|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
18.10.2020 19:53:53   
flamingos
Maraj,pozdrav i tebi.❤

Emice,super,uživali ste.❤Milena,bravo za frizuru.❤Pari,samo kad si dobro,grlim te i ljubim.❤I nama brzo prošao dan.Išli smo na ručak,pa dok spremih stvari,.sutra za školu,pre podne idemo.Prepakovah neke stvari u regalu.Sad se sredismo za krevet.Šta radite mame?

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 10/20
18.10.2020 22:01:00   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Von meni je jako tanka vlas i svilena mi je kosa. Masti ma uzas jedan. Non stop mi je u repu 


Ja isto dobila. Energija 0. Imam posla a evo legla sam. Moji svi spavaju odavno. 
P sinoc bas mucio stomak. Kakio je sinoc jedno 5 puta i jos se nocas ispovracao. Temp mu bila 37.2. Ujutru je bio kao nov. Dajem mu probiotik. Danas ceo dan nije kakio uopste i evo vidim sav se zgrcio dok spava stavila ga malo pre na nosu a on opet kakio. Boze sto su ova moja deca cudna....
D sutra konacno u skolu. I na kontrolu. I onda udarnicki krecu treninzi. Svaki dan ima trening na ledu a pojedinim danima ima i suvi trening pored toga. Kao da ce deca na olimpijadu da idu o Boze kakoo preteruju....
Ja imam kontrolne da ocenjujem planove da pisem ma svasta imam. Procice....


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 10/20
18.10.2020 22:20:26   
emicaa
Moji svi spavaju uvelikp,meni rano jos.Mogla bij zaspati ali ujutru bij bila kao prebijena.Definitivno mi godi kad manje spavam.Vikend je prosao dok sam trepnula

Ljiso to je bas mnogo,jel imaju neko takmicenje ili ih onako maltretiraju?
Milena postavi nam fotkicu da vidimo frizuru 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 10/20
18.10.2020 22:33:59   
vonavoj
Ljisho,pa sta ces sa frizurom?

I ja sam sad legla..moji niko ne spava..pocecu ili njih ili sebe da drogiram..nisam sela od cetvrtka,ali bukvalno...jedva cekam da odem na posao,da se odmorim.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 6:33:25   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,izvolite,pa spremanje za školu.

Joj Von,nasmeja me.Ne spava im se.Anđela zaapi ranihlje kad ide pre podne u školu.Srećan poćetak radne nedelje.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 6:59:39   
Misha i Ljisha
Dobro jutro

Emice "onako" treniraju haha..mislim imaju stalno neka takmicenja ali to je s moje tacke gledista zeza. Pa mislim sta mozes ocekivati od dece uzrasta do 8 godina???? Nego dosao je novi trener u Vojvodinu iz Crvene Zvezde i taj je resio da ih "dotera u red" ej decu od 8 godina????No koment. Paljevine. Kao da su sva deca u Srbiji buduci Djokovici, aman vodim dete na rekreaciju i zezanciju. Kad nema livade i fudbala. Ide da se rekreira i druzi. Sad ce deci prisesti treninzi kapiram i sad ce da imaju gomilu dece koja ce odustati, garantujem. Ne znam za D videcemo ali evo kupila sam joj sklekere, strunjacu, vijacu novu i kojesta za suve treninge. A gde su ovi na ledu i oprema. Pa nisu roditelji rokfeleri. sta da dizem kredit ili pozajmljujem od zelenasa kao Djokovicev tata jer klub ne moze deci to da obezbedi??? Gluposti.

P cu ostaviti kuci, kaslje poprilicno. Posto danas i sutra ne idem na posao ostace kuci malo da odmori. A meni bi bas trebalo da ide u vrtic. Al dobro sta da radim, prilagodicu se.

Von na kratko cu da se osisam sto posto a kako nemam pojma

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 8:20:27   
emicaa
Boze,on znaci dolazi da lijeci komplekse i frustracije na djeci.

Ova moja otisla u sumu,uzasno je hladno.Jos mi treba da se prehladi.Veceras idem na roditeljski u Davidovo zabaviste.On inace jos spava a ja gladna

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 8:28:24   
flamingos
Emice,i ovde je hladni.Biće u toku dana toplije,ali jutra au hladna.Doručkuj,meni je još rano-spojim doručak i ručak,dva u jedan.🙄

Pari,kako si?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 8:30:08   
jess021
Dobro jutro, kafa u toku, vidim napolju sunce, ali sigurno je hladno. Mi smo juce bas puno bile napolju, ja se smrzla.


Sve sam procitala, nista zapamtila nisam. Jos se nisam ni razbudila.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 8:32:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. S jos spava. T je u skoli. Ja ucim pod cebetom.

Ljiso, mi kad smo isli na ples tako su se ponasali roditelji, a ne treneri. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 8:35:49   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro. S jos spava. T je u skoli. Ja ucim pod cebetom.

Ljiso, mi kad smo isli na ples tako su se ponasali roditelji, a ne treneri. 



I roditelji da juuu tek to. Pa oni su nase trenere kritikovali kad su igrali utakmicu jednu sa 5 god mozda i manje sto nisu dali nijedan gol. Pa neki napaljeni klinci moju D napali jer je dete dalo auto gol. Tad kad je "prezivela" napade prezivece sve 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 8:44:21   
jess021
Jao Ljiso, sad me podset_i kad su sestrini klinci trenirali fudbal, pa to nije normalno. Roditelji, uglavnom tate kao da se derbi igra svaki put. Katastrofa, tako da tacno znam o cenu pricas.


Pari, kako si danas? 
Von, nadam se da si noćas bar malo odmorila. . 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 8:47:34   
Tiziana
Dobro jutro.


Ljisho, ja sam se osisala na kratko. Zgodnije je milion puta. Operes i imas frizuru za 2min..Razmazicu se pa mi se nece militi da ponovo pustim kosu. 😊
Salim se, bas sam zelela da probamo tu neku frizuru i posto radim od kuce jos uvek, kapirala sam cak i da uspadne bezveze, niko me nece videti😊Sto se tice treninga i dece, to vise nema smisla. Toliko forsiraju decu sa nema smisla. I mi smo bili upali u to vrzino kolo, treninzi 6x nedeljno, jurimo kao besni da slycajno ne propysti, onda smo rekli cekaj, polako, mali su jos.. i ubili mu 2 treninga pa sad ima 4x.Ona nije nesto bila zainteresovana, a probala je sve po malo. Sad joj se svidja moderan balet, ide sa drugaricama iz skole 2x nedeljno i to je super. 
Odoh da namestim ''kancelariju'' i picnem novu radnu nedelju. 🙄
Zenske, koje radite u skoli, pitanjce. Da li vi u el dnevniku vidite sve ocene jednog djaka? i iz drugih predmeta? i iz ranijih razreda? 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 9:10:05   
Sanjica26 RR
Ne vidim iz drugih predmeta ocene.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 9:10:14   
vonavoj
Hahah,tizi,sretna radna nedelja!

Jess,odmorila sam,jos da danas nema J folklor..da odmorim popodne..polako.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 9:11:00   
Sanjica26 RR
Samo razredna ima tu mogucnost. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 9:24:50   
Milena18
Jutro!
Ja sam se neprijatno iznenadila kad sam izašla na terasu jutros. Magla, hladno, sivo. Na poslu nam je grejanje grozno, evo sada sam uključila klimu.
Želim vam lepu nedelju, mame!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 9:42:13   
Mirko Svirko
Dobro jutro,zene. Kako ste? 

Ja sma se jutros smrzla. Hladno,magla... Sada se probija sunce ali jutros,brrrr...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 9:54:01   
emicaa
Kakvo je to pretjerivanje,ne razumijeM.Ne spremaju ih za olimpijadu.A nekim roditeljima bih zabranila i da budu tu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 10:19:30   
Queen Lady
Pozdrav mame. I ovde je jutros bilo hladno. S otisao u vrtic, R krece od ponedeljka, samo jos nisam odlucila da li da otvaram bolovanje ili da uzmem odmor zbog adaptacije. A po svemu sudeci cu da otvorim bolovanje... Kako ste mame?



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 11:30:34   
Maraj
Pozdrav mame.
Jurim na posao.
Samo razredna vidi sve ocene. Ja u drugim razredima vidim samo iz mog predmeta

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 11:31:51   
Maraj

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisho,pa sta ces sa frizurom?

I ja sam sad legla..moji niko ne spava..pocecu ili njih ili sebe da drogiram..nisam sela od cetvrtka,ali bukvalno...jedva cekam da odem na posao,da se odmorim.



Jel da kazem ono "sta sam ti rekla " user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 11:33:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pozdrav mame.
Jurim na posao.
Samo razredna vidi sve ocene. Ja u drugim razredima vidim samo iz mog predmeta


Maraj, šta predaješ? Ja sam mislila da si ti psiholog (ne pitaj me zašto user posted image )

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 11:49:55   
vonavoj
Da znas maraj!

Koleginice su mi super,odradimo laganini posao,gazde se primirili..jedino me programeri nerviraju,100 puta im isto ispravljam...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 10/20
19.10.2020 14:12:48   
pari
Hvala što pitate, bolje sam iako nisam još sasvim dobro, jutros me glava bolela. .

Iako i ovo vreme je čudno, hladno pa sad sve toplije i toplije...Ja sam se konačno jutros videla sa jednom drugaricom, baš mi je prijalo. I bila u banci i po kući malo spremala...M dolazi popodne, jedva čekam...
Šta vi radite?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here