|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 11:50:34   
vonavoj
Ja sam isto tatina cerka...i sad na njega jedino i mogu da se oslonim.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 11:50:56   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anci kod moje ta faza traje od kad se rodila 😅

Mama Jo izmedju 4 i 5 godina krecu,zavisi od mjeseca rodjenja.Srecko je trebao u avgustu krenuti a u julu napunio 4 pa sam ga zadrzala godinu.I kako imas srca da bjezis od mamine kuhinje 🙂Sanjice ja nisam nikad bila pretjerano vezana za tatu,volim ga kao i mamu ali ipak mama je mama



Ja sam bila vezana kao mala, jer tata je isao sa nama u kupovinu. Kad sam bila mala, drzao me za nogu dok sam primala inekcije. Ucio me da vozim biciklu i naucio. Trener nije mogao da me nauci da plivam, tata me je naucio. Koliko je taj covek imao strpljenja. Secam se lutke koja me sacekala posle operacije krajnika. Svasta nesto. Mnogo mi je tesko sto ga vise nemam. ☹️ Sad odoh da se isplacem. Ja ne razdvajam mamu i tatu. Mamu isto puno volim. Cujemo se nekoliko puta dnevno. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 12:27:20   
Queen Lady
Sanjicce user posted image

Ja sam kao mala bila vezana dosta za majku. Sada na zalost ne mogu da kazem da sam vezana ni za majku, ni za oca. Ma ni sa sestrom nemam bas blizak odnos. U sestru nikad nisam mogla da imam poverenja, jer nikad nisam mogla da joj kazem nesto a do ne dodje do majke, dok sam ja mnogo toga precutala. Sa ocem nikad nisam imala neki odnos, jer je dosta radio i mislim da je mozda i to uticalo da i nemamo nikakav odnos. Sto se tice majke, ni tu nisam imala ni osecaj ni potrebu da mogu da joj se poverim za bilo sta, iz razloga sto je uvek imala kontra odgovor za sve. Ako nesto radim, sto si uradila, ako isto to ne uradim, sto nisi uradila. Sestra je znala da dolazi kuci u 7, 8 ujutru, ja sam plafon dolazila u 3 i to tek sa 20 god. Ali se moji posvadjaju sa sestrom i automatski i mene izmazu. I to je kod mene nazalost samo izazvalo kontraefekat da nemam poverenja, da se povucem u sebe i da nemam potrebu da podelim sa njima bilo sta. I to se i dan danas lose odrazava na mene i na moj odnos sa ljudima i na poverenje u ljude. Ima tu jos mngo toga....



_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 13:04:45   
pari
Zapravo sve ide iz našeg odnosa sa roditeljima i njihovog odnosa, sve ide iz najranijeg detinjstva i puno toga vučemo iz tog perioda.

Ja isto nisam vezana mnogo ni za jedno od roditelja, iako za mamu jesam više. Ja sam sa 18 otišla od kuće i nisam se vraćala. Uvek sam imala jaku želju da budem samostalna, da sama sebe izdržavam i brinem za sebe.
Ja sam i dalje onako, bole me sinusi tako da se odmaram kod kuće. Sad je napolju verovatno lepo. Ujutru i uveče bude baš hladno. Sinoć sam se smrzla napolju sa njima.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 13:12:55   
flamingos
Pari,hvala na pitanju,dobro smo.Svratismo do igrališta,na kratko.Par njih iz razreda bilo.Dođosmo,A je jela i sad piše domaći,a ja pečem pogaču sa sirom i ispekla sam keksiće u obliku medvedića,stavih čokoladnu glazuru na njih i ostavih da se stegne.Da,Pari,jutra i večeri hladna,sad je prijatno napolju.Nadam se sa ćeš,kad ispiješ antibiotik,biti dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 13:41:17   
pari
Flamingos, kakve si keksiće pravila?

 Ja se moram naterati da izađem malo na vazduh... 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 14:04:09   
Queen Lady
Peri, koliko dugo pijes ab? Nadam se da ce ti biti bolje kada ispijes.

Ja nikada nisam otisla od mojih, na zalost nikada nisam stekla uslove, niti sam imala zelju da se potrudim da odem. Ali sam vise puta sebi dokazala da mogu mnogo toga. Na zalost niko to od njih nije prepoznao, niti sam imala podrsku za bilo sta.

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 14:06:34   
pari
Danas mi je već šesti dan ab...pije se 10...biću bolje sigurno uskoro...





_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 14:08:15   
nata11
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja sam isto tatina cerka...i sad na njega jedino i mogu da se oslonim.




Ovo kao da ja napisah.user posted image Ako krenem o majci i nasem odnosu potrajace.

Samo da budem podrska cerci, neko na koga uvek moze racunati bez obzira na sve.


Masem vam mameuser posted image

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 14:22:27   
vonavoj
Bas tako nato.i ja se nadam! Mm isto nema neki blizak odnos sa svojima...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 14:25:13   
flamingos


IZVORNA PORUKA: pari

Flamingos, kakve si keksiće pravila?

 Ja se moram naterati da izađem malo na vazduh... 
Keksići preliveni čokoladom.Vadila sam modlicama u obliku medvedića.Ako,prošetaj.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 14:28:00   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: pari

Flamingos, kakve si keksiće pravila?

 Ja se moram naterati da izađem malo na vazduh... 
Keksići preliveni čokoladom.Vadila sam modlicama u obliku medvedića.Ako,prošetaj.❤




Daj recept za testo za kolacice user posted image

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 14:47:48   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: pari

Zapravo sve ide iz našeg odnosa sa roditeljima i njihovog odnosa, sve ide iz najranijeg detinjstva i puno toga vučemo iz tog perioda.

Ja isto nisam vezana mnogo ni za jedno od roditelja, iako za mamu jesam više. Ja sam sa 18 otišla od kuće i nisam se vraćala. Uvek sam imala jaku želju da budem samostalna, da sama sebe izdržavam i brinem za sebe.
Ja sam i dalje onako, bole me sinusi tako da se odmaram kod kuće. Sad je napolju verovatno lepo. Ujutru i uveče bude baš hladno. Sinoć sam se smrzla napolju sa njima.
Kako ste mame?



Ja i dan danas kazem da roditelji nemaju "osecaj za mene" jer od 37 god ja 19 ne zivim sa njima. Al zovem ih svaki dan. Za tatu sam vise vezNa

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 15:52:10   
flamingos
Uživajte u svakom trenutku koji provedete sa svojim roditeljima.Izgubila sam ih oboje...Teško je,ali,život je takav...

Lady,biće recepta u C kuhinji,da ne zasmetaju nekome ovde fotografije i ispadne da se hvalim.🙄A ne hvalim se,samo želim da se družim sa vama i da razmenimo i recepta,korisne savete,radujemo se,a i tugujemo zajedno.❤

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 16:16:39   
Ana RR
A zašto bi nekome smetale fotografije?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 16:41:05   
flamingos
Šta znam...Umem da čitam i između rediva.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 17:23:09   
vonavoj
Flamingos,cekamo recept i sliku...ja sam se toliko ulenjila,nista im tako ne spremam..a ne znam ni kad bi...evo.sad pijem kafu,posle vozim T na odbojku...mm jos nije dosao. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 17:29:19   
flamingos
user posted image Za moje drugaRRke.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 17:30:47   
flamingos
Evo i pogače.❤

user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 17:39:14   
Sanjica26 RR
Jao, jedva sam dosla do skole koliko mi se spavalo. Kako i ne bi, kad sam legla u 2, a ustala u 6. Sad me mm oslobodio vođenja S u muzicku, pa cu da ucim.


A Boga mi i gladna sam kad vidim ove slike. Von, mene uhvatio neki period spremanja svega i svacega.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 17:41:34   
flamingos
Čoko medvedići

Mikserom umutiti 200 g omekšalog margarina,4 kašika šećera,2 kesice vanilin šećera,1 jaje,1 žumance i 100 g otopljene čokolade za kuvanje.Postepeno dodavati brašno(500 g)i zamesiti testo.Oklagijom razviti testo,modlama u obliku medvedića vaditi keksiće.Ređati ih u pleh obložen pek-papirom i peći 10-15 minuta na 170 stepeni.Gotove keksiće izvaditi iz rerne i ostaviti da se prohlade.Za glazuru i dekoraciju:200 g čokolade za kuvanje polomiti na kockice,staviti u šerpu,dodati 4 kašike ulja i otopiti na pari.Keksiće poređati na pek-papir,preliti ih glazurom i belim čoko-bombonicama napraviti oči.Savet:Možete vaditi modlicama različitih oblika-po želji.Prijatno!❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 17:51:12   
flamingos
Pogača sa sirom

Za testo:U dublju posudu usuti 200 ml mlake vode,dodati 1 kesicu(10 g)suvog kvasca,1 kašiku šećera,izmešati i ostaviti da odstoji 10 minuta.Dodati 5 kašika brašna,1 kašičicu soli,100 g izmrvljenog sira,60 g omekšalog maslaca i,uz postepeno dodavanje 450 g brašna,zamesiti mekše testo.Prekriti čistom kuhinjskom krpom i ostaviti da odstoji 35 minuta.Nadošlo testo premesiti na pobrašnhenoj radnoj površini,razviti oklagijim na veličinu tepsije i staviti u tepsiju obloženu pek papirom.Prekriti čistom kuhinjskom krpom i ostaviti da odstoji 20 minuta.Pomešati 50 ml mleka i 1 kašičicu ulja,premazati testo i peći u dobro zagrejanoj rerni na 180 stepeni 25 minuta.Prijatno!❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 18:05:06   
vonavoj
Svaka cas_t flamingos! Tako bi sve smazala!

Sanjice,kad stignes? Pokusavam da propitam T prirodu i drustvo,M skace po nama..a tako bi spavala.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 18:08:09   
Sanjica26 RR
Iskreno Von nemam pojma. Sve u hodu radim 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 10/20
20.10.2020 18:10:04   
Ana RR
Flamingos, niko nema ništa protiv fotografija i recepata ALI molim te ne u ovoj temi. Imamo temu o hrani pa tu možete stavljati fotke. Ovo je chat tema i nije namenjena za recepte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here