, ne boli stomak, ali mucnina...

Mama Jo, pa gde ti je ta drugarica? Dodji i do nas kad bude moglo! Ili idemo zajedno na kafu. 😍

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here